Tipy jak si bezpečně půjčit přes internet - strana 4


7 tipů, jak získat peníze na začátek podnikání

Chcete začít podnikat a přemýšlíte, jak sehnat peníze? Narazili jste na díru na trhu, podnikatelský záměr je připraven, ale na účtu vám svítí nula? Nezoufejte. Máte širokou škálu možností, jak start podnikání financovat. Stačí si jen vybrat to správné řešení pro vás.


Je nebankovní úvěr pro podnikatele vhodné řešení pro vás?

Je nebankovní úvěr pro podnikatele vhodným řešení právě pro vás? Pokud potřebujete do vašeho podnikání napumpovat větší množství peněz, ale zároveň z nějakého důvodu nedosáhnete na bankovní úvěr, zvažte možnosti, které nabízejí nebankovní společnosti. Často můžete dosáhnout až na milionové částky. U některých typů úvěrů dokonce ani nemusíte ručit nemovitostí.


Mikropůjčka pro podnikatele – dejte pozor na nekalé praktiky

Mikropůjčka na podnikání je praktické a rychlé řešení v případě, že vás postihne neočekávaná událost. Ať už se jedná o zpoždění platby odběratelů či opravu důležitého stroje, mikropůjčka vaše podnikání podrží, když je třeba. Nese s sebou však také určitá rizika. Na co si dát pozor, když potřebujete podnikatelskou mikropůjčku? A proč rozhodně není vhodná pro obyčejné spotřebitele?


Mikropůjčka na podnikání – rychlá finanční záplata pro každý případ

Mikropůjčka je zvláštní druh úvěru, který nabízí možnost získat peníze snadno a rychle. Většinou se využívá pro specifické situace. Je na nízkou částku se splatností pár týdnů. Často je označována také jako půjčka před výplatou. Tušili jste, že je k dispozici také pro podnikatele? Jaké jsou její specifika a na co si dát pozor, když si chcete půjčit?


Jak bezpečně platit přes internet

Přestože je při platbách přes internet možné ušetřit často i ne úplně zanedbatelnou částku, občané Česka se tohoto způsobu finančních transakcí často obávají. Zvlášť, pokud se jedná o placení kartou přes internet. Obavy pramení nejen z nedostatku informací o internetových platbách, ale také z racionálního strachu o své údaje. Dneska si tak odpovíme na otázku, jak na internetu zaplatit bezpečně.


Nebankovní spotřebitelský úvěr – co všechno o něm potřebujete vědět?

Jaký je rozdíl mezi mikropůjčkou a spotřebitelským úvěrem? Kdo všechno může spotřebitelský úvěr získat a za jakých podmínek? Na co všechno je možné tuto nebankovní půjčku použít a u kterých nebankovních společností získáte spotřebitelský úvěr nejvýhodněji?


Nebankovní půjčka na Vánoce – na co si dát pozor a která je nejlepší?

Vánoce řeší většina z nás na dluh. Proč si odpírat vánoční pohodu, když je řešení špatné finanční situace doslova na dosah a ve velmi konkurenčním prostředí se společnosti předhánějí, která vám půjčí levněji?


Odložení splátek u nebankovních půjček je možné

Splácíte nebankovní půjčku a předem víte, že na další splátku nebudete mít peníze? Nebojte. Ať už máte spotřebitelský úvěr nebo mikropůjčku, pro váš problém existuje snadné řešení. V tomto případě je řešením žádost o odložení splátek. Jak na to?


Popularita internetového bankovnictví stále stoupá – co o něm nevíte?

Internetové bankovnictví už dávno vystrnadilo zastaralé složenky. Většinu finančních záležitostí jeho prostřednictvím můžeme dnes vyřešit z jakéhokoliv místa s připojením k internetu. Včetně splátek nebankovních půjček. Přitom se ještě před ne tak mnoha lety jednalo o okrajovou záležitost pro pár nadšenců, u které nikdo takový vzestup nečekal. Jak je to však s bezpečností online bankovnictví a jak si získalo dnešní popularitu?


Insolvence neboli oddlužení prostřednictvím osobního bankrotu

Prostřednictvím insolvence se můžete i z nejhorší dluhové pasti dostat během pěti let. Osobní bankrot má však svá přísná pravidla a podmínky, na které každý nedosáhne. Začátkem roku 2018 však prošel zákon, který dlužníkům cestu k insolvenci a tím i ke klidnému spánku bez strachu z nečekané návštěvy exekutora, trochu usnadňuje.


Co je mikropůjčka? Rychlá půjčka jako ideální řešením peněz před výplatou

Půjčka před výplatou. Rychlá online půjčka. Půjčka do 15 minut. Mikropůjčka. Pod všemi těmito názvy můžeme najít typ úvěru, většinou do 10 000 korun, s dobou splácení kolem 30 dnů. Jaké jsou jeho výhody a na co si naopak dát raději pozor? A je to vůbec půjčka vhodná právě pro vaše potřeby?


Co je RPSN aneb půjčujte si bezpečně

Dlouhou dobou spousta lidí u půjček považovala za stěžejní informaci jejich roční úrokovou sazbu. Ta nám však o skutečné částce, kterou zaplatíme, moc neprozradí. V úrocích totiž nejsou započítané administrativní poplatky, které se schovávají právě v RPSN zkratce.


Půjčka ihned - peníze do 15 minut – plané sliby, nebo realita?

Můžete mít opravdu online půjčku zařízenou do patnácti minut i s převodem na váš účet? Nebo získat takhle rychle dokonce peníze v hotovosti? Ano, možné to je, ale pouze za splnění určitých podmínek. A také s trochou štěstí.


Nebankovní půjčka a úroková sazba – jak se neztratit v termínech?

Víte, že roční úroková sazba už vám o vaší nebankovní půjčce neprozradí téměř nic? A vůbec nesejde na tom, jestli se jedná o mikropůjčku nebo o půjčku na splátky. Úroková sazba tak jako tak většinou ukazuje pouze zlomek toho, co za nebankovní půjčku zaplatíte, přesto se jedná o poměrně důležitý termín, se kterým se setkáte u každého úvěru. Pojďme se na úroky u nebankovních půjček podívat pěkně zblízka.


Americká hypotéka vs klasická hypotéka - 4 hlavní rozdíly

ČNB v říjnu utáhla šrouby klasickým hypotékám a dnes na ni tak dosáhne málokdo. Získat půjčku na rekonstrukci nebo dokonce nové bydlení je pro mnoho lidí téměř nemožné. Naštěstí se nám nabízí také americká hypotéka. Chcete zjistit čtyři hlavní body, ve kterých se tyto dvě možnosti úvěrů liší?