Tipy jak si bezpečně půjčit přes internet


Recenze nebankovních půjček – můžeme se na ně spoléhat?

Recenze nebankovních půjček nalezneme na každém internetovém rohu. Jak ale rozeznat zrno od plev? Můžeme se internetovými recenzemi půjček vůbec řídit? Nebo se jedná o nekvalitní zdroj informací, kterému je radno se vyhnout a koukat raději na RPSN a samotnou smlouvou? Odpověď nalezneme někde mezi.


Nebankovní půjčky online ihned – základní podmínky věřitelů

Spadnout do dluhové pasti je jednoduché a to ve hře nemusí být ani žádná půjčka. My se však dneska podíváme právě na to, jak se vyhnout pastem, které na nás líčí nebankovní společnosti a jak jejich půjček využít ke svému prospěchu a nepropadnout při tom do smyčky zadluženosti.


Pomohou bance k ověření klienta záznamy v registru dlužníků? Registry dlužníků NRKI, BRKI a SOLUS

Stalo se vám, že jste žádali o půjčku a přes vaše dobré příjmy a platební morálku jste ji nezískali? Možná jste před časem zapomněli na fakturu za telefon, nebo jste se opozdili se splátkou a teď máte vroubek v registru dlužníků. Co to ten registr ale vlastně je a jak dlouho bude mít na naši důvěryhodnost u finančních institucí vliv?


Bonita klienta - co to je? Co tento ukazatel ovlivňuje při získávání úvěru.

Co je to úvěrová schopnost a proč je pro vás při žádosti o půjčku důležitá? Jak si zlepšit svou bonitu a co to je scoring? Dnes se podíváme na další řadu termínů i na to, co všechno udělat pro to, abychom své šance na získání úvěru posílili.


Půjčka 10000 kč ihned na účet - nejlepší nabídky od věřitelů

Půjčit pár tisíc vám může leckdo. Mikropůjčka se však nejvíc vyplatí právě u našich deseti pečlivě zvolených a ověřených nebankovních společností, se kterými se budete cítit jak v bavlnce. U svých nebankovních půjček před výplatou totiž nabízí vysoký komfort, stejně jako bezpečí.


Rychlá půjčka ihned na účet online - kdo a jak může získat peníze?

Můžete mít opravdu online půjčku zařízenou do patnácti minut i s převodem na váš účet? Nebo získat takhle rychle dokonce peníze v hotovosti? Ano, možné to je, ale pouze za splnění určitých podmínek. A také s trochou štěstí.


Rychlá půjčka do výplaty jako ideální řešení finančních problémů

Půjčka před výplatou. Rychlá online půjčka. Půjčka do 15 minut. Mikropůjčka. Pod všemi těmito názvy můžeme najít typ úvěru, většinou do 10 000 korun, s dobou splácení kolem 30 dnů. Jaké jsou jeho výhody a na co si naopak dát raději pozor? A je to vůbec půjčka vhodná právě pro vaše potřeby?


Zjistěte, jak cestovat levně a kdy sáhnout po půjčce na dovolenou

Chtěli byste letošní léto procestovat, ale vaše peněženka zeje prázdnotou? Naštěstí existují jednoduché tipy a triky, jak na cestách ušetřit. A v případě, že to s vašimi financemi bude i tak nahnuté, záda vám může krýt šikovná půjčka.


Ztratili jste práci? Zjistěte, jak hospodařit s penězi

Ztráta zaměstnání je často psychicky náročná událost sama o sobě. A co teprve v případě, kdy vám dýchají na záda dluhy nebo splátky půjček. Pusťte se do řešení problému s chladnou hlavou a zvládněte finance v nezaměstnanosti bez stresu a nervozity. Poradíme vám, jak na to.


Chcete ušetřit tisíce? Použijte srovnávač půjček

Ať už potřebujete půjčit pár tisíc a nebo sháníte miliony na nové bydlení, srovnávat jednotlivé nabídky se vyplatí. Z průzkumu organizace Člověk v tísni vyplynulo, že výběrem vhodného poskytovatele úvěru, můžete ušetřit až desítky tisíc. Čtěte, které nebankovní společnosti obsadily v žebříčku první příčky.


Jak jednoduše vypočítat úroky z úvěru?

Při výběru poskytovatele úvěru hraje výše úroků velkou roli. Srovnat jednotlivé nabídky mezi sebou však není vůbec jednoduché. Sice se nabízí možnost využít úvěrových kalkulaček, ty však na některých webech chybí. Jinde zase mohou být výpočty nepřesné. Jak z toho ven? Spočítejte výši úroků snadno a rychle svépomocí.


Víme, které rychlé půjčky nad 10 tisíc jsou ty nejlepší

Občas se stane, že vás zaskočí neočekávané finanční výdaje. Nejčastěji dochází k tomu, že si vezmete nevýhodnou půjčku. Nemáte čas procházet nepřeberné množství nabídek a potřebujete peníze ihned. Které rychlé půjčky nad 10 tisíc jsou nejvýhodnější? A které budete mít na účtu nejrychleji?


Kolik stojí svatba? Vyplatí se vzít si půjčku na svatbu?

Váše svatba se blíží mílovými kroky? Nezapomeňte s partnerem vyřešit otázky ohledně financí. Předejdete tak zbytečným hádkám a problémům. Zjistěte, co všechno musíte vyřešit před svatbou, kolik vás může stát a zda se vyplatí vzít si na ni půjčku.


Jak se vyznat ve smlouvě o půjčce?

Zaměřujete se při výběru půjčky hlavně na úrokovou sazbu a RPSN? Nenechte se napálit a při rozhodování si vezměte k ruce také smluvní dokumentaci. Prozradíme vám, které společnosti v přehlednosti dokumentace vedou a co nesmí ve smlouvě v žádném případě chybět.


Půjčka pro problémové klienty – kde ji získat?

Půjčka pro problémové klienty je čím dál tím vzácnějším produktem. Přísné regulace nebankovního trhu společnostem nařizují své potenciální zákazníky prověřit a půjčovat pouze těm, kdo mají prokazatelně na splácení. Pojďte se podívat, jak půjčku pro problémové klienty získat.