Cofidis

Show costs of loan

Částka úvěru 330000
Doba úvěru 60 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: - kč
Čas: -
Poplatky: - kč
Celkově k úhradě: - kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Získejte 500 korun s půjčkou Cofidis!


Cofidis je mezinárodní úvěrová společnost, která na českém trhu působí již od roku 2004. Kromě klasických bezúčelových půjček bez ručení pro jednotlivce nabízí také partnerské půjčky na cokoliv, nebo dokonce půjčku na splátky pro novomanžele s výrazně nižšími úroky a poplatky. Cofidis také spolupracuje s některými obchody, u nichž nabízí nákup zboží na splátky. Ke všem úvěrům od Cofidis si mohou klienti pořídit také pojištění.

 • Cofidis poskytuje nebankovní půjčky všem občanů ČR nebo SR starším 18 let s trvalým bydlištěm na území Česka.
 • Cofidis prověřuje registry a vyžaduje prokazatelný příjem.
 • Pro získání půjčky na cokoliv od Cofidis je potřeba vlastnit aktivní telefonní číslo a bankovní účet.
 • U Cofidis mohou klienti čerpat minimálně 20 000 Kč, nejvíce pak půl milionu korun.
 • Cofidis získal v únoru 2018 licenci od ČNB pro poskytování nebankovních úvěru.
 • Cofidis nabízí výhodné půjčky pro novomanžele.
 • Spotřebitelský úvěr od Cofidis je s nízkým RPSN.
 • U Cofidis můžete čerpat půjčku na cokoliv bez ručitele.

Cofidis recenze

Cofidis patří na českém trhu k nejznámějším a nejstarším poskytovatelům úvěrů. Lidé společnost znají z televizních reklam i dlouhodobě dobré pověsti. Negativní názory jsou spojené většinou s faktem, že společnost u svých klientů lpí na včasných platbách závazků.

Se společností Cofidis mám dobré zkušenosti. Vzala jsem si od nich již druhou půjčku a nezaznamenala jsem žádné problémy. Paní operátorka byla velmi ochotná. Vzhledem k mému vyššímu věku mi banky půjčku nechtěly dát, ale u nich jsem ji obdržela bez problémů.

-          Alice

Peníze od Cofidisu jsem na účet dostala rychle. Co můžu porovnávat, je docela výhodná a férová. Mezi nebankovními úvěry ji řadím k těm nejlepším. Doporučuji všem, kteří si chtějí půjčit bez dokládání účelu a bez ručitele.

-          Sabina

Líbí se mi jejich ochota a příjemné jednání, i když občas splatím později.

-          Petr

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Cofidis:

Výhody:

 • Nízké úroky a RPSN
 • Důvěryhodná mezinárodní společnost
 • Partnerská a novomanželská půjčka s výhodnými podmínkami

Nevýhody:

 • Půjčují pouze vyšší částky
 • Smlouvu musíte fyzicky podepsat a zaslat společně s kopií dokumentů
 • Vyřízení půjčky se může protáhnout
 • Bezúčelová půjčka je pouze do 90 000 Kč
 • Kontrola registrů

Cofidis shrnutí

Cofidis má svá pro i proti. Hlavní pozitivní stránkou této společnosti jsou relativně nízké úroky, na druhou stranu není možné žádost vyřešit kompletně online a na schválení můžete čekat i několik dní, což v dnešní době není úplně komfortní.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Cofidis krok za krokem:

 1. Vyberte si výši úvěru a dobu jeho splácení
 2. Vyplníte online dotazník
 3. Odešlete dotazník a potřebné doklady
 4. Počkáte na telefonický kontakt a s operátorem domluvíte podrobnosti

Klikněte pro vyplněni formuláře

Cofidis - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz

Zdroj:  www.youtube.com

Krok za krokem se podíváme na nejčastěji čerpanou půjčku, tedy tu partnerskou. Postup u ostatních je podobný. Jediným rozdílem u novomanželského úvěru je dokládání oddacího listu a určená částka i doba splácení úvěru. U půjčky pro jednotlivce pak uvádíte pouze své údaje.

V první části dotazníku se vás Cofidis bude ptát na rodné číslo, telefon a e-mailové spojení vaše i vašeho spolužadatele a také potvrzení, že jste si oba přečetli podmínky o využívání služeb i zpracování osobních údajů. Oproti jiným společnostem musíte u Cofidisu navíc potvrdit, že nejste vy ani spolužadatel politicky exponovanou osobou.

V dalším části žádosti vyplníte trvalou adresu a kontaktní bydliště své i svého spolužadatele, a nakonec Cofidisu předáte informace o vašich příjmech a výdajích.

Pokud vám bude půjčka předschválena, budete potřebovat kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, kopii kompletního výpisu z účtu a při půjčce nad 100 000 Kč také vyplněné potvrzení od příjmu, které potvrdí váš zaměstnavatel.
Vytisknete smlouvu a tu společně s doklady pošlete na adresu: Cofidis s.r.o., Bucharova 1423/6, Praha 5, PSČ 158 00.

Poté už čekáte na finální schválení a případné převedení peněz na účet.

 


Typy půjček v Cofidis

U Cofidisu si může klient zvolit z několika druhů půjček včetně půjčení peněz v hotovosti, nebo nákupu zboží na splátky, kdy je žádost vyřízená přímo u obchodníka. Nejzajímavější půjčkou je pak půjčka novomanželům, která se vyznačuje oproti ostatním typům výrazně nižšími poplatky.

PŮJČKA PRO JEDNOTLIVCE

Ze všech půjček od Cofidisu je právě ta pro jednotlivce nejdražší, ale její RPSN nepřesáhne 10.14 %. Tento typ úvěru můžete žádat od 30 000 Kč až do 500 000 Kč a doba splácení se pohybuje mezi 12 až 84 měsíci. Pokud se tedy rozhodnete pro půjčku ve výši 200 000 s nejdelší dobou splatnosti, což je dohromady 7 let, budete Cofidisu měsíčně posílat splátky ve výši 3 008 Kč a dohromady zaplatíte 252 672 Kč. Roční úroková sazba bude 6,89 % a RPSN 7,11 %. Pokud si vezmete stejnou částku na 60 měsíců, zaplatíte Cofidisu navíc už jen 242 700 Kč při RPSN 8,18 %.

PARTNERSKÁ PŮJČKA

Tento druh úvěru má podobné vstupní podmínky jako půjčka pro jednotlivce. S partnerem si můžete půjčit 30 000 korun a v případě, že potřebujete pomoci například s dražší rekonstrukcí, půjčí vám Cofidis až půl milionu. Rozdíl je v poplatcích, které za půjčku zaplatíte. Pokud si tedy se svým partnerem půjčíte 200 000 Kč na sedm let, Cofidisu zaplatíte celkem 244 524 Kč. Měsíční s plátka se sníží na 2 911 Kč a roční úroková sazba na 5,89 %. RPSN bude v tomto případě 6,05 %.
Pokud zvolíte splácení na 60 měsíců s měsíční splátkou 3 950 Kč, dohromady společnosti zaplatíte 237 000 Kč s úrokovou sazbou 6,89 % a RPSN 7,11 %.

NOVOMANŽELSKÁ PŮJČKA

Opravdu výhodnou půjčku můžete od Cofidisu získat, pokud jste čerstvě po svatbě. Novomanželům totiž společnost nabízí úvěr 200 000 Kč na 90 měsíců. Měsíční splátka je pro novomanžele 2 575 Kč a za celou dobu Cofidisu splatí 231 750 Kč. Podmínkou získání tohoto úvěru je zaslat společně s ostatními doklady také oddací list.

PŮJČKA V HOTOVOSTI

Název této půjčky je lehce zavádějící, protože i při této volbě úvěru potřebuje žadatel bankovní účet. Navíc k ní však dostane kartu Cofidis, se kterou je možné platit v obchodech nebo na internetu a případně čerpat odměny za útratu. Hotovostní půjčku Cofidis poskytuje v minimální výši 20 000 Kč a maximální 90 000 Kč s dvouprocentním měsíčním úrokem.

POJIŠTĚNÍ JISTOTA

Cofidis ke svým půjčkám nabízí také pojištění v případě, že se přihodí nehoda a klient na čas ztratí schopnost svůj závazek pravidelně splácet. Cena pojistného je 0,65 % aktuálního dluhu, který u Cofidisu klient má a pojistka se vztahuje na ztrátu zaměstnání, dočasnou pracovní neschopnost, úplnou ztrátu samostatnosti nebo úmrtí.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Cofidis - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
721 614 000 Kč
IČO
27179907
DIČ
CZ27179907

Kontaktní údaje:

Cofidis s.r.o.

Bucharova1423/6
158 00 Praha

e-mail: informace@cofidis.cz

Telefon: 810 700 810

www: cofidis.cz

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 20
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Cofidis

########   ###   ######  ####### ######## 
##   ##  ## ##  ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ##    ##   ## ######## 
##   ## ######### ##    ##   ## ##    
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##    
######## ##   ## ######  ####### ##    

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Cofidis

Viz také:

FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání