CreditStar

Částka úvěru 4000
Doba úvěru 49 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 4000 kč
Čas: 60 dní
Poplatky: 5708 kč
Celkově k úhradě: 9708 kč


Credit Star je nebankovní půjčka, která působí na mezinárodním trhu už od roku 2006. Na Český trh vstoupila v roce 2011. CreditStar se věnuje především mikropůjčkám a krátkodobým úvěrům před výplatou. Za dobu své existence získala CreditStar více než půl milionu spokojených klientů, z nichž se více než 93 % k této společnosti rádo vrací. CreditStar získala díky svým podmínkám a transparentnosti licenci ČNB k poskytování spotřebitelských úvěrů hned v první vlně. Klient, který u Credit Star čerpá půjčku poprvé si může půjčit maximálně 7 000 korun, dlouhodobým zákazníkům však tato nebankovní půjčka může na dobu tří měsíců s možností prodloužení půjčit až 19 000 Kč. CreditStar se zavázala k odpovědnému poskytování úvěrů a dodržuje tak přísná kritéria při zpracování každé půjčky a navíc zákazníkům vychází v případě problémů se splácením vstříc a snaží se každý problém společně s klientem vyřešit.

 • Půjčka CreditStar je pro lidi starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky
 • K získání nebankovní půjčky od CreditStar budete potřebovat vlastní bankovní účet a pravidelný příjem
 • Credit Star půjčuje od 1 000 až do 19 000 Kč. Pro nové klienty je maximální možná částka kterou mohou čerpat 7 000 korun.
 • CreditStar není pro lidi s aktuálním záznamem v registru či s exekucí
 • Peníze od CreditStar mohou na váš účet dorazit už do 15 minut
 • Schvalování půjček u CreditStar probíhá 365 dní v roce

CreditStar recenze

Credit Star je na mnoho zákazníků poměrně drahá společnost a pokud se neumí podívat na kalkulačku nebo přečíst smluvní podmínky, považují její jednání někteří dokonce za podvodné, což je však pravdě velmi vzdálené. Credit Star, přestože v kalkulačce rovnou nezobrazuje i RPSN, splňuje veškeré požadavky českého zákona i ČNB.

Normálně si nebankovní půjčky neberu, ale nedávno jsem potřeboval akutně dva tisíce jen na dva týdnu. S Credit Star jsem byl vcelku spokojený. Jediné, co mě trochu zamrzelo byla ta koruna, kterou jsem jim musel dopředu pro ověření účtu poslat. Je to sice jenom koruna, ale největší problém je ve zdržení vyplacení peněz a hlavně jsem si včas nevšiml, že ji i tato společnost požaduje. Jinak je ale můžu s klidným srdcem doporučit.


-          Ivo

Nalákaly mě levné letenky asi za pět tisíc do Holandska, sice mám něco našetřeno, ale stejně jsem půjčit potřeboval, tak jsem se obrátil právě na Credit Star. Půjčku bych mohl splatit do pár dní, ale raději jsem si ji vzal na dva měsíce, kdyby něco, tak abych nemusel prodlužovat. Nakonec jsem ji splatil do tří týdnů a odpustili mi všechny zbývající poplatky a úroky, takže za mě boží.

-          Gabriel

Nakonec jsem byla spokojená, přeplatek je docela velký, ale přátelský přístup a řešení problémů se zpožděnou splátkou ho plně vynahradilo

-          Janina


Jak získat půjčku CreditStar krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a délku splácení
 2. Přejdete na registraci a žádost o půjčku
 3. Vyplníte registrační dotazník
 4. Ověříte svou identitu zasláním poplatku a kopie OP
 5. Počkáte na telefon operátora a znovu ověříte svou žádost a totožnost

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditStar - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

První údaj o sobě, který v žádosti vyplníte, bude vaše telefonní číslo. Dále v dotazníku zodpovíte na to, jaké je vaše jméno a příjmení, e-mailová adresa a rodné číslo.

V další části vyplníte adresu vašeho trvalého a případně i přechodného bydliště a heslo k vašemu budoucímu účtu. Registrační dotazník odešlete a na e-mail a v SMS vám přijdou přihlašovací údaje.

Ve vašem účtu už poté můžete vyplnit samotnou žádost, ve které se vás bude Credit Star ptát navíc na váš příjem a výdaje nebo třeba také na způsob bydlení – to znamená zda žijete v nájmu, u rodičů či partnera, ve vlastní nemovitosti či snad ve spolubydlení.
Odpovíte zde také na to, jestli máte vyživovací povinnost a případně na kolik dětí. Samozřejmě budete muset vyplnit také

Po tom všem pošlete jednu korunu na účte společnosti, čímž ověříte jak vaši identitu, tak číslo bankovního účtu. Později vás Credit Star požádá ještě o ověření dokladu totožnosti a o potvrzení příjmu. Poté už jen počkáte na telefon operátorky, žádost potvrdíte a zjistíte, zda vám ji společnost schválila. V případě úspěchu můžete mít peníze na účtu už do patnácti minut, záleží to však na tom, u jaké banky máte vedený účet.


Typy půjček v CreditStar

Podobně jako ostatní poskytovatelé mikroúvěrů i Credit Star dělí svou půjčku do dvou kategorií podle toho, zda se jedná o nového či stávajícího klienta. Stávající klient si může půjčit maximálně 19 000 korun, pokud si však půjčujete poprvé, dostanete od této společnosti maximálně 7 000. Credit Star příliš bonusů novým klientům nenabízí. Nedostanou první půjčku zdarma ani žádnou podobnou výhodu, na kterou často lákají nové klienty konkurenční společnosti. Credit Star však nabízí opravdu přívětivé jednání, zodpovědnost a pevnou pozici na trhu.

PRVNÍ PŮJČKA

Jak už jsme zmínili, Credit Star akci první půjčka zdarma nenabízí. Přesto je jeho nabídka v dnes už nikterak velkém rybníčku českých mikroúvěrů poměrně zajímavá.

Nejmenší částka, jakou si můžete půjčit, je jeden tisíc korun a stejně jako ostatní půjčky u Credit Star i tisícikorunu můžete mít půjčenou až po dobu tří měsíců. V takovém případě bude splátka vašeho úvěru rozdělena do tří plateb po 530,42 Kč, což znamená, že za půjčku dohromady zaplatíte 1591,26. Tento příklad je však spíše ukázkou velmi výjimečné situace. Častěji si lidé u Credit Star půjčují v rozmezí pěti až sedmi tisíc korun.

Pokud si tedy půjčíte 5 000 na jeden měsíc, zaplatíte pouze jednu splátku a to v částce 6 350 korun. Pokud budete žádat o stejnou částku avšak raději na tři měsíce, zaplatíte Credit Staru dohromady ve třech splátkách 7 956 korun.

U sedmi tisíc je to se splátkami podobné. Pokud si tuto částku půjčíte na měsíc, zaplatíte pouze jednu splátku v celkové částce 8 890 korun. Při volbě splácení na tři měsíce budete společnosti měsíčně posílat přibližně 3 712 korun, což znamená, že ji dohromady zaplatíte 11 136 Kč.

PŮJČKA PRO STÁLÉ KLIENTY

Jakožto klient, který už včas a bez problémů splatil u Credit Star předchozí půjčku, si můžete půjčit až 19 000 korun.

Nejprve se však podíváme, jaké možnosti a splátky budete mít v případě úvěru v nižší částce. Konkrétně 10 000 korun.

Pokud si tuto částku zvolíte s možností třicetidenního splácení, budete mít pouze jednu splátku a to ve výši 12 700 korun. Naopak po třech měsících budete půjčku platit na třikrát a to v přibližné splátce 5 304 korun, což znamená, že Credit Star dohromady zaplatíte 15 800 Kč.

U 19 000 korun se opět jedná o podobné možnosti i situaci. Po třiceti dnech budete platit pouze jednou a to 24 130 korun. S dobou splatnosti tří měsíců si půjčku můžete rozložit na tři platby ve výši 10 078 korun a dohromady tak zaplatíte 30 021 Kč.

Credit Star stejně jako většina ostatních nebankovních společností umožňuje dobu splácení také prodloužit i na delší období, což se však prodraží ještě výrazně více a tato možnost se rozhodně nedá doporučit.

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditStar - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 465 750 Kč
IČO
24247936
DIČ
CZ24247936

Kontaktní údaje:

Creditstar Czech s.r.o.

Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8

e-mail: info@creditstar.cz

Telefon: 228 885 888

www:

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 10 – 20
sobota a neděle: zavřeno

Bankovní účty:

ceska-sporitelnambankmoneta-bankraiffeisenunicreditceshoslovenska-obchodni-banka

Vyplnit žádost

Výhody a nevýhody nabídky CreditStar:

Výhody:

 • Možnost splácení až tři měsíce po jednotlivých splátkách

Nevýhody:

 • Neuvádí u žádosti RPSN, pouze jeho reprezentativní příklad
 • Nenabízí první půjčku zdarma

CreditStar shrnutí

Credit Star rozhodně nepatří k nejlevnějším společnostem. Nenabízí první půjčku zdarma, ani žádné akce a bonusy pro věrné klienty. Přesto se řadí k zodpovědným společnostem. Půjčuje pouze bonitním, které si pečlivě ověřuje.

Vyplnit žádost


Přidejte svůj názor o CreditStar

######## #### ##   ## #######  ###### 
##   ## ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##  ## ##  ##   ## ##    
########  ##   ###  ##   ## ##    
##  ##  ##  ## ##  ##   ## ##    
##  ##  ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## #### ##   ## #######  ###### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Viz také:

Přídej k porovnání
Přídej k porovnání
Přídej k porovnání
Přídej k porovnání