Pronto půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 55000
Doba úvěru 30 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 60000 kč
Čas: 36 měs.
Splátka: 2400 kč
Celkově k úhradě: 86400 kč
Vyplnit žádost


Pronto Credit poskytuje nebankovní úvěry pod značkou Pronto půjčka již od roku 2007. Nikdy se však mezi poskytovateli středních nebankovních úvěrů nestala natolik známou, jako například konkurenční Home Credit či Provident. Možná protože Pronto Credit ani samotná Pronto půjčka nejsou na takové úrovni jako konkurence. Ať už se jedná o rychlost vyřizování žádosti či uživatelskou přívětivost webu, výši RPSN a úroků nebo celkový přístup obchodních zástupců Pronto Credit, tato nebankovní půjčka zkrátka lehce pokulhává. Přesto je Pronto Credit zajímavou alternativou pro lidi, kterým výše zmíněné společnosti úvěr z jakéhokoliv důvodu poskytnout nemohou a na peníze tolik nespěchají.

 • Nebankovní půjčku od Pronto Credit mohou získat lidé s trvalým pobytem v ČR s pravidelným příjmem.
 • Pronto půjčka není určena lidem v exekuci ani v insolvenčním řízení.
 • K získání úvěru od této společnosti Pronto Credit budete potřebovat vlastní bankovní účet, mobilní telefon a e-mail.
 • Pronto půjčku je možné čerpat od 10 000 do 100 000 Kč se splatností jednoho až dvou let.
 • Splácení nebankovní půjčky od Pronto Credito je rovnoměrně rozloženo do počtu měsíců, na něž se klient rozhodl půjčku čerpat, není jej tak nutné platit najednou v jedné částce.
 • Za půjčku na splátky od Pronto Credit nemusíte ručit majetkem. K získání Pronto půjčky nepotřebujete ani ručitele. Její vyřízení probíhá kompletně online.
 • V případě předčasného splácení vám Pronto Credit odečte úroky Pronto půjčky za zbývající dobu.

Pronto půjčka recenze

Na Pronto Credit, potažmo přímo na jeho značku Pronto půjčku, jsou pozitivní recenze spíše výjimkou než pravidlem. Nejčastější stížnosti, které klienti společnosti mají, jsou již zmíněné vysoké úroky, ale často se setkáváme také se stížností na pomalejší vyřízení žádosti i samotné převedení peněz na účet, které se u této společnosti může protáhnout i na několik týdnů.

„Potřebovala jsem půjčit rychle a požádala jsem u Pronto půjčky. Na výplatu peněz jsem čekala přes slib, že to bude rychlé, několik týdnů a musela jsem si půjčit i jinde. Půjčka je vhodná pro ty, co mají čas čekat na výplatu peněz a je jim jedno, kolik za půjčku přeplatí. Peníze nakonec přišly jen pár dnů před povinností zaplatit první splátku.“

-          Alena

Chtěli jsme rychlou půjčku a Pronto půjčka nám přišla jako zajímavé řešení, doporučila ji manželce známá. Na vyplacení peněz jsme nějaký čas čekali a přeplatili jsme celkem dost, ale spláceli jsme včas a jejich jednání bylo korektní.

-          Petr

Nedávno jsem nutně potřeboval půjčku a hledal jsem někoho, kdo umožňuje splácení rozložit na delší dobu. Po projití několika alternativ jsem vybral Pronto půjčku, kde mi vyhovovala nejen dlouhá doba splatnosti, ale i podmínky úvěru. Své volby nelituji, se vším jsem byl naprosto spokojený.

-          Milan

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Pronto půjčka:

Výhody:

 • Při předčasném splacení nepožaduje úroky za zbývající dobu
 • Půjčuje až 100 000 Kč bez ručitele a zástavy

Nevýhody:

 • Na webu nejsou u žádosti o půjčku uvedeny úroky, RPSN ani výše měsíčních splátek
 • Pracovní doba od pondělí do pátku, o víkendu a mimo pracovní dobu schvalování půjček neprobíhá
 • Vysoké RPSN

Pronto půjčka shrnutí

Pronto půjčka není příliš známou značkou a oproti své konkurenci nenabízí nic zajímavého. Je vhodná pro lidi, kteří na peníze nespěchají a mohou si připlatit na úrocích. Mezi výhody se může řadit snad jen to, že oproti známějším firmám přikládá menší váhu negativním záznamům v registrech, avšak ani tak není její schvalovatelnost ani zdaleka stoprocentní.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Pronto půjčka krok za krokem:

 1. Vyberete si částku
 2. Vyplníte registrační dotazník
 3. Počkáte na telefonát od operátora
 4. E-mailem zašlete kopie potřebných dokladů
 5. Počkáte na vyjádření společnosti
 6. V případě schválení čerpáte peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Pronto půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Potvrzení o příjmu

Žádost o Pronto půjčku probíhá obvykle snadno, přestože občas dojde na jejich webových stránkách k chybě, která novým klientům znemožní registraci a je potřeba celou žádost už od začátku vyřizovat telefonicky.

Pokud vše funguje jak má, vyberete si částku, kterou chcete u Pronto Creditu čerpat a vyplníte základní údaje o sobě. To znamená vaše jméno a příjmení, rodné číslo, e-mail a telefonní číslo. Přečtete si informace o spotřebitelském úvěru a souhlas se zpracováním osobních údajů a žádost odešlete.

V tuto chvíli vás žádost nemusí počkat dál a budete muset počkat na telefonický kontakt s operátorem Pronto půjčky, který by se vám měl ozvat nejpozději do druhého dne. Buď s operátorem nebo přímo v on-line žádosti poté vyplníte další údaje o vaší rodinné situaci, příjmech a výdajích, o vašem zaměstnání či zdroji příjmu.

Po vyplnění všech údajů zašlete společnosti e-mailem kopii občanského průkazu společně s druhým dokladem totožnosti (například s kopií řidičského průkazu), výpis z účtu a potvrzení o příjmech.

Poté už společnost přistoupí k samotnému vyhodnocení žádostí. To trvá obvykle asi tak jeden den. Poté dostanete nabídku, kolik vám společnost může půjčit a za jakých podmínek.

Pokud je půjčka schválená počkáte na smlouvu a na připsání peněz na váš účet.


Typy půjček v Pronto půjčka

Pronto Credit má pouze jeden typ úvěru. Jedná se o půjčku ve zmíněném rozmezí 10 000 až 100 000 korun s maximálně dvouletou dobou splácení a možností splatit úvěr předčasně v jedné splátce, přičemž vám Pronto Credit odpustí splacení všech zbývajících úroků.

Při žádosti o Pronto půjčku na webu nezjistíte, kolik budete měsíčně splácet, ani nabízené úroky a RPSN. Na svém webu společnost uvádí pouze reprezentativní příklad půjčky, který však nemusí být vůbec vypovídající o reálných částkách, které budete Pronto Creditu splácet. Stejně se na něj však podíváme, abyste si mohli udělat o této společnosti lepší představu.

Uvedený příklad se týká půjčky ve výši 30 000 se splácením nastaveným na dobu 24 měsíců. Pokud byste si právě tyto podmínky zvolili a vaše příjmy i další údaje, které hrají při schvalování úvěru roli odpovídali podmínkám, podle nichž Pronto Credit vypočítává vzorový příklad, spláceli byste uvedený rok a půl 1 995 Kč měsíčně a dohromady tak společnosti zaplatili 47 880 Kč.

V tomto konkrétním případě dělá RPSN 62,63 %, u Pronto půjčky se však může roční procentová sazba nákladů vyšplhat až na 269 %, což je v porovnání s ostatními nebankovními společnostmi, které poskytují středně velké úvěry, poměrně vysoká částka, což je však dané i kratší dobou, na kterou je možné úvěr u Pronto Creditu čerpat.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Pronto půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
27525210
DIČ
CZ27525210

Kontaktní údaje:

PRONTO CREDIT s.r.o.

Rybná716/24
110 00 Praha 1

e-mail: info@prontopujcka.cz

Telefon: 277 000 340

www: https://prontopujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Pronto půjčka

######## ##   ## ##   ##  ###  ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ## ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## #####  
##   ## ##   ## ##  ## ######### ## ##  
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##  ## 
########  #######   ###  ##   ## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Pronto půjčka

Viz také:

Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Profi Credit
4.7

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání