Zonky

Show costs of loan

Částka úvěru 272700
Doba úvěru 38 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 275000 kč
Čas: 38 měs.
Splátka: 7439.74 kč
Celkově k úhradě: 282710 kč
Vyplnit žádost


Zonky je na českém trhu opravdu unikátním poskytovatelem nebankovních úvěrů. Spotřebitelský úvěr Zonky totiž funguje na principu takzvaného peer-to-peer půjčování. To znamená, že zde lidem neposkytuje půjčku na cokoliv žádná velká nebankovní společnosti nebo dokonce banka, ale investoři z řad obyčejných lidí, kteří tuto nebankovní půjčku čas od času třeba i sami využijí. Investovat do půjček ostatních je možné už od hranice 200 Kč.

 • Zonky je na trhu pár let, už nyní si tato nebankovní společnost získala velkou popularitu pro vysoce individuální a lidský přístup.
 • Nebankovní půjčku od Zonky můžete získat, pokud je vám více než 18 let, máte trvalé bydliště v ČR. U Zonky budete potřebovat také stálý příjem. Další, bez čeho se u čerpání půjčky na cokoliv od Zonky neobejdete, je aktivní telefon a bankovní účet.
 • Na váš spotřebitelský úvěr Zonky se skládají jednotliví investoři, pokud se jich nesejde do dvou dnů dostatek na pokrytí celé částky, zbytek doplatí přímo investor Zonky.
 • Individuální přístup se u Zonky týká i úroku, který vám společnost nabídne. Na rozdíl od většiny ostatních společností Zonky neposuzuje pouze vaše příjmy a historii splácení v registrech, ale přihlíží také k vašemu životnímu příběhu.
 • Zonky nabízí také refinancování dražších půjček. Třeba těch bankovních.
 • Zonky nabízí půjčku se záznamem v registrech a lidem, kteří se v minulosti ocitli v exekuci.

Zonky recenze

Zonky nabízí půjčku, která má v nebankovním sektoru neobvykle nízké úroky. K žadatelům o půjčku má tato společnost vysoce individuální přístup a je možné s nimi vyřešit lecjakou životní situaci. Úroky určuje podle celkové bonity konkrétního žadatele.

U Zonky jsem na straně dlužníka, ale díky jejich přístupu, transparentnosti a skvělé komunikaci člověk splácí rád a beze stresu. Hned od vyplnění dotazníku a prvního hovoru s operátorkou, až po kompletní vyřízení a poskytnutí úvěru na refinancování předražené půjčky u banky jsem byla naprosto spokojená naprosto se vším. Nenapadá mě, co bych jim mohla vytknout. V Zonky to dělají jak by se mělo a ještě mají naprosto přívětivý úrok i transparentní podmínky. Tato společnost mi velmi pomohla.

-          Jitka

Služba funguje přesně tak, jak se prezentuje. Na půjčku se mi složili lidé během pár dní dní, úrok jsem dostal 4,99 a peníze mi na účet dorazily hned druhý den.

-          Lukáš

Měla jsem u banky půjčku s úrokem 9 %. V reklamně jsem si všimla společnosti Zonky, která nabízela výrazně nižší úrok. Sice jsem nedosáhla na ten nejnižší, stále mě to vychází mnohem levněji a jednání s nimi bylo mnohem příjemnější než s bankou. Brzy budu mít splaceno a zkusím to asi i ze strany investora.

-          Iva

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Zonky:

Výhody:

 • Předčasné splacení zdarma
 • Úrok určen na základě bonity
 • RPSN které se svou výhodností vyrovná bankovním půjčkám
 • Příjemné uživatelské prostředí při vyplňování žádosti
 • Individuální přístup – půjčka se záznamem v registrech
 • Pochopení pro nečekané životní situace
 • Půjčka je bez ručení a na cokoliv

Nevýhody:

 • Váš úrok se dozvíte až po vyplnění žádosti

Zonky shrnutí

Zonky je oblíbená společnost známá z televizní reklamy, která spojuje investory s žadateli o půjčku a poskytuje nebankovní úvěry od 20 000 Kč do půl milionu s velmi nízkým úrokem, který se odvíjí od bonity konkrétního člověka. Vyznačuje se svým individuálním přístupem.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Zonky krok za krokem:

 1. Zvolte si částku, kterou potřebujete a dobu, po kterou ji chcete splácet
 2. Zaregistrujete se do systému a zároveň vyplníte žádost o půjčku
 3. Čekáte maximálně dva dny, než Zonky zpracuje všechny údaje a nabídne vám úrok
 4. Zvážíte, zda jsou pro vás podmínky půjčky přijatelné
 5. Přes SMS kód podepíšete smlouvu
 6. Napíšete svůj příběh, na co půjčku chcete získat? Proč vám mají investoři věřit?
 7. Počkáte, než se na vás investoři složí
 8. Získáte půjčku

Klikněte pro vyplněni formuláře

Zonky - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: www.zonky.cz

Stejně jako ostatní společnosti, i Zonky bude chtít, abyste o sobě v prvním kroku žádosti vyplnili základní údaje. To znamená vaše jméno a příjmení a rodné. Prozradíte jim také své telefonní číslo. Dále Okopírujete svůj OP a jeden další doklad totožnosti (třeba pas nebo rodný list), stáhnete si výpis z vašeho účtu, a to všechno jednoduše nahrajete do systému.

Dále vyplníte váš rodinný stav a počet dětí a typ bydlení (konkrétně zda žijete v nájmu, platíte si hypotéku, máte vlastní splacené bydlení, nebo přebýváte u partnera či rodičů…). Další dotaz se týká vašeho vzdělání. V sedmém kroku Zonky prozradíte, jestli jste zaměstnanec nebo OSVČ, důchodce, nebo maminka na mateřské. Prostě způsob, jakým získáváte své příjmy a hned v následují části odpovíte, kolik měsíčně získáte a vydáte. Úplně poslední krok v žádosti je vyplnění adresy vašeho trvalého bydliště.

Žádost odešlete a potvrdíte SMS kódem, který vám Zonky pošle. Tím své údaje předáte společnosti ke zpracování.

Lidé v Zonky projdou vaše registry a vše, co jste o sobě napsali a udělají si o vás obrázek, na základě kterého se vám ozvou s úrokem, který vám určili. O tom pak ještě můžete jednat třeba tím, že o sobě prozradíte něco navíc, co se do žádosti nevešlo.

Poté, co nabídku obdržíte, máte týden na rozhodnutí, zda se vám podmínky líbí a přistoupíte na ně, nebo to raději zkusíte jinde.

Pokud s nimi souhlasíte, napíšete svůj příběh pro investory, ve kterém jim povíte, na co chcete půjčit a proč.

A to je vše. V tuto chvíli už jen čekáte, až se sejde dostatek investorů (to bývá většinou ten samý den, nejdéle pak dva), a než vám dorazí peníze na účet.


Typy půjček v Zonky

Zonky nenabízí klasické typy úvěru. Mikropůjčku nebo americkou hypotéku byste na jejich stránkách hledali marně. Místo toho si můžete vzít spotřebitelský úvěr na cokoliv, nebo refinancovat drahou půjčku. Podmínky jsou u obou těchto úvěrů podobné a klade se u nich důraz na vaši individuální životní situaci.

PŮJČKA NA COKOLIV
Jak už říká její název, půjčku na cokoliv si můžete vzít třeba na nové auto, dovolenou u moře, nebo třeba na drahou operaci vašeho domácího mazlíčka. Tento druh úvěru můžete čerpat v rozmezí od 20 000 Kč do 750 000 Kč. Roční úrok u této půjčky začíná na 4,68 %. Dobu splácení si pak můžete zvolit podle toho, kolik si můžete dovolit měsíčně splácet. Nejkratší čas splatnosti je 6 měsíců, nejdéle si pak můžete půjčit na sedm let. Tato doba se mění podle částky, kterou čerpáte.

To znamená, že při půjčce 20 000 Kč a splácení 501 korun měsíčně, budete investorům do Zonky posílat peníze 3 roky a 7 měsíců. Za půjčku dohromady zaplatíte 1 927 Kč navíc a její RPSN bude 5,24 %.
Pokud jste na tom se svou finanční situací lépe a chcete se dluhu zbavit co nejrychleji, můžete splácet 3 377 Kč měsíčně a dluh mít splacen už za 6 měsíců. V takovém případě přeplatíte 661 Kč. RPSN je v tomto případě 10,80 %.

A jak to vypadá, když potřebujete půjčit více? Podívejme se pro změnu na nejvyšší možnou půjčku v částce půl milionu. V takovém případě je nejdelší doba splácení, kterou si můžete nastavit, celých 7 let. Měsíčně tak budete po tento čas Zonky posílat 6 843 Kč. To znamená, že s nejvýhodnějším ročním úrokem zaplatíte navíc na úrocích a administrativních poplatcích 84 757 Kč při RPSN 4,69 %. Úrok však může být po zvážení všech údajů, které o sobě Zonky prozradíte, o něco vyšší. To všechno se dozvíte včas a dostanete týden na rozmyšlení, zda jsou pro vás nabízené podmínky výhodné.

Také u této půjčky si můžete vybrat kratší dobu splácení. Tou úplně nejkratší jsou 2 roky a 3 měsíce při měsíční splácené částce ve výši 19 421 Kč měsíčně. RPSN za těchto podmínek vychází na 5,87 % a celkově investorům a Zonky zaplatíte 34 358 Kč.

U všech svých půjček si Zonky hned na začátku strhává 2 % za poskytnutí služeb.

REFINANCOVÁNÍ DRAHÝCH PŮJČEK
Pokud máte nevýhodnou půjčku u jiné společnosti, nebo třeba banky, nabízí tato společnost jejich refinancování za stejných podmínek jako u půjčky na cokoliv.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Zonky - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
379 000 000 Kč
IČO
03570967
DIČ
CZ03570967

Kontaktní údaje:

Zonky s.r.o.

Evropská2690/17
160 00 Praha

e-mail: info@zonky.cz

Telefon: 800 449 999

www: https://zonky.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 20
sobota a neděle: 9 - 18
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Zonky

########  ###     ## ######## ##   ## 
##     ## ##     ## ##    ##   ## 
##    ##  ##    ## ##    ##   ## 
######  ##   ##    ## ######  ##   ## 
##    ######### ##  ## ##    ##  ## 
##    ##   ## ##  ## ##     ## ##  
##    ##   ## ###### ########  ###  

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Zonky

Viz také:

Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání