FairCredit

Show costs of loan

Částka úvěru 23500
Doba úvěru 13 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 30000 kč
Čas: 13 měs.
Splátka: 3046.15 kč
Celkově k úhradě: 39600 kč
Vyplnit žádost


Fair Credit je česká společnost se základním kapitálem ve výši 50 milionů korun vznikla v roce 2015. Za tu dobu už si získala téměř 60 000 spokojených zákazníků. Fair Credit spadá pod společnost Fair Credit International SE, ale navzdory svému názvu do zahraničí zatím neexpanduje. Fair Credit poskytuje půjčku v hotovosti i spotřebitelský úvěr na účet. Úvěry se liší primárně maximální částkou, kterou můžete čerpat, ale samozřejmě také poplatkem za její zpracování.

 • Fair Credit půjčku mohou získat lidé starší 18 let s trvalým bydlištěm v ČR.
 • Fair Credit poskytuje úvěr v částce od 4 000 do 150 000 Kč s maximální dobou splatnosti 78 měsíců.
 • Půjčka od Fair Credit je vhodná i pro rodiče na mateřské dovolené, důchodce či lidi v exekuci s prokazatelným příjmem za poslední tři měsíce.
 • K získání spotřebitelského úvěru od Fair Creditje nutné vlastní telefonní číslo a prokazatelný vztah k bydlišti (smlouva o nájmu / podnájmu či prokazatelné vlastnictví nemovitosti).
 • Půjčka na cokoliv od Fair Credit je bez ručitele i ručení.
 • Fair Credit nabízí individuální přístup ke klientům i v případě, že momentálně nemohou splácet, při včasném řešení klientům nehrozí žádné sankce.

FairCredit recenze

Společnost je na našem trhu sice poměrně nová, ale již tři roky po svém vzniku si získala téměř 60 000 zákazníků a spolupracují s ní obchodní zástupci po celé České republice.

Docela dobrá společnost, jen mě překvapil vysoký poplatek hned za první upomínku. Ale to, že se to k tomu dostalo, je jenom moje chyba, neměl jsem týden na splátku a myslel jsem, že to stihnu poslat dřív, než si toho někdo všimne, takže jsem je na tu chvilku ani nekontaktoval. Jinak ale spokojenost.

-          Jan

Jsou docela diskrétní, pokud splácíte včas a požádáte je o to. Pokud se však zpozdíte, mohou kontaktovat vaše blízké s informací, že jim něco dlužíte. Já jsem každopádně spokojená. Měla jsem půjčku skoro hned, zpozdila jsem se jen jednou, ale nakonec se vše celkem v klidu vyřešilo.

-          Marcela

S Fair Credit mám výbornou zkušenost. Trochu mi nevyhovovaly pravidelné schůzky se zástupkyní a také jsem dost přeplatil, ale vše jsem věděl, když jsem do toho šel.

-          Jaromír

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky FairCredit:

Výhody:

 • Osobní jednání
 • Rychlé vyřízení
 • Možnost čerpat úvěr v hotovosti
 • Půjčku mohou získat i lidé v exekuci

Nevýhody:

 • Velmi vysoké RPSN
 • V případě hotovostního splácení nutnost týdenních schůzek s OZ
 • Žádost není možné vyřídit pouze přes internet

FairCredit shrnutí

Na to, že se jedná o novou půjčku na trhu, se může celkem dobře rovnat konkurenci na poli nebankovních spotřebitelských úvěrů. Její velkou výhodou je možnost hotovostního čerpání, které však nemusí vyhovovat každému, takže společnost nabízí i půjčku na účet.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku FairCredit krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a datum splatnosti své půjčky
 2. Vyplníte kontaktní dotazník
 3. Připravíte si doklady totožnosti a potvrzení o příjmu
 4. Telefonicky si domluvíte schůzku s obchodním zástupcem
 5. Počkáte na schválení půjčky a vyplacení peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

FairCredit - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo

Zdroj: www.youtube.com

Fair Credit má jednodušší dotazník než většina online půjček, protože s vámi většinu věcí vyřeší obchodní zástupce osobně, přímo u vás doma. U Fair Credit stačí vyplnit vaše jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a město, ve kterém momentálně žijete a případně napsat poznámku, kterou k půjčce máte.
Do druhého dne už se vám ozve přímo váš nový obchodní zástupce, se kterým dojednáte veškeré detaily.


Typy půjček v FairCredit

Společnost Fair Credit nabízí dva druhy půjček, které se od sebe liší především způsobem jejich čerpání – u Fair Creditu si totiž můžete vybrat, zda si převezmete peníze osobně od obchodního zástupce přímo v místě vašeho bydliště, nebo jestli si je raději necháte poslat na účet. Od vámi vybraného způsobu se pak odráží i další podmínky půjčky. Pojďme se na ně tedy podívat o něco podrobněji.

FAJN PŮJČKA

Fajn půjčka je základním spotřebitelským úvěrem Fair Creditu. Čerpat ji můžete pouze v hotovosti a maximální částka, kterou vám může obchodní zástupce společnosti nabídnout, je 70 000 korun. Stejně jako čerpání této půjčky, i její splátky probíhají hotovostně. Přesný termín si domluvíte s vaším obchodním zástupcem, který se pro peníze zastaví obvykle přímo u vás doma.

U hotovostních půjček bývá v porovnání s půjčkami na účet o něco vyšší RPSN, protože se do něj započítávají mimo jiné také poplatky za vyřízení půjčky, do kterých v tomto případě spadají například také náklady na cestovní výdaje obchodních poradců.

U Fajn půjčky si můžete vybrat dobu splácení v rozmezí 45 až 78 týdnů. A jak částka s dobou splácení odráží na poplatcích a úrocích, které Fair Creditu zaplatíte? Pojďme se podívat na dva jednoduché příklady.

Pokud chcete čerpat pouhé 4 000, můžete si vybrat pouze 45denní dobu splatnosti s týdenní splátkou 148 korun. Pokud byste si chtěli splácení rozložit na více týdnů, nabídne vám Fair Credit větší částku. Tu nejnižší si však na více týdnů rozložit nemůžete.
Během těch 45 týdnů Fair Creditu přeplatíte 2 660 korun, dohromady za celou dobu splácení tak zaplatíte 6 660 korun, což se rovná RPSN ve výši 254,04 %.
Samotný roční úrok u této půjčky dělá 35,53 %.

Při čerpání úvěru ve výši 20 000 korun už máte větší možnost nastavení splátek. Můžete si vybrat, zda budete platit svou týdenní splátku ve výši 740 korun (a splácet ji tak 45 týdnů), 600 korun (při 60 týdnech splácení) nebo 485 korun po dobu 78 týdnů.

Pokud si zvolíte první možnost, tedy splácení po dobu 45 týdnů, zaplatíte navíc 13 300 Kč. To znamená, že společnosti za dobu splácení vrátíte 33 300 korun. Samotný roční úrok je v tomto případě 35,53 %, RPSN bude 254,04 %.

Při druhé možnosti, tedy při 60 týdnech splácení dohromady zaplatíte 36 000 Kč. To znamená, že přeplatíte přesně 16 000 korun. Roční úrok bude 32,15 % a RPSN 206,15 %.

Poslední varianta, tedy splácení po dobu 78 týdnů vás vyjde na 17 830 Kč s ročním úrokem 21,27 % a RPSN 157,95 %.  Dohromady tak v tomto případě zaplatíte 37 830 Kč.

Půjčku v hotovosti můžete čerpat až do 70 000 Kč, a to vždy po týdenních splátkách s maximální dobou splácení 78 týdnů.

FAJN PŮJČKA MAX

Spotřebitelský úvěr Fajn půjčka Max je na rozdíl od klasické Fajn půjčky možné čerpat pouze na účet. Fair Credit tuto možnost nabízí od půjčky v částce 40 000 Kč. Maximálně vám tímto způsobem půjčí až 150 000 Kč.  Na rozdíl od Fajn půjčky, Fajn půjčku MAX je možné splácet v měsíčních splátkách v rozmezí 12 až 36 měsíců.

Pokud budete chtít čerpat 40 000, budou se měsíční splátky pohybovat od 2 832 korun (36 měsíců) do 4 917 korun (12 měsíců). V prvním zmíněném případě společnosti dohromady zaplatíte 101 952 korun, s RPSN 108 % a ročním úrokem 56,68 %. V tom druhém to bude 59 004 korun. RPSN u takového druhu úvěru bude 114,20 % a roční úrok 55,45 %.

V případě, že si zvolíte čerpat u Fair Creditu spotřebitelský úvěr v částce 150 000 korun, budete mít na výběr z měsíčních splátek v rozmezí 9 248 Kč až 17 064.

Pokud si zvolíte první možnost, dohromady zaplatíte 332 928 korun (RPSN 82,82 %, roční úrok 56,71 %).  V druhém případě dohromady zaplatíte „pouze“ 204 768 korun, což znamená, že budete mít RPSN 82,62 % a roční úrok 55,45 %.  

Klikněte pro vyplněni formuláře

FairCredit - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
50 000 000 Kč
IČO
04424115

Kontaktní údaje:

Fair Credit International, SE

Kubánské náměstí1391/11
110 00 Praha 10

e-mail: info@faircredit.cz

Telefon: 800 800 122

www: https://www.faircredit.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 18:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o FairCredit

##   ## ######## ########   ###  ######## 
###  ### ##    ##   ##  ## ##   ##  
#### #### ##    ##   ## ##  ##   ##  
## ### ## ######  ######## ##   ##  ##  
##   ## ##    ##   ## #########  ##  
##   ## ##    ##   ## ##   ##  ##  
##   ## ######## ######## ##   ##  ##  

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about FairCredit

Milada Lehká 2022-10-21 05:12:33 #194
Dobrý den jdu si stěžovat na vaši referentku která vymáhá od lidí co si u vás půjčí peníze.Jeji postup se mi opravdu nelíbí pokud vím ona se zavázala podpisem že o půjčce kterou jsem si u vás vzala nebude probírat s jinou osobou než je napsána ve vaší smlouvě jenže Ivana Pargačova z Děčína už několikrát mluvila s mejma sousedama o mě půjčce a že neplatim tak jak mám Tohle se mě vážně nelíbí a také s mojí bývalou partnerkou neustále o mě mluví.Pokud vím tohle se nesmí .Budu ráda když s p.Ivanou Pargačovou rozvažte smlouvu za hrubé porušení smlouvy pokud se někdo zavazuje podpisem mlčenlivosti tak to by měl dodržet a né jak p.Pargačova.Děkuji za rychlé jednání stou osobou
Odpověď
Maiky 2019-08-02 10:33:40 #96
Zdravim ze zacatku jsem byla spokojena jen ty splatky mohli byt nizsi.s obchodnim zastupcem to bylo taky fajn.nedavno jsem se dostala do potizi a nemohla splacet.prehodili se zastupci a pani si do huby nevidi.urazky ve stylu hvezda 100kylova co se neunese ze se mi nechce delat atd.tak jestli tohle mu z ou zamestnat nevim.doufam ze je to vyjimka co je x di po okrese breclav hodonin
Odpověď
Maiky 2019-08-02 10:33:08 #95
Zdravim ze zacatku jsem byla spokojena jen ty splatky mohli byt nizsi.s obchodnim zastupcem to bylo taky fajn.nedavno jsem se dostala do potizi a nemohla splacet.prehodili se zastupci a pani si do huby nevidi.urazky ve stylu hvezda 100kylova co se neunese ze se mi nechce delat atd.tak jestli tohle mu z ou zamestnat nevim.doufam ze je to vyjimka co je x di po okrese breclav hodonin
Odpověď

Viz také:

Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání