Emma's Credit

Show costs of loan

Částka úvěru 4000
Doba úvěru 30 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 4000 kč
Čas: 30 dní
Poplatky: 1000 kč
Celkově k úhradě: 5000 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Sleva 200 korun na první půjčku od Emma’s Credit!


Emma’s credit je společnost poskytující nebankovní půjčky kromě České republiky také v Gruzii a na Ukrajině. Na náš trh vstoupila se svými mikropůjčkami do 12 000 korun v roce 2014 a zatím si v konkurenci podobných společností nestihla vybudovat dostatečně pevnou pověst, přesto se však základna klientů této společnosti pomalu, ale jistě rozrůstá. Jednou ze zásadních výhod této půjčky je skutečnost, že její schválení probíhá pomocí automatického algoritmu a předběžný výsledek se dozvíte okamžitě po vyplnění formuláře a nemusíte tak například o víkendu čekat na začátek pracovní doby, až se vám ozve operátor. Na první pohled je dalším zajímavým rozdílem Emma’s Credit je oproti konkurenci nabídka vstupu do zákaznického klubu, ve kterém můžete čerpat více peněz s menším úrokem, pokud však nabídku prostudujete, nejedná se o nic jiného než o klasické výhody pro dlouhodobé a včas splácející klienty, které v tomto oboru finančních produktů nabízí v podstatě každé společnost.

·         Emma’s Credit nabízí klientům 500 – 15 000 Kč

·         Půjčku můžete splatit nejdříve za pět dní, nejdelší dobou splatnosti je 45 dní

·         Půjčka je určena plnoletým občanům ČR s vlastním bankovním účtem, telefonem a e-mailem

·         Doba její splatnosti musí být nastavena na pracovní den, úvěr se splácí jednorázově

·         Pro získání půjčky je nutné doložit příjem, společnost také kontroluje záznam v registrech

Za doporučení nového zákazníka nabízí Emma’s Credit slevu 150 Kč a 200 Kč pro nové zákazníky

Emma's Credit recenze

Emma’s Credit není v současnosti zatím příliš známá společnost, ať už se bavíme o pozitivní či negativní známosti. Přesto se pár klientů o svůj názor na tohoto poskytovatele mikropůjček podělilo. Kladně se hodnotí především rychlost vyřízení a přehlednost webových stránek. Hůře už komunikace společnosti. Především v případě, že se převod splátky či poplatku za prodloužení splatnosti, opozdí.

Tuto půjčku jsem sama vyzkoušela a musím ji pochválit. Vše se vyřídilo docela rychle. Dohromady to trvalo dvě hodiny, hodinu a půl zabralo doložení všech podkladů, samotné peníze už po tomto procesu dorazily do půl hodiny. Můžu doporučit.

-          Jana

Všechno proběhlo rychle, přišli mi spolehliví. Líbilo se mi, že šlo splátky do konce data splatnosti posílat po menších částkách.

-          Lukáš

Společnost nemůžu doporučit, ze společnosti mi vyhrožovali exekucí už jeden den po datu splatnosti, přitom jsem peníze posílal.

-          Tomáš

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Emma's Credit:

Výhody:

 • Možnost prodloužení splatnosti úvěru za pevný poplatek 70 Kč
 • Sleva za doporučení přátelům
 • Sleva 200 Kč při první půjčce
 • Zajímavé slevové akce
 • Přehledná a jednoduchá žádost

Nevýhody:

 • Velmi vysoké RPSN
 • Zasílání registračního poplatku
 • Společnost bez tradice s mnoha negativními ohlasy
 • Zatím nemá licenci od ČNB, není členem APNÚ

Emma's Credit shrnutí

Společnost Emma’s Credit není ve sféře poskytovatelů nebankovních půjček ničím zvláštní. Ohlasy jsou na ní spíše negativní, ale pokud vaši půjčku schválí, posílá peníze obratem, můžete se tedy spolehnout na rychlé jednání.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Emma's Credit krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a datum splatnosti (termín musí být pracovní den)
 2. Vyplníte dotazník
 3. Potvrdíte účet zasláním 1 koruny
 4. Ofotíte dva doklady totožnosti a výpis z účtu, které společnosti podle pokynů zašlete
 5. Počkáte na schválení půjčky a převod peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

Emma's Credit - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Dotazník u Emma’s Credit je o trochu zvídavější než u konkurence, ale ptá se převážně na věci, které se dají snadno vyčíst z občanského průkazu, takže se nemusíte bát, že byste na sebe prozradili více než jinde.

V první části vyplníte své jméno, příjmení, datum narození a pohlaví, nezapomeňte ani na rodné číslo a číslo občanského průkazu. Poté můžete přejít na další část, ve které společnosti prozradíte své kontaktní údaje. Jedná se konkrétně o číslo mobilního telefonu a e-mail, který do dotazníku vyplníte rovnou dvakrát, abyste se ujistili, že jste jej napsali správně. K tomu ještě uvedete adresu svého trvalého bydliště a můžete přejít k další části, která a pravidelných výdajů se týká zaměstnání a vaší finanční situace. Jedná se především o celkovou výši příjmů celé domácnosti a na vaše osobní náklady. Ve formuláři najdete také dotaz, zda vás v dalším měsíci čekají nějaké neobvyklé výdaje. Nakonec se svěříte s tím, zda jste v insolvenci nebo exekuci a přejdete dále.

Druhá strana dotazníku je kratší a klade spíše obecné dotazy. V první řadě zadáte PIN kód, který jste obdrželi v SMS a poté vyplníte číslo účtu, na nějž budete chtít půjčku poslat. Tento bankovní účet musí patřit vám, jeho vlastnictví potvrdíte tak, že na jeden z účtů Emma’s Credit pošlete registrační poplatek v částce jedné koruny.

Nakonec můžete odpovědět na dotaz, jak jste se o půjčce dozvěděli a na co ji použijete, tyto údaje jsou však nepovinné. Co je však ještě povinné je volba hesla, pomocí kterého budete v budoucnosti přistupovat k účtu a spravovat přes který můžete spravovat své půjčky.

Na poslední straně dostanete další pokyny ohledně toho, jak zaslat dva doklady totožnosti, výpis z účtu a registrační poplatek sloužící k ověření vlastníka účtu.

A to už bude z vaší strany vše. Poté jen počkáte na zpracování a případné schválení žádosti, následované posláním potřebného obnosu na váš účet. 


Typy půjček v Emma's Credit

Jako většina poskytovatelů krátkodobých půjček před výplatou i Emma’s Credit rozděluje své úvěry primárně podle toho, kolikrát jste se už na tuto společnost s žádostí o půjčku úspěšně obrátili. Avšak na rozdíl od konkurentů nenabízí první půjčku na zkoušku zdarma, úrok a administrativní poplatek si společnost nechá zaplatit už od prvního úvěru, novým zákazníkům však nabízí alespoň menší slevu v částce 200 Kč, díky které můžete nižší úvěr získat bez poplatků.

Pojďme se na Emma’s Credit podívat na příkladu konkrétních případů a půjčených částek. 

PRVNÍ PŮJČKA

Pokud jste u Emma’s Credit poprvé, můžete čerpat půjčku maximálně do 5 000 korun s třicetidenní splatností. O vyšší částku na delší dobu si mohou požádat pouze klienti, kteří už mají u společnosti pozitivní úvěrovou historii.

Nejdříve se podíváme na půjčku v nejnižší hodnotě a na nejkratší dobu. Ta je určená především lidem, kterým sice zbývá do výplaty jen pár dnů, ale kvůli nečekanému výdaji se svými penězi nevyšli a chybí jim jen pár stovek na přežití. Jedná se totiž o půjčku 500 korun na dobu pěti dní. V takovém případě se vejdete do možnosti první půjčky zdarma, protože poplatek by byl v takovémto případě v částce 25 Kč, s uplatněním slevy pro nové klienty se tak úrok vynuluje. První půjčku zdarma tak můžete získat až do necelých 3 000 Kč. Úrok s administrativními poplatky se samozřejmě odvíjí nejen od celkové půjčené částky, ale také od doby splácení.

Pojďme se podívat ještě na protipól původního příkladu. Pokud si potřebujeme půjčit 5000 Kč, což je pro nového klienta maximální částka, a už předem víme, že budeme moci jistinu splatit už během pěti dní, vyšplhá se celkový úrok na 250 Kč. Po odečtení slevy se tak dostaneme na celkovou splatnou částku ve výši 550 Kč.

Pokud naopak potřebujeme půjčit 5000 na delší dobu, řekněme třeba na 30 dní, zvedne se úrok na 1500 Kč, stále se na něj však vztahuje sleva a dohromady tak pošleme společnosti zpět 6300 Kč. RPSN v takovém případě bude 2334 %.

DALŠÍ PŮJČKY BEZ SLEVY PRO ZÁKAZNICKÝ KLUB

Pokud čerpáte druhou nebo další půjčku a nesplnili jste podmínky pro vstup do zákaznického klubu společnosti, bude úrok podobný jako při první čerpané půjčce, pouze se na něj nebude vztahovat sleva pro nové zákazníky. Další slevu v částce 150 Kč však můžete získat, pokud společnost doporučíte svým přátelům. Podmínky dalších půjček Emma’s Credit na svém webu neuvádí, stejně jako maximální RPSN. Roční úroková sazba (úrok, do kterého nejsou započítány poplatky za zpracování půjčky) by podle uvedených údajů neměl překročit 365 %.

ZÁKAZNICKÝ KLUB

Pokud si půjčujete u Emma’s Credit častěji, můžete se stát členem zákaznického klubu a získat tak různé výho. Základním předpokladem ke vstupu do zákaznického klubu je minimálně jedna včasně splacená půjčka v minimální výši 1500 Kč čerpaná alespoň 10 dní. Pro vstup do klubu však Emma’s Credit požaduje i další parametry, které však neuvádí. Dá se však předpokládat, že vstup do klubu bude dále založen na naší celkové bonitě a na dosavadních záznamech v nebankovních registrech.

Členům tohoto klubu společnost nabízí kromě nižšího úroku také speciální slevy nebo půjčení více peněz na delší dobu. Jak už jsme psali výše, jedná se v podstatě o podobné výhody, které svým stálým klientům nabízejí i ostatní poskytovatelé tohoto typu úvěru.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Emma's Credit - Údaje o společnosti:

IČO
03299309
DIČ
CZ03299309

Kontaktní údaje:

Emma’s Credit s.r.o.

Na bojišti1472/20
120 00 Praha 2

e-mail: emma@emmascredit.cz

Telefon: 226 254 777

www: https://www.emmascredit.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Emma's Credit

##   ## ##  ## ##  ## #######  ######  
###  ### ## ## ###  ## ##   ## ##  ## 
#### ####  ####  #### ## ##   ## ##    
## ### ##  ##  ## ## ## ##   ## ##  #### 
##   ##  ##  ## #### ##   ## ##  ## 
##   ##  ##  ##  ### ##   ## ##  ## 
##   ##  ##  ##  ## #######  ######  

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Emma's Credit

Viz také:

CreditOn
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Creditstar
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání