CreditPortal

Show costs of loan

Částka úvěru 15500
Doba úvěru 18 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 16000 kč
Čas: 20 dní
Poplatky: 4960 kč
Celkově k úhradě: 20960 kč
Vyplnit žádost


CreditPortal nabízí klientům opravdu rychlou půjčku před výplatou. Jedná se dokonce o půjčku v hotovosti. Potřebujete pár tisíc na pokrytí nečekaného výdaje? Nebo jen hledáte takovou online půjčku v hotovosti, kterou si můžete do pár minut vyzvednout na čerpací stanici a nic víc neřešit? CreditPortal toto všechno nabízí na českém trhu už od roku 2014. Musím uznat, že CreditPortal je jeden z těch slusnějších poskytovatelů.

 • Creditportal půjčka v hotovosti s možností vyzvednutí peněz na čerpací stanici EuroOil.
 • Maximální částka první půjčky před výplatou je od 500 kč do 30 000 korun.
 • Dlouhodobým klienti mohou získat rychlou půjčku až do 60 000 korun na celý rok.
 • Online půjčku můžete získat jestliže jste plnoletí a v občance máte uvedeno trvalé bydliště v ČR.
 • CreditPortal poskytuje SMS půjčku před výplatou, kterou podepíšete prostřednictvím textové zprávy.
 • Za včasné splácení dlouhodobějších online půjček můžete získat slevu.

CreditPortal recenze

CreditPortal je mladou společností, která si zakládá na skvělém zákaznickém servisu a rychlém jednání.

Mně se půjčka od CreditPortalu líbila. Operátorka na telefonu jednala slušně a peníze jsem měla na účtu přibližně za hodinku. Ještě nevím, jestli si budu brát další půjčku, ale pokud bych ji potřebovala, tak určitě znovu u nich.

-          Dana

CreditPortal mi poskytl pomocnou ruku, když mi odešla lednička a před výplatu jsem neměla na novou. Díky rychlé půjčce jsem měla novou ledničku už druhý den a nemusela jsem vyhazovat žádné jídlo.

-          Marie

V tíživé životní situaci, když jsem ze dne na den přišla o práci, mi CreditPortal vyšel vstříc a mohla jsem půjčku splatit pomocí splátkového kalendáře. Operátor, se kterým jsem jednala, byl velmi ochotný.

-          Milada

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky CreditPortal:

Výhody:

 • Rychlé jednání.
 • Možnost vyzvednout peníze na čerpacích stanicích EuroOil kdykoliv během otevírací doby.
 • Žádné skryté poplatky.
 • U dlouhodobé půjčky sleva za včasné splácení.
 • Individuální přístup k lidem se zápisem v registru dlužníků.
 • Vyřízení pouze pomocí internetu a telefonu.
 • Žádost o úvěr je zpracována okamžitě.

Nevýhody:

 • Nepřehledný web a smlouvy.
 • Velké množství dokumentů k přečtení a podepsání.
 • Vysoké RPSN.
 • Nízké procento schválených žádostí.

CreditPortal shrnutí

Společnosti Creditportal si zakládá na transparentnosti a individuálním přístupu. Pokud máte dostatečný prokazatelný příjem, nebude překážkou zápis v registru dlužníku ani případná exekuce. Creditportal nabízí několik druhů půjček a vyhodnocuje žadatele individuálně.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku CreditPortal krok za krokem:

 1. Vyberete si požadovaný typ půjčky.
 2. Zvolíte částku, kterou chcete půjčit.
 3. Připravíte si dva doklady totožnosti a doklad o příjmu.
 4. Vyplníte online žádosti o půjčku.
 5. Přečtete si smlouvu a souhlas se zpracováním osobních údajů.
 6. Odešlete žádost s potřebnými doklady.
 7. Potvrdíte autorizační SMS.
 8. V případě schválení podepíšete smlouvu zasláním SMS.
 9. Vyzvednete si peníze, nebo čekáte na platbu na bankovní účet.

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditPortal - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo

Zdror: www.youtube.com

Čerpání první půjčky u CreditPortalu vypadá na první pohled komplikovaně, ale na celém postupu je náročnější pouze přečtení obsáhlé a nepříliš přehledné smlouvy. Pojďme se přesto podívat, co všechno o vás společnost před poskytnutím půjčky potřebuje vědět a jak to celé probíhá.

Hned poté, co si zvolíte typ půjčky a její částku se dostanete do online dotazníku, který je rozdělen do několika částí.

V první části dotazníku o sobě vyplníte základní údaje, tedy vaše jméno s příjmením, telefon, na který vám přijde autorizační SMS, e-mail, rodné číslo a číslo občanského průkazu.

Druhá část se vás zeptá na adresu trvalého bydliště a hlavní zdroj příjmu. Pokud jste OSVČ, maminka na mateřské dovolené nebo důchodce, vyplníte pouze výši příjmu. Zaměstnanci musí navíc vyplnit jméno a telefonní číslo svého zaměstnavatele.

Ve třetí části dotazníku vyplníte své pravidelné výdaje. Formulář se zeptá, kolik platíte za bydlení a energie, úvěry u jiných společností, ale také na to, kolik utrácíte za zábavu nebo dopravu.

V poslední části vyplníte jméno a telefonní číslo na kontaktní osobu (člena rodiny, zaměstnavatele nebo partnera), kterou bude CreditPortal kontaktovat, pokud se nastane problém se splácením a operátorovi se nepodaří spojit přímo s vámi. V případě bezhotovostní půjčky vyplníte ještě číslo účtu, na který chcete peníze dostat.

Poté už se můžete pustit do čtení smluvních podmínek a pokud budete chtít, můžete o sobě zaměstnancům CreditPortalu napsat něco navíc do poznámky. Poté celou žádost odešlete a počkáte na autorizační SMS.

Pokud na půjčku spěcháte, je vhodné mít v tuto chvíli již připravené všechny doklady (konkrétně dva doklady totožnosti s fotografií a potvrzení vašeho příjmu), abyste je mohli společnosti obratem zaslat.

V tento okamžik si CreditPortal prověří všechny údaje, které jste o sobě vyplnili, podívá se do registru dlužníků a posoudí, jestli vám půjčku poskytne. Pokud ano, dostanete další SMS s autorizačním kódem, který na webu vyplníte, čímž tím podepíšete smlouvu a buď si peníze vyzvednete na čerpací stanici, nebo počkáte, než vám dorazí na účet.


Typy půjček v CreditPortal

Společnost CreditPortal nabízí několik druhů půjček. Rozdělují se podle toho, zda již klient půjčku od této společnosti čerpal, nebo například podle toho, zda vlastní bankovní účet.

Klient tak může požádat o bezhotovostní půjčku na účet, půjčku na ruku, kterou je možné vyzvednou na čerpací stanici, nebo o dobíjecí kartu, s níž lze nakupovat v obchodech stejně jako s klasickou kreditkou. Společnost Creditportal dále nabízí refinancování stávající půjčky, což je vznešenější název označující prodloužení splatnosti úvěru o dalších třicet dní.

CreditPortal vyhodnocuje žadatele individuálně, může tak poskytnout půjčku i klientům se zápisem v registru dlužníků.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA PRO PODNIKATELE

CreditPortal poskytuje rychlou půjčku bez ručení i pro začínající podnikatele. První půjčku si může podnikatel vzít do maximální výše 5 000 Kč s nejdelší možnou splatností 30 dní.

Při této částce a době splácení na úrocích zaplatíte 164,38 korun, administrativní poplatky činí 2 085 Kč, dohromady tak v den splatnosti společnosti pošlete 7 249, 88 Kč.

Úroková sazba této rychlé půjčky pro podnikatele činí 40 % p.a. a RPSN 9 088,10 %. Pokud splatíte první půjčku včas, můžete čerpat další půjčku až do 30 000 Kč.

RYCHLÁ PŮJČKA NA ÚČET

Tato společnost poskytuje svým klientům půjčku bez nahlížení do registrů. Stávající klienti, kteří se v minulosti prokázali dobrou platební morálkou, mohou získat také půjčku bez potvrzení o příjmu. Pokud u CreditPortalu čerpáte svůj první úvěr, můžete požádat maximálně o 4 900 Kč s třicetidenní splatností. Na úrocích v takovém případě zaplatíte 161,10 Kč a na administrativních poplatcích 2 043,79 Kč. Po 30 dnech tak se vším všudy CreditPortalu zaplatíte 7 204,89 Kč. RPSN je u této rychlé půjčky stejně jako u půjčky pro podnikatele 9088,10 %.

RYCHLÁ HOTOVOSTNÍ PŮJČKA

CreditPortal dále nabízí rychlou půjčku v hotovosti, kterou si můžete vyzvednout na jakékoliv čerpací stanici EuroOil a to již do 15 minut od schválení žádosti. Stejně jako u úvěru na účet můžete při první půjče zažádat nejvíce 4 900 Kč s maximální dobou splatnosti 30 dní. Tato půjčka se liší především ve vyšších poplatcích za její zpracování. Úrok má hotovostní půjčka stejný, tedy 161,10 Kč, na administrativních poplatcích však zaplatíte 2 143,79 Kč. Pokud si vezmete půjčku s nejdelší dobou splatnosti, celkem CreditPortalu vrátíte 7 204,89 Kč.

Bezhotovostní půjčka Credit 365

Nejvyšší půjčka, kterou Credit Portal pro stále klienty nabízí, je Credit 365, kterou lze čerpat až do výše 60 000 Kč se splatností 12 měsíců. Měsíční splátka tohoto úvěru činí 8 491 korun a na úrocích zaplatíte 3 865,97 Kč. Za administrativní poplatky si v této variantě společnost účtuje 38 028,87 Kč, po roce splácení tak dohromady CreditPortalu zaplatíte 101 894,84 Kč. Pokud se však s žádnou splátkou neopozdíte, získáte slevu ve výši 16 982 korun a dostanete se tak na částku 84 912,36 Kč. RPSN je u tohoto úvěru 105,20 %. Nový klient může u půjčky Credit 365 může čerpat až 30 000 Kč.

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditPortal - reklama

CreditPortal - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
4 001 000 Kč
IČO
05561302
DIČ
CZ03240207

Kontaktní údaje:

CreditPortal, a.s.

Argentinská286/38
17000 Praha

e-mail: kontakt@creditportal.cz

Telefon: 222 209 011

www: creditportal.cz

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 – 18
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o CreditPortal

######## #######  ####### ##   ## ######## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
  ##  ##   ## ## ## ## ##   ## ##    
  ##  ##   ## ##  ## ##   ## ##    
  ##   #######  ##### ## ####### ##    

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about CreditPortal

Viz také:

CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditOn
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání