Ferratum

Show costs of loan

Částka úvěru 25200
Doba úvěru 46 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 30000 kč
Čas: 61 dní
Poplatky: 8754 kč
Celkově k úhradě: 38754 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Půjčka pro podnikatele - novinka od Ferratum!


Ferratum je finská mikropůjčka. Rychlou půjčku před výplatou u Ferratum bank můžete získat už od roku 2007. Společnost ferratum group funguje ve více než ve 20 zemích světa. V ČR se řadí k nejstarším poskytovatelům mikropůjček vůbec. A právě po této celosvětově proslulé společnosti získala finská půjčka svůj název.

 • Mikropůjčku můžete získat od 2 500 kč až 80 000 kč.
 • Online půjčka je rychlá a bez starostí.
 • Rychlá půjčka bez kontroly registrů.
 • Ferratum nabízí klientům online půjčku se splatností až 45 dnů.

Ferratum recenze

Ferratum je mezinárodní a stabilní organizace, názory klientů jsou však velmi rozporuplné. Lidé si často si stěžují na arogantní chování operátorů, a neochotu vyjít vstříc v případě problémů se splácením. Ferratum má však i své věrné a spokojené klienty, kteří spolupráci s touto společností doporučují.

Reagoval jsem na reklamní kampaň s první půjčkou zdarma. Vyplnil jsem formulář, ozvala se paní, že prý nesplňuji pro tuto nabídku podmínky, ale nabízela mi jiné půjčky s poplatkem. Této možnosti jsem nevyužil a považuji jejich nabídku za klamavou reklamu.

-          Jan

Půjčovala jsem si čtyřikrát a první půjčku jsem dostala zdarma. Jsem spokojená a využila bych jejich služeb znovu.

-          Jitka

Půjčuji si u nich už pět let, někdy dvakrát do roka, jindy i častěji a spokojenost. Ano, je to drahé, ale s tím počítám, jsou seriózní a všechny poplatky vám hned sdělí.

-           Martin

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Ferratum:

Výhody:

 • Půjčka bez doložení příjmů.
 • Možnost prodloužení úvěr
 • Jedná se o online službu, takže peníze můžete získat kdykoliv.
 • Peníze můžete mít již do 15 minut od schválení.

Nevýhody:

 • Extrémně drahá.
 • Oproti konkurenci nenabízí žádné výhody.
 • Věřitel před výplatou peněz prověřuje schopnost půjčku splácet.

Ferratum shrnutí

Ferratum půjčka je první poskytovatel mikropůjček po kterém tento druh úvěru získal i svůj název. Přestože se jedná o důvěryhodnou a silnou mezinárodní organizace, její podmínky jsou extrémně nevýhodné a v dnešní nabídce nebankovních úvěrů není tato firma příliš konkurence schopná. Přesto se k ní klienti vracejí, protože má (nejen) na českém trhu dlouholetou tradici.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Ferratum krok za krokem:

 1. Vyberete si typ úvěru, o který máte zájem.
 2. Zvolíte kolik budete čerpat a dobu splatnosti.
 3. Vyplníte online dotazník.
 4. Podepíšete smlouvu SMS kódem.
 5. Počkáte na peníze.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Ferratum - Úvěrové požadavky:

věk od 19 do 85
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: https://www.ferratum.cz/

Hned po volbě částky a doby splatnosti se Ferratum zeptá na základní údaje o vás. To znamená jméno a příjmení, telefon, e-mail a samozřejmě rodné číslo. Po odsouhlasení podmínek se dostanete do podrobnější části dotazníku, ve které vyplníte číslo svého občanského průkazu, místo narození a adresu svého trvalého bydliště.

K tomu ještě Ferratum prozradíte číslo svého bankovního účtu a jak jste na tom s příjmy a výdaji. Okopírujete svůj OP a nahrajete ho na web společnosti a pak už jen žádost odešlete a počkáte na její schválení.

Peníze by vám měly na účet přijít nejpozději do druhého dne.


Typy půjček v Ferratum

Společnost Ferratum poskytuje tři druhy úvěrů včetně Ferratum Credit, která svým fungováním připomíná klasickou kreditní kartu. Dále můžete čerpat půjčku Ferratum Micro nebo Ferratum Plus. Ve všech případech svým klientům společnost nabízí odlišné podmínky, pojďme tedy prozkoumat, co nám vlastně tato finská firma nabízí.

FERRATUM CREDIT

Ferratum Credit slouží jako finanční rezerva, kterou můžete čerpat ve chvílích nutnosti, a to až do výše 35 000 Kč. Půjčenou částku můžete splatit kdy se vám hodí v jedné platbě, nebo si splácení rozdělit na měsíční splátky. Pokud čerpáte Ferratum Credit poprvé, můžete si částku půjčit na prvních 60 dní bezúročně, neplatíte ani žádné administrativní poplatky. Pokud se však s platbou zpozdíte, musíte počítat s denním úrokem 0,2833 %, což dělá při půjče v maximální hodnotě tohoto úvěru 99,16 korun denně.

Měsíčně byste měli společnosti splatit vždy minimálně 12,5 % celkové čerpané částky. Půjčka funguje v podstatě na principu kreditní karty, o tom, jak a pro koho je výhodná se dá však polemizovat.

FERRATUM MICRO

Tuto mikropůjčku je možné čerpat už od 500 korun. Naopak nejvíce si můžete vzít 20 000 Kč. V obou případech se doba splatnosti pohybuje v rozmezí 7 až 45 dnů. Pokud čerpáte u Ferratum svou první půjčku, dostanete ji zdarma, pokud si půjčíte maximálně 9 000 Kč a splatíte ji do třiceti dnů. Pokud potřebujete více, dostanete se na roční úrokovou sazbu ve výši 401,50 %.

To znamená, že například za 9 200 Kč po třiceti dnech zaplatíte poplatek ve výši 3 036 Kč. Pokud čerpáte půjčku v částce 9 000 a o jeden den se zpozdíte, Ferratum bude požadovat platbu i s úrokem, za půjčku v tom případě zaplatíte 3 060 Kč.

FERRATUM PLUS

Tento typ půjčky má nejblíže spotřebitelským úvěrům. Lze ho čerpat od 5000 korun až do 25 000 Kč, jeho splatnost se pohybuje v rozmezí dvou měsíců až jednoho roku.

Je určena klientům společnosti Ferratum, kteří prokázali v minulosti prokázali svou dobrou platební morálku. Ferratum Plus je půjčka bez doložení příjmů, pouze však do výše 15 000 Kč.

A jaké podmínky Ferratum svým stálým klientům nabízí?

Pokud si půjčíte nejmenší poskytovanou částku, tedy 5000 Kč, můžete si její splácení nastavit maximálně na dobu 180 dní a zaplatíte za ní 2 750 Kč. Roční úroková sazba dosahuje 172 % a RPSN je v tomto případě 401 %.

A co pokud chceme využít maximální výše, kterou Ferratum nabízí? U úvěru v částce 25 000 Kč si už můžeme nastavit měsíční splácení po dobu jednoho roku. Za tu dobu na poplatcích zaplatíme téměř jednou tolik. Konkrétně se jedná o částku 21 250 Kč. To znamená, že si Ferratum účtuje roční úrokovou sazbu 134 %, RPSN je u tohoto úvěru 257 %.

FERRATUM BUSINESS

Půjčku Ferratum Business nabízí tato společnost poměrně krátkou dobu. Mohou ji čerpat podnikatelé, kteří mají svou společnost déle než 12 měsíců a její měsíční obrat činí více než 1,2 milionu korun.

Společnost musí mít sídlo v ČR a všichni její majitelé musí mít v ČR trvalé bydliště. Půjčku pro podnikatele Ferratum Business je možné čerpat na 18 měsíců v rozmezí 50 000 až 1,3 milionů korun.

Její měsíční úrok se pohybuje kolem 2,9 % a si také navíc účtuje počáteční poplatek v 2,5 % z celkové částky úvěru.

Stejně jako ostatní půjčky od Ferratum je i půjčka pro podnikatele bez ručení a ručitele.

Úrok včetně RPSN se dozvíte až po vyplnění žádosti, organizace k žádostem přistupuje individuálně na základě všech vyplněných údajů.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Ferratum - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
2 000 000 Kč
IČO
27894690
DIČ
CZ27894690

Kontaktní údaje:

Ferratum Czech s.r.o.

Pekařská621/7
150 00 Praha

e-mail: info@ferratumbank.cz

Telefon: 245 001 715, 255 719 133

www: https://www.ferratum.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

nonstop

Ověření v registrech dlužníků:

BRKINRKISOLUS

Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Ferratum

######## ######## ######## ######## ##  ## 
##   ## ##     ##  ##    ###  ## 
##   ## ##     ##  ##    #### ## 
######## ######   ##  ######  ## ## ## 
##  ##  ##     ##  ##    ## #### 
##  ## ##     ##  ##    ##  ### 
##   ## ########  ##  ######## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Ferratum

Viz také:

Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Creditstar
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditOn
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání