CreditOn

Show costs of loan

Částka úvěru 8000
Doba úvěru 20 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 8000 kč 8000 kč
Čas: 20 dní 20 dní
Poplatky: 0 kč
Celkově k úhradě: 8000 kč 8000 kč
Vyplnit žádost


Nebankovní půjčka od CreditOn je proslulá mezinárodně. Můžete se s ní setkat nejen u nás, ale také například v Polsku, Gruzii nebo dokonce v Mexiku, dohromady společnost působí na sedmi trzích. U nás na trh vstoupila v roce 2011 a od roku 2015 spadá pod společnost Creamfinance Czech, s.r.o., která poskytuje také o něco méně známou krátkodobou půjčku pod značkou CreditAir. O tuto krátkodobou půjčku, která do našeho povědomí vstoupila mimo jiné i prostřednictvím televizních reklam, jde požádat kompletně přes internet, bez mobilního telefonu se však neobejdete. Pokud potřebujete o půjčku požádat o víkendu a peníze potřebujete ihned, musíte se porozhlédnout po konkurenčních půjčkách, u CreditOn probíhá schvalování pouze v klasickou pracovní dobu od pondělí do pátku a to do 18 hodin. Půjčka CreditOn je vhodná především pro lidi, kteří se setkají s nečekanými a nedoložitelnými výdaji, které se dají snadno vyřešit právě půjčkou před výplatou.

 • Mikropůjčka CreditOn je pro nové zákazníky do 8 000 korun
 • Stálí zákazníci si mohou vzít půjčku před výplatou až 20 000 Kč
 • Půjčka je vhodná pro plnoleté občany ČR
 • CreditOn zákazníkům umí zprostředkovat první půjčku zdarma!
 • Online půjčka CreditOn je skvělou volbou pro podnikatele
 • Pro získání této rychlé půjčky budete potřebovat telefon a bankovní účet
 • Opravdu rychlá SMS půjčka!

CreditOn recenze

S půjčkou CreditOn jsou klienti společnosti většinou spokojení, přestože si často stěžují na méně individuální přístup a velmi vysoké poplatky za prodlení se splácením.

Požádala jsem o částku 4 000 Kč, a do hodiny mi bez problémů dorazily peníze na účet. Myslím, že jsou jednou ze společností s nejnižšími poplatky, co se týče SMS půjček. Měla jsem půjčku od více firem a asi bych podruhé i s poplatky upřednostnila Crediton, protože mi přišel nejlepší, co se týká zákaznického servisu, ale to je věc názoru. Každopádně s nimi mám dobrou zkušenost.

-          Iva

Využila jsem první půjčku zdarma a jednání bylo naprosto v pohodě. Jediný problém byl, že jsem ji nedostala do slibovaných pěti minut. Chtěli z nějakého důvodu potvrzení o příjmech, tak se to o den protáhlo, ale pak všechno schválili a potom jsem ty peníze opravdu do 15 minut dostala na účet u České spořitelny. Asi to není pro ty, co na peníze opravdu spěchají, ale já si nemám na co stěžovat.

-          Martina

O CreditOn jsem slyšel hlavně v reklamách. Nebankovní půjčky moc neschvaluji, ale tentokrát nebylo na výběr a už jsme si půjčovali i podruhé s placením úroků a v obou případech nemám moc co vytknout, snad kromě ceny. Ale s tím jsem holt počítal a nebylo tam žádné nepříjemné překvapení. Pokud splácíte včas, není problém, kamarád si u nich taky bral a pak si stěžoval, že po něm chtěli další 4 000 navíc, když zaplatil o dva dny později, ale to je všechno ve smlouvě.

-          Jirka

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky CreditOn:

Výhody:

 • Při předčasném splacení neplatíte nic navíc, naopak se vám odečtou úroky v přiměřené výši
 • Vyřízení půjčky probíhá kompletně online, případně přes SMS (pokud jste v minulosti měli půjčku s CreditOn sjednanou)
 • Pro čerpání půjčky není potřeba ručitel ani daňové přiznání
 • Nepožadují registrační poplatek pro ověření účtu
 • Přehledná internetová žádost, která ukazuje pravděpodobnost získání půjčky

Nevýhody:

 • CreditOn je oproti konkurenci méně transparentní ohledně úroků z prodlení
 • Relativně vysoké RPSN u půjček pro stále klienty
 • Vyřízení žádosti se může zdržet až o několik dnů žádostí o doložení příjmu
 • Půjčky vyřizují pouze během pracovních dní

CreditOn shrnutí

Mikropůjčka od CreditOn je svými podmínkami srovnatelná s úvěry od ostatních poskytovatelů krátkodobých půjček. V ničem nevyčnívá pozitivně, ani negativně. Pozitivně můžeme hodnotit především jednoduchý a přehledný dotazník a také jejich relativně výhodnou půjčku pro živnostníky bez daňového přiznání.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku CreditOn krok za krokem:

 1. Nejprve je potřeba zvolit částku, kterou chceme půjčit
 2. Poté přejdeme k samotné žádosti, kde zadáme osobní údaje
 3. Počkáme na autorizační kód, který přijde na mobilní telefon a zadáme jej do žádosti
 4. Vyplníme ostatní údaje, které si CreditOn vyžádá
 5. Pošleme případné další doklady (např. potvrzení o příjmu)
 6. Počkáme na peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditOn - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 75
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Potvrzení o příjmu

Zdroj: www.youtube.com

Žádost u CreditOn je velmi přehledná a jednoduchá. V prvním kroku si vybereme částku v rozmezí 500 až 8 000 Kč a datum splatnosti. Můžeme si tak vybrat, jestli peníze vrátíme hned druhý den, za patnáct dní, nebo třeba za třicet. Protože je první půjčka zdarma, rozdíl v poplatcích za odlišnou dobu splácení nebude. Poté, co si navolíme specifikace půjčky, přejdeme k osobnímu dotazníku.
Ten se nás v první řadě zeptá, stejně jako většina ostatních dotazníků, na naše jméno a příjmení. Také bude chtít znát rodné číslo budoucího klienta, stejně jako číslo občanského průkazu, měsíční výdaje a kontaktní údaje v podobě telefonního čísla, e-mailu a bankovního účtu. Před postoupením k dalšímu kroku vybereme ještě typ zaměstnání (tedy zda pracujete, podnikáte, nebo jste třeba na mateřské či v důchodu) a můžeme postoupit k dalšímu kroku.

V tuto chvíli se vám ukáže pravděpodobnost, s jakou půjčku dostaneme. Ta se zvyšuje nebo snižuje i podle dalších vyplněných údajů. Které to budou?

Jako první budeme pokračovat v údajích o zaměstnání. Nejprve vyplníme náš příjem a informace o zaměstnavateli, či IČO naší společnosti. Dále pak adresu trvalého bydliště. Pak už jenom přečteme smluvní podmínky, zaškrtneme souhlas a pokračujeme na další krok.

Poté, co nám přijde SMS s autorizačním kódem se dostaneme k finální části žádosti, ve které předložíme potřebné kopie dokladů, o které si CreditOn řekne. Poté přechází žádost ke zpracování. V případě schválení přijdou peníze na účet, v případě, že máme účet u FIO, Komerční banky, České spořitelny, GE Money Bank nebo Raiffeisen Bank.

 


Typy půjček v CreditOn

CreditOn u svých půjček rozlišuje ty, kteří půjčku v minulosti nečerpali a na své staré známé, o kterých si již společnost mohla udělat při předchozích zkušenostech lepší obrázek. Největší rozdíly jsou mezi jednotlivými skupinami (potenciálních) klientů nejen v maximální částce, kterou mohou čerpat, ale také v celkově splacené částce.

PRVNÍ PŮJČKA

Pokud jste u CreditOn noví, a ještě jste tak jejich půjčku nezkusili, můžete si zvolit částku v rozmezí 500 až 8 000 Kč. Přestože to není moc, jedná se v konkurenci krátkodobých půjček o celkem slušnou hranici. Co však dělá tuto půjčku ještě zajímavější je fakt, že za ni při jejím včasném splacení neplatíte žádné úroky ani poplatky. Ať už si půjčíte pouhou pětistovku na zažehnání nečekané finanční krize, nebo čerpáte 8 000 korun třeba na nový spotřebič, bez kterého už se déle neobejdete, za měsíc pošlete na účet společnosti pouze to, co jste si půjčili a ani o korunu navíc.

PŮJČKA DO DVACETI TISÍC

Klienti, kteří v minulosti využili možnost první půjčky zdarma a ke CreditOn se vrací pro třetí půjčku, dostanou od společnosti nabídku čerpat SMS půjčku až do 20 000 Kč. Doba splacení se v tomto případě mění, můžete ji totiž čerpat celých čtyřicet dní, celková splátka se však navýší o úroky a administrativní poplatky za samotné zpracování půjčky. Jaké částky si pod tím konkrétně představit?
Pokud se dostanete do ošemetné situace, a budete si muset před výplatou půjčit například 1000 korun, za třicet dní budete muset poslat 1 330 Kč. RPSN tak dělá 3 113 %. Tento poplatek se sice neřadí k těm nejlevnějším v nebankovním sektoru, ale pokud se zaměříme přímo na mikopůjčky, jedná se o přiměřenou nabídku.
A jak to vypadá, pokud potřebujete vyšší částku? Při půjčce ve výši 20 000 korun na 40 dnů zaplatíte CreditOn navíc 9 336 Kč, což se rovná RPSN ve výši 3 197 %. Stejně jako u předchozí částky tedy platí, že se jedná na poli krátkodobých půjček o celkem férovou nabídku. Za zmínku stojí ještě skutečnost, že po první půjčce zdarma můžete u CreditOn čerpat na 30 dní až 10 000 Kč.

PŮJČKA PRO PODNIKATELE

CreditOn nabízí půjčku pro podnikatele za stejných podmínek, jak pro zaměstnance a lidi z ostatních příjmových skupin. To znamená, že první můžete jako OSVČ čerpat v maximální výši 8 000 Kč a je bez jakéhokoliv poplatku. Při dlouhodobější spolupráci s touto společností vám nabídne až 20 000 Kč s celkovými poplatky ve výši 9 336 korun. Velkou výhodou této podnikatelské půjčky je tak fakt, že nemusíte dokládat daňové přiznání a její vyřízení je tak opravdu rychlé a snadné.

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditOn - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
2 100 000 Kč
IČO
24849707
DIČ
CZ24849707

Kontaktní údaje:

Creamfinance Czech, s.r.o

Argentinská286/38
170 00 Praha 7

e-mail: info@crediton.cz

Telefon: 222 200 523

www: https://www.crediton.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 7 - 18
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o CreditOn

######## ##   ## ###### #### ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ## ## ###  ## 
##   ## ##   ## ##    ## #### ## 
######## ##   ## ##    ## ## ## ## 
##  ##  ##   ## ##    ## ## #### 
##  ## ##   ## ##  ## ## ##  ### 
##   ## #######  ###### #### ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about CreditOn

Vašek 2018-05-11 11:23:21 #4
Vzdy nejbezpecnejsi jsou ty zname instituce, dle meho nazoru Crediton patri prave k tem nejlepsim.
Odpověď

Viz také:

Creditstar
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání