Acema Credit

Show costs of loan

Částka úvěru 1050000
Doba úvěru 11 let

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 1100000 kč
Čas: 12 let
Poplatky: 1564000 kč
Celkově k úhradě: 2664000 kč
Vyplnit žádost


Společnost Acema Credit rozhodně není na poli nebankovních amerických hypoték a nebankovních půjček žádným nováčkem, působí na něm totiž už od roku 2000. Acema Credit poskytuje půjčku do 50 000 000 korun a snadno ji mohou získat lidé, kteří nemohou dokázat svůj příjem, nebo mají záznam v registru, který se většinou neslučuje s poskytnutím takto vysokého úvěru od bankovních institucí. Další výhodou této nebankovní půjčky jsou její příznivé úroky, které se právě s bankovními institucemi dají srovnávat, a rozhodně z takového srovnání nevyjdou nijak negativně. Roční úrok na půjčku je u Acema Credit možné získat už od 6,4 %, je tak opravdu výhodným řešením v případě, že potřebujete větší finanční obnos například na novou nemovitost nebo rekonstrukci, půjčka je však vhodná také pro začínající podnikatele.

 • O nebankovní americkou hypotéku od Acema Credit si mohou zažádat všichni lidé starší 18 let s nemovitostí na území ČR
 • Společnost nabízí půjčku ve výši od 100 000 do 50 000 000 Kč s dobou splácení v rozmezí jednoho roku až dvaceti let. V individuálních případech se může maximální částka půjčky po dohodě navýšit
 • Pro získání hypotéky od Acema Credit není nutné dokládat příjem, budete potřebovat pouze oboustrannou kopii občanského průkazu a případně podnikatelské půjčky také výpis z živnostenského rejstříku
 • Při čerpání spotřebitelského úvěru bude Acema Credit prověřovat také vaši bonitu, pokud žádáte společně se spolužadatelem, stejně tak si prověří i jeho schopnost splácení
 • Acema Credit posílá peníze do 48 hodin od podepsání smlouvy, pokud na finance spěcháte, můžete přímo při podpisu dostat zálohu

Acema Credit recenze

V bance by mi nepůjčili, protože už jsem u nich jednu půjčku čerpal a kvůli nemoci jsem se dostal do prodlení. Přestože jsme se nakonec domluvili a já všechno včas splatil, už mi půjčit nechtěli, proto jsem hledal jiné řešení. Na internetu jsem narazil na ACEMA, sjednal jsem si schůzku a do dvou dnů měl peníze na doma a mohl jsem je investovat do svého podnikání.

-          Mirek

Já mám tedy s ACEMA Credit jen dobré zkušenosti. Vždycky splnili to, co slíbili, a podmínky nejdou vůbec špatné. Už jsem v minulosti neletěla jedné podvodné firmě, proto jsem byla obzvlášť obezřetná ale i právník říkal, že je to v pořádku a pokud budu řádně splácet, tak se nemusím ničeho bát. Jediná jejich nevýhoda je, že sídlí jenom v Praze, ale po domluvě jsou ochotní přijet i k nám do Ostravy. Takže za mě také v pořádku a můžu jenom doporučit.

-          Markéta

Jednání s nimi proběhlo naprosto bez problémů, ochotní a milí zaměstnanci. Se vším mi poradili a vyřídili všechny papíry… peníze přišly včas, takže super.

-          Honza

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Acema Credit:

Výhody:

 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez registrů
 • Vstřícné jednání
 • Půjčka je vhodná i pro začínající podnikatele

Nevýhody:

 • Ručení majetkem
 • Vysoké RPSN
 • RPSN a úrok se dozvíte až po telefonickém vyplnění žádosti
 • V případě ručení delší doba vyřízení

Acema Credit shrnutí

Acema Credit je známá stabilní společnost, která vám půjčí na novou nemovitost, ale také třeba vyplacení exekuce. Na našem trhu je od roku 2000 a od té doby si získala dobrou pověst. Za její propagací stojí například Martin Dejdar. U většiny úvěrů je nutné ručení majetkem, při včasném splácení se není třeba ze strany Acemy obávat neférového jednání. I v případě, že se dostanete do špatné životní situace, kdy nebudete schopni splácet, vám při včasné a aktivní komunikaci Acema vyjde vstříc.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Acema Credit krok za krokem:

 1. Zvolíte typ půjčky, kterou chcete čerpat a vyberete si její částku a dobu splácení
 2. Vyplníte krátký dotazník s kontaktními údaji
 3. Počkáte na telefon obchodního zástupce
 4. Obchodní zástupce se vás zeptá na další informace a rovnou přejdete k detailům ohledně případného ručení, úroků a splátek
 5. V případě potřeby za vámi dorazí odhadce, který určí hodnostu vaší nemovitosti, či movitého předmětu, kterým budete ručit
 6. Zapíšete zástavní právo a podepíšete smlouvu, v tuto chvíli můžete dostat zálohu až do 30 000 Kč

Klikněte pro vyplněni formuláře

Acema Credit - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz

Žádost o půjčku se u společnosti Acema Credit vyřizuje především telefonicky. V dotazníku se vás tak zeptá pouze na jméno, příjmení a kontaktní údaje. V případě, že žádáte o podnikatelskou firmu, budete muset vyplnit také její IČO, sídlo a druh podnikání.
Poté vás kontaktuje přímo obchodní zástupce. Ten se s vámi podle druhu vašeho zvoleného úvěru domluví na podrobnostech a řekne si o všechny doklady, které budete k úspěšnému vyřízení potřebovat.


Typy půjček v Acema Credit

U Acema Credit mohou zájemci čerpat několik druhů úvěrů, které se liší především účelem, na nějž chtějí zájemci hotovost využít. Přestože Acema Credit u většiny půjček nepožaduje po klientech doložení účelu, dělení úvěrů je na něm založeno pro větší přehlednost i proto, aby si žadatelé mohli vybrat to nejvýhodnější právě pro jejich konkrétní případ a nemuseli už při orientačním výběru složitě pátrat po nejlepších podmínkách.
Hlavní typy úvěrů, které společnost nabízí, jsou úvěry pro podnikatele a klasický spotřebitelský úvěr, které v tomto článku projdeme podrobně, a pak řadu menších, o to však zajímavějších možností, na které také se alespoň zlehka podíváme.

ÚVĚR PRO PODNIKATELE A OSVČ

Tento úvěr je u Acema Credit úplně nejjednodušší a potřebujete pro něj nejméně dokladů. Půjčit si můžete až 50 000 000 na cokoliv, pokud budete čerpat do maximální výše 10 000 000, nevyžaduje Acema ani ručení nemovitostí. Tato půjčka je vhodná jak pro začínající podnikatele, tak pro každého, kdo se chce ve svém podnikání posunout na další úroveň a potřebuje si k tomu půjčit větší finanční obnos. Konkrétní úroky a měsíční splátky záleží na individuální dohodě s obchodním zástupcem společnosti.

Roční úrok u podnikatelské půjčky Acema Credit začíná na 4,90 %. Pro příklad si můžeme uvést například půjčku ve výši jednoho milionu korun na dobu pěti let. V takovém případě při nejnižším možném úroku měsíční splátka ve výši 19 374 Kč. Dohromady tak zaplatíte 1 622 440 korun. Můžete ji však čerpat i na dobu 20 let, kdy měsíčně splácíte 7 093 Kč a dohromady tak splatíte 1 702 320 Kč. Tento příklad je pouze orientační, při nižší bonitě nebo při neschopnosti ručit nemovitostí se úrok individuálně zvyšuje.

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Tento úvěr Acema Credit nazývá také osobní půjčkou. Nejnižší částkou, kterou společnost v tomto případě poskytuje, je 100 000 Kč, naopak nejvíce si můžete půjčit 2 000 000 korun. Půjčka je přednostně určená na rekonstrukci bydlení.

Acema u osobní půjčky nabízí až 12 odkladů splátek, nebo jejich snížení o 30 %, naopak můžete poslat měsíčně i splátku navíc a tím si dobu splácení zkrátit. Roční úrok v tomto případě začíná na 17 %. Pokud budete chtít na rekonstrukci půjčit půl milionu korun na deset let, začíná měsíční splátka na 9 039 Kč a dohromady za tento úvěr zaplatíte 1 084 680 Kč.

Při čerpání 1 000 000 korun na dvacet let pak budete splácet 15 217 korun měsíčně, což dohromady dělá 3 652 080 korun, za tuto půjčku tedy zaplatíte 2 652 080 Kč.
Tato částka se zdá opravdu vysoká, je třeba však mít na paměti, že se jedná se však o úvěr bez doložení příjmů a bez kontroly registrů, který je pro věřitele vysoce rizikový.

POMOC S DLUHY – konsolidace půjček

Acema nabízí také konsolidaci vašich stávajících půjček. Sloučit úvěry od ostatních společností můžete až do výše 5 000 000 Kč. Roční úrok u konsolidace začíná na 17 %.
Při sloučení dluhů v částce 450 000 na 96 měsíců bude vaše pravidelná splátka v částce 9 303 korun včetně měsíčního poplatku 349 korun za vedení účtu. Zbaví vás však administrativní zátěže při splácení několika jiných úvěrů.

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Co je americká hypotéka? Je to typ úvěru, který můžete čerpat na cokoliv až do 50 000 000 Kč. Můžete ji použít například na dovolenou, ale také ke koupi nové nemovitosti či rekonstrukci staršího baráčku. Můžete s ní vyplatit i starší dluhy. Pro podnikatele je tato půjčka bez registru.

HYPOTÉKA NA PRONÁJEM

Tento úvěr slouží ke koupi nemovitosti, kterou se rozhodnete pronajímat. Je nastaven tak, abyste mohli hypotéku splácet přímo z peněz, které dostanete od nájemníka. Tento úvěr si můžete vzít až do 100% hodnoty kupované nemovitosti, nepotřebujete tak mít na její nákup nic našetřeného. Acema vám také odloží první splátku jistiny do doby, než si najdete nájemníka.

PŮJČKA BEZ REGISTRU, PŮJČKA NA VYPLACENÍ EXEKUCE

Půjčka bez kontroly registrů je určena primárně pro podnikatele, kteří ji mohou čerpat na vyplacení exekuce a zástav.

ZPĚTNÝ LEASING

Tato možnost je výhodnou alternativou ke klasickému podnikatelskému úvěru, protože na rozdíl od ostatních možností zde nemusíte ručit nemovitostí, ale movitým předmětem, například automobilem či jiným zařízením, které si koupíte pro rozvoj svého podnikání. Hodí se především pro rozjezd nebo rozšíření restaurací, zdravotnických zařízení nebo v zemědělské výrobě. Zkrátka všude tam, kde jsou pro kvalitní výkon potřeba kvalitní nástroje. Tento úvěr můžete stejně jako ostatní podnikatelské půjčky od Acemy čerpat až do výše 50 000 000.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Acema Credit - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
5 000 000 Kč
IČO
26158761
DIČ
CZ26158761

Kontaktní údaje:

Acema Credit Czech, a.s.

U Libeňského pivovaru63/2
180 00 Praha 8

e-mail: info@acema.cz

Telefon: 844 505 555

www: https://acema.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:30 - 17
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Popis produktu Acema Credit

Acema Credit je jedním ze známějších poskytovatelů nebankovních úvěrů, který se vyznačuje stabilitou, transparentními podmínkami a férovým přístupem. Včas splácející zákazníci mají s touto společností pouze dobré zkušenosti. Je však třeba brát v úvahu pokuty za pozdní splacení, které začínají na 100 korunách za první upomínku a 1000 Kč za každou další.

 


Přidejte svůj názor o Acema Credit

   ## ####### ######## ##  ## ##   ## 
   ## ##   ##  ##   ## ## ##   ## 
   ## ##   ##  ##   ####  ##   ## 
   ## ##   ##  ##    ##  ######### 
##  ## ##   ##  ##    ##  ##   ## 
##  ## ##   ##  ##    ##  ##   ## 
 ######  #######   ##    ##  ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Acema Credit

Jana 2022-11-25 16:49:24 #198
Jejich konsolidace mi pomohla, protože jsou s člověkem schopný rychle jednat a pomůžou mu s potřebnými papíry.
Odpověď
Zuzana 2022-07-28 12:14:08 #190
Já si tu půjčovala 150.000 kvůli dluhu, co jsem tím srovnala, vše jsem splatila podle domluvených záloh a podmínky jsem měla celou dobu stejný, jak jsem podepsala.
Odpověď
Jaromír 2022-06-23 15:25:16 #187
Jde sice o půjčku se zástavou nemovitosti, ale potřeboval jsem honem poplatit nějaký pohledávky, kde se mi blížil termíny splatnosti a tady i přes moje příjmy prošlo vše v pohodě abych na půjčku dosáhl když ne jinde.
Odpověď
Vašek 2022-04-22 16:14:40 #185
Po svých zkušenostech mohu doporučit, když je třeba půjčit prostředky na podnikání i třeba zalepit nějaký dluh, osobně jsem tady půjčkou hasil spoluúčast na nehodě, která nebyla zrovna nízká a vytrhli mi dost velký trn z paty, ze svýho bych to nedal na ráz a tyhle peníze od nich pošlu dál a sám to budu splácet jak se domluvilo.
Odpověď
Jiří Jelínek 2020-02-20 10:39:22 #154
Přijde mi, že Acema celkem změnila přístup ke klientům. Těžko říct, zda je k tomu dohnalo zpřísnění zákonů nebo se rozhodli jít jiným směrem, každopádně ať už měli historii jakoukoliv, teď mají licenci CNB a působí jako slušná společnost.
Odpověď

Viz také:

Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání