Zaplo

Show costs of loan

Částka úvěru 16000
Doba úvěru 30 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 16000 kč 16000 kč
Čas: 30 dní 30 dní
Poplatky: 3648 kč
Celkově k úhradě: 16000 kč 19648 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Zaplo nabízí k půjčce slevový kupon na nákup v Kasa.cz!


Zaplo je mikropůjčka z Lotyšska, která na český trh vtrhla v roce 2013. Známá je nejen pro svou reklamu s mimozemšťanem, ale hlavně protože se jedná o rychlou a spolehlivou půjčku zdarma. Online půjčka Zaplo je zkrátka skvělou volbou.

 • Zaplo půjčka je určena všem občanům ČR starším 18 let.
 • Půjčku ihned online nebo na partnerských pobočkách.
  první půjčka do do 16 000 Kč zdarma.
 • Zaplo nabízí rychlou půjčku před výplatou pro stálé klienty až 30 000 kč na 30 dní.
 • K získání půjčky do 15 minuto Zaplo požaduje pouze kopii občanského průkazu a potvrzení o zaměstnání.
 • Zaplo ke klientům přistupuje individuálně, půjčku získáte i se záznamem v registru. Nesmíte však mít dluh u jiné nebankovní společnosti.
 • Za předčasné splacení online půjčky si společnost Zaplo neúčtuje žádné poplatky.

Zaplo recenze

Společnost Zaplo je známá z televizních reklam a pro svou první půjčku zdarma. Jedná se tak o jednu z prvních možností, po které lidé sáhnout, pokud se před výplatou dostanou do finanční tísně. Názory na společnost jsou tak rozporuplné, negativních hodnocení se Zaplo však dostává převážně od lidí, kteří jsou překvapeni úroky z prodlení. Níže si můžete přečíst recenze Zaplo.

Mikropůjčka od Zaplo nás zachránila, když se nám rozbila pračka. Máme malé miminko, takže to byl docela problém, ale díky téhle půjčce jsme měli novou pračku doma do tří dnů a hned po výplatě jsme ji splatili. Všechno proběhlo rychle a bezproblémově, kdybych se dostala do podobné situace, využila bych ji znovu.

-          Petra

Využil jsem první půjčku zadarmo a byl jsem spokojený, opravdu jsem nezaplatil nic navíc. Moc se mi tomu nechtělo věřit a čekal jsem nějaký skrytý poplatek, ale všechno bylo opravdu transparentní. Žádná nečitelná malá písmenka ve smlouvě. Prostě férové jednání.

-          Jan

Nikdy jsem si nechtěla nebankovní půjčku brát, ale před výplatou přišel nečekaný výdaj, onemocněl mi pes a musela jsem si půjčit na veterináře. O dva týdny jsem všechno splatila a nic nepřeplatila. Dívala jsem se na poplatky u druhé půjčky a jsou sice vyšší než u banky, ale kdybych se znovu dostala do nějaké takové situace, nejspíš bych Zaplo pro rychlé jednání využila znovu.

-          Marie

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Zaplo:

Výhody:

 • Zodpovědná a transparentní společnost.
 • Individuální přístup.
 • Možnost prodloužení splatnosti (za poplatek).
 • První půjčka zdarma.
 • Předčasné splacení půjčky zaplo bez poplatků.
 • Peníze na kartu můžete dostat do 15 minut na svůj účet.

Nevýhody:

 • Potvrzení účtu zasíláním peněz před schválením půjčky.
 • Nepůjčuje, pokud máte jiné nebankovní půjčky.
 • Poskytuje pouze krátkodobé půjčky.
 • W Zaplo je možné mít jen jeden aktivní úvěr.

Zaplo shrnutí

Zaplo je transparentní společnost, která vsází na zásady etického půjčování. Pokud máte nebankovní půjčku u jiné společnosti Zaplo, peníze vám nepůjčí. Ke svým klientům však přistupuje individuálně a pokud potřebujete půjčit do výplaty, Půjčka Zaplo je v oblasti nebankovních půjček dobrou volbou.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Zaplo krok za krokem:

 1. Vyberete částku, kterou chcete půjčit a dobu její splatnosti v rozmezí 7-30 dnů.
 2. Vyplníte online žádost a založíte si na zaplo.cz na váš bankovní účet.
 3. Přečtete si předsmluvní informace a smlouvu o úvěru, a jejich přečtení potvrdíte.
 4. Vytvoříte kopii občanského průkazu a stáhnete svůj výpis z účtu. Přes e-mail nebo formulář na webu doklady odešlete.
 5. Ze svého účtu pošlete 0,01 Kč na účet společnosti pro potvrzení, že je účet opravdu váš.
 6. Počkáte na schválení úvěru a potvrdíte smlouvu o úvěru autorizační SMS.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Zaplo - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz

Zdroj:  www.zaplo.cz

 

Žádost o Zaplo půjčku je opravdu velmi snadná a rychlá. První krok, pokud nepočítáme výběr částky a splatnosti, je vyplnění online žádosti. V té se vás bude Zaplo ptát na údaje o vás, jako je jméno a příjmení, vaše rodné číslo a číslo OP a samozřejmě také na příjmy a výdaje.

Tato žádost slouží také jako registrace na stránkách společnosti, na kterých budete mít později přístup k přehledu o půjčce, kterou čerpáte i o vašich minulých závazcích, takže vyplníte také požadované heslo, které musí obsahovat minimálně jednu číslici (dejte si pozor, ať je toto heslo jiné, než máte na e-mailu, nebo u internetového bankovnictví).

Poté ještě vyplníte své telefonní číslo a adresu trvalého bydliště, přečtete si obchodní podmínky společnosti a můžete přejít na další krok.

Potvrzení totožnosti

V druhé části žádosti o tuto nebankovní půjčku budete muset získat svůj výpis z účtu (můžete ho například stáhnout z internetového bankovnictví) a oboustranně okopírovat či vyfotit svůj občanský průkaz a oba tyto dokumenty odeslat buď na e-mail, nebo přes formulář přímo na webu.

Posledním krokem při potvrzení vaší identity je odeslání poplatku ve výši 0,01 Kč na účet úvěrové společnosti. Účet, ze kterého peníze pošlete, musí být veden na vaše jméno.

Tím se žádost odešle ke schválení. Pokud ke schválení dojde, přes SMS potvrdíte smlouvu a počkáte na peníze na účtu, které v závislosti na bance dorazí buď do několika minut, nebo v průběhu následujícího pracovního dne.

Peníze můžete splatit i dříve, než je doba splatnosti, po domluvě s operátorem na telefonním čísle 800 399 399. Zde také můžete řešit problémy se splácením, nebo prodloužení data splatnosti.


Typy půjček v Zaplo

Rozdíl v půjčkách u Zaplo spočívá převážně v tom, zda čerpáte svůj první úvěr, nebo jste s tou zkušeností spolupracovali v minulosti a samozřejmě také ve výši částky, kterou potřebujete půjčit.

PRVNÍ RYCHLÁ PŮJČKA

Pokud se chystáte využít krátkodobou půjčku od Zaplo poprvé, umožní vám společnost čerpat maximálně 7 000 Kč - 8 000 Kč. Tato první půjčka je zdarma, což znamená, že při včasném splacení úvěru společnosti zaplatíte jen to, co jste si půjčili a ani korunu na úrocích či administrativních poplatcích navíc. Pokud si tedy půjčíte 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 dnů a půjčku splatíte kdykoliv v rozmezí její splatnosti, vrátíte Zaplo právě jen půjčených 5 000 korun. Pokud se však s platbou zpozdíte, zaplatíte za každý den navíc 0,1 % z celkové jistiny, tedy částky, kterou jste si půjčili.

Pokud potřebujete rychlou půjčku do výplaty, a máte možnost splatit peníze v domluveném termínu, je první půjčka u Zaplo opravdu výhodná.

DRUHÁ PŮJČKA OD ZAPLO

Pokud už jste první půjčku zdarma využili a potřebujete půjčit peníze do výplaty ještě jednou, můžete se znovu obrátit na Zaplo, kde vám v případě dobrých zkušeností s vaší platební morálkou půjčí do maximální výše 12 000 Kč. RPSN se v případě druhé půjčky pohybuje od 84 509,3 % (v případě, že si zvolíte sedmidenní splatnost) do 1 141, 2 % (při splatnosti po 30 dnech).

Podívejme se ještě na to, kolik Zaplo v uváděných příkladech na poplatcích a úrocích reálně zaplatíte. Při půjčce 12 000 Kč na 7 dní činí poplatek za zpracování úvěru, včetně úroků, 1 656 Kč. Za sedm dnů tak budete společnosti muset poslat dohromady 13 656 Kč. Pokud si vyberete dobu splatnosti po 30 dnech, poplatek se zvýší na 2 760 Kč a dohromady tak budete vracet 14 760 korun. Úroky jsou tak srovnatelné s většinou ostatních nebankovních společností, které poskytují nebankovní úvěry.

TŘETÍ PŮJČKA

Zaplo svým stálým klientům nabízí úvěr v maximální výši 25 000 Kč. Získat ho mohou pouze ti, kteří už si od společnosti půjčili alespoň dvakrát. A za jakých podmínek?

RPSN zůstává u této vyšší částky stejné, jako při půjčce 12 000 Kč. Po splacení za sedm dní se tedy jedná o 84 509,3 % a po třiceti dnech 1 141,2 %. Přepočteno na splatné peníze to znamená, že za půjčku ve výši 25 000 korun zaplatíte při splatnosti za sedm dní poplatek 3 450 Kč a dohromady tak po týdnu Zaplo pošlete 28 450 Kč. Po 30 dnech pak za využití této krátkodobé zaplo půjčky pak zaplatíte 5 750 Kč, takže dohromady v termínu splatnosti posíláte 30 750 Kč.

U dalších půjček je stejně jako u první půjčky zdarma denní úrok z prodlení ve výši 0,1 % z celé půjčené částky.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Zaplo - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
29413575
DIČ
CZ29413575

Kontaktní údaje:

Zaplo Finance s.r.o.

Jankovcova1037/49
170 00 Praha

e-mail: info@zaplo.cz

Telefon: 800 399 399, 225 852 311

www: https://www.zaplo.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 19
sobota a neděle: 9 - 17
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Zaplo

######## ####### ########   ###  ##   ## 
##    ##   ## ##   ##  ## ##  ###  ### 
##    ##   ## ##   ## ##  ## #### #### 
######  ##   ## ######## ##   ## ## ### ## 
##    ##   ## ##    ######### ##   ## 
##    ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
##    ####### ##    ##   ## ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Zaplo

Luděk Karafiát 2022-04-26 09:31:03 #186
Spokojen se zaplo.
Odpověď
radek 2022-04-13 10:57:44 #184
Půjčka od nich mi dost pomohla. Vše proběhlo v pořádku.
Odpověď

Viz také:

Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
SOS Credit
4.3

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání