Kamali

Show costs of loan

Částka úvěru 10000
Doba úvěru 14 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 10000 kč 10000 kč
Čas: 14 dní 14 dní
Poplatky: 0 kč
Celkově k úhradě: 10000 kč 10000 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Půjčka Kamali: (po)vánoční finanční injekce s výhodnými podmínkami


Kamali online půjčku poskytuje silná a stabilní česká společnost Home Credit. Ta je na našem trhu již od roku 2005 a v konkurenci ostatních poskytovatelů nebankovních půjček si za tu dobu vybudovala silnou pověst zodpovědné a férové firmy. Pod značkou Kamali nabízí Home Credit mikropůjčku do 20 000 korun s nezvykle nízkým RPSN. Novým klientům nabízí první půjčku zdarma, pokud se tak dostanete do finančních potíží, které potřebujete řešit rychlou půjčkou před výplatou, a zároveň máte pravidelný příjem, Kamali pro vás může být ideální volbou.

 • Kamali půjčka je pro všechny od 18 let s trvalým pobytem na území ČR.
 • Kamali vám půjčí nejméně 1000 Kč, stálým klientům Kamali nabídne až 20 000 korun. Novému zákazníkovi Kamali půjčí před výplatou maximálně 10 000 Kč.
 • Mikropůjčka od Kamali nabízí první půjčku zdarma.
 • K získání online půjčky Kamali budete potřebovat občanský průkaz, bankovní účet a funkční mobilní telefon.
 • Kamali nabízí prodloužení splatnosti a rozložení půjčky až do deseti měsíčních splátek.
 • Od Kamali můžete mít půjčku do 15 minut.
 • Kamali nabízí další volitelné doplňkové služby za určitý poplatek, ty však nejsou povinné.
 • Nyní Kamali vyplácí hotovost na terminálech SAZKA po celé ČR

Kamali recenze

Nejenže za Kamali stojí jedna z nejsilnějších společností na trhu nebankovních půjček, ale tato značka je dobře známá i sama o sobě, jak z televizních reklam, tak i pro své nízké RPSN a přátelský přístup ke klientům. Samozřejmě i na tuto půjčku najdeme v internetových diskuzí pár stížností, ty však nejčastěji pochází od chronických neplatičů, nebo od lidí, kterým společnost Kamali půjčku neposkytla. Kamali ochotně vychází při každém problému se splátkou vstříc a většina klientů jejich přístup velmi oceňuje.

Prostě super! Občas se může stát, že peníze o pár dní nevystačí. Tady si půjčíte a peníze pošlete zpátky do dvou týdnů, tak nemusíte platit žádné úroky a poplatky, což mě vážně potěšilo! Peníze mi dorazily hned. O každém detailu vás Kamali informuje e-mailem, takže neztratíte přehled. A navíc mají opravdu roztomilý a příjemný vzhled webu. Pokud ještě někdy budu potřebovat půjčku, určitě se k nim vrátím.

-          Kristýna

Byl jsem s jejich férovým přístupem vyloženě spokojen. I podmínky mi vyhovovaly. Peníze mi přišly rychle a mohl jsem tak realizovat své potřeby. Hned po výplatě jsem peníze poslal zpět, vyšlo to na necelých 14 dní. Nemám tak žádný problém ani poplatek. Ale je fajn, že se dá splácení i rozložit, i když za docela vysoký poplatek.

-          Arnošt

Je to jediná společnost, která půjčí důchodci vyššího věku, a ještě navíc s férovými podmínkami. Jsem s nimi absolutně spokojený.

-          Jan

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Kamali:

Výhody:

 • Velmi nízké RPSN
 • Přátelská komunikace
 • Přehledný a transparentní web
 • Volitelné služby navíc
 • První půjčka se splacením do 14 dnů zdarma
 • Možnost rozložení půjčky až do 10 splátek
 • Rychlé vyřízení
 • Možnost prodloužení splatnosti

Nevýhody:

 • Při prodloužení splatnosti se drasticky zvedají poplatky
 • Oproti dražší konkurenci nižší schvalovatelnost

Kamali shrnutí

Kamali půjčka je jednou z nejlepších krátkodobých půjček před výplatou na trhu. V případě včasného splacení má minimální poplatky i RPSN. Společnost je velmi komunikativní a při nejmenším problému ochotná vyjít vstříc a bleskově reaguje na jakékoliv připomínky svých klientů. Její nevýhodou je však nižší schvalovatelnost, Kamali půjčuje pouze těm, o kterých je přesvědčena, že budou schopní půjčku splatit.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Kamali krok za krokem:

 1. Vyberete si částku, kterou chcete čerpat
 2. Vyplníte dotazník
 3. Potvrdíte účet zasláním 1 koruny
 4. Počkáte na schválení půjčky a převod peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

Kamali - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz

Zdroj: www.youtube.com

Dotazník u Kamali je velmi snadné vyplnit. Čeká vás pouze pár otázek a dotazník je připraven opravdu přehledně. První se vás Kamali bude ptát na jméno a příjmení, dále pak na adresu trvalého a případně i přechodného bydliště. Dále pak na e-mailovou adresu a na vašetelefonní číslo.

Další krok je vyplnění kontaktních údajů, podle kterých je možné vás identifikovat, to znamená rodné číslo, číslo občanského průkazu a datum, do kdy je OP platný. Tím se dostanete k části dotazující se na vaše příjmy a výdaje. V té vyplníte částku vašeho měsíčního příjmu i výdajů domácnosti. Kamali také bude zajímat příjem ostatních členů domácnosti a počet dětí, které vyživujete.

Nakonec už vyplníte pouze odkud svůj příjem máte, číslo vašeho účtu a žádost odešlete.

Po odeslání žádosti je čas vyplnit, zda máte zájem o některou z doplňkových služeb. Poté už společnost vyplněný dotazník zkontroluje. To zabere přibližně minutu a hned se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ano, vyžádá si společnost kopii vašeho občanského průkazu a případně také ověření příjmu, které zašlete e-mailem.

Nakonec už jen počkáte na vyplacení peněz, které by nemělo trvat déle než jeden den.


Typy půjček v Kamali

Pod značkou Kamali nabízí Home Credit pouze půjčku před výplatou, tu má však rozdělenou do několika kategorií podle toho, kolikrát už u této společnosti člověk bezproblémově splatil, přičemž nejvyšší možná částka je 20 000 pro lidi, kteří Kamali v minulosti včasně splatili minimálně čtyři půjčky.

PRVNÍ PŮJČKA

Kamali svým klientům nabízí první půjčku v částce od jednoho tisíce korun, naopak maximum, které si může nováček půjčit je 10 000 Kč. Půjčku můžete čerpat nejdéle na dobu třiceti dnů, pokud však chcete využít výhody pro nové klienty a čerpat první půjčku zdarma, je nutné ji splatit nejpozději do 14 dnů. Pokud si vyberete možnost splatit svůj první Kamali úvěr až po třiceti dnech, zaplatíte při půjčce v částce 10 000 Kč poplatek v částce 330 Kč. RPSN této půjčky by v takovém případě bylo 48,5 %. Pokud byste si naopak půjčili pouhou tisícovku na překlenutí náročnějšího období, sníží se poplatek na 33 Kč a RPSN bude 50,1 %.

DRUHÁ AŽ ČTVRTÁ PŮJČKA

Pokud už jste svou první Kamali půjčku úspěšně splatili, nabídne vám Kamali další půjčku až do částky 15 000 Kč.

Pokud se pro tuto částku rozhodnete a zaplatíte ji do třiceti dnů, zaplatíte společnosti navíc 495 korun, dohromady tedy v den splatnosti pošlete 15 495 Kč, což je poplatek u nebankovních společností naprosto bezkonkurenční.

Údaj o poplatcích uváděných v tomto článku a na webové prezentaci Kamali je však ilustrační a na základě vaší celkové bonity můžete dostat jinou nabídku.

OD PÁTÉ PŮJČKY

Pokud už s vámi má společnost Kamali dlouhodobé pozitivní zkušenosti, půjčí vám na třicet dní až 20 000 Kč. Poplatek za půjčku bude v tomto případě 660 korun. RPSN je v tomto stejně jako v obou předchozích případech u třicetidenního čerpání půjčky ve výši 48,5 %.

PRODLOUŽENÍ PŮJČKY

Pokud svůj úvěr nemůžete z jakéhokoliv důvodu splatit včas, Kamali nabízí možnost půjčku prodloužit, nebo dokonce rozdělit až do deseti splátek. V takovém případě už se však půjčka poněkud prodraží.

V případě prodloužení je potřeba zaplatit alespoň 10 % z původně půjčené částky a k tomu poplatek v částce 49 korun za každou půjčenou tisícikorunu. Pokud jste si tedy půjčili například 10 000 Kč, zaplatíte při prodloužení na šedesát dní dalších 490 Kč navíc.

Kamali myslí i na klienty, kteří si kvůli nešťastné finanční situaci nemohou dovolit v datum splatnosti zaplatit ani minimální 10% splátku. V takovém případě nabízí možnost domluvit se se zaměstnancem společnosti a prodloužit splatnost zasláním pouze jedné koruny. Tato výhoda však není zadarmo, Kamali si na konci splatnosti za tuto službu naúčtuje poplatek 79 korun z každé půjčené tisícikoruny, takže při půjčce 10 000 Kč budete muset navíc kromě původních poplatků zaplatit navíc 790 Kč. 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Kamali kromě základní půjčky nabízí také další doplňkové služby, které si můžete za poplatek pořídit a splácení si tak usnadnit. K těmto službám patří:
SMS servis: Pokud si připlatíte 49 korun, bude vás Kamali prostřednictvím SMS informovat o stavu vaši půjčky, upozorní vás na blížící se splátku i na to, že společnost peníze úspěšně přijala.
Express výplata: Pro klienty s vybranými bankami Kamali za 199 korun nabízí možnost expresního vyplacení peněz do 60 minut.
Bezpečná splátka: Za 99 korun měsíčně si můžete zaplatit službu, která vám umožní dvakrát posunout datum splatnosti o 30 dní. Tuto možnost však můžete využít pouze v krajních situacích, jako je ztráta zaměstnání, nebo nečekaná nemoc. Jedná se tak svým způsobem o určitý druh pojištění.
Korunový odklad: Pokud na konci splatnosti nemůžete splatit ani část jistiny, můžete Kamali poslat pouze jednu korunu a po splacení půjčky za tuto službu zaplatíte poplatek 79 Kč za každou půjčenou tisícikorun.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Kamali - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
26978636

Kontaktní údaje:

Home Credit a.s.

Nové sady996/25
602 00 Brno

e-mail: info@kamali.cz

Telefon: 800 300 390

www: https://www.kamali.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 18
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Kamali

 ####### ######## ######## ######## ######## 
##   ## ##    ##   ## ##    ##    
##   ## ##    ##   ## ##    ##    
##   ## ######  ##   ## ######  ######  
## ## ## ##    ##   ## ##    ##    
##  ## ##    ##   ## ##    ##    
 ##### ## ######## ######## ######## ##    

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Kamali

Viz také:

Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání