Profi Credit

Show costs of loan

Částka úvěru 75400
Doba úvěru 32 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 80000 kč
Čas: 36 měs.
Splátka: 4673 kč
Celkově k úhradě: 168228 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: V milionových Vánocích od ProfiCreditu vyhrává každý!


Profi Credit je společnost, která na český trh vstoupila jako jeden z prvních poskytovatelů nebankovních půjček hned zkraje devadesátých let. Konkrétně v roce 1994. První pohled na jejich web může leckoho svádět k myšlence, že v této době Profi Credit v porovnání s konkurencí zůstal. Webové stránky má sice Profi Credit přehledné a na pohled moderní, co na nich však chybí je samotná žádost o půjčku. Místo toho na Profi Credit naleznete kraťoučký dotazník s políčky na vyplnění kontaktních údajů a informací, že se vám do třiceti minut od vyplnění ozve operátor.

 • Profi Credit je jedna z nejstarších společností na trhu nabízí osobní nebankovní půjčku na cokoliv od 5 000 do 166 000 Kč.
 • U Profi Credit můžete u ní čerpat také podnikatelskou půjčku až do výše 250 000 Kč
 • Nebankovní půjčka od Profi Credit je pro lidi s trvalým pobytem na území ČR, kteří jsou starší 18 let a mají pravidelný měsíční příjem.
 • K získání osobní půjčky od Profi Credit musíte předložit svůj občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, na němž se uvádí trvalé bydliště žadatele. Dále je nutné doložit potvrzení všech příjmů.
 • Online půjčku vám Profi Credit odešle na účet nejpozději do 24 hodin.
 • Profi Credit nabízí odměny za včasné splácení nebo doporučení přátel.

Profi Credit recenze

U PROFI CREDIT jsem si půjčoval 2x na podnikání. Nemusel jsem předkládat žádný podnikatelský plán a ani doložit zisk. Postačilo prokázat výši hrubého obratu mé firmy.
                - Jiří

Je to nebankovní společnost a jako taková je dražší, ale s tím se musí počítat. Mám od nich půjčku a jejich úroky se mi sice nelíbí, ale zase mi sedí, že dávají dost peněz na charitu, tak z mých peněz aspoň mají něco i děti
                - Marek

Nedávno měli akci v rámci dětského dne. Moc se mi líbí, že dělají i něco pro děti a UNICEF. Na rozdíl od ostatních podobných společností mají nějakou společenskou odpovědnost.

-Alena

 

Tento rok máme konečně splaceno. Půjčovali jsme si 125 000 na 6 let. Spláceli jsme řádně. Ano, zaplatili jsme navíc něco, ale to jsme věděli do předu už. Nyní nám nabídli další půjčku za lepších podmínek, mají klub dobrých klientů.

- Zbyněk

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Profi Credit:

Výhody:

 • Půjčka pro podnikatele
 • Možnost půjčit vyšší částky
 • Společnost přispívá na charitu

Nevýhody:

 • Přesný úrok sdělí až po vyplnění žádosti
 • Nabídku půjčky řeší pouze telefonicky
 • Vysoké úroky
 • Penále se může vyšplhat na několikanásobek dlužné částky

Profi Credit shrnutí

Proficredit je jedna z nejstarších nebankovních společností na českém trhu. Jedná se o starší a stabilní společnost, která poskytuje úvěry po telefonickém rozhovoru.  Proficredit nabízí dva typy úvěrů - osobní půjčku na cokoliv a podnikatelskou půjčku bez doložení podnikatelského záměru a příjmu.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Profi Credit krok za krokem:

 1. Vyplníte osobní údaje
 2. V případě podnikatelské půjčky si zvolíte balíček, částku a dobu splácení
 3. Počkáte nejdéle 30 minut na telefon zaměstnance společnosti
 4. Vyplníte žádost po telefonu
 5. Doložíte doklady
 6. Počkáte na schválení půjčky

Klikněte pro vyplněni formuláře

Profi Credit - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Potvrzení o příjmu

Zdroj: www.youtube.com

Profi Credit nabízí svou půjčku na cokoliv pouze po telefonu. Konkrétní podmínky a způsob doložení dokladů (občanský průkaz, druhý průkaz s potvrzením trvalého bydliště a potvrzení o příjmu) také domlouváte telefonicky. Smlouvu je pak možné podepsat na pobočce společnosti, nebo si ji vytisknout a poslat poštou.

 


Typy půjček v Profi Credit

Profi Credit nabízí pouze dva typy úvěrů. Konkrétně se jedná o osobní půjčku na cokoliv a podnikatelskou půjčku bez doložení podnikatelského záměru a příjmu. Úvěry se liší především částkou, kterou společnost umožní čerpat a doklady, které jí musíte doložit. Obě žádosti je možné uzavřít telefonicky.

OSOBNÍ PŮJČKA
Osobní nebankovní úvěr můžete u Profi Credit čerpat od 5 000 do 166 000 na maximální dobu 60 měsíců. Pokud si půjčíte 10 000 na 24, budete měsíčně splácet částku 575 Kč a společnosti dohromady zaplatíte 13 800 Kč. Roční úrok a RPSN je 31,16 %, žádné administrativní poplatky tak společnosti neplatíte. Maximální RPSN je u této společnosti 38,87 %.

PODNIKATELSKÁ PŮJČKA
Maximum peněz, které můžete u Profi Credit čerpat jako podnikatel, dosahuje částky 250 000 Kč. Stejně jako u osobní půjčky získáte peníze do 24 hodin od schválení žádosti a společnost vám při včasném placení vrátí až 34 977 korun.
Podnikatelé nemusí prokazovat svůj podnikatelský záměr, ani čistý zisk, budete však potřebovat doložit informace o vašem obratu. Podmínkou čerpání tohoto nebankovního podnikatelského úvěru je doba podnikání v minimální délce 6 měsíců.

Profi Credit podnikatelskou půjčku rozděluje do několika balíčků:

ProFi Mini: Půjčka ProFi Mini je vhodná pro podnikatele ve věku od 18 let, kteří podnikají minimálně 6 měsíců. Pokud splňujete tyto podmínky, můžete čerpat částku v rozmezí od 15 000 do 30 000 Kč. Nejdelší možná doba splácení je 12 měsíců. Pokud si půjčíte 30 000 na jeden rok, měsíčně budete splácet 4 573 Kč a společnosti za půjčení peněz zaplatíte 24 876 Kč.

ProFi Mini+: Tento balíček je určen podnikatelům starším 24 let, co jsou na vlastní noze minimálně dva roky. V tomto balíčku společnost nabízí půjčku ve výší 30 000 – 75 000 Kč. Doba splácení se určuje podle čerpané částky, takže například 30 000 splatíte za 18 měsíců, 75 000 si můžete půjčit na 36 měsíců). Při půjčce 30 000 Profi Creditu dohromady zaplatíte 38 490 Kč. U 75 000 i s úroky za dobu tří let zaplatíte 207 432 Kč.

ProFi BONUS: V tomto balíčku si můžete půjčit až 250 000 Kč, musíte u něj však také doložit nejvíce dokladů. Kde u ostatních stačí občanský průkaz a potvrzení o podnikání, u ProFi BONUS musíte doložit také dvě poslední daňová přiznání společně s výkazem risku ztrát a rozvahu. Minimum, které si můžete půjčit, je 30 000 Kč a doba splácení se v celém rozmezí nabízených částek pohybuje od 18 do 60 měsíců. Pokud si vezmete půjčku v maximální částce 250 000 Kč a rozhodnete se pro splacení do 36 měsíců, budou vaše měsíční splátky ve výši 18 719 Kč a se vším všudy zaplatíte 673 884 Kč.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Profi Credit - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
232 650 000 Kč
IČO
61860069
DIČ
CZ61860069

Kontaktní údaje:

Profi Credit Czech, s.r.o

Klimentská1216/46
100 00 Praha

e-mail: proficredit@proficredit.cz

Telefon: 800 166 000, 469 778 490

www: https://www.proficredit.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 20
sobota a neděle: 9:30 - 18:00
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Profi Credit

######## ####### ##   ## #######  ###### 
   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
  ##  ##   ##  ## ##  ##   ## ##    
  ##  ##   ##  ###  ##   ## ###### 
 ##   ##   ##  ## ##  ##   ##    ## 
 ##   ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
######## ####### ##   ## #######  ###### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Profi Credit

Viz také:

Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Profi Credit
4.7

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání