Cash Broker

Show costs of loan

Částka úvěru 1166600
Doba úvěru 15 let

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 1200000 kč
Čas: 15 let
Poplatky: 622680 kč
Celkově k úhradě: 1822680 kč
Vyplnit žádost


Cash Broker. To je americká hypotéka na vyplacení exekuce, oddlužení nemovitosti nebo prostě jako ideální půjčka ve větší částce na cokoliv bez zbytečných otázek. Americká hypotéka od Cash Broker je ideálním řešením všech podobných případů. Půjčku na cokoliv od Cash Broker můžete získat až v řádech milionů s ručením nemovitostí. Americkou hypotéku u nás nenabízí příliš mnoho společností a ne každému, kdo ji slibuje, se vyplatí věřit. Společnost Cash Broker se sídlem v Hradci Králové se objevila na našem trhu teprve v roce 2013 a rovnou se zařadila po bok důvěryhodnějších společností, které tuto lehce netradiční půjčku mohou svým klientům poskytnout. Cash Broker nabízí půjčku bez doložení příjmu a bez kontroly registrů až do 70 % tržní ceny nemovitosti.

 • Cash Broker půjčka je určena občanům ČR starším 18 let s vlastní nemovitostí.
 • Cash Broker půjčuje částku od 100 000 korun až do 5 000 000, maximálně však do 70 % tržní ceny nemovitosti.
 • Nejdelší doba splácení americké hypotéky u Cash Broker je 30 let, minimální pak jeden rok.
 • Půjčka bez registrů od Cash Broker je vhodná k vyplacení exekuce či oddlužení nemovitosti.
 • Cash Broker po klientech nepožaduje žádné poplatky předem.
 • Cash Broker nabízí také klasickou hypotéku bez doložení příjmu.

Cash Broker recenze

Tato americká hypotéka je na našem trhu v tuto chvíli teprve pět let, takže si musíme na dlouhodobější vyhodnocení počkat, avšak klienti společnosti často chválí její přístup a jednoduchý proces získání úvěru.

Žádal jsem o americkou hypotéku u několika společností. Sešel jsem se se třemi obchodními zástupci a ten od Cash Broker nejenže působil nejsolidněji, ale ještě mi nabídl nejvýhodnější podmínky, takže jsem neměl dále co řešit. I zbytek vyřizování a papírování proběhl bez problémů a já ani po třech letech nemám žádný důvod k stížnostem.

-          Mirek

Potřebovala jsem půjčit jenom 100 000, ale u tradičních nebankovních společností jsem nepochodila a banku jsem ani nezkoušela, bohužel jsem měla před deseti lety, nikoliv svou vinou, na sobě exekuci a vím, že na to nikdo nekouká moc pozitivně, i když už by to mělo být promlčené. Každopádně jsem se obrátila na Cash Broker a ti mou minulost neřešili, prošli se mnou několik věcí a nabídli mi sice o něco větší úrok, než slibují na webu, ale pořád pod 10 %. Určitě mohu doporučit, pokud potřebujete nutně půjčit a máte čím ručit.

-          Jana

Půjčku od Cash Broker mám dva roky a jsem spokojená.

-          Iveta

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Cash Broker:

Výhody:

 • Individuální přístup
 • Maximální doba splácení 30 let
 • Půjčka až do 70 % hodnoty nemovitosti
 • Může vyplatit exekuci

Nevýhody:

 • RPSN a další podmínky se dozvíte až po zhodnocení vaší žádosti na osobní schůzce
 • Ručení nemovitostí

Cash Broker shrnutí

Cash Broker jsou na českém trhu amerických hypoték novějším hráčem, ale po bok konkurence se zařadili velmi rychle a v žádném ohledu nezaostávají. Sice nemají nabídku na míru pro podnikatele, ale ti mohou využít produkt klasické americké hypotéky bez dokládání účelu. Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí 1 roku až 30 let a maximální částka, kterou vám společnost půjčí je až 70 % tržní hodnoty zastavené nemovitosti.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Cash Broker krok za krokem:

 1. Vyberete si půjčku, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám
 2. Vyplníte internetový dotazník
 3. Ozve se vám obchodní zástupce
 4. Proběhne osobní schůzka, kde dojde k odhadu nemovitosti
 5. Získáte nabídku na míru
 6. Podepíšete smlouvu
 7. Čerpáte peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Cash Broker - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo

V prvním kroku si musíte určit, na co půjčku potřebujete a jaká z nabízených možností bude právě pro vás tou nejvýhodnější, avšak pokud si nevíte rady, nemusíte se bát. Obchodní zástupce společnosti vám pomůže případně i s tímto krokem. Pokud už máte vybráno, nebo se chcete nejprve poradit, vyplníte jednoduchý formulář na webu Cash Broker.
Formulář se vás zeptá na jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Dále pak na váš okres, a navíc vám dá příležitost dopsat nějakou poznámku či dotaz.

Do druhého pracovního dne vás bude kontaktovat obchodní zástupce, se kterým si domluvíte osobní schůzku a sdělíte mu další případné podrobnosti ohledně vás či nemovitosti.

Poté už se setkáte, pravděpodobně na místě vaší nemovitosti. Po získání odhadu dostanete nabídku přímo na míru, ve které už bude zohledněná vaše situace i nemovitost. V tuto chvíli už je rozhodnutí na vás, zda ji přijmete či zkusíte štěstí u konkurence. Pokud se rozhodnete nabídku využít, podepíšete smlouvu a už jen počkáte na vyplacení peněz na účet.


Typy půjček v Cash Broker

Cash Broker nabízí v oblasti půjček s ručením nemovitostí rovnou několik typů úvěrů od klasické hypotéky na novou nemovitosti či její rekonstrukci, až po oddlužování nemovitosti a konsolidaci úvěrů. Naopak nenabízí žádnou půjčku určenou přímo na míru podnikatelům. Cash Broker mají jako většina ostatních poskytovatelů amerických hypoték ke svým klientům velmi individuální přístup, takže uvedené příklady slouží pouze k orientačnímu přehledu o cenách. 

NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA

Primárním účelem nebankovní hypotéky je stejně jako u klasické hypotéky nákup nové nemovitosti či rekonstrukce vašeho stávajícího bydlení. Tato půjčka je určená především lidem, kteří z jakéhokoliv důvodu nechtějí či nemohou žádat o hypotéku v bance, avšak i tento druh úvěru je u společnosti Cash Broker účelový a musíte doložit na co půjčené prostředky použijete.

Tato půjčka je dostupná klientům s RPSN od 6,4 % a společnost půjčuje standardně částku ve výši 50 % tržní ceny vaší nemovitosti, výjimečně však může Cash Broker klientům půjčit až do výše 70 %. Maximální doba splácení je v tomto případě až 30 let a hypotéku můžete splatit předčasně. Kromě klasických údajů a dokladů, jako například občanský průkaz budete k vyřízení této žádosti potřebovat fotografie nemovitosti a aktuální list vlastnictví. Naopak se obejdete bez doložení příjmů.

A jak tato půjčka vypadá na konkrétním příkladu? Pokud bychom si chtěli půjčit 5 milionů na dobu 25 let, budeme při minimálním RPSN měsíčně splácet 18 334 korun a dohromady tak po 25 letech společnosti vrátíme 5 500 200 Kč. Jaké RPSN může Cash Broker nabídnou konkrétně vám záleží na vaší nemovitosti a dalších faktorech a konečnou cenu se tak dozvíte až na osobní schůzce s obchodním zástupcem společnosti.

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Americká hypotéka má u Cash Broker podobné podmínky jako hypotéka klasická. Jedná se však o neúčelovou půjčku a nemusíte tak dokládat, na co půjčené finance použijete. Americká hypotéka se hodí například na cokoliv, co nechcete nikomu dokládat. Může jít třeba o nastartování nové kariéry na volné noze, založení společnosti nebo třeba na dovolenou či třeba na modernizaci stávajícího bydlení. Ve svém základním nastavení má americká hypotéka od Cash Broker stejné podmínky jako klasická hypotéka – RPSN od 6,4 %, maximální doba splácení 30 let s možností předčasného splacení a samozřejmě je bez registrů a dokládání příjmů, naopak budete muset ukázat fotografie své nemovitosti a list vlastnictví. RPSN zůstává stejné, stejně jako měsíční splátka, podívejme se tedy na jiný příklad. Pokud byste si vzali tuto americkou hypotéku v částce 3 000 000 korun s desetiletou dobou splácení, měsíčně budete společnosti posílat 27 501 korun a dohromady Cash Broker se všemi poplatky zaplatíte 3 300 120 Kč.

VYPLÁCENÍ EXEKUCÍ A EXEKUCE NEMOVITOSTI

Zajímavou nabídkou této společnosti je možnost vyplatit jejím prostřednictvím exekuci. To může zachránit vaši nemovitost před nepříjemnostmi, které by mohli vést až k její úplné ztrátě. Tato možnost je vhodná pro každého s exekucí na majetek. Pokud se jedná o exekuci na movitý majetek, budete potřebovat nemovitost, kterou budete ručit. Pokud máte uvalenou exekuci přímo na nemovitost, nepředstavuje to při žádosti žádný problém, klidně můžete ručit i tou. I v tomto případě společnost přistupuje ke svým klientům na základě osobního jednání a jejich konkrétní situace. V základu však nabízí opět stejné podmínky, to znamená RPSN od 6,4 % ročně a doba splácení až na 30 let. Maximální částka půjčky se pohybuje mezi 50-70 % tržní ceny nemovitosti.

ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTI

Máte na své nemovitosti zástavu? Potřebujete ji vyplatit nebo chcete výhodnější podmínky úvěru? I pro tuto možnost nabízí Cash Broker řešení v podobě účelové půjčky právě na oddlužení nemovitosti s RPSN od 6,4 %. Ani v tomto případě se základní podmínky úvěru nemění, takže ji můžete splácet maximálně třicet let. Tato půjčka je stejně jako ostatní úvěry od Cash Broker také bez kontroly registrů a dokládání příjmu.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Cash Broker - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
3 076 200 Kč
IČO
01659227

Kontaktní údaje:

Cash Broker, SE

Havlíčkova508/11
500 02 Hradec Králové

e-mail: info@cashbroker.cz

Telefon: 728 619 162

www: http://www.cashbroker.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Cash Broker

##   ## #### ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ###  ### 
##   ## ## ##   ## ##   ## #### #### 
##   ## ## ##   ## ##   ## ## ### ## 
 ##  ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
 ## ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ###  #### ########  ####### ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Cash Broker

Viz také:

Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání