Nejnovější a atraktivní akce online půjček a úvěrů!


Půjčka Kamali: (po)vánoční finanční injekce s výhodnými podmínkami

Vyčerpal konec roku vaše finanční zásoby víc, než jste předpokládali? Pak určitě nenechte bez povšimnutí vánoční akci u Kamali. Až do konce roku pro vás zvýhodnili první půjčku zdarma. S jejím uhrazením teď nemusíte spěchat. V rámci vánoční akce máte na splácení dokonce 30 dní. Jak tedy tuto nebankovní půjčku získat a jaké jsou její podmínky?


Půjčka7 slaví Vánoce soutěží o wellness a mobilní telefon

Nebankovní půjčka je před Vánoci velmi oblíbenou službou a nebankovní společnosti se tak přetahují o přízeň potenciálních klientů. Půjčka7 nasazuje těžký kalibr vánoční soutěží o wellness pobyt, mobilní telefon i velkou slevou pro nové zákazníky.


Cofidis také slaví Black Friday. Přidáte se?

Slevové šílenství Black Friday a nebankovní půjčky jdou ruku v ruce. Cofidis toho využívá a sám zákazníkům na svou nebankovní půjčku nabízí zajímavou slevu! Jaké jsou podmínky této akce?


Velká vánoční soutěž u Provident!

Nebankovní půjčka od Provident svým zákazníkům vždy nabízí něco navíc. Vánoční období samozřejmě není výjimkou. Chcete vyhrát doživotní rentu nebo mít půjčku zadarmo? U Providentu je to jednoduché, stačí uzavřít smlouvu a hned víte, zda vyhráváte. Jaká jsou všechna pravidla této vánoční soutěže?


Vánoční akce u Tommy Stachi – odpočiňte si od úroků!

Tommy Stachi, oblíbená nebankovní půjčka, v rámci vánoční atmosféry nabízí svým klientům akci „až 100 % zaplacených úroků zpět“. Jak je to možné? A jaké podmínky musíte splňovat, aby se tato akce týkala i vás?


Vyhrajte s RazDva půjčkou nadupaný balíček od Applu!

Chcete hodinky či telefon od společnosti Apple? Právě teď máte možnost získat balíček nadupaných výrobků této legendy. Stačí si vzít RazDva půjčku a mít trochu štěstí. Jaká jsou další pravidla této akce?


V milionových Vánocích od ProfiCreditu vyhrává každý!

Kdo by nechtěl k Vánocům nové auto? Právě ProfiCredit svým klientům nabízí šanci si tento sen splnit a získat Škodu Octavii v hodnotě 500 000 korun. Stačí si vzít půjčku, splnit jednoduché podmínky a zúčastnit se tak slosování. Na své si však u ProfiCreditu přijdou i ti, kteří automobil nevyhrají… Na co ještě čekáte? Jdeme se podívat, jak na to!


Zaplo nabízí k půjčce slevový kupon na nákup v Kasa.cz!

Podzimní akce jsou letos v kurzu. Přidala se také společnost Zaplo, která nabízí slevový kupon do e-shopu Kasa. Pojďte se mrknout na podmínky této skvělé akce!


Podzimní sleva u Půjčka7!

Hvězda českého nebankovního trhu půjček je zpět s novou akcí! Právě na podzim máte možnost otestovat tuto oblíbenou společnost za velmi výhodných podmínek. Že stále ještě váháte? Pojďte si přečíst, zač je toho dýně a dozvědět se o téhle zajímavé akci více!


Půjčka7 nabízí 50% slevu a soutěž o školní pomůcky!

Soutěž Back to school je akce společnosti Půjčka7 pro nové i stávající klienty. Kromě toho, že je součástí akce 50% sleva na poplatek za půjčku, můžete také vyhrát hodinky s GPS lokátorem pro vaše drobečky nebo dokonce aktovku plnou školních pomůcek, abyste už sami nemuseli řešit v souvislosti s vaším školákem téměř nic.


Půjčte si u Providentu a získejte mobil!

Chcete získat telefon zdarma? Pokud si do 2. října sjednáte novou půjčku u Providentu, máte možnost zařadit se do slosování a získat telefon zdarma! Stejně tak můžete u Providentu získat také první půjčku zdarma a to je nabídka, která se rozhodně vyplatí!


Sleva 50% na poplatky u Půjčka7 a soutěž o dovolenou!

Půjčka7 se na českém trhu už řadí mezi stálice a ani zavedení všech nových nařízení tuto společnost nerozhodilo. Naopak svým klientům momentálně nabízí zajímavou slevovou akci a k tomu navíc ještě soutěž o 20 000 Kč na parádní dovolenou. A to si přece nemůžete nechat ujít!


Vyhrajte dovolenou neb další hodnotné ceny s Profi Credit!

Akce jsou oblíbeným zpestřením u každého produktu, ale u nebankovních půjček potěší o to víc. Protože je jejich RPSN o většinou trochu větší než u bankovních půjček, mohou si čas od času dovolit svým klientům nabídnout opravdu zajímavou akci, ať už je to navrácení poplatků nebo jako v případě Profi Creditu soutěž o exotickou dovolenou v hodnotě 40 000 Kč.


Měsíc splácení zdarma u Providentu

Provident vedle první půjčky zdarma nabízí pro nové i stále klienty i spoustu dalších výhodných akcích. Ať jde o soutěže o věcné ceny nebo o finanční odměnu za včasné splácení. A právě tu Provident momentálně nabízí klientům, kteří si u této nebankovní společnosti vezmou hotovostní půjčku do 26. června a budou ji po dobu tří měsíců včasně splácet.


Sleva 200 korun na první půjčku od Emma’s Credit!

Nebankovní půjčky mají často vyšší RPSN než jejich bankovní ekvivalent. Díky tomu si však mohou dovolit svým klientům nabízet zajímavé akce, díky kterým je od nich možné získat půjčku třeba i zdarma. Dnes se podíváme na akci společnosti Emma’s Credit, která nabízí rovnou několik možností, jak na její krátkodobé půjčce ušetřit.