Půjčka7

Show costs of loan

Částka úvěru 8000
Doba úvěru 14 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 8000 kč 8000 kč
Čas: 14 dní 14 dní
Poplatky: 1624 kč
Celkově k úhradě: 8000 kč 9624 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Půjčka zdarma a valentýnská soutěž o wellness pobyt s rychlou Půjčkou7!


Půjčka7 od litevské společnosti Kontext Trade International je oblíbenou volbou českých zákazníků nebankovních půjček pro její časté slevové akce a věrnostní slevy. Tato rychlá půjčka před výplatou je vhodná pro důchodce, maminky na mateřské i pro podnikatele. Podobnou akční nabídkou pro nové i stávající klienty se však může pochlubit téměř každá nebankovní společnost, věnující se poskytováním krátkodobým půjčkám před výplatou a výjimkou spíš je, pokud taková společnost podobné akce nenabízí. Čím se tedy právě Půjčka7 od ostatních odlišuje a komu je určená? A vyplatí se právě po ní sáhnout, pokud máme krátce před výplatou hluboko do kapsy?

 • Mikropůjčka od Půjčka7 až do 15 000 korun pro české občany starší 21 let
 • Online půjčka od Půjčka7 je ideální pro důchodce i maminky na mateřské
 • K získání rychlé půjčky od Půjčka7 potřebujete telefon a bankovní účet
 • Půjčka7 je vhodná pro kohokoliv s prokazatelným příjmem
 • Půjčka7 – blesková půjčka před výplatou do 15 minut

Půjčka7 recenze

Půjčka7 mě ve skutečnosti docela nečekaně, ale velmi příjemně překvapila. Vůbec jsem neměl tušení, že se u nás dají najít společnosti, které vám dají půjčku bez poplatků a úroků. Potřeboval jsem půjčit jen dva tisíce na týden do výplaty a zaujalo mě právě to, že jsem musel vrátit pouze vypůjčenou částku a ani o korunu navíc. Myslím si, že na rychlé a menší půjčky je tato nabídka ideální.

-          Kamil

Potřebovala jsem půjčit jen tisícovku před výplatou, protože jsem musela ten měsíc platit nečekaný nedoplatek za elektřinu, kvůli kterému mi pak nezbylo na jídlo. Neměla jsem z toho moc příjemný pocit, přece jen mě vždy všichni od půjček, natož nebankovních, všichni zrazovali, ale ještě horší mi přišlo půjčovat si po kamarádkách, tak jsem to zkusila. A opravdu se nejednalo o podvod. Dostala jsem tisíc korun a za pár dní poslala stejnou částku zpět. Ale doufám, že už se to nebude muset opakovat.

-          Martina

Mám veskrze pozitivní zkušenost, ale opakovanou půjčku bych si s jejich poplatky určitě nevzal.

-          Jirka

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Půjčka7:

Výhody:

 • První půjčka zdarma
 • Až 20% věrnostní slevy na poplatky
 • Vyřízení probíhá online
 • Transparentní informace na webu

Nevýhody:

 • Vysoké poplatky
 • Registrační poplatek
 • Společnost nemá na webu informaci zda požádala o licenci ČNB, není členem APNÚ

Půjčka7 shrnutí

Půjčka7 je méně známá společnost, která se však vyznačuje rychlým jednáním a poměrně vysokým procentem schválených žádostí. Hlavní výhodou této litevské společnosti jsou různé akce pro stálé zákazníky, a první půjčka zdarma. Oproti konkurenci na trhu krátkodobých nebankovních půjček však nenabízí žádné zásadní výhody. Pozitivem je přehledný web, na kterém společnost transparentně uvádí všechny poplatky za půjčku, včetně pokut a úroků z prodlení, pokud svůj úvěr nesplatíte včas.  Přestože zatím Půjčka7 nemá licenci od ČNB a není členem APNÚ, jedná se o férového poskytovatele nebankovních půjček.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Půjčka7 krok za krokem:

 1. Vyberte částku, kterou chcete čerpat, a den, kdy ji chcete splatit
 2. Vyplníte registrační dotazník na webu
 3. Potvrdíte svou identitu opsáním autorizačního kódu z SMS
 4. Potvrdíte svou registraci a bankovní účet zasláním poplatku 1 Kč
 5. Na účet si nahrajete dva doklady totožnosti a poslední výpis z účtu

Klikněte pro vyplněni formuláře

Půjčka7 - Úvěrové požadavky:

věk od 21 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Zdroj: www.youtube.com

Samotná registrace na webu Půjčka7 je celkem snadná. V prvním kroku vyplníte pouze své jméno a příjmení, dále rodné číslo a kontaktní údaje (telefon a e-mail). Poté se dostanete do druhé části žádosti (a současně registrace), ve které už bude chtít společnost o něco více údajů. I druhá strana žádosti je však přehledně členěná do jednotlivých odstavců a pokud u sebe máte všechny potřebné informace, nezabere vám její vyplnění více než pět minut.

První, na co se vás dotazník v této části zeptá, je číslo občanského průkazu. Dále na adresu trvalého a případně také kontaktního bydliště.

Až budete mít tyto údaje vyplněné, můžete přejít k údajům o zaměstnání. První dotaz je na typ zaměstnání – pracujete ve firmě na HPP nebo jste OSVČ? Dotazník počítá také s možností, že jste například ve starobním či invalidním důchodu, student, nebo na mateřské. Pokud jste zaměstnanec, musíte dále vyplnit údaje o zaměstnavateli, to znamená jeho název a adresu, jak dlouho už u něj pracujete a na jaké pozici.


Typy půjček v Půjčka7

Kontex Trade International nabízí rychlou půjčku před výplatou do 15 000 Kč na maximální dobu 28 dní. Tato nabídka však platí pouze pro věrné klienty, jejichž platební morálku si už společnost ověřila nejen prostřednictvím leckdy nepříliš vypovídajících registrů, ale také svou vlastní zkušeností. Zajímavou nabídku mají však i pro úplně nové klienty. Pojďme se tedy podívat na to, jak nabídka Půjčky7 vypadá na konkrétních příkladech.

PRVNÍ PŮJČKA ZDARMA

Pokud jste si od Půjčka7 ještě nikdy žádnou půjčku nevzali, budete na jednu stranu muset projít registračním procesem a zaplatit registrační poplatek v částce jedné koruny, kterým si společnost prověří, že peníze posílá skutečně na váš účet. Na druhou stranu vám bude odměnou první půjčka zdarma v jakékoliv částce od 1000 až do 7000 korun. To znamená, že si v tomto rozmezí můžete půjčit libovolnou částku až na 28 dní a na poplatcích a úrocích nezaplatit jedinou korunu navíc.

Tato výhoda je však podmíněná včasným splacením čerpané půjčky. V případě, že se s platbou opozdíte, budete muset zaplatit kromě klasických poplatků (RPSN by se v tomto případě pohybovalo podle podmínek půjčky od 7835,32 % do 9400,32 %) také úrok z prodlení v minimální částce 0,1 % z celkové dlužné částky za každý den prodlení.

PŮJČKA DO 15 000 KČ

Věrní klienti, kteří předchozí půjčku splatili včas, mohou od Půjčka7 získat až 15 000 korun. Jak to v takovém případě vypadá s administrativními poplatky a úroky?
Pokud si budete brát svou druhou půjčku bez slevových kupónů a akcí, které Půjčka7 čas od času nabízí, a půjčíte si 15 000 pouze na jediný týden, zaplatíte za půjčku 1557 korun na administrativním poplatku za jeho zpracování a úrok v částce 103,56 Kč.
Dohromady tak společnosti po týdnu pošlete zpět 16660,56 korun. RPSN v takovém případě bude 23 757,64 %.

Pokud potřebujete půjčit na delší dobu, například na maximální dobu splatnosti, která je u této společnosti 28 dní, zaplatíte za stejnou částku, tedy 15 000 Kč administrativní poplatek 4 297 korun a úrok 414,25 Kč. RPSN bude v tomto případě 3 418,21 % a dohromady po 28 zašlete společnosti částku 19 711,25 Kč. Na poplatcích tak v případě půjčky bez akce a slevy přeplatíte 4 711,25 korun, což je i na poměry nebankovních společností relativně dost.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Půjčka7 - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
22 148 835 Kč
IČO
24827061
DIČ
CZ24827061

Kontaktní údaje:

Kontex Trade International s.r.o.

Na Okruhu488/27
142 00 Praha 4

e-mail: info@pujcka7.cz

Telefon: 228 226 971

www: https://www.pujcka7.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 18:00
sobota a neděle: 10:00 – 15:00
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Půjčka7

##  ## #### ##   ## ####### ##   ## 
###  ## ##  ##  ## ##   ## ##   ## 
#### ## ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
## ## ## ##   ###  ##   ## ##   ## 
## #### ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
##  ### ##  ##  ## ##   ## ##   ## 
##  ## #### ##   ## #######  ####### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Půjčka7

Viz také:

Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
SOS Credit
4.3

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání