Viva Credit

Show costs of loan

Částka úvěru 10500
Doba úvěru 21 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 11000 kč
Čas: 21 dní
Poplatky: 2887 kč
Celkově k úhradě: 13887 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Apple Pay konečně v České republice


Rumunská společnost Viva Credit je na českém trhu teprve od roku 2015 a má Viva Credit co nabídnout především lidem, kterým už většina ostatních společností nepůjčí. Nekontrolují totiž registry a nechtějí ani potvrzení o příjmu. Na druhou stranu po žadatelích o půjčku požadují možnost strhávat splátku přímo z vašeho účtu a musíte údaje o své kreditní kartě svěřit jejich webu.

 • Viva credit půjčka od 500 kč do 20 000 kč.
 • Půjčka před výplatou Viva Credit se strhává z účtu automaticky.
 • Rychlá půjčka vhodná pro cizince.
 • Viva-Credit je pro starší 18 let.
 • Půjčka před výplatou Viva Credit se splatností 35 dnů.
 • Nebankovní půjčka bez dokazování příjmů.
 • Viva Credit nabízí první půjčku zdarma.

Viva Credit recenze

Viva Credit pro své extrémně vysoké RPSN a platbu kreditní kartou není příliš oblíbenou půjčkou. Nepřidává tomu fakt, že si lidé ve smlouvě nepřečtou, do čeho jdou a v okamžiku pravidelné splátky se diví, že si společnost vzala peníze sama. To se však nedá přisuzovat na vrub samotné společnosti, která má přes všechny své problémy smlouvu napsanou vcelku transparentně. Na co si tedy lidé stěžují a co naopak chválí?

Půjčka byla dobrá, překvapilo mě, že chtějí kreditní kartu a sami si ji strhli, ale všechno šlo rychle a zachránila mě v nepříjemné situaci.

-          Jose

Zneužívají vaše údaje! Dáte jim číslo své karty a oni si splátku sami strhnou, myslím si, že to je dost přes čáru!

-          Jana

Přestože mě překvapilo, co všechno po mně chtěli, a vysoké úroky se mi moc nelíbily, neměl jsem jinou možnost a jsem spokojený.

-           Pavel

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Viva Credit:

Výhody:

 • Možnost splácet kartou.
 • Půjčka je bez registrů.
 • lze vydat půjčku online bez papírování rychlou.

Nevýhody:

 • Poplatek za půjčku až 250 Kč denně.
 • RPSN oproti konkurenci ostatních poskytovatelů mikropůjček až dvojnásobně vysoké.
 • Poplatek za sms upomínku se pohybuje od 70 do 250 Kč.

Viva Credit shrnutí

Půjčka je sice bez registrů, ale stojí za důsledné zvážení, zda se riziko s ní spojené vyplatí. Přes velmi vysoké RPSN a žádost o přístup ke kreditní kartě se však nejedná o podvod a v případě splacení úvěru se není ze strany Viva Credit potřeba bát podvodů.

Noví dlužníci mohou získat peněz na váš účet s 0 procenty. Tato první půjčka zdarma bude platná za předpokladu včasného úhradě půjčky. Můžete získat až 30 000 korun po dobu až do 30 dní při 0 procentech na dobu. Celý proces bude trvat do 30 minut.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Viva Credit krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a datum splatnosti (termín musí být pracovní den).
 2. Vyplníte dotazník.
 3. Potvrdíte účet zasláním 1 koruny.
 4. Počkáte na schválení půjčky a převod peněz.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Viva Credit - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Mobilní číslo
Účet v bance

Získat půjčku u společnosti viva credit je extrémně jednoduché. V první řadě si jako kdekoliv jinde zvolíte částku, kterou potřebujete půjčit a den, kdy ji splatíte. Poté se dostanete na první část dotazníku. V té vyplníte své jméno, příjmení, e-mail a telefonní kontakt, přečtete si Všeobecné obchodní podmínky a přejdete na další krok.

Společnost po vás v dalším kroku bude chtít, abyste vyplnili číslo svého občanského průkazu, rodné číslo a zdroj příjmu. O půjčku si můžete požádat také jako důchodce nebo rodič na mateřské dovolené. Další údaj k vyplnění je výše vašeho čistého příjmu a datum, kdy vám výplata chodí na účet. Pokud jste zaměstnanec, vyplníte v další části dotazníku název svého zaměstnavatele.

Všichni musí pro čerpání půjčky povinně uvést adresu svého trvalého bydliště a číslo účtu, pak už můžeme přejít k dalšímu kroku, ve kterém vyplníme číslo kreditní karty. Nakonec právě platbou z této karty potvrdíme její validnost i číslo svého účtu. Pak už nezbývá nic jiného než počkat, než nám požadovaná částka přijde na bankovní účet.

Viva Credit si může ve zvláštních případech vyžádat také kopii vašeho občanského průkazu a případně jiné důkazy vaší totožnosti, nebo příjmu. Je tak ideální mít tyto podklady po ruce, není to však nezbytně nutné.


Typy půjček v Viva Credit

VivaCredit nabízí pouze krátkodobou půjčku, podíváme se však na podmínky a RPSN konkrétních částek.

Pokud potřebujete půjčit před výplatou 500 kč na jeden týden, nabídne vám tato společnost úvěr s denním poplatkem v částce 6,25 Kč. Za týden tak se vším všudy přeplatíte 43,75 korun, což se rovná RPSN 7 835 %. Pokud si naopak potřebujete půjčit pětistovku na měsíc, můžete si zvolit splatnost za 35 dní. Poplatek zůstane stejný, vzhledem k délce půjčky však přeplatíte 218,75 Kč a RPSN tak bude 4 302 %.

Deset tisíc si také můžete půjčit v rozmezí 7 až 35 dnů. Pokud si zvolíte sedmidenní termín splatnosti, zaplatíte za den čerpání tohoto úvěru 125 korun a dohromady splatíte 10857 Kč. RPSN bude v tomto případě 6 162 %.

Po 35 přeplatíte 4 375 korun, dohromady si tedy Viva Credit z vašeho účtu v nastavené datum splatnosti strhne 14 375 korun. RPSN je tentokrát 4 302 %.

Maximální částku což je u této nebankovní finanční instituce 20 000 Kč. Pokud se rozhodnete tuto maximální částku čerpat, připravte se, že po sedmi dnech budete muset splatit 21 750 Kč. To se rovná dennímu poplatku v částce 250 korun a RPSN 7 835 %. Pokud si potřebujete půjčit na 35 dní, musíte mít v den splatnosti připraveno 28 750 Kč.

Prodlení splátky a prodloužení splatnosti

Stejně jako u většiny ostatních společností, i u Viva Credit se za den prodlení se splátkou platí 0,1 procento z jistiny. K tomu je však nutné připočítat poplatky za případnou upomínku. Pokud vám společnost pošle SMS s připomenutím platby, zaplatíte navíc dalších 70 Kč, stejně jako za e-mail. Pokud vás bude kontaktovat telefonicky, musíte počítat s poplatkem v částce 250 Kč.

K dispozici je také služba prodloužení půjčky. Musíte však den před plánovanou splatností zaplatit poplatek za původní jistinu a počítat s tím, že za změnu data splatnosti budete platit denní poplatek v původní výši, vyplatí se tak rozmyslet, zda vám zaplacení později za takový nárůst poplatku opravdu stojí.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Viva Credit - reklama

Viva Credit - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
24 227 000 Kč
IČO
04233735
DIČ
CZ04233735

Kontaktní údaje:

Viva Credit s.r.o.

Pod Krejcárkem975/2
130 00 Praha 3

e-mail: dotazy@viva-credit.cz

Telefon: 284 093 574

www: www.vivacredit.cz

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Viva Credit

##   ## #### ##   ## ######## ##   ## 
##   ## ## ###  ### ##    ##  ## 
##   ## ## #### #### ##     ## ##  
##   ## ## ## ### ## ######   ###  
 ##  ##  ## ##   ## ##     ## ##  
 ## ##  ## ##   ## ##    ##  ## 
  ###  #### ##   ## ######## ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Viva Credit

Jana Petrová 2022-07-26 17:24:00 #189
Odešla mi v tomto horku klimatizace, kterou nutně potřebujeme, protože nemáme zateplený byt a máme novorozeně. Bohužel jsme s manželem museli čekat na výplatu, ale půjčila jsem si rychlopůjčkou od této firmy a zase jsme to brzy vrátili, pomohlo nám to, když už banka nám půjčit nechtěla. Vše jsme ale hned vrátili a poplatek byl přijatelný. Ten schválený limit navíc můžeme použít i v budoucnu, což mě dost těší.
Odpověď

Viz také:

Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
SOS Credit
4.3

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání