Novinky z sektoru fintech a půjček online


Půjčka Kamali: (po)vánoční finanční injekce s výhodnými podmínkami

Vyčerpal konec roku vaše finanční zásoby víc, než jste předpokládali? Pak určitě nenechte bez povšimnutí vánoční akci u Kamali. Až do konce roku pro vás zvýhodnili první půjčku zdarma. S jejím uhrazením teď nemusíte spěchat. V rámci vánoční akce máte na splácení dokonce 30 dní. Jak tedy tuto nebankovní půjčku získat a jaké jsou její podmínky?


Velká vánoční soutěž u Provident!

Nebankovní půjčka od Provident svým zákazníkům vždy nabízí něco navíc. Vánoční období samozřejmě není výjimkou. Chcete vyhrát doživotní rentu nebo mít půjčku zadarmo? U Providentu je to jednoduché, stačí uzavřít smlouvu a hned víte, zda vyhráváte. Jaká jsou všechna pravidla této vánoční soutěže?


Vánoční akce u Tommy Stachi – odpočiňte si od úroků!

Tommy Stachi, oblíbená nebankovní půjčka, v rámci vánoční atmosféry nabízí svým klientům akci „až 100 % zaplacených úroků zpět“. Jak je to možné? A jaké podmínky musíte splňovat, aby se tato akce týkala i vás?


Půjčka pro podnikatele - novinka od Ferratum!

Ferratum nově nabízí business půjčku na rozšíření podnikání. Co od ní můžeme čekat a kdo všechno a za jakých okolností na tento business úvěr dosáhne?


Co je MojeID a jak na něj?

Služba MojeID je prostředkem ověření vaší totožnosti na internetu. Používá ji spousta webů a my si dnes řekneme, co MojeID je a jak jej používat.


Nové video od Kamali - která mikropůjčka je nejvýhodnější a nejbezpečnější?

Brát si podezřelou nebankovní půjčku, u které nevíte, co čekat, je podobné šílenství, jako jezdit bez bezpečnostních pásů. Půjčka od Kamali je však bezpečná nejen protože víte, kdo za ni stojí, ale také protože je u Kamali první půjčka zdarma.