Razdva půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 69600
Doba úvěru 29 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 70000 kč
Čas: 30 měs.
Splátka: 3638 kč
Celkově k úhradě: 109140 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Vyhrajte s RazDva půjčkou nadupaný balíček od Applu!


Razdva půjčka je novým produktem české společnosti Profi Credit, která je na českém trhu už přes 22 let. Profi Credit je však značka, která se věnuje převážně offline půjčkám po telefonu či s osobním vyřízením, což už se v dnešní době nedá považovat za příliš konkurenceschopný přístup. Proto Profi Credit vstoupil v létě 2018 na trh vstoupil s novou online Razdva půjčkou s vyřízením do patnácti minut bez nutnosti telefonického či osobního kontaktu s operátory. Současně s Českou republikou spustila společnost Razdva půjčku také u našich slovenských a polských sousedů. Razdva půjčka v sobě tak spojuje to nejlepší z moderního řešení nebankovních půjček, společně s tradicí stabilní a důvěryhodné společnosti. Razdva půjčka má pro nové klienty akci Happy Days – půjčku zdarma s možností odkladu splácení.

 • Razdva půjčka je určena pro občany ČR ve věku 18 – 69 let.
 • Razdva půjčka se dá čerpat v rozmezí 5 000 – 100 000 korun a maximální dobou splatnosti podle výše čerpání, maximálně však 48 měsíců.
 • K získání produktu Razdva půjčka potřebujete stálý příjem, který vám chodí na bankovní účet.
 • Razdva Půjčka je určena i důchodcům a maminkám na mateřské, zkrátka pro každého s pravidelným příjmem.
 • Razdva Půjčka není vhodná pro lidi v insolvenci či exekuci.
 • Při čerpání spotřebitelského úvěru Razdva půjčka můžete získat 1 000 korun na nákup v obchodě Mall.cz.
 • K získání online půjčky na cokoliv od společnosti Razdva půjčka potřebujete e-mailovou adresu, funkční telefon a bankovní účet.

Razdva půjčka recenze

Razdva půjčka je na českém trhu velmi čerstvá a zatím na ni převládají velmi pozitivní ohlasy. Ne často je také možné čerpat půjčku bez navýšení s možností prodloužení a i její RPSN při dalších půjčkách, než je první zdarma, je oproti konkurenci celkem výhodné. Navíc se jedná o značku důvěryhodné společnosti s dlouholetou tradicí s licencí ČNB a jedná se tak i o velmi bezpečnou variantu nebankovního úvěru, u něhož vás nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Nedávno se mi rozbila spojka u auta a v servise mi řekli, že za opravu budou chtít deset tisíc. Bohužel takovou částku jsem u sebe neměla a ke svému podnikání auto nezbytně potřebuji, bez něj bych přišla o spoustu zakázek a v horším případě i o svou dobrou pověst, takže jsem na internetu hledala, kdo by mi mohl dát peníze na opravdu ideálně ihned. Razdva půjčka mě zaujala nejen svou rychlostí, ale hlavně tím, že za úvěr nechtějí kromě úroku žádné poplatky navíc, které se mi vždy zdají jen jako prostředek, jak nepozorného zákazníka ošidit o více peněz. Proto jsem si ji zvolila a vzala jsem si 10 000 s tříměsíční splatností. Ano, zaplatila jsem něco navíc, ale jednání společnosti bylo nadmíru příjemné a profesionální. Peníze jsem na účtu měla druhý den a další týden už jsem zase byla mobilní.

-          Eva

Kvůli zranění mi na měsíc vypadl příjem. Nemocenská v nedohlednu a úspor jsem zrovna shodou okolností také moc neměl. Naštěstí jsem narazil na Razdva půjčku a půjčit si zadarmo 5 000, což nám s platem ženy akorát pokrylo ty nejnutnější náklady. Sice jsme se museli trochu omezit, ale alespoň jsme se nedostali do bezvýchodné situace pozdního splácení energií a dalších pravidelných výdajů. Potom už mi přišla nemocenská, půjčku jsem splatil a nemůžu si na nic stěžovat.

-          Petr

Vyřízení půjčky bylo rychlé, se vším jsem byla moc spokojená. Protože jsem koukala, že i u dalších půjček mají celkem fajn RPSN, pokud se znovu dostanu do problémů, má volba je jasná. Razdva půjčka je na nebankovní variantu úvěru, které jsem se vždy bála, opravdu fajn.

-          Iveta

 

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Razdva půjčka:

Výhody:

 • Moderní a transparentní webová prezentace
 • Platíte pouze úroky, ve splátkách se nenachází žádné schované poplatky za zpracování žádosti
 • Na nebankovní půjčku celkem nízké RPSN i v případě krátkodobé půjčky
 • První půjčka zdarma
 • Možnost prodloužení splatnosti bez poplatků

Nevýhody:

 • Okamžité posouzení žádosti a odeslání peněz probíhá pouze v pracovní době

Razdva půjčka shrnutí

Razdva půjčka je na českém trhu naprostou novinkou. Půjčuje až 100 000 korun a první půjčku do 5 000 nabízí zdarma. Klienti jsou s ní velmi spokojení, není divu, ani u klasické půjčky si neúčtuje žádné administrativní poplatky, což znamená, že z půjčené částky zaplatíte pouze úroky. Vstup stabilní české společnosti Profi Credit do vod online půjček se tak dá považovat za nadmíru úspěšný.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Razdva půjčka krok za krokem:

 1. Vyplníte své základní osobní a kontaktní údaje
 2. Na telefon a e-mail vám přijde ověřovací kód
 3. Pokročíte v žádosti k vyplnění podrobnějších údajů o vašich příjmech a bonitě
 4. Nahrajete do systému společnosti potřebné doklady
 5. Počkáte na posouzení žádosti
 6. Elektronicky ve vašem internetovém bankovnictví podepíšete smlouvu
 7. Počkáte na převedení peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

Razdva půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 69
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Zdroj: www.youtube.com

Žádost o Razdva půjčku je celkem jednoduchá, budete však potřebovat dva doklady totožnosti a tři výpisy z účtu, které prokazují váš pravidelný příjem, které si vyfotíte a na konci žádosti je do formuláře se žádostí o úvěr nahrajete.

Samotná žádost o půjčku probíhá podle klasických konvencí online půjček. To znamená, že si zvolíte částku, kterou chcete čerpat a přejdete na samotnou žádost.

V té nejprve vyplníte své jméno společně s příjmením, rodné číslo a především kontaktní údaje, tzn. e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Po souhlasu se zpracováním osobních údajů přejdete na další část, v níž vyplníte dva ověřovací kódy, které vám právě na e-mail a telefon přijdou. A tím se dostanete k samotné žádosti.

V té vyplníte adresu svého trvalého i přechodného bydliště, číslo vašeho občanského průkazu společně s druhým dokladem totožnosti (řidičák, pas nebo zbrojní průkaz) a informace o vašich příjmech a výdajích.

Nahrajete zmíněné doklady a počkáte na schválení žádosti, které v pracovní dobu (pondělí až pátek do 20 hodin) proběhne během pár minutek a pokud vše vyjde, podepíšete smlouvu prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví. Pak už pouze počkáte na peníze, které vám přijdou v případě kompatibilní banky do patnácti minut, nejpozději však do druhého pracovního dne.


Typy půjček v Razdva půjčka

Razdva půjčka sice nemá několik rozdělených typů úvěrů, přesto se dá rozdělit podle výše čerpané částky a doby splatnosti na klasickou mikropůjčku s krátkodobou splatností jednoho až třech měsíců a na dlouhodobější spotřebitelský úvěr bez ručení, který můžete čerpat až do částky 100 000 korun s rozdělením splátek do 48 měsíců. Také akce Happy Days se dá počítat jako samostatná nabídka s odlišnými pravidly. Pojďme se tedy podívat na podmínky jednotlivých možností.

PŮJČKA HAPPY DAYS

Akce Happy Days je určená pro nové klienty Razdva půjčky. Jedná se o první půjčku zdarma s možností čerpání až 5 000 korun na dobu jednoho měsíce. Největší výhodou Happy Days oproti konkurenčním půjčkám zdarma je možnost prodloužení splatnosti o sedm dní a to až pětkrát za sebou, aniž by došlo ke stornu akce a současně s ním i naběhnutí klasických ceníkových poplatků. Pro získání této možnosti je však nutné dát společnosti vědět o neschopnosti splatit úvěr v řádném termínu dostatečně předem. Při čerpání Happy Days u Razdva půjčky také automaticky získáte kupon v hodnotě 1 000 na nákup v e-shopu Mall.cz Tuto půjčku můžete použít na co chcete, nepotřebujete ničím ručit ani ručitele. Stejně jako většina podobných půjček před výplatou ji splácíte v domluvený termín jednorázově. Čerpat tuto akci můžete pouze jednou.

PŮJČKA S MĚSÍČNÍ DOBOU SPLATNOSTI

Pokud už jste vyčerpali možnost půjčky zdarma, ale stále preferujete mikropůjčku neboli krátkodobou půjčku před výplatou, má pro vás Razdva půjčka nabídku úvěru v rozmezí od tří do deseti tisíc korun s měsíční splatností v jedné částce.

Pokud byste si tak za těchto podmínek půjčili 3 000 korun, po měsíci zaplatíte 3 450 Kč s úrokovou sazbou 435,03 %. RPSN je ve stejné částce jako úrok, což znamená, že za poskytnutí úvěru společnosti nezaplatíte žádné administrativní poplatky ani poplatek za zpracování žádosti, jak je tomu u většiny ostatních nebankovních společností. To samé platí i u půjčky na jeden měsíc v částce 10 000 korun. Úrok i RPSN je i v tomto případě 435,03 % a po měsíci tak na účet společnosti pošlete 11 500 Kč.

PŮJČKA SE SPLATNOSTÍ OD TŘÍ DO 48 MĚSÍCŮ

Pokud si chcete splácení raději rozložit na delší časový úsek, můžete tak udělat už od částky 5 000 korun, kterou vám Razdva půjčka poskytne až na dobu devíti měsíců s měsíční splátkou 878 korun, což znamená, že dohromady zaplatíte 7 902 korun s úrokovou sazbou a RPSN ve výši 98,78 %.

Pokud si zvolíte půjčku do 19 000 korun, můžete si její splácení rozložit až na dobu 36 měsíců. V takovém případě celkem po měsíčních splátkách 950 korun zaplatíte 34 200 Kč. RPSN společně s úrokem se v tomto případě snižuje na 52,88 %.

Nejdelší možná splatnost je 48 měsíců a tu si můžete zvolit už od čerpané částky 20 000 korun. V takovém případě byste však dohromady zaplatili 40 608 Kč při měsíční splátce 846 korun. RPSN a úrok jsou u tohoto úvěru 48,79 %. Trochu zajímavější je možnost čerpat na stejnou dobu 100 000 korun s měsíční splátkou 4 238 korun a s RPSN 48,98 %. V takovém případě po dvou letech dohromady splatíte 203 424 Kč.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Razdva půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
232 650 000 Kč
IČO
61860069
DIČ
CZ61860069

Kontaktní údaje:

Profi Credit Czech, s.r.o

Klimentská1216/46
100 00 Praha 1

e-mail: info@razdvapujcka.cz

Telefon: 800 800 646

www: https://www.razdvapujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 20
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Razdva půjčka

##   ## ##  ## ##  ##  ###  ##  ## 
##   ## ## ## ##  ##  ## ##  ##  ## 
##   ##  ####  ## ##  ##  ## ## ##  
##   ##  ##  #####  ##   ## #####  
##   ##  ##  ## ##  ######### ## ##  
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ##  ## 
 #######   ##  ##  ## ##   ## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Razdva půjčka

Viz také:

Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Profi Credit
4.7

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání