AsisTeam

Show costs of loan

Částka úvěru 1514200
Doba úvěru 15 let

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 2000000 kč
Čas: 15 let
Poplatky: 2791780 kč
Celkově k úhradě: 4791780 kč
Vyplnit žádost


AsisTeam s.r.o. je specialistou na spotřebitelský a podnikatelský účet zajištěný nemovitostí, což je americká hypotéka. Na českém trhu AsisTeam působí v nebankovním sektoru od roku 2010 a licenci od ČNB AsisTeam získal hned v první vlně jejich udělování. To znamená, že má transparentní financování, smlouvu a zavazuje se k férovému jednání se svými klienty. Stejně jako ostatní společnosti, které poskytují nebankovní půjčku v řádech milionů korun i AsisTeam požaduje ručení nemovitostí. Americká hypotéka od AsisTeam je ideálním řešením pro dlouho plánované situace, jako je například rekonstrukce našeho starého bydlení nebo rozjezd podnikání. Na rozdíl od mnoha ostatních poskytovatelů americké hypotéky totiž nemá AsisTeam problém půjčovat peníze ani podnikatelům ať už na rozjezd nebo posun jejich podnikatelského záměru. Oproti ostatním půjčkám tohoto typu si u AsisTeam můžete půjčit finance až do 70 % hodnoty vaší nemovitosti.

 • AsisTeam poskytuje americkou hypotéku občanům ČR starším 18 let s vlastní nemovitostí.
 • Americká hypotéka na cokoliv od AsisTeam se pohybuje v rozmezí 100 000 až 3 000 000 korun.
 • U AsisTeam můžete svou půjčku splácet po dobu jednoho roku až 25 let.
 • AsisTeam nabízí konsolidaci nevýhodných půjček už do tří dnů od podání žádosti.
 • Půjčka od AsisTeam je vhodná také k vyplacení exekucí.
 • Peníze od AsisTeam získáte nejpozději do 40 dnů od podání žádosti o tuto americkou hypotéku.

AsisTeam recenze

AsisTeam má transparentní podmínky i jednání. Klientům ochotně vychází vstříc i v případě netradičních situací. Proto je mezi klienty společnost poměrně oblíbená.

AsisTeam mi vyšel vstříc dokonce i v neděli. Potřebovala jsem rychle řešit nepříjemnou situaci do které jsem se dostala vinou bývalého manžela a už jsem neviděla žádné východisko, ale tato společnost mi vytrhla opravdu bolavý trn z paty a to během pár dní. Vůbec jsem tak rychlé a ochotné jednání nečekala. Půjčku splácím už třetím rokem a všechno jednání je stále příjemné a pozitivní i v případě kratšího zpoždění z mé strany.

-          Dana

Půjčku jsem si bral kvůli rozjezdu podnikání. Protože jsem nevěděl, jak na tom budu, vzal jsem si jen půl milionu, abych měl na splátky i v případě neúspěchu. AsisTeam mi vyšel vždy vstříc a já mám díky nim už pátým rokem svou vysněnou a dokonce i prosperující restauraci.

-          Jindřich

Společnost AsisTeam nám pomohla získat úvěr velmi rychle a za podmínek, které nám banka nabídnout nezvládla. Papírování samozřejmě nějaké bylo, ale oproti tomu, co po nás požadovala banka, se jednalo opravdu o základní věci, bez kterých se určitě žádný úvěr obejít nemůže. Rádi bychom tímto společnosti poděkovali a doporučili i ostatním.

Petr a Jarmila

 

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky AsisTeam:

Výhody:

 • Půjčuje až do 70 % hodnoty nemovitosti
 • Půjčka pro podnikatele
 • Fixní roční úrok

Nevýhody:

 • Ručení nemovitostí

AsisTeam shrnutí

AsisTeam nabízí půjčku pro podnikatele i fyzické osoby. Obě tyto americké hypotéky se od sebe liší v základních parametrech, ale obě jsou pro klienty poměrně výhodné. Nejdelší možná doba splácení se pohybuje mezi 20 až 25 podle toho, který typ půjčky si zvolíte. K získání půjčky budete potřebovat vlastní nemovitost a stálý příjem, dá se však využít třeba i na vyplacení exekuce.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku AsisTeam krok za krokem:

 1. Vyberete částku a dobu splácení
 2. Přejdete na žádost a vyberete si půjčku
 3. Vyplníte krátký dotazník
 4. Počkáte na telefon obchodního zástupce
 5. Mezitím si připravíte potřebné doklady
 6. Domluvíte podrobnosti a schůzku s odhadcem nemovitosti
 7. Počkáte na schválení úvěru

Klikněte pro vyplněni formuláře

AsisTeam - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

Stejně jako u ostatních amerických hypoték i žádost u AsisTeamu může být poněkud na dlouhé lokte, vše však záleží především na vašich časových dispozicích. Pojďme se však podívat zatím na samotnou žádost.
V prvním řadě si stejně jako u jakékoliv jiné půjčky zvolíte částku, kterou chcete půjčit a dobu splácení.

Poté přejdete na samotnou žádost, kde si zvolíte zda chcete spotřebitelskou nebo podnikatelskou půjčku a vyplníte základní údaje o sobě. To znamená vaše jméno a příjmení, adresu nemovitosti a telefonní číslo s e-mailem. V žádosti také zaškrtnete, že můžete ručit nemovitostí a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů a dotazník odešlete.

V tuto chvíli nastává takový ten nejméně příjemný čas, kdy musíte čekat, až se vám sám ozve obchodní zástupce, se kterým se domluvíte na schůzce a odhadu hodnoty nemovitosti, od které se nakonec bude odvíjet výsledná částka vaší půjčky i její ostatní parametry. Při čekání si můžete alespoň ofotit váš občanský průkaz a zajistit potvrzení vašeho pravidelného příjmu, ať už v podobě daňového přiznání, několika výpisů z účtu nebo výplatními páskami. Dále budete potřebovat papír o tom, že máte právo zvolenou nemovitostí opravdu ručit.

Poté co získáte odhad nemovitosti od profesionála AsisTeamu už pouze čekáte na finální schválení a převod peněz na váš účet.


Typy půjček v AsisTeam

AsisTeam rozděluje půjčku na tu pro podnikatele a pro spotřebitele. Hlavním rozdílem je maximální částka, kterou vám společnost půjčí. Další účel pak už nezkoumá a jediné, co pro její získání budete potřebovat navíc oproti normální půjčce bude nemovitost, kterou můžete ručit.

PŮJČKA PRO SPOTŘEBITELE

Spotřebitelé si mohou v základním nastavení půjčky od AsisTeam půjčit maximálně 1 000 000 korun avšak pokud máte dostatečně hodnotnou nemovitost, je možné domluvit v případě nutnosti i o něco vyšší částku. Doba splácení se pohybuje v rozmezí jednoho až pětadvaceti let. U spotřebitelského úvěru nabízí AsisTeam fixní úrokovou sazbu 13,99 %.
Stejně jako u ostatních amerických hypoték i u AsisTeam lze díky ručení nemovitostí získat poměrně nízké RPSN. Pojďme se podívat na pár příkladů.

Pokud byste se rozhodli čerpat u AsisTeam například částku 100 000 korun na jeden rok, zaplatíte navíc 7 736 korun a to při měsíční splátce 8 978 Kč. Úroková sazba v tomto případě bude 13,99 % a RPSN ve kterém jsou zahrnuty veškeré poplatky bude 48,59 %. Naopak při splácení po dobu 25 let byste navíc zaplatili 260 000 korun s měsíční splátkou v částce 1203 Kč. Úroková sazba by v tomto případě byla stejná, to znamená 13,99 % a RPSN by kleslo na 17,46 %.

Při půjčce v částce půl milionu zůstávají podmínky podobné. Při splácení po dobu jednoho roku navíc zaplatíte 38 692 korun a vaše měsíční splátka bude 44 891 Kč. Roční úroková sazba je i v tomto případě 13,99 %. RPSN se však změní na hodnotu 26,69 %. Takovou vysokou částku si však může dovolit splácet málokdo, proto už bude v této variantě zajímavější splácení po dobu 25 let. Měsíční splátka se tak sníží na 6 015 korun a dohromady AsisTeamu za tuto dobu zaplatíte 1 804 500 Kč, to znamená, že navíc zaplatíte něco málo přes 1 300 000 korun.

Maximální možná částka, kterou si můžete za standardních podmínek u této společnosti půjčit jakožto fyzická osoba je 1 000 000 korun. Pokud budete mít v takovém případě na měsíční splátku v částce 89 782 korun, přeplatíte navíc pouze 77 384 korun s RPSN 26,69 %. Při době 25 let se měsíční splátka sníží na rozumnější částku, konkrétně na 12 030 korun. RPSN pak bude 15,86 %. Dohromady však zaplatíte 3 609 000 korun, to znamená 2 609 000 navíc oproti původní jistině.

PŮJČKA PRO PODNIKATELE

Podnikatel si může u AsisTeam půjčit na rozdíl od klasického spotřebitele až 3 000 000 korun, maximální doba splácení je v tomto případě však pouze 20 let. Tato půjčka se většinou používá na investici do reklamy nebo nákup nových technologií stejně jako k nákupu vybavení, zkrátka na jakékoliv potřeby spojené s podnikáním. AsisTeam nabízí podnikatelům fixní roční úrok 11,99 %.

Pokud si tak jakožto podnikatel půjčíte 1 000 000 korun na jeden rok, s měsíční splátkou 88 802 korun celkem zaplatíte 1 065 624 Kč. RPSN bude v tomto případě 24,06 %. Po dvaceti letech byste dohromady zaplatili 2 625 840 Kč a to při měsíční splátce 10 941 korun s RPSN 13,49 %.

Při částce tří milionů na jeden rok byste už měsíčně museli splácet 266 406 korun. Navíc byste však zaplatili pouze 196 872 korun s RPSN 24,06 %.  Při dvacetiletém splácení se měsíční splátka sníží na 32 824 Kč a RPSN na 13,49 %. Dohromady zaplatíte 7 877 760 korun.

Klikněte pro vyplněni formuláře

AsisTeam - Údaje o společnosti:

IČO
28319061
DIČ
CZ28319061

Kontaktní údaje:

AsisTeam s.r.o.

Kaprova42/14
110 00 Praha 1

e-mail: info@asisteam.cz

Telefon: 572 153 000

www: https://www.asisteam.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 – 18, pátek: 8 - 15
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o AsisTeam

##   ## ##   ## ######  #### ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ##  ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##     ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  #### ##   ###  
##   ## ##   ## ##  ##  ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ##  ##  ##  ## 
 #######  #######  ######  #### ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about AsisTeam

Viz také:

Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání