Soneba

Show costs of loan

Částka úvěru 600000
Doba úvěru 14 let

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 1000000 kč
Čas: 20 let
Poplatky: 2849920 kč
Celkově k úhradě: 3849920 kč
Vyplnit žádost


Americká hypotéka je na našem trhu celkem využívaným produktem, přesto se u nás nenachází příliš společností, který by jej nabízeli. Výjimkou je právě Soneba, která se nebankovním americkým hypotékám na území Česka věnuje už od roku 2004.
Co je americká hypotéka? Americká hypotéka je často půjčka bez registrů a potvrzení příjmů, ale samozřejmě je v tom trochu háček. Při čerpání americké hypotéky je totiž třeba ručit nemovitostí a nejinak je to i u společnosti Soneba, která svým klientům nabízí půjčku na cokoliv, včetně vyplacení exekuce.
Soneba je čistě českou společností z Karviné, za kterou stojí podnikatel Pavel Sokola

 • Půjčka je určena občanům ČR starším 18 let s vlastní nemovitostí, kterou mohou ručit
 • Soneba poskytuje americkou hypotéku v rozmezí 100 000 až 5 000 000 korun. Maximální částka se však pohybuje od hodnoty nemovitosti
 • Dobu splácení je možné nastavit minimálně na jeden rok, maximálně můžete splácet 20 let
 • Předběžné schválení či zamítnutí žádosti většinou trvá přibližně dva dny
 • Půjčka od Soneba je vhodná i pro podnikatele a jedince v exekučním řízení
 • Klient neplatí žádné poplatky předem
 • Společnost garantuje jednotnou úrokovou sazbu

Soneba recenze

Soneba je v konkurenci amerických hypoték spíše trochu opomíjenou variantou, možná protože se jedná spíše o menší společnost.


Když jsem přerostla svou kuchyň a chtěla se pustit do podnikání naplno, potřebovala jsem půjčit na vybavení svého cukrárenského provozu. Banka mě odmítla, tak jsem se obrátila na několik nebankovních společností a až u Soneba jsem uspěla. Dokonce mi přišlo, že i podmínky mají o kus výhodnější než konkurence.

-          Jarmila

Zkoušel jsem získat půjčku u několika společností, abych si vybral tu nejlepší. Soneba to vyhrála díky rychlosti. Ostatním společnostem trvalo 14 dnů jen než si se mnou domluvili schůzku a to mi za to rozhodně nestálo. Už splácím pět let a nemám s nimi problém.

-          Jan

Nečekala bych, že někdy v životě využiji zrovna nebankovní americké hypotéky, ale stalo se. Pavel Sokola, kterému Soneba patří, má sice své mouchy – a kdo ne, ale svému podnikání se věnuje naplno a podmínky nabízí oproti konkurenci dobré. Oceňuji především fixní úrok po celou dobu splácení. Jednou jsem se se splátkou dokonce opozdila a včas jsem se omluvila a nebyl problém splatit později.

-          Martina

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Soneba:

Výhody:

 • Garance úrokové sazby po celou dobu splácení
 • Žádné poplatky předem
 • Možnost předčasného splacení bez postihu

Nevýhody:

 • Stejně jako ostatní americké hypotéky představuje větší riziko
 • Nedostatek informací o společnosti mimo její web

Soneba shrnutí

Soneba je zaregistrovaná pod fyzickou osobou, konkrétně pod Pavlem Sokolou z Karviné. V rejstříku nemá uveden základní kapitál společnosti a na internetu o této půjčce v podstatě neexistují žádné jiné informace, než jsou uvedeny na jejím webu, což však může být dané tím, že si u nás americké hypotéky zatím nezískaly dostatečnou popularitu a lidé se v případě potřeby větší půjčky obracejí především na známější a větší společnosti či rovnou samotné banky.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Soneba krok za krokem:

 1. Na webu vyplníte krátký dotazník s kontaktními údaji
 2. Obdržíte e-mail s těmito údaji
 3. Nejpozději do druhého dne se vám ozve obchodní zástupce společnosti, se kterým proberete svou finanční situaci a prohlédne si vaši nemovitost
 4. Společnost vypracuje nezávaznou nabídku úvěru, ve které se dozvíte předběžné RPSN a další podmínky úvěru
 5. Získáte informaci, zda vám byl úvěr schválen a finální kalkulaci úvěru
 6. Na e-mail obdržíte smlouvu
 7. Podepíšete smlouvu a počkáte na vyplacení financí

Klikněte pro vyplněni formuláře

Soneba - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com

Stejně jako u většiny americký hypoték, ani u Soneby probíhá žádost telefonicky tak, že vyplníte dotazník s kontaktními údaji na webu a počkáte, až se vám ozve její obchodní zástupce. Soneba po vás bude v internetovém dotazníku požadovat pouze jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefon a také se bude ptát jaký typ nemovitosti vlastníte.

Dotazník odešlete a počkáte na telefonát obchodního zástupce (ten by vás měl kontaktovat nejpozději další pracovní den), se kterým proberete vaši situaci, o jakou konkrétní půjčku máte zájem a čím můžete ručit. Na základě tohoto telefonátu k vám zástupce pošle odhadce, který určí cenu vaší nemovitosti a současně tak i maximální částku, kterou můžete u Soneba čerpat.

Ještě předtím však dostanete nezávaznou nabídku úvěru, v níž budou uvedené předběžné podmínky na základě informací, které jste telefonicky sdělili obchodnímu zástupci. Po odhadu nemovitosti a posouzení vaší úvěruschopnosti získáte přesnou kalkulaci s konkrétním RPSN a měsíčními splátkami. Poté už jen podepíšete smlouvu a počkáte na převod peněz.  Celý proces by neměl zabrat víc než pár týdnů, může se však protáhnout v závislosti na vašich časových dispozicích.


Typy půjček v Soneba

Soneba – nebankovní americká hypotéka, nabízí rovnou několik typů úvěrů, které se liší především jejich účelem. Soneba nenabízí transparentní kalkulačku, protože veškeré podmínky nastavuje individuálně, především podle ceny nemovitosti, která poslouží jako záruka splácení. Pojďme se však podívat alespoň na to, na co všechno nám může Pavel Sokola se svou společností finance nabídnout.

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Americká hypotéka je neúčelová půjčka s ručením nemovitostí. Soneba tuto možnost nabízí bez kontroly registrů dlužníků i bez dokládání příjmů. Soneba nabízí americkou hypotéku několika typů, společné mají to, že je společnost proplácí do výše 60 % z hodnoty nemovitosti, maximálně pak do 5 000 000 Kč. Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně, a proto nemůžeme ani nabídnout moc příkladů splácení. Každý klient dostane vlastní nabídku na základě svého profilu a hodnoty nemovitosti.

PODNIKATELSKÁ PŮJČKA

Podnikatelská půjčka je u této společnosti nejoblíbenějším produktem a také jediným, u kterého Soneba uvádí reprezentativní příklad splácení. Podnikatelská půjčka, jak už z jejího názvu vyplývá, slouží především k financování podnikatelských záměrů, vhodná jak na rozjezd nového podnikání, tak i pro jeho rozšíření.

Pokud bychom si půjčili na rozjezd podnikání milion korun se zástavou nemovitosti a rozhodli jsme se úvěr splácet po dobu dvaceti let, mohli bychom podle reprezentativního příkladu získat roční úrok 8,9 %. Měsíční splátka by byla ve výši 11 583 Kč a RPSN 15 %. Celkem bychom tak společnosti během dvaceti let vrátili 2 849 920 Kč. V případě, že bychom čerpali pouze 300 000 na dobu sedmi let, zaplatili bychom dohromady 507 864 korun s RPSN 19,1 % a měsíční splátkou 5 796 Kč. Jedná se však pouze o příklady, skutečné podmínky se dozvíte až po vyhodnocení vaší žádosti a odhadu nemovitosti.

KONSOLIDACE PŮJČEK

Máte příliš mnoho úvěrů a platíte na úrocích nesmyslné částky, nebo cítíte, že budete mít brzy problém s jejich splácením? Soneba nabízí sloučení vašich již stávajících úvěrů za výhodných podmínek. Žádost o konsolidaci, spojení půjček i odhad nemovitosti nabízí potenciálním klientům tato společnost zdarma, pokud by se vám tak náhodou nepodařilo půjčku získat, neztratíte ani korunu. Maximální částka, kterou Soneba na sloučení půjček nabízí, je 5 000 000 korun. Půjčená částka však nesmí přesáhnout 60 % ceny nemovitosti.

VYPLACENÍ EXEKUCÍ

Soneba jako jedna z mála společností poskytujících půjčky nabízí svým klientům také vyplacení exekucí. Je však nutné se na společnost obrátit včas, v okamžiku, kdy máte nemovitost stále ještě ve svém vlastnictví a není dluhem zatížena nad míru, se kterou může společnost něco dělat. V případě, že je exekuce již v průběhu, společnost kontaktuje přímo exekutorskou kancelář a financi vyplatí přímo jí. Zbytek peněz pak zašle klientovi na jeho účet. Stejně jako u ostatních půjček, i tuto poskytuje Soneba do 60 % hodnoty nemovitosti.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Soneba - Údaje o společnosti:

IČO
70245690

Kontaktní údaje:

Soneba – Pavel Sokola

Mendelova2938/3
733 0 Karviná

e-mail: info@soneba.cz

Telefon: 608 174 900

www: https://www.soneba.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Soneba

########  ####### ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ## ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##     ####  ##   ## 
######## ##   ## ######   ##  ######### 
##    ##   ## ##     ##  ##   ## 
##    ##   ## ##     ##  ##   ## 
##     ####### ##     ##  ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Soneba

Viz také:

Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání