Finemoney

Show costs of loan

Částka úvěru 2598000
Doba úvěru 9 let

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 2600000 kč
Čas: 9 let
Poplatky: 771220 kč
Celkově k úhradě: 3371220 kč
Vyplnit žádost


Finemoney je česká společnost, která se u nás řadí k jednomu ze známějších poskytovatelů takzvaných amerických hypoték. To znamená, že Finemoney může svým klientům, kteří jsou schopni ručit nemovitostí, poskytnout úvěr až do výše 50 000 000 korun.
Finemoney a její americká hypotéka neřeší záznamy v registru dlužníků ani potvrzení příjmu (alespoň do určité částky), avšak požaduje, aby klienti společnosti za půjčené peníze ručili nemovitostí ve stejné, nebo vyšší hodnotě, než je částka, kterou si od společnosti přejí půjčit. Nebankovní americká hypotéka od Finemoney je ideálním řešením pro lidi, kteří nemohou získat úvěr na rekonstrukci v bance, a přitom jsou si jistí, že zvládnou svůj závazek splácet podle podmínek uzavřené smlouvy. Finemoney se na trhu amerických hypoték pohybuje od roku 2012 a od té doby si v konkurenci poskytovatelů nebankovních půjček stihla vybudovat pevnou pozici.

 • Finemoney poskytuje nebankovní úvěr ve výši 50 000 až 50 000 000 Kč se splatností v rozmezí od půl roku do 15 let.
 • U Finemoney si mohou půjčit plnoletí občané ČR s nemovitostí v osobním vlastnictví a pravidelným měsíčním příjmem.
 • Půjčku od Finemoney do 10 000 000 Kč je možné získat bez doložení příjmů, omezuje se tím náročné papírování a počet lidí, kteří se o vašem případném úvěru dozví.
 • Finemoney ke svým klientům přistupuje individuálně a většinu svých půjček poskytuje bez prohlížení registrů.
 • Finemoney nabízí také úvěr pro podnikatele, například na rozjezd businessu, nebo na rozšíření stávajícího podnikání. Tuto půjčku je možné čerpat až do 50 000 000 Kč.
 • Americká hypotéka od Finemoney je ideální jako půjčka na cokoliv.

Finemoney recenze

Vše proběhlo dle domluvy. Půjčka vyřízená velmi rychle, což pro mě bylo prioritní. Splácela jsem, tak jak jsem měla a nebyl s ničím problém.

-          Dana

Moje zkušenost s Finemoney je po všech stránkách pozitivní. O půjčku jsem si zažádal ve středu večer, hned ve čtvrtek mě telefonicky kontaktovali a vyřídili jsme všechny detaily po telefonu a peníze mi přišly do druhého dne od podpisu smlouvy. Splátky probíhaly podle dohody, takže nenastal žádný problém. Společnost mohu jedině doporučit.

-         Alena

My jsme od Finemoney půjčku měli, ručili jsme nemovitostí a vše proběhlo bez problému. Spláceli jsme včas a obě strany dodržely, k čemu se zavázaly.

-          Kamila

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Finemoney:

Výhody:

 • Pokud společnosti pošlete výhodnější nabídku od konkurence, podmínky dorovná
 • Možnost předčasného splacení
 • Možnost půjčky od 50 000 do 50 000 000
 • Bez prověřování registrů

Nevýhody:

 • Jistina se u krátkodobého úvěru musí splatit v jedné platbě
 • Jednorázový poplatek ve výši 10 % z půjčené částky
 • Nutnost ručit nemovitostí
 • Individuální přístup na úkor transparentností

Finemoney shrnutí

Protože se jedná o nebankovní půjčku v řádech milionů s ručením nemovitostí, představuje pro neopatrné klienty jisté riziko. Dlouhodobá spokojenost klientů však ukazuje na spolehlivou a stabilní společnost.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Finemoney krok za krokem:

 1. Zvolíte typ půjčky, kterou chcete čerpat
 2. Necháte na webu Finemoney své kontaktní údaje
 3. Počkáte na telefon obchodního zástupce
 4. Domluvíte se na podrobnostech
 5. Odhadce určí hodnotu vaší nemovitosti
 6. Zapíšete zástavní právo nemovitosti a podepíšete smlouvu

Klikněte pro vyplněni formuláře

Finemoney - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com

Dotazník na webu kromě klasických údajů (e-mail, telefon, celé jméno a kraj, v němž žijete), obsahuje navíc také dotaz na budoucí zástavu. Domluva úvěru u Finemoney probíhá vysoce individuálně a veškeré podrobnosti se dozvíte při hovoru s operátorem.

Pro získání půjčky budete v každém případě kromě nemovitosti a nabývacího titulu k ní potřebovat dva doklady totožnosti a bankovní účet. Zda budete potřebovat potvrzení o příjmu záleží na druhu zvolené půjčky a osobní domluvě.


Typy půjček v Finemoney

Finemoney poskytuje několik druhů úvěrů, které se liší především maximální částkou, kterou si mohou klienti půjčit, ale také dobou splácení. Největší úvěr s nejdelší možnou dobou splácení si mohou vzít podnikatelé, naopak nejméně peněz poskytne společnost lidem, kteří potřebují peníze na konsolidaci svých stávajících úvěrů. Pojďme se na nabídku Finemoney podívat podrobněji.

KRÁTKODOBÝ ÚVĚR

Jednou z nejoblíbenějších půjček u Finemoney je krátkodobý úvěr. Klienti jej mohou čerpat bez doložení účelu. Tuto půjčku lidé nejčastěji čerpají na rekonstrukci bytu, ale využít ji lze na cokoliv. Společnost tento úvěr poskytuje v částce od 50 000 do 10 000000 Kč maximálně na dobu jednoho roku. Úrok u této půjčky začíná na 6 %, je však individuální a odvíjí se od podmínek konkrétního klienta. Nevýhoda krátkodobého úvěru je rozložení pouze splátek úroků a poplatků za půjčku. Půjčenou částku musíte splatit v posledním měsíci celou v jedné platbě.

Jak tato krátkodobá půjčka vypadá na konkrétním příkladu?

V případě, že se rozhodnete pro čerpání té nejmenší možné částky, tedy 50 000 korun a budete ji chtít mít z krku co nejrychleji (což je v tomto případě za půl roku), bude při 6% úroku vaše měsíční splátka na úrocích a dalších poplatcích 834 Kč. V poslední splátce pak zaplatíte celou jistinu, tedy původní částku, kterou jste si půjčili. Za poskytnutí úvěru tak Finemoney zaplatíte za půl rok splácení 5 004 Kč. U stejné částky s dobou splácení ve 12 měsících budete platit 417 Kč a na poplatcích tak zaplatíte stejnou částku jako při půlročním splácení.

Pokud vás čeká náročnější rekonstrukce, na kterou budete potřebovat rychlou půjčkou ve výši 5 000 000 na půl roku, měsíční splátka bude 83 334. Za šest měsíců tak Finemoney zaplatíte 500 004 Kč a v poslední splátce doplatíte původně půjčenou částku. Pokud si půjčku rozložíte do celého roku, uvádí společnost splátku ve výši 41 667 Kč.

U půjčky ve výši 10 000 000 se měsíční splátka domlouvá podle individuálních potřeb klienta.

Stejně jako výše úroku, i RPSN je individuální a Finemoney jeho výši přímo v ukázkové žádosti nezobrazuje.

PODNIKATELSKÝ ÚVĚR

Stejně jako krátkodobou půjčku, i podnikatelskou půjčku si můžete u Finemoney vzít na cokoliv a stejně tak její roční úrok začíná na 6 %.

Při úvěru ve výši 850 000 Kč na deset let po vás bude chtít Finemoney měsíční splátku ve výši 9 437 Kč a pokud splníte podmínky nejnižšího úroku, zaplatíte za tuto dobu společnosti dohromady 1 132 440 Kč. Kromě úroků je v této částce zahrnut také jednorázový poplatek za zpracování půjčky v částce 85 000 Kč. RPSN je v tomto případě ve výši 29,60 %. Pokud si půjčíte například 30 000 000 na 15 let, vaše měsíční splátka bude 360 050 Kč a dohromady zaplatíte 64 809 000 Kč. V částce je opět zahrnut desetiprocentní poplatek za vyřízení vaší žádosti.

ÚVĚR NA COKOLIV        

Půjčka na cokoliv má podobné podmínky jako Krátkodobý úvěr. Čerpat ji můžete od 50 000 do 5 000 000. Hlavním rozdílem je, že můžete Úvěr na cokoliv splácet až po dobu 15 let. Jako příklad použijeme nejčastěji čerpanou půjčku tohoto typu, což je 200 000 Kč na 60 měsíců. V tomto případě se roční úrok oproti ostatním zmíněným půjčkám zvedne na 10 % a poplatek za vyřízení žádosti zůstává stejný, v tomto případě 20 000 Kč. Dohromady po pěti letech splácení zaplatíte 254 940 korun. Měsíčně budete splácet 4 249 Kč. RPSN dosahuje 15,68 %.

KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Sloučení úvěrů u více společností do jediné půjčky je oblíbeným řešením, protože většinou vede nejen ke snížení administrace na straně klienta, ale také se odrazí v celkové ceně za tyto úvěry.

Finemoney nabízí sloučení půjček od 50 000 do 5 000 000 Kč s možností splácení až po dobu 15 let. Pokud si sloučíte úvěry ve výši půl milionu a nastavíte si splácení na dobu 96 měsíců, budete splácet 7 587 měsíčně a dohromady zaplatíte 728 352 Kč. Poplatek za vyřízení žádosti bude v tomto případě 50 000 Kč, úrok 10 % a RPSN 13,91 %.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Finemoney - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
2 967 000 Kč
IČO
24303186
DIČ
CZ24303186

Kontaktní údaje:

FINEMONEY, SE

V Holešovičkách1421/20
180 00 Praha 8

e-mail: info@finemoney.cz

Telefon: 800 555 800

www: https://www.finemoney.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9 - 17
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Popis produktu Finemoney

Půjčku Finemoney obvykle čerpají movitější klienti, kteří nemají problém se splácením ani vyššími úroky. Díky vstřícnému přístupu společnosti není problém s kratším odložením splátek ani s předčasným splacením. Lidé, kteří tohoto úvěru využívají, jsou ve velké míře spokojení.


Přidejte svůj názor o Finemoney

##   ##  ###  ##   ## ##   ## ###### 
## ## ##  ## ##  ## ## ## ##   ## ##  ## 
## ## ## ##  ## ## ## ## ##   ## ##    
## ## ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##    
## ## ## ######### ## ## ## ##   ## ##    
## ## ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
 ### ### ##   ## ### ###  #######  ###### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Finemoney

Viz také:

Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání