Home Credit

Show costs of loan

Částka úvěru 126600
Doba úvěru 58 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 130000 kč
Čas: 60 měs.
Splátka: 2951 kč
Celkově k úhradě: 177060 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Auto na leasing nebo podnikatelská půjčka na auto?


Home Credit se řadí k nejznámějším poskytovatelům nebankovních půjček na českém trhu. Aby ne, Home Credit se v ČR objevil už v roce 2005 a od té doby si pečlivě buduje svou pověst stabilní a důvěryhodné společnosti. Home Credit si svou pozici vybudoval nejen televizní reklamou, ale také spoluprací s velkými obchodníky, u kterých poskytuje možnost nákupu na splátky a celkově skvělým přístupem k zákazníkům. Home Credit je společnost, o které můžeme s jistotou říct, že se stává rok od roku lepší.

 • U Home Credit mohou spotřebitelský úvěr získat všichni zletilí lidé se stálým příjmem a trvalým bydlištěm v ČR
 • Home Credit poskytuje online půjčku na cokoliv ve výši od 10 000 Kč až do 250 000 Kč. Konsolidaci půjček umožňuje až do částky 600 000 Kč.
 • Kromě klasického úvěru Home Credit nabízí konsolidaci půjček nebo financování auta.
 • U revolvingového úvěru není doba splácení omezená.
 • Home Credit nabízí půjčku bez doložení příjmu. Pokud má však pochybnosti, že ji budete schopni splácet bez zatížení rodinného rozpočtu, doklady o příjmech si vyžádá.
 • Peníze Home Credit posílá buď na bankovní účet, nebo složenkou. Splácet pak můžete znovu na účet, složenkou, nebo u terminálu Sazky.
 • Home Credit nabízí pojištění neschopnosti splácet a odložení splátek.

Home Credit recenze

Home Credit je u nás jedním z nejrozšířenějších poskytovatelů nebankovních půjček, takže se na internetu setkáte s jeho ostrou kritikou. Lidé, kteří však splácí včas a čtou smluvní podmínky, jsou se společností nadmíru spokojení.

Mně přišli v pohodě. Úvěr mi vyřídili rychle a ochotně. Vím, že musím zaplatit trochu vyšší úrok, ale zase za to pohodlí to za to stojí.

-          Marie

Minulé Vánoce jsem si u nich bral půjčku na sporák a tenhle rok jsem chtěl udělat rodině radost televizí a znovu jsem si půjčoval u Home Creditu. Vše proběhlo rychle a bez problémů.

-          Josef

K práci potřebuji notebook a když mi můj odešel, chtěla jsem si koupit nový, a navíc splatit jeden můj starší vroubek u jiné společnosti. Půjčila jsem si Home Creditu, protože se mi nechtělo dokládat všechny náležitosti v bance. Žádost mi za chvíli schválili, splácela jsem včas a na nic si nemůžu stěžovat.

-          Martina

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Home Credit:

Výhody:

 • Důvěryhodná a stabilní společnost
 • Žádost o půjčku můžete vyřídit kompletně online
 • V konkurenci ostatních nebankovních půjček má přiměřené RPSN
 • Nabízí pojištění neschopnosti splácet
 • Půjčku jde získat bez doložení příjmu

Nevýhody:

 • Úrok sdělí až po vyplnění žádosti

Home Credit shrnutí

Home Credit je stabilní společnost, která na český trh přišla v roce 2005. Nezačala s nejlepší pověstí, ale v posledních letech pracuje na dobrém jménu a momentálně  Home Credit patří mezi nejbezpečnější poskytovatele půjček. 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Home Credit krok za krokem:

 1. Zvolte si částku, kterou potřebujete a dobu, po kterou ji chcete splácet
 2. Vyplníte své kontaktní údaje a dobu, kdy chcete, aby vás kontaktoval operátor společnosti
 3. Vyplníte dotazník

Klikněte pro vyplněni formuláře

Home Credit - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: www.homecredit.cz

Hned poté, co vyplníte své rodné číslo a dobu, kdy vás mají operátoři Home Creditu kontaktovat, se dostanete k celé žádosti. Na webu se uvádí, že vám její vyplnění zabere přibližně 15 minut, ale pokud máte připravené dva doklady totožnosti, určitě to zvládnete mnohem rychleji.

V první části dotazníku vyplníte obvyklé údaje – svou státní příslušnost, místo narození a adresu trvalého a v případě potřeby i kontaktního bydliště. Také tu Home Creditu poskytnete údaje o dvou dokladech své totožnosti. První bude číslo OP a datum jeho platnosti. Druhý doklad může být pas, řidičák, rodný list, nebo zbrojní průkaz. Nakonec ještě odpovíte na dotaz, zda nejste politicky exponovanou osobou a přejdete na další krok.

V tom odpovíte na otázky ohledně svého příjmu. Jaký je jeho hlavní zdroj (tedy zda jste zaměstnanec, OSVČ, maminka na mateřské, důchodce či brigádník) a na všechny důležité informace o tomto zdroji, včetně například IČ společnosti, ve které pracujete a telefonního čísla na zaměstnavatele. A samozřejmě také budete muset vyplnit, kolik vám tento příjem měsíčně vynáší.

Dalším krokem je vyplnění údajů o vaší rodinné situaci. Rodinný stav, příjem ostatních členů domácnosti a měsíční výdaje domácnosti, stejně jako počet vyživovaných dětí a vaše dosažené vzdělání.

V dalším části už jen zadáte číslo účtu, na nějž chcete finanční prostředky převést a zvolíte si, zda chcete k půjčce také pojištění neschopnosti splácet. Poté všechny zadané údaje zkontrolujete a odešlete svou žádost ke zpracování.

Poté počkáte, než vám zavolá operátor a projedná s vámi další podrobnosti včetně úroku, který vám může Home Credit nabídnout. Pokud se vším souhlasíte, dostanete od společnosti smlouvu. Tu podepíšete a poštou odešlete, společně s kopií dokladů totožnosti.

Půjčka by vám měla na účet dorazit během dvou dnů.


Typy půjček v Home Credit

Klienti Home Creditu nejčastěji využívají klasickou bezúčelovou půjčku a nákup na splátky. Kromě toho společnost nabízí také účelovou půjčku na auto. Pokud máte více nevýhodných úvěrů, nabídne vám Home Credit také možnost jejich konsolidace. Poslední možnost je pro lidi, kteří chtějí mít možnost čerpat peníze stále po ruce, je jí totiž Flexibilní půjčka v podobě revolvingového úvěru.

FLEXIBILNÍ PŮJČKA

Nejčastěji využívanou možností je u Home Creditu flexibilní revolvingová půjčka, o kterou si můžete zažádat přímo na internetových stránkách společnosti.
Tuto půjčku je možné čerpat v minimální výši 10 000 Kč. Doba splatnosti je u revolvingové půjčky neomezená. Flexibilní půjčka od Home Credit vám dokonce umožní půjčovat si opakovaně již splacené peníze. Minimální měsíční splátka záleží na tom, jakou částku právě čerpáte. Pokud si vezmete pouze 10 000 korun, můžete si nastavit minimální měsíční splátku 240 Kč, ale pokud zrovna máte více financí, můžete ji splatit klidně najednou. Pokud se naopak dostanete do problému, můžete si splacenou částku znovu půjčit.

V případě, že si chcete půjčit například 210 000 korun, minimální měsíční splátka se zvýší na 3 234 Kč, ostatní podmínky však zůstávají stejné.

Jaké podmínky flexibilní půjčka nabízí?

Pokud chcete od Home Creditu půjčit 10 000 Kč se splátkou 350 korun, zaplatíte celkem ve 36 měsíčních splátkách 12 426 korun, to znamená 2 426 Kč navíc. Roční úroková sazba v tomto případě vychází na 14,88  % a RPSN 15,94 %. 

Všechny zmíněné náklady a úroky, které zde popisujeme, jsou však pouze orientační. Home Credit svým klientům dělá nabídku na míru podle jejich bonity a schopnosti splácet.

NÁKUP NA SPLÁTKY

Pokud chcete koupit nový telefon nebo třeba televizi, nabízí Home Credit možnost nakoupit si vybavení na splátky. Tuto půjčku si vyřídíte přímo v obchodě, kde chcete nakupovat (je však potřeba, aby tento obchod s Home Creditem spolupracoval) a budete k tomu potřebovat pouze dva doklady totožnosti. Prodejce vám udělá nabídku a pokud budete se smlouvou souhlasit, podepíšete ji a zboží už je vaše.

FINANCOVÁNÍ AUTA

Pokud vám dosloužil váš starý vůz, nebo se rozhlížíte po novém pro vašeho partnera či dítě, nabízí Home Credit financování ojetin. Postup získání půjčky je stejný jako u nákupu na splátky a probíhá přímo v partnerském autobazaru.

KONSOLIDACE PŮJČEK

Pokud jste se dostali do situace, ve které splácíte řadu půjček různým společnostem, nabízí vám Home Credit jejich spojení do jedné. Refinancovat můžete půjčky až do částky 600 000.
Společnosti tuto částku můžete splácet 60 měsíců, což vás bude stát 12 100 Kč měsíčně. Pokud si zvolíte dobu splácení na 96 měsíců, měsíčně vás spojení úvěrů vyjde na 8 420 Kč.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře


Jak vrátit půjčku

Půjčku Home Credit můžete do měsíce vrátit bez úroku a poplaktů. Stačí vrátítt  jen to, co jste si od Home Credit půjčili.

Home Credit - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
26978636
DIČ
CZ26978636

Kontaktní údaje:

Home Credit a.s.

Nové sady996/25
602 00 Brno

e-mail: info@homecredit.cz

Telefon: 542 100 100, 800 700 762

www: https://www.homecredit.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 18
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Home Credit

########  ####### ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ## ##  
######## ##   ## ######### ##   ## #####  
##    ##   ## ##   ## ##   ## ## ##  
##    ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##     ####### ##   ## ####### ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Home Credit

Viz také:

Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání