Hypopůjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 1287500
Doba úvěru 13 let

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 1300000 kč
Čas: 14 let
Poplatky: 1232600 kč
Celkově k úhradě: 2532600 kč
Vyplnit žádost


Hypopůjčku a její hlavní produkt americkou hypotéku poskytuje akciová společnost TGI Money, která na náš trh vstoupila v roce 2005. Na mezinárodním finančním trhu, kde se mimo jiné věnuje obchodování se zlatem, je už od roku 1993. Samotná Hypopůjčka má čistě české vedení a je jednou ze zakládajících společností sdružení SOLUS. Hypopůjčka se nijak nesnaží konkurovat bankovním společnostem.

Naopak je řešením pro lidi, které banka z jakéhokoliv důvodu odmítla. Nebo se chtějí zkrátka vyhnout všemu složitému a zdlouhavému papírování, jež je s bankovními půjčkami neodmyslitelně spojeno. Americká hypotéka od této Hypopůjčky je snadná a klientům nabízí individuální přístup a v oblasti nebankovních půjček výhodné podmínky založené na konkrétní situaci žadatele a na hodnotě jeho nemovitosti. Hypopůjčka jako jedna z prvních získala licenci od ČNB k poskytování nebankovních půjček a jedná se tak o důvěryhodnou společnost.

 • Hypopůjčka je určena občanům ČR starším 18 let s vlastní nemovitostí.
 • Hypopůjčka nabízí bezúčelový úvěr v rozmezí 50 000 až 3 000 000 korun.
 • Dobu splácení si u Hypopůjčky může klient nastavit na 5 až 20 let.
 • TGI Money a jeho Hypopůjčka nevyžaduje za zpracování půjčky žádné poplatky předem.
 • Hypopůjčka je úvěr s možností získat peníze až do výše 60 % z odhadní ceny nemovitosti.
 • K získání americké hypotéky Hypopůjčka budete potřebovat občanský průkaz a výpis z bankovního účtu za poslední dva měsíce.

Hypopůjčka recenze

Americká hypotéka je u nás méně využívanou finanční službou. Avšak právě TGI Money patří k oblíbeným možnostem a stížnosti na tuto společnost jsou díky lidskému přístupu a výhodným podmínkám spíše vzácností.

Nemám moc dobré zkušenosti s bankami a ty se mi potvrdily, když jsem hledal větší úvěr na rekonstrukci. Dlouho jsem hledal společnost, která mi nabídne slušný úrok a současně i služby, no a co budu povídat, u bank jsem moc nepochodil. Hypopůjčka moje představy splnila do posledních maličkostí. Odhad nemovitosti si nemusím platit, a sice mají nějaké poplatky navíc za zpracování a vedení půjčky, ty jsou však férově rozložené do měsíčních splátek. Nemusel jsem platit nic dopředu a nakonec jsem se s platbou ani jednou nezpozdil, takže mi ještě docela velkou částku z úroků odpustili. Pokud potřebujete větší částku, máte nemovitost a nechce se vám vyřizovat zdlouhavé žádosti v bance, tak vám tuto společnost mohu rozhodně doporučit.

-          Milan

Hypopůjčka má úroky srovnatelné s těmi bankovními. Když už jsem se chtěla vzdát, protože se banka mi půjčit nechtěla a já se nechtěla upsat nějakým vyděračům, tak jsem narazila právě na tuto společnost a zjistila jsem, že jsou její podmínky s těmi bankovními srovnatelné. Příjemně mě překvapil také průběh žádosti a celé vyřízení. V bankách jsem při tom strávila nespočet hodin a nic jsem nedostala, tady vše proběhlo rychle, snadno a bez zdlouhavých schůzek i papírování. Za rok budu mít splaceno a ještě snad dostanu nějaké peníze zpět.

-          Milada

Na Hypopůjčku si nemůžu stěžovat. Pomohla mi rozběhnout mou dlouho vysněnou kavárnu a zatím se nám daří, budeme ji moci splatit i předčasně.

-          Iveta

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Hypopůjčka:

Výhody:

 • Přívětivé RPNS
 • Transparentní a přehledná smlouva
 • Na webu jsou přehledně uvedené veškeré poplatky za vedení a vyřízení půjčky
 • Odhad nemovitosti bez poplatku
 • Žádné poplatky před schválením úvěru
 • Půjčka až na dobu 20 let
 • Získala licenci od ČNB

Nevýhody:

 • Poplatek za mimořádné splátky
 • Ručení nemovitostí

Hypopůjčka shrnutí

TGI Money nabízí pod svou značkou Hypopůjčka poměrně výhodnou americkou hypotéku, jejíž podmínky jsou srovnatelné i s lecjakou bankovní bezúčelovou půjčkou. Její vyřízení je poměrně snadné, ale stejně jako u podobných úvěrů nemůžeme čekat peníze na účtu hned druhý den. Přestože se TGI Money snaží veškerou administrativní zátěž minimalizovat, stále je nutné počkat na odhad nemovitosti a sepsání smlouvy. Jedná se však o celkem rychlý proces.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Hypopůjčka krok za krokem:

 1. Rozhodneme se pro částku a dobu čerpání
 2. Přejdeme na žádost o půjčku
 3. Vyplníme naše osobní údaje
 4. Odpovíme na otázky ohledně nemovitosti
 5. Vyplníme doplňující informace a fotografie nemovitosti
 6. Počkáme na telefon úvěrového poradce
 7. Po telefonu doplníme další informace o nás a nemovitosti
 8. Dostaneme nabídku
 9. Necháme si zdarma odhadnout nemovitost
 10. Potvrdíme svou totožnost a příjem, podepíšeme smlouvu
 11. Můžeme čerpat půjčku

Klikněte pro vyplněni formuláře

Hypopůjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Zdroj: www.youtube.com

Internetová žádost o Hypopůjčku je velmi jednoduchá. První krok je volba typu půjčky (Standard nebo Business) společně s částkou, kterou chceme půjčit a volbou měsíčních splátek. V druhé části vyplníme své kontaktní údaje. To znamená jméno, příjmení, telefon a e-mail. Poslední, co po nás internetový dotazník vyžaduje, je vyplnění pár údajů o nemovitosti, kterou budeme ručit, především o jakou nemovitost jde, jaká je její cena a kde se nachází. Poslední krok je volitelný a můžeme v něm napsat další informace o nás, nemovitosti nebo přiložit fotografie interiéru i exteriéru budoucí zástavy. Až vše vyplníme a dotazník odešleme, musíme počkat, až nás kontaktuje úvěrový poradce, který se bude ptát na další osobní údaje, údaje o příjmu a na další informace o nemovitosti a na jejich základě nám nachystá nabídku na míru.

Pokud nám bude žádost předschválena, můžeme si domluvit schůzku s odhadcem společnosti, který bezplatně určí cenu nemovitosti, od které se bude odvíjet výsledná částka půjčky. V případě, že vše proběhne v pořádku, připraví nám poradce smlouvu o úvěru. Před jejím podpisem doložíme veškeré potřebné doklady a poté už můžeme jen čekat, než peníze dorazí na účet. 


Typy půjček v Hypopůjčka

Hypopůjčka momentálně nabízí americkou hypotéku fyzickým osobám i podnikatelům. V tuto chvíli se konkrétně jedná o Hypopůjčku Standard a Hypopůjčku Business. Společnost však právě pro podnikatele připravuje další dva typy úvěru a to Hypopůjčku Invest a Interest, o kterých však zatím neposkytuje žádné informace. Podívejme se tak zatím na podmínky půjček Standard pro fyzické osoby a Business pro podnikatele.

HYPOPŮJČKA STANDARD

Tento druh úvěru je určen pro fyzické osoby. Stejně jako u ostatních úvěrů TGI Money se jedná o americkou hypotéku, tedy o bezúčelovou půjčku s ručením nemovitostí. TGI Money nabízí úvěr Standard v částce od 50 000 do 3 000 000 korun, s dobou splácení až na dvacet let a s RPSN od 11,04 % do 17,32 %. Stejně jako u ostatních amerických hypoték, i zde se maximální částka úvěru, kterou vám společnost poskytne, odvíjí od celkové hodnoty nemovitosti, jíž plánujete ručit.
Částka úvěru se počítá ze 60 % její odhadní ceny. Pojďme se teď podívat na to, jak může vypadat její splácení na několika konkrétních příkladech.

První možnost, na kterou se podíváme, je ta nejmenší částka na nejkratší dobu – 50 000 korun na pět let. Pokud se rozhodnete právě pro tento model úvěru, bude váš roční úrok 9,90 %. RPSN se však se všemi poplatky za zpracování půjčky vyšplhá v ilustračním příkladu na 17,32 %, což je sazba srovnatelná s podobným typem úvěru od jakékoliv bankovní společnosti. Za tuto půjčku tak během 60 měsíců splácení při měsíční splátce 1218 korun dohromady zaplatíte 73 080 korun.

Pokud byste se z jakéhokoliv důvodu rozhodli pro splácení po dobu 20 let, bude vaše měsíční splátka 554 korun a dohromady zaplatíte 132 960 korun, to znamená 82 960 Kč navíc oproti původní jistině.

Hypopůjčka kromě poměrně příjemného RPSN nabízí také slevy za včasné splácení. Při první možnosti vám na úrocích může odpustit až 6 090 korun, u druhé pak 11 080 Kč.

Pokud si zvolíte půjčku jednoho milionu na pět let, může vám nabídnout společnost RPSN 12,87 % a měsíční splátku ve výši 22 329 korun. V takovém případě byste navíc zaplatili 339 740 Kč. Při dvacetileté době splácení by se tato částka zvedla na 1 438 160 Kč s možností ušetření na úrocích až ve výši 203 180 Kč. U půjčky v částce tří milionů na dvacet let se RPSN sníží na 11,04 % a měsíční splátka bude 29 993 korun s tím, že dohromady se vším všudy splatíme 7 198 320 Kč. V případě, že byste chtěli třímilionovou půjčku splácet jen pět let, měsíčně za ni zaplatíte 65 924 korun a navíc zaplatíte 955 440 korun s RPSN 12,09 %.

HYPOPŮJČKA BUSINESS

Tento úvěr je určen podnikatelům jak na rozjezd podnikání, tak na jeho rozšíření či dokoupení potřebného vybavení. Co se týká úvěrových podmínek, RPSN a úroků, ničím se od Hypopůjčky Standard neliší. Dokonce i doklady budeme pro získání tohoto úvěru potřebovat stejné, to znamená občanský průkaz, doklad o příjmu v podobě dvou výpisů z účtu a poté už jen nemovitost, jíž budeme ručit.

HYPOPŮJČKA INVEST A INTEREST

TGI Money momentálně připravuje další dva druhy úvěrů pro podnikatele, určené k investování a pro další účelové využití. Budeme o nich informovat v okamžiku, kdy společnost zveřejní více informací.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Hypopůjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
2 100 000 Kč
IČO
26878321

Kontaktní údaje:

TGI Money a.s

Vítkovická3083/1
702 00 Ostrava

e-mail: tgi@tgiova.cz

Telefon: 604 667 888

www: https://www.hypopujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 08:00 - 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Hypopůjčka

 ###### ######## ######   ###  ##  ## 
##  ## ##    ##  ##  ## ##  ###  ## 
##    ##    ##     ##  ## #### ## 
##    ######  ##  #### ##   ## ## ## ## 
##    ##    ##  ## ######### ## #### 
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##  ### 
 ###### ######## ######  ##   ## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Hypopůjčka

Viz také:

Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání