Tipy jak si bezpečně půjčit přes internet - strana 2


Pomoc při zadlužení - zdědění dluhu

Média nás často straší tím, že nám může zaklepat exekutor na dveře, aniž bychom měli jakékoliv dluhy. Stačí nešťastné dědictví a o hromadu starostí je postaráno. Toho se však bát vůbec nemusíte. Dědictví dluhů můžete odmítnout, ale také se s nimi poměrně snadno vypořádat.


Twisto – trochu jiná mikropůjčka

Twisto je moderní služba, která za vás před výplatou zaplatí účet, nebo třeba nákup. Klientům nabízí také kreditní kartu, se kterou můžete platit v obchodech, jak jste zvyklí. Pokud vše splatíte včas, máte Twisto půjčku zdarma. A to nejen poprvé. Jak Twisto funguje a kolik si zde můžete půjčit?


Půjčky ihned - jak rychlé jsou ve skutečnosti rychlé půjčky?

Půjčku před výplatou můžete mít často ihned. Ve skutečnosti však rychlost získání peněz záleží rovnou na několika faktorech. V horším případě můžete na půjčku ihned čekat třeba týden. Pokud se však připravíte včas, můžete mít nebankovní půjčku do 15 minut opravdu na účtu. Jak na to se podíváme právě v dnešním článku.


Daňové přiznání 2019: Mohu si půjčit na zaplacení daní?

Termín podání daňového přiznání se nezadržitelně blíží. Poslední březnový den je každoročně pro podnikatele velkým strašákem, zvláště pokud si přiznání vyplňují sami. A co teprve v případě, kdy zjistí, že na zaplacení daně nemají odloženo dost peněz. Dá se takový problém vyřešit?


Auto na leasing nebo podnikatelská půjčka na auto?

Plánujete si pořídit nové auto v rámci vašeho podnikání? Pokud ho budete financovat alespoň z části úvěrem a nebo se vrhnete do koupě na leasing, měli byste vědět, že u finančních produktů jsou podmínky pro podnikatele odlišné. Na co se zaměřit před tím, než si vezmete podnikatelskou půjčku na auto?


Půjčka pro nečekané situace - půjčka na elektroniku

Potřebujete novou televizi nebo vám z ničeho nic dosloužil telefon? Pokud nemáte připravenou na účtu finanční rezervu, zřejmě bude potřeba zvážit půjčku na elektroniku. Jak vybrat ten správný finanční produkt tak, aby přesně odpovídal vašim potřebám? A co všechno promyslet předtím, než podepíšete smlouvu?


Co potřebujete vědět o nákupu elektroniky na splátky?

Nákupy elektroniky na splátky v dnešní době mnozí z nás berou jako samozřejmost. Často si ani neuvědomíte, že jde vlastně o formu půjčky. Nezajímáte se o RPSN a podmínky smlouvy, protože máte pocit, že nejednáte s žádnou finanční institucí. Když nakoupíte na splátky bez rozmyslu, může se vám nákup elektroniky pěkně prodražit.


Recenze nebankovních půjček – můžeme se na ně spoléhat?

Recenze nebankovních půjček nalezneme na každém internetovém rohu. Jak ale rozeznat zrno od plev? Můžeme se internetovými recenzemi půjček vůbec řídit? Nebo se jedná o nekvalitní zdroj informací, kterému je radno se vyhnout a koukat raději na RPSN a samotnou smlouvou? Odpověď nalezneme někde mezi.


Nebankovní půjčka s exekucí – kde ji získat?

Dostali jste se do exekuce a potřebujete půjčku? V době dnešních regulací nebankovních půjček je získání úvěru v exekuci téměř nemožné, přestože ještě před pár lety tuto možnost nabízel téměř každý poskytovatel mikropůjček i známí poskytovatelé spotřebitelských úvěrů. Jak si s půjčkou v exekuci poradit dnes? A je vůbec ještě možné půjčku v exekuci získat?


Chcete začít šetřit? Pak by vám neměla chybět finanční disciplína

Pravidelně plánujete, že si po výplatě odložíte určitou sumu a začnete konečně šetřit? Realita je však často taková, že peníze se rozkutálí, ani nevíte jak a spořící prasátko je stejně hubené, jako bylo v minulém měsíci. Pokud se vám dlouhodobě nedaří vytvořit finanční rezervu, zamyslete se nad svou disciplínou.


Kdy čerpat příspěvky a přídavky a kdy se naopak spolehnout na půjčku?

Trápí vás nedostatek financí? Zjistěte, jestli máte možnost čerpat nějaký typ příspěvků nebo přídavků a ulehčete své peněžence. V jakých případech je vhodné spolehnout se na pomoc od státu a kdy je lepší si byrokratické kolečko ušetřit a vsadit rovnou na půjčku?


Chcete zhodnotit své peníze? Vsaďte na P2P půjčky

Máte určitý finanční obnos navíc a nechcete ho nechat ležet ladem na účtu? Zkuste ho investovat. Mnoho lidí odradí, že s investicemi nemají žádné zkušenosti. Pokud o investování peněz nevíte vůbec nic, nejdostupnější možností pro vás je vsadit na investici do peer-to-peer půjček. Můžete začít s malými částkami a postupně se naučit, jak na to.


Jak získat půjčku na auto krok za krokem

Zajímá vás, jak vypadá cesta od prázdné peněženky k novému autu? Čtěte, co všechno musíte udělat pro to, abyste získali peníze a mohli brázdit cesty ve vysněném voze. Stačí si jen vybrat, zda je pro vás výhodnější leasing nebo spotřebitelský úvěr.


Půjčka na bydlení: Jaké jsou vaše možnosti na cestě za vysněným bydlením?

Rádi byste si začali zařizovat vlastní bydlení, ale brzdí vás prázdná peněženka? Pokud si chcete koupit dům nebo byt, v dnešní době se bez půjčených financí těžko obejdete. Možností máte několik, každá však má nějaký háček a cesta k domovu, který bude jen a jen váš, může být poměrně komplikovaná. Jak se na ní neztratit? Pro začátek je dobré zvolit ten správný typ půjčky.


Půjčky na směnku: jednoduchý způsob jak získat peníze?

Půjčky na směnku často bývají spojovány s nekalými praktikami a lichváři. I přesto nad tímto typem půjčky mnoho lidí uvažuje. Její výhody jsou jasné. Rychlost, jednoduchost a minimum papírování. Jaké jsou však nevýhody? Představuje pro vás půjčka na směnku riziko?