Via SMS

Show costs of loan

Částka úvěru 16000
Doba úvěru 30 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 16000 kč 16000 kč
Čas: 30 dní 30 dní
Poplatky: 1600 kč
Celkově k úhradě: 16000 kč 17600 kč
Vyplnit žádost


Via SMS je jednou z nebankovní společnost poskytující krátkodobé půjčky před výplatou. Via SMS je na českém trhu je od roku 2010, své pobočky má však i v dalších pěti státech Evropské unie. ViaSms je také zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).
Via Sms poskytuje opravdové mikropůjčky – nejnižší částka, kterou si mohou klienti u této společnosti půjčit je 100 Kč, a to až na 30 dní.

 • ViaSMS poskytuje nebankovní půjčku lidem ve věku 20 až 68 let se stálým příjmem
 • Pro získání ViaSMS mikropůjčky je potřeba vlastnit aktivní telefon a bankovní účet
 • ViaSMS nabízí věrným klientům až 20 000 Kč. Minimální výše mikropůjčky k překlenutí dočasných finančních problémů od ViaSMS je 100 Kč.
 • Dobu splatnosti si můžete u ViaSMS zvolit kdykoliv mezi 7 až 30 dny
 • Via Sms nabízí první půjčku zdarma, a to až do výše 8 000 Kč
 • ViaSMS posílá půjčku ihned. Klienti s účtem u Moneta Money Bank a Fio Bank získají peníze od ViaSMS do 15 minut od schválení půjčky
 • Za určitých podmínek lze získat Via SMS půjčku bez doložení příjmů

Via SMS recenze

Zákazníci, kteří své závazky vůči společnosti platí včas, jsou s Via Sms spokojení. Společnost má transparentní podmínky i výši splátek.

Nedávno jsem se dostala do problémů, protože mi zaměstnavatel neposlal výplatu. Nakonec jsem čekala tři týdny, zrovna když jsem potřebovala proplatit složenky a koupit jídlo, takže jsem zkusila tuhle půjčku, a ještě ten den jsem měla peníze na účtu. Docela bodlo, i když ty úroky nejsou malé nikde jinde jsem se penězům tak rychle dostat nemohla.

-          Anna

Já byl spokojený, žádné skryté poplatky, možnost prodloužení, peníze hned na účtu. Neměl jsem velká očekávání, ale zaplatil jsem včas a opravdu po mně nic navíc nechtěli.

-          Pavel

Viasms.cz mi schválili půjčku napoprvé, ačkoliv mě už předtím odmítli u dvou jiných společností. Ještěže tak, nakonec jsem zaplatil o pár stovek míň na poplatcích, než na kolik by mě půjčka vyšla u konkurence. Za mě musím říct, že jsou dobří.

-          Josef

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Via SMS:

Výhody:

 • Půjčku lze čerpat již od 100 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Akce 100 Kč za doporučení známým

Nevýhody:

 • Vysoké úroky a administrativní poplatky
 • Registrační poplatek
 • Velké pokuty za prodlení
 • Menší ochota k domluvě
 • Pokud včas nepošlete poplatek za prodloužení splatnosti, načítají se i po domluvě úroky

Via SMS shrnutí

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Via SMS krok za krokem:

 1. Vyberte si částku od 100 Kč do 8 000, kterou si chcete půjčit
 2. Zvolíte si dobu, kdy peníze vrátíte (v rozmezí 7 až 30 dní)
 3. Vyplníte online dotazník
 4. Pošlete kopii osobních dokladů
 5. Potvrdíte žádost o půjčku a registraci do systému
 6. Počkáte na SMS a na svůj účet zadáte autorizační kód
 7. Pošlete registrační poplatek ve výši 1 Kč ve prospěch Viasms.cz
 8. Počkáte na finální schválení půjčky a na samotné peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Via SMS - Úvěrové požadavky:

věk od 20 do 68
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com

Registrace na web ViaSms je současně žádostí o samotnou půjčku. Stejně jako u většiny ostatních společností tohoto typu je registrace velmi snadná. Musíte vyplnit pouze své jméno, rodné číslo a číslo OP, adresu trvalého bydliště a případně kontaktní adresu.

Poté společnosti odešlete kopii svého OP, společně s potvrzením o příjmu (může jít o výplatní pásku, potvrzení od zaměstnavatele, nebo třeba výpis z účtu), vyberete si heslo, které musí mít minimálně sedm znaků a neměli byste ho používat u žádné jiné služby a zaregistrujete se.

Před samotnou registrací je samozřejmě nutné přečíst vše, k čemu se touto registrací zavazujete.

V dalším kroku je nutné poslat ViaSms registrační poplatek ve výši 1 Kč, kterým potvrdíte, že máte svůj bankovní účet, na který vám společnost může peníze zaslat.

Po splnění všech zmíněných kroků už stačí počkat na SMS s autorizačním kódem, který zadáte do svého profilu a pak už by vám měly přijít peníze. Na ty si počkáte přibližně 15 minut. Pokud je vaše žádost schválená a peníze vám ani do hodiny nedorazí, nemusíte se děsit. V případě, že máte nepodporovanou banku, můžete čekat až do následujícího pracovního dne.


Typy půjček v Via SMS

Via Sms poskytuje pouze jeden druh úvěru a tím je mikropůjčka. Přesto svým klientům nabízí odlišné podmínky na základě toho, kolikrát u společnosti půjčku čerpali. Nejspolehlivější a nejvěrnější tak mohou získat až 20 000 Kč na třicet dní. V případě problémů se splacením Via Sms nabízí možnost prodloužení půjčky za patřičný poplatek určený podle původně čerpané částky.

Pojďme se teď mrknout, co všechno nám tedy Via Sms jako svým potenciálním klientům nabízí a kolik za to zaplatíme.

PRVNÍ PŮJČKA

Jak už jsme psali na začátku této recenze, Via Sms vám jakožto novému klientovi, jehož platební morálku zatím nezná, více než 8 000 Kč.  Na druhou stranu však tuto první půjčku můžete získat zdarma. Jediné, co proto musíte udělat, je svůj závazek splatit včas. Pokud je pro vás 8 000 Kč moc a potřebujete před výplatou půjčit pouze pár drobných, třeba na jídlo, za stejných podmínek vám Via Sms půjčí třeba stovku.

DRUHÁ PŮJČKA

Pokud už jste první půjčku využili a nastala oboustranná spokojenost, můžete si u Via Sms půjčit znovu. Tentokrát už jste pro společnost důvěryhodným klientem, a tak se vám otevře možnost čerpat půjčku až do výše 10 000 Kč.

Tentokrát už to však zdarma nebude. Pokud potřebujete půjčit opravdu na chvilku a vyberete si, že zmíněných 10 000 Kč zaplatíte už za 7 dní, zaplatíte společnosti na poplatku a úroku 1020 Kč. Dohromady tak budete po týdnu vracet 11 020 Kč. RPSN je v takovém případě 15 730 %.
Pokud čekáte výplatu později a půjčíte si na celých 30 dní, bude chtít Via Sms na úrocích a za zpracování půjčky 2 400 Kč, takže vrátíte 12 400. RPSN je 1 270 %.

TŘETÍ PŮJČKA

Pokud se k Via Sms vracíte potřetí, může vám společnost nabídnout 12 000 Kč. RPSN při sedmidenní i třicetidenní splatnosti zůstává stejné jako u druhé půjčky. Poplatek tak vzroste pouze o procenta z větší částky. Za 12 000 Kč tak po sedmi dnech zaplatíte navíc 1 224 Kč a po 30 dnech 2 880 Kč.

ČTVRTÁ A PÁTÁ PŮJČKA

I u dalších půjček zůstávají podmínky v podstatě stejné a roste pouze maximální částka, kterou můžete čerpat. U čtvrté půjčky se jedná o 15 000 Kč a u páté je to 17 500 korun. RPSN zůstává u těchto půjček stále ve stejné výši.

ŠESTÁ PŮJČKA

Půjčujete si u Via Sms pošesté? V takové chvíli spadáte k nejvěrnějším zákazníkům, kteří si mohou půjčit až 20 000 Kč. Podmínky půjčení této, na mikropůjčku až nadstandardní, částky, jsou podobné jako v ostatních případech. Při splacení půjčky za 30 dní na poplatcích zaplatíte 4 800 Kč (RPSN 1 270 %) a při zaplacení hned za týden bude poplatek ve výši 2 040 Kč (RPSN 15 730 %).

DALŠÍ VÝHODY PRO VĚRNÉ KLIENTY

Od druhé půjčky si u Via Sms můžete půjčit jednoduše posláním SMS s částkou, kterou potřebujete půjčit, ale to není vše. Pokud tuto společnost doporučíte jako řešení krátkodobých problémů svým přátelům, pošle vám společnost na účet 100 Kč hned poté, co se přes váš referenční link někdo další zaregistruje.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Via SMS - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
6 800 000 Kč
IČO
24720275
DIČ
CZ24720275

Kontaktní údaje:

Viasms.cz, s.r.o.

Lazarská1719/5
110 00 Praha

e-mail: info@viasms.cz

Telefon: 225 911 500

www: https://www.viasms.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9 - 19
sobota a neděle: 10 - 16
Vyplnit žádost

Popis produktu Via SMS

Nebankovní půjčka od Via Sms je rychlé a snadné řešení problémů před výplatou. Mikropůjčku jde čerpat přes internet nebo SMS, společnost je transparentní a jedná rychle. Při opožděných platbách si denně účtuje úrok z prodlení ve výši 0,1 % z celkové vypůjčené částky. Po jednom týdnu zpoždění bez domluvy na prodloužení splatnosti, si může navíc účtovat administrativní poplatek 500 Kč. Pokud se tak dostanete do potíží se splácení, neprodleně společnost kontaktujte.

Via Sms se mezi poskytovateli nebankovních půjček neřadí k naprosté špičce, ale ve svém jednání i poplatcích je přímá a transparentní.


Přidejte svůj názor o Via SMS

######## ##   ## ######## ##  ## ######## 
##   ## ##   ##  ##   ## ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ####  ##   ## 
##   ## ##   ##  ##    ##  ######## 
##   ## ##   ##  ##    ##  ##  ##  
##   ## ##   ##  ##    ##  ##  ## 
########  #######   ##    ##  ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Via SMS

Barbora 2018-05-11 11:30:05 #5
Z Viasms mám dobrou zkoušenost, půjčila jsem si od nich 8000Kč a uhradila jsem včas, tak jsem měla půjčku zdarma.
Odpověď

Viz také:

SOS Credit
4.3

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditPortal
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání