Půjčka ihned - peníze do 15 minut – plané sliby, nebo realita?

Získat půjčku do patnácti minut, jak slibuje spousta společnostní nabízejících půjčku před výplatou, je skutečně možné. Tuto možnost však ovlivňuje poměrně velké množství proměnných a v určitých případech je tak možné, že si na svou „půjčku do 15 minut“ počkáte v krajním případě i pět dní. Tento článek vám přiblíží veškeré faktory, které rychlost vyřízení online půjčky ihned ovlivňují.

Půjčka ihned - peníze do 15 minut – plané sliby, nebo realita?

Mohu získat půjčku do 15 minut o víkendech a svátcích?

Pokud hledáte „půjčku do 15 minut“ neb "mikropůjčku ihned" najdete v Googlu i u nás na Loando poměrně dost společností. Zásadní rozdíl v tom, zda peníze do 15 minut nehledě na čas podání žádosti opravdu dostanete, je způsob zpracování vaší žádosti a pracovní doba této společnosti.

Pokud najdete takovou společnost, která nabízí půjčku nonstop, což většinou znamená, že vaši žádost schvaluje algoritmus, možnost, že půjčku získáte opravdu ihned, se zvyšuje.

Pokud na půjčku opravdu spěcháte zrovna v pátek večer nebo na začátku velikonočních či vánočních svátků, dobře se ujistěte, zda vámi zvolená společnost pracuje opravdu nepřetržitě.

Ani tak však nebudete mít zdaleka vyhráno, protože faktor otvírací doby a způsobu schvalování půjček je pouze jedním malým střípkem v celém procesu získání peněz do pár minut.

Máte účet u správné banky?

Pokud má nebankovní společnost nepřetržitou pracovní dobu a vaši půjčku opravdu posoudí a případně odešle ihned, přichází na řadu samotná banka. Okamžitý převod finančních prostředků mezi jednotlivými bankovními společnostmi u nás stále není samozřejmostí, ale pouze doplňkovou službou za poměrně tučný poplatek. Nebankovní společnosti ji při převodu peněz svým klientům tak rozhodně nevyužívají.

Pokud tak chcete mít možnost čerpat půjčku do 15 minut je vhodné zvolit správnou banku. Většina nebankovních společností má svůj účet u následujících institucí:

 • Česká spořitelna
 • Komerční banka
 • Moneta Money Bank
 • Raiffeisen Bank
 • FIO

Tento výčet samozřejmě neplatí pro všechny společnosti. Občas některá chybí, jindy získáte půjčku ten samý den i s účtem u jiné společnosti. S Českou spořitelnou a Komerční bankou však vedle rozhodně nesáhnete, u těchto bank má svůj účet snad každá z nebankovních společností.

Registrační poplatek může žádost protáhnout o celé dny

Registrační korunový poplatek může být při čerpání rychlé půjčky největší brzdou a faktorem, který nijak neovlivníte. Pokud nemáte bankovní účet u jedné ze zmíněných bankovních společností, může tento ověřovací poplatek protáhnout vyřízení vaší žádosti o několik dní.

Musíte totiž počkat, než poplatek přijde na účet společnosti, ta ho zaznamená a pustí se do finálního schválení a potvrzení žádosti a současně s tím i do odeslání finančních prostředků zpět na váš účet.

Naštěstí existují i společnosti, které poplatek nepožadují a rychlost půjčky tak znovu můžete ovlivnit pečlivým výběrem poskytovatele úvěru a pročtením podmínek před tím, než se pustíte do vyplňování samotné žádosti.

Prodleva v doložení dokladů může půjčku do 15 minut protáhnout na nekonečno

Rychlost schválení půjčky a převedení peněz můžete často poměrně snadno ovlivnit i sami. Pokud zdráháte s doložením potřebných dokladů, společnost vám vaši žádost schválit ani nemůže. Proto je ideální, pokud si už předem připravíte dva doklady totožnosti a pro jistotu i potvrzení příjmu, buď v podobě výplatních pásek nebo výpisů z bankovního účtu.

Stejně tak jako okamžité doložení dokladů je důležité pečlivé a poctivé vyplnění žádosti. Pokud v ní uděláte chybu nebo uvedete nepravdivé údaje. Společnost si skutečné údaje najde sama a bude po vás chtít, abyste je opravili či vám v horším případě kvůli lži a tím pádem snížení důvěryhodnosti žádost o půjčku zamítne.

Půjčka do 15 minut – shrnutí základních informací

Pojďme se na závěr podívat na shrnutí těch nejdůležitějších informací a na zajímavosti, které se s rychlou půjčkou online pojí.

Credit Portal recenze Credit Portal
Vyplnit žádost
 • Půjčku do 15 minut můžete získat i v hotovosti na pobočce EuroOil a to u společnosti CreditPortal.
 • Půjčka do 15 minut zdarma? I takovou možnost nebankovní společnosti nabízejí. Pod podmínkou, že si půjčujete poprvé. Přes lákavou nabídkou však dbejte na pečlivý výběr, abyste peníze opravdu do 15 minut měli.
 • Pro rychlé vyplnění žádosti si připravte 2 doklady totožnosti i potvrzení o příjmu
 • Zkontrolujte otevírací dobu společnosti i banky, u kterých má své účty
 • Budete platit registrační poplatek? Pokud máte účet u nekompatibilní banky, připravte se na několikadenní zdržení

Rerum recenze Rerum
Vyplnit žádost

 

 

 

 


 

 

Půjčky zdarma
Ferratum
9000 kč / 28 dní
Zaplo
8000 kč / 30 dní
CreditAir
10000 kč / 60 dní
CreditOn
8000 kč / 20 dní
Provident Start
12000 kč / 90 dní
Amigoz.cz
8000 kč / 30 dní
Půjčka7
15000 kč / 28 dní
Via SMS
8000 kč / 30 dní

Poradna

Zjistěte, jak cestovat levně a kdy sáhnout po půjčce na dovolenou

Vaše cestovatelské možnosti jsou nekonečné. Dokonce...

Ztratili jste práci? Zjistěte, jak hospodařit s penězi

V případě, že jste přišli o práci, máte před sebou...

Chcete ušetřit tisíce? Použijte srovnávač půjček

Přemýšlíte o úvěru? Investujte čas do důkladného srovnání...

Přidat komentář

##  ##  ###   ######  ######## ###### 
###  ##  ## ##  ##  ## ##    ##  ## 
#### ## ##  ## ##    ##    ##    
## ## ## ##   ## ##  #### ######  ##    
## #### ######### ##  ## ##    ##    
##  ### ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
##  ## ##   ## ######  ######## ###### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Komentáře