Creditstar

Show costs of loan

Částka úvěru 4000
Doba úvěru 49 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 4000 kč
Čas: 60 dní
Poplatky: 1708 kč
Celkově k úhradě: 5708 kč
Vyplnit žádost


Creditstar je nebankovní půjčka, která působí na mezinárodním trhu už od roku 2006. Na Český trh vstoupila v roce 2011. Creditstar se věnuje především mikropůjčkám a krátkodobým úvěrům před výplatou. Za dobu své existence získala Creditstar více než půl milionu spokojených klientů, z nichž se více než 93 % k této společnosti rádo vrací. Creditstar získala díky svým podmínkám a transparentnosti licenci ČNB k poskytování spotřebitelských úvěrů hned v první vlně. Klient, který u Creditstar čerpá půjčku poprvé si může půjčit maximálně 7 000 korun, dlouhodobým zákazníkům však tato nebankovní půjčka může na dobu tří měsíců s možností prodloužení půjčit až 25 000 Kč. Creditstar se zavázala k odpovědnému poskytování úvěrů a dodržuje tak přísná kritéria při zpracování každé půjčky a navíc zákazníkům vychází v případě problémů se splácením vstříc a snaží se každý problém společně s klientem vyřešit.

 • Půjčka Creditstar je pro lidi starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky.
 • K získání nebankovní půjčky budete potřebovat vlastní bankovní účet a pravidelný příjem.
 • Creditstar půjčuje od 1 000 až do 25 000 Kč.
 • Creditstar není pro lidi s aktuálním záznamem v finanční registru či s exekucí.
 • Peníze mohou na váš účet dorazit už do 15 minut.
 • Schvalování půjček u Creditstar probíhá 365 dní v roce.

Creditstar recenze

Společnost Creditstar group je na mnoho je jedna z nejspolehlivějších společností na českém trhu, která už od začátku splňuje veškeré požadavky českého zákona i ČNB. To se odráží také ve spokojenosti zákazníků této společnosti.

Normálně si nebankovní půjčky neberu, ale nedávno jsem potřeboval akutně dva tisíce jen na dva týdnu. S Credit Star jsem byl vcelku spokojený. Jediné, co mě trochu zamrzelo byla ta koruna, kterou jsem jim musel dopředu pro ověření účtu poslat. Je to sice jenom koruna, ale největší problém je ve zdržení vyplacení peněz a hlavně jsem si včas nevšiml, že ji i tato společnost požaduje. Jinak je ale můžu s klidným srdcem doporučit


-          Ivo

Nalákaly mě levné letenky asi za pět tisíc do Holandska, sice mám něco našetřeno, ale stejně jsem půjčit potřeboval, tak jsem se obrátil právě na Credit Star. Půjčku bych mohl splatit do pár dní, ale raději jsem si ji vzal na dva měsíce, kdyby něco, tak abych nemusel prodlužovat. Nakonec jsem ji splatil do tří týdnů a odpustili mi všechny zbývající poplatky a úroky, takže za mě boží

-          Gabriel

Nakonec jsem byla spokojená, poplatek není nejmenší, ale přátelský přístup a řešení problémů se zpožděnou splátkou ho plně vynahradilo

-          Janina

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Creditstar:

Výhody:

 • Možnost splácení až tři měsíce po jednotlivých splátkách.
 • Příjemná zákaznická podpora.
 • Peníze do 15 minut.
 • Vyřízení online.
 • Přehledný web.
 • Závazek odpovědného půjčování.

Nevýhody:

 • Neuvádí u žádosti RPSN, pouze jeho reprezentativní příklad.
 • Nenabízí první půjčku zdarma.

Creditstar shrnutí

Creditstar je na českém trhu jednou z nejspolehlivějších společností, ke kterým se zákazníci rádi vrací pro příjemnou zákaznickou podporu a flexibilitu při splácení. Přestože nenabízí první půjčku zdarma, má zajímavé výhody pro nové i stálé klienty a půjčka u Creditstar je přesto stále cenově příznivá.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Creditstar krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a délku splácení.
 2. Přejdete na registraci a žádost o půjčku.
 3. Vyplníte registrační dotazník.
 4. Ověříte svou identitu zasláním poplatku a kopie OP.
 5. Počkáte na telefon operátora a znovu ověříte svou žádost a totožnost.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Creditstar - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

První údaj o sobě, který v žádosti vyplníte, bude vaše telefonní číslo. Dále v dotazníku zodpovíte na to, jaké je vaše jméno a příjmení, e-mailová adresa a rodné číslo.

V další části vyplníte adresu vašeho trvalého a případně i přechodného bydliště a heslo k vašemu budoucímu účtu. Registrační dotazník odešlete a na e-mail a v SMS vám přijdou přihlašovací údaje.

Ve vašem účtu už poté můžete vyplnit samotnou žádost, ve které se vás bude CreditStar ptát navíc na váš příjem a výdaje nebo třeba také na způsob bydlení – to znamená zda žijete v nájmu, u rodičů či partnera, ve vlastní nemovitosti či snad ve spolubydlení.

Odpovíte zde také na to, jestli máte vyživovací povinnost a případně na kolik dětí.

Po tom všem pošlete jednu korunu na účte společnosti, čímž ověříte jak vaši identitu, tak číslo bankovního účtu. Později vás Creditstar požádá ještě o ověření dokladu totožnosti a o potvrzení příjmu. Poté už jen počkáte na telefon operátorky, žádost potvrdíte a zjistíte, zda vám ji společnost schválila. V případě úspěchu můžete mít peníze na účtu už do patnácti minut, záleží to však na tom, u jaké banky máte vedený účet.

Pokud žádáte o další půjčku, vše už probíhá automaticky bez kontaktu s operátorem.


Typy půjček v Creditstar

Podobně jako ostatní poskytovatelé mikroúvěrů i Creditstar dělí svou půjčku do dvou kategorií podle toho, zda se jedná o nového či stávajícího klienta. Stávající klient si může půjčit maximálně 25 000 korun, pokud si však půjčujete poprvé, dostanete od této společnosti maximálně 5 000 po dobu 30 dnů. Creditstar příliš bonusů novým klientům nenabízí. Nedostanou první půjčku zdarma ani žádnou podobnou výhodu, na kterou často lákají nové klienty konkurenční společnosti. Creditstar však nabízí opravdu přívětivé jednání, zodpovědnost a pevnou pozici na trhu. První půjčka může být bezúročná na 30 dní. Více podrobností na webu věřitele.

ÚVĚR PRO STÁLÉ KLIENTY

Jakožto klient, který už včas a bez problémů splatil u Creditstar předchozí půjčku, si můžete půjčit až 19 000 korun.

Nejprve se však podíváme, jaké možnosti a splátky budete mít v případě úvěru v nižší částce. Konkrétně 10 000 korun.

Pokud si tuto částku zvolíte s možností třicetidenního splácení, budete mít pouze jednu splátku a to ve výši 12 700 korun. Naopak po třech měsících budete půjčku platit na třikrát a to v přibližné splátce 5 304 korun, což znamená, že Creditstar dohromady zaplatíte 15 800 Kč.

U 19 000 korun se opět jedná o podobné možnosti i situaci. Po třiceti dnech budete platit pouze jednou a to 24 130 korun. S dobou splatnosti tří měsíců si půjčku můžete rozložit na tři platby ve výši 10 078 korun a dohromady tak zaplatíte 30 021 Kč.

Creditstar stejně jako většina ostatních nebankovních společností umožňuje dobu splácení také prodloužit i na delší období.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Creditstar - reklama

Creditstar - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 465 750 Kč
IČO
24247936
DIČ
CZ24247936

Kontaktní údaje:

Creditstar Czech s.r.o.

Pobřežní249/46
186 00 Praha 8

e-mail: info@creditstar.cz

Telefon: 228 885 888

www: creditstar.cz

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 10 – 20
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Creditstar

 ######   ###  ##   ## #### ####### 
##  ##  ## ##  ## ## ## ## ##   ## 
##    ##  ## ## ## ## ## ##   ## 
##    ##   ## ## ## ## ## ##   ## 
##    ######### ## ## ## ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ## ##  ## 
 ###### ##   ## ### ### #### ##### ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Creditstar

Viz také:

Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání