Tipy jak si bezpečně půjčit přes internet - strana 6


Půjčka pro cizince - může si v ČR vzít půjčku i cizinec?

Půjčování cizincům je poměrně nebezpečný byznys. Pokud totiž cizinec s půjčkou v ČR zmizí, společnosti nemají jeho dluh jak vymáhat. Přesto je v nebankovním sektoru několik firem, které vám i jako cizinci půjčku poskytnout, musíte však splňovat několik základních podmínek.


Čerpání nebankovní půjčky - dokumenty, bez kterých se neobejdete

Stačí vám k získání úvěru občanka, nebo toho bude potřeba víc? Dnes se podíváme nejen na různé typy úvěrů a na to, jaké jsou možnosti získat nebankovní půjčku na občanský průkaz, ale také na to, co všechno si o vás bude společnost i bez papírů zjišťovat.


Půjčka na mateřské a rodičovské dovolené

Maminka na mateřské dovolené a půjčka? Dnes už je i něco takového možné, ovšem jen v případě stabilního příjmu a celkově vysoké bonity. Pojďme se dneska podívat na to, jak si na mateřské půjčkou přilepšit a nezamotat se do ní.


Půjčka pro důchodce - kdo a jak ji může získat?

Potřebujete peníze, ale váš příjem je pouze z invalidního důchodu? Půjčka pro důchodce je zajímavou možností, která vám pomůže vyřešit nejednu prekérní situaci. Pojďme se podívat, jak snadno ji lze získat.


Leasing aneb půjčka na auto - možnost čerpání úvěru na nové auto

Ztráta auta je pro moderního člověka často velmi bolestivou záležitostí. Zvlášť pro člověka, který nežije ve velkém městě a musí za prací, nákupem i lékařem třeba i několik desítek kilometrů den co den dojíždět. Co dělat, pokud vám auto dosloužilo a žít bez něj určitě nemůžete?


Online půjčka na prazdniny - vše co o ní potřebujete vědět

Letní měsíce si chceme všichni užít v pohodě a klidu, ideálně u moře nebo na zahrádce. Co když však nemáme na něco takového ani pomyšlení, protože nám chybí peníze? Řešením se může snadno stát online půjčka na letní prázdniny.


Rekonstrukce bytu bez ušetřených peněz?

Už se vám váš baráček pomalu rozpadá nad hlavou, ale uspořit dostatek financí na jeho opravu se vám stále nedaří? Však se není čemu divit. Taková rekonstrukce se vším všudy může stát až k milionu. Naštěstí pro podobnou situaci existuje poměrně snadné řešení. Ať už v podobě klasického hypotečního úvěru nebo americké hypotéky či trochu dlouhodobějšího stavebního spoření.


Půjčka pro nezaměstnané neboli nebankovní půjčka bez práce.

Půjčka bez doložení příjmu je dnes spíše vzácností, přesto její získání není nemožné. Jak půjčku pro nezaměstnané najít, a na co všechno si dát při jejím čerpání pozor?


Nákup na splátky bez navýšení? Dejte si pozor, ať se neprodraží!

Nákup na splátky nebo spotřebitelský úvěr? Obě možnosti mají svá pro i proti. Pojďme se podívat, jak na nákupu drahého vybavení domácnosti co nejvíce ušetřit.


Zásady bezpečného půjčování - kolik toho víte o kybernetické bezpečnosti?

Online půjčka je v dnešní době celkem běžná záležitost. Češi však často v oblasti kybernetické bezpečnosti tápou a snadno se jim může stát, že své nejcennější osobní údaje svěří někomu, kdo je neumí dostatečně zabezpečit. Jak se této možnosti bránit?


Půjčka na podnikání je snadná

Půjčka na rozjezd či rozšíření podnikání není žádnou novinou. Nabízí ji nejen banky, ale v posledních letech také nebankovní společnosti. Jaká jsou její pro a proti? Kde ji můžete najít a na jaké podmínky se připravit?


Rychlá půjčka pro nečekané situace

Potřebujete peníze rychle na nečekanou složenku nebo neodkladný výdaj? Řešení můžete najít v podobě správně zvolené nebankovní půjčky. Při její volbě je však na místě opatrnost. Pojďte si přečíst, jak zvolit tu pravou.


Půjčky online - nejčastější chyby při žádosti o nebankovní půjčku

Zamítnout nebankovní půjčku bez důvodu je celkem často praxí nebankovních společností. Proto se podíváme, jaké chyby často žadatelé o úvěr nejčastěji dělají. Také zjistíte, jak se jim vyhnout a proč raději některé věci vůbec nedělat.


Co je MojeID a jak na něj?

Služba MojeID je prostředkem ověření vaší totožnosti na internetu. Používá ji spousta webů a my si dnes řekneme, co MojeID je a jak jej používat.


Licence od ČNB - Jak změní povinnost držení licence nebankovní půjčky?

O povinnosti pro nebankovní společnosti vlastnit pro možnost poskytování půjček licenci přímo od České národní banky se mluví už nějaký čas. V červnu tato povinnost vešla v platnost a společnosti, které ji nemají, musí s půjčováním skončit. Co to znamená pro nás a co dělat s existující půjčkou od společnosti která licenci ČNB nemá?