Filters

Částka 100000
Doba splácení 365 let
Upravit
Věk 25 let
Minimální hodnocení půjčky 3

Zobrazit popis

Proč je hypotékový srovnávač loando nejlepší volba pro nebankovní hypotéky v usa?

V našem srovnávači hypotečních úvěrů najdete pouze spolehlivé společnosti. Na Loando můžete snadno porovnat všechny nebankovní poskytovatele hypoték v USA a vybrat si toho nejlepšího. Díky našemu srovnání získáte tu nejlepší možnou hypotéku.

Potřebujete bezúčelně půjčit více peněz? podívejte se, co jsme pro vás připravili

Nebankovní společnosti nabízejí vysokou půjčku, ne vždy však pro klienta výhodnou. Pokud potřebujete peníze akutně a hledáte spolehlivého věřitele, vyberte si z našeho seznamu hypoték s nejlepšími úrokovými sazbami nebo hodnocením a získejte své peníze ihned.

Zjistěte více o nás hypotékách

Loando nabízí více než jen srovnání dostupných půjček. Najdete zde také řadu tipů a triků a všechny informace, které potřebujete vědět, jak získat nebankovní americkou hypotéku a vyhnout se problémům.
V první řadě je potřeba znát všechna úskalí a pozitivní stránky takových produktů. Veďte předehru - označte bojovníky.
 
A plus:
 • Potřeba nemovitostí přece nezbavuje mrtvou zónu trhu.
 • Není nutné trávit spoustu času nákupem špatné částky.
 • V případě neexistence jednoduchého kréda je možnost částečného vrácení peněz, jako je potřeba Je považována za předpis. Můžete si vzít až 10 let a pokud má student oficiální práci a dostatečně dobrou práci.
Mínusy:
 • Placené platební období.
 • Postup digitálního zpracování, povinné potvrzení bonity.
 • Pokud jde o výplatu asistence, nemůže insider takové nemovitosti ignorovat.
 • Při nákupu čtvrtiny v přílivu je procento dostatečné k dosažení vysoké úrovně.

Rozdíl mezi americkou a klasickou hypotékou

Hlavním rozdílem americké hypotéky oproti běžné hypotéce je v tom, že tu americkou můžete čerpat naprosto na cokoliv. Oproti klasickému spotřebitelskému úvěru se pak liší nejen v maximální částce, kterou můžete čerpat, ale především ve způsobu ručení a s tím spojenými úroky.

Pokud si na rekonstrukci nebo jiné výdaje potřebujete půjčit maximálně několik desítek až stovek tisíc, obvykle se vyplatí čerpat spotřebitelský úvěr. Americká hypotéka se vyplatí většinou ve chvíli, kdy si potřebujete půjčit finance v řádech milionů. A hlavně pokud máte svou nemovitost, kterou můžete za půjčku ručit. S tím se samozřejmě pojí její zásadní negativní stránka – pokud se dostanete do problému se splácením, můžete o nemovitost velmi rychle přijít.

Na druhou stranu se s tímto rizikem pro klienta pojí menší riziko pro věřitele, což znamená, že vám na tento druh úvěru může poskytnou výrazně nižší úroky, než je tomu u klasických spotřebitelských úvěrů a dalších půjček bez ručení.

Přídej k porovnání
Částka / Čas: - kč / - měs.
Splátka: zkontrolovat
Vyplnit žádost

Acema Credit

Popis:

Americká hypotéka od Acema Credit na náš trh vtrhla už v roce 2000. Je tak u nás jednou z nejstarších půjček tohoto druhu.

 • Americká hypotéka na cokoliv od Acema Credit je vhodná i pro začínající podnikatele.
 • K získání této americké hypotéky potřebujete bankovní účet, občanský průkaz a vlastní nemovitost na ručení.
 • U Acema Credit nepotřebujete pro získání americké hypotéky prokazatelný příjem ani čisté registry.
 • Americkou hypotéku zde můžete čerpat od 100 000 Kč do 50 000 000.
 • S Acema Credit a její americkou hypotékou na cokoliv se můžete pustit i do konsolidace půjček.

Kontaktní údaje:

Acema Credit Czech, a.s.

U Libeňského pivovaru 63/2
180 00 Praha 8

e-mail: info@acema.cz
Telefon: 844 505 555
www: https://acema.cz/

Výhody:

 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Půjčka bez registrů

Nevýhody:

 • Ručení majetkem
 • Vysoké RPSN

Modelový příklad půjčky:

U částky Kč po době s celkové náklady na úvěr činí Kč, RPSN je 0 %. Skutečná částka k úhradě 0 Kč

Kolik si můžu půjčit?

Stejně jako u ostatních půjček online, i u amerických hypoték se maximální i minimální částka, kterou dostanete, liší společnost od společnosti. Obecně se však dá říct, že se minimální částka amerických hypoték pohybuje kolem 100 000 kč. Maximum se běžně odvíjí od hodnoty nemovitosti, jíž za úvěr plánujete ručit. Doba trvání finanční odpovědnosti může být od 5 let do 20 let.

Všechny společnosti registrované u česká spořitelna mají maximální částka americké hypotéky pohybuje kolem 70 % odhadní ceny nemovitosti a její roční úrok začíná na 7 %. Naopak u nebankovních společností se může částka, kterou vám půjčí, dostat až ke 100 % odhadní ceny.

Úroková sazba a RPSN už však bývá o něco vyšší. Nebankovním společnostem totiž často stačí právě pouze záruka nemovitostí a často netrvají na tom, aby jim klienti dokazovali svůj příjem a občas nehledí ani na záznam v registru, takže na sebe berou podstatě vyšší riziko toho, že klienti svůj dluh nezaplatí.

Pokud se rozhodnete právě pro americkou hypotéku, zajímejte se stejně jako u ostatních půjček o RPSN, ale nezapomeňte zjistit ani to, jak dlouhá je doba fixace.

Americká hypotéka - jak získat?

Nejdůležitějším krokem je vybrat společnost, které můžete důvěřovat a takovou, která nabízí podmínky ideální právě pro vaši individuální situaci. S výběrem vám pomůže náš srovnávač půjček, spolehnout se můžete částečně například také na zkušenosti svých známých. Diskuze na internetu jako vodítko naopak spíše nedoporučujeme.

Přesný popis toho, jak u které společnosti půjčku získat, najdete na našich stránkách přímo u profilů jednotlivých firem. Určitě však budete potřebovat občanský průkaz a hlavně nabývací titul k nemovitosti, kterou plánujete za hypoteční úvěr ručit.

Celý proces je o něco zdlouhavější než u spotřebitelských úvěrů, protože kromě prověření vaší bonity a sepsání smlouvy, což je dostačující u klasické půjčky, vstupuje v případě americké hypotéky do hry další krok v podobě odhadu ceny nemovitosti, který musí provést odhadce přímo na místě, čímž se vyřízení protahuje.

Pár slov navíc o americké hypotéce

Americká hypotéka je na českém trhu teprve od roku 2004. Od klasické hypotéky se liší v tom, že si ji nemusíte brát pouze na koupi či rekonstrukci nemovitosti, ale finance půjčené tímto způsobem můžete použít hypotéka na cokoliv se vám zlíbí.

Oproti klasické hypotéce má o něco vyšší úrokové sazby a to i v případě, že ji čerpáte přímo od banky, oproti spotřebitelskému úvěru je však naopak levnější.

U tohoto úvěru je snad ještě důležitější než u klasických půjček pořádně přečíst smlouvu, zjistit si dobu fixace a případné sankce za opožděnou platbu, což jsou však kroky, které bychom neměli opomíjet v žádném případě.

A proč že se této půjčce říká zrovna americká?

V USA jsou úvěry na cokoliv s ručením nemovitostí naprosto běžnou záležitostí, proto jsme jejich „home equity loan“ převzali právě pod názvem americkou hypotékou.

Dlouhodobá půjčka: jak se rozhodnout k nákupu?

 • Plánování a analýza rodinného rozpočtu.
Prvním a nejdůležitějším krokem bude výpočet měsíčních požadovaných hotovostních výdajů a porovnání s příjmy. Je důležité vzít v úvahu, že náklady mají tendenci růst a mohou nastat situace, které nepříznivě ovlivňují solventnost. Bylo by logické sestavit několik možností rozpočtu: aktuální, pesimistické a optimistické. Pesimistický označuje zhoršení finanční situace, zatímco optimistický naopak růst. Plánování rozpočtu určí:

1. Platební schopnost dlužníka po dlouhou dobu úvěrové smlouvy.

2. Optimální výše splátky úvěru.

3. Zachrání vás to před unáhleným rozhodnutím (hypotéka).

 • Počáteční poplatek.
První splátka je obecně od 10 do 30 %. Jedná se o účinný nástroj, který vám umožní výrazně snížit výši půjčky a měsíční splátky a také zkrátit dlouhou dobu trvání půjčky.
 • Hypoteční kalkulačka.
Proč využít naši kalkulačku? Náš svět je poměrně progresivní, nyní lze téměř vše vyřešit pomocí internetu. Po spočítání rodinného rozpočtu si hypotéku jednoduše spočítáte pomocí hypoteční kalkulačky. Je přístupný všem a snadno se používá. Kalkulačka spočítá měsíční splátku s přihlédnutím k hodnotě nemovitosti a akontace.
 • Sledování nabídek bank.
Hrubou a častou chybou je jít do první banky, která narazí. Dnešní svět rozhodně není ochuzen o počet bankovních jednotek. Analyzujte všechny možné podmínky v každém z nich. Nejlepší způsob, jak to udělat, je osobně navštívit bankovní instituci. Zde je důležité pochopit, že sýr zdarma je pouze v pasti na myši. Neměli byste zcela věřit slovům, musíte věřit pouze faktům. Týká se to seznámení se smlouvami. Vždy je nutné být maximálně pozorný ke všem typům smluv, zejména k těm finančním.

Mikropůjčky poradna

Nebankovní půjčky online ihned – základní podmínky věřitelů

Spadnout do dluhové pasti je jednoduché a to ve hře...

Pomohou bance k ověření klienta záznamy v registru dlužníků? Registry dlužníků NRKI, BRKI a SOLUS

Kontrola registru dlužníků je krok, bez kterého se...

Bonita klienta - co to je? Co tento ukazatel ovlivňuje při získávání úvěru

Pokud žádáte o půjčku, právě vaše bonita neboli úvěrová...

Novinky

Rychlá nebankovní půjčka před výplatou jako ideální řešení finančních problémů

Potřebujete půjčku před výplatou nebo hledáte rychlé...

Chcete ušetřit tisíce? Použijte srovnávač půjček

Přemýšlíte o úvěru? Investujte čas do důkladného srovnání...

Twisto – trochu jiná mikropůjčka

Do výplaty zbývá pár dní, ale účet za telefon už nepočká?...