RychláPůjčka24

Show costs of loan

Částka úvěru 8000
Doba úvěru 20 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 8000 kč 8000 kč
Čas: 20 dní 20 dní
Poplatky: 1560 kč
Celkově k úhradě: 8000 kč 9560 kč
Vyplnit žádost


RychláPůjčka24 je půjčka bez registrů určená podnikatelům a OSVČ. RychláPůjčka24 u nás působí pod společností AN EURO Group s.r.o. od roku 2011. Její oficiální název „RychláPůjčka24“ má potenciálním klientům na první pohled ukázat, co mohou od této značky čekat a jejich očekávání většinou plně naplňuje. RychláPůjčka24 je ideální mikropůjčka pro podnikatele, kteří čekají na proplacení faktury a nemohou tak nečekaně pokrýt některé ze svých pravidelných výdajů.

 • RychláPůjčka24 je určena podnikatelům s trvalým bydlištěm v ČR.
 • Rychlá půjčka 24 je skvělá půjčka bez kontroly registrů.
 • K získání Rychlé Půjčky 24 potřebujete vlastní telefon a bankovní účet.
 • RychláPůjčka24 poskytuje finance pro OSVČ v rozmezí 1000 až 20 000 korun se splatností 10 až 45 dní.
 • První půjčku od RychláPůjčka24 můžete čerpat v maximální částce 7 000 korun na 30 dní.
 • RychláPůjčka24 nabízí první půjčku zdarma.
 • RychláPůjčka24 pro své zákazníky pořádá zajímavé akce. Například 10 000 korun pro stávající zákazníky na třicet dní za pouhou jednu korunu.

RychláPůjčka24 recenze

Na An EURO Group s.r.o. a jejich Rychlou půjčku 24 jsou přes vysoké RPSN k nalezení až na výjimky spíše pozitivní názory. Dá se tak spolehnout minimálně na to, že pokud půjčku splatíte včas, nepřekvapí vás společnost žádným dalším poplatkem nebo podobným problémem.

Byla jsem velmi spokojená

-          Miroslava

Přestože jsem poslal korunový registrační poplatek, půjčku jsem nedostal. Píší, že nedochází ke kontrole registrů, takže to nechápu a moc nedoporučuji. Po krátké komunikaci mi korunu ale vrátili.

-          Láďa

Když se mi ozval klient, že potřebuje cosi opravit, neměl jsem zrovna ani na benzín, ale to mu samozřejmě nemůžete říct. Tak jsem si vzal tuto půjčku, všechno vyřídil a hned po uhrazení faktury jsem úvěr splatil a nemůžu si na nic stěžovat. Jen ten poplatek za zpracování žádosti by být nemusel.

-          Filip

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky RychláPůjčka24:

Výhody:

 • Rychlá půjčka pro živnostníky
 • Jednoduchá žádost
 • Půjčka bez zbytečného papírování
 • Rychlé vyplacení peněz

Nevýhody:

 • Na webu neuvádí RPSN ani ilustrační příklad
 • Za zpracování žádosti si navíc účtují 300 Kč, které se neuvádí v celkové ceně půjčky
 • Časté stížnosti na ukončení komunikace po zaslání registračního poplatku
 • Drahé poplatky za prodloužení
 • Za patnáctidenní prodlení s platbou si společnost navíc účtuje 50 % z jistiny

RychláPůjčka24 shrnutí

Rychlá půjčka 24 je i v konkurenci půjček podobného ražení poměrně drahá a nedá se o ní ani prohlásit, že by byla nějak zvlášť transparentní. Jedná se spíše o nouzovou variantu pro podnikatele, kteří akutně potřebují peníze a jsou si jisti svou schopností půjčku v termínu splatit. Hodí se jako záplata v případě, že se vám jakožto živnostníkovi nedaří sehnat levnější půjčku jinde.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku RychláPůjčka24 krok za krokem:

 1. Zaregistrujete se na webu společnosti
 2. Odešlete registrační poplatek
 3. Počkáte na schválení či zamítnutí žádosti

Klikněte pro vyplněni formuláře

RychláPůjčka24 - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com

Získat Rychlou půjčku 24 je opravdu snadné a rychlé. V první části vás čeká registrace na webu, ke které budete potřebovat pouze své jméno a příjmení, IČO (pokud jej máte), e-mail a telefonní číslo.

Poté se dostanete k dalšímu kroku žádosti, ve kterém bude společnost požadovat zaslání registračního poplatku v částce 1 koruny, který lze však zaslat pouze pokud máte vyplněné IČ.

Po zaplacení tohoto poplatku vám přijde na e-mail, který jste v žádosti uvedli heslo, které bude sloužit jako váš přístupový údaj na webu. Poté už pouze čekáte na schválení žádosti a případné okamžité zaslání peněz na účet, ze kterého přišel poplatek.

Bankovní účet musí být váš osobní, jméno vlastníka musí odpovídat jménu v žádosti.


Typy půjček v RychláPůjčka24

Rychlá Půjčka 24 se přes své zaměření na podnikatele profiluje jako mikropůjčka klasického ražení, takže bychom u ní jen těžko hledali různé druhy půjček podle jejich zvláštních specifikací a určení. Stejně jako ostatní poskytovatelé krátkodobých půjček, i AN EURO Group dělí své půjčky pouze podle toho, kolikrát jste si u nich už půjčili. Samozřejmě přihlíží také k tomu, jak jste předchozí půjčku spláceli.

PRVNÍ PŮJČKA „ZDARMA“

Rychlá půjčka 24 nabízí novým klientům první půjčku zdarma. Maximální výše půjčky je 7 000 korun a je nutné jej splatit do třiceti dnů. Půjčka zdarma je však u této společnosti spíše trochu klamavým lákadlem. Pokud si odmyslíme registrační poplatek jedné koruny, který požaduje většina konkurence na poli mikropůjček, AN EURO Group navíc požaduje 300 korun za zpracování vaší žádosti, což není zahrnuto v RPSN, které na svém webu ani neuvádí. Stejně tak se v kalkulačce nedozvíte ani roční úrok.

První půjčka zdarma, potažmo za jednu korunu registračního poplatku, se vztahuje na částku do 7 000 korun a při splacení do 20 dní od podání žádosti. Pokud byste chtěli půjčku splatit až po třiceti dnech, zaplatíte za 1 000 půjčených korun 180 Kč navíc, za 7 000 už se poplatek zvýší na 1580 Kč. K této částce je nutné navíc připočítat tří set korunový poplatek za zpracování.

Kromě přeplatku za půjčku kalkulačka této společnosti navíc uvádí poplatky za prodloužení půjčky. Pokud si půjčíte 7 000 na 30 dní a budete chtít splátku odložit, za dalších 10 dní zaplatíte navíc dalších 1400 korun, po 20 dnech je to 1700 korun a odložení o celý měsíc vás bude stát 2000.

PŮJČKA DO DVACETI TISÍC

Další půjčku můžete čerpat už na maximální dobu 45 a to až v částce 20 000. V takovém případě však navíc zaplatíte už 4 680 korun a případné prodlužení půjčky o 10 dní vás bude stát další 4 000 Kč. Další, s čím musíte počítat, je další poplatek za zpracování žádosti. Jediné, co nebudete muset znovu platit je korunový ověřovací poplatek za registraci do systému společnosti.
Přepočet na RPSN ani reprezentativní příklad na webu An EURO Group však nenalezneme ani v tomto případě.

Klikněte pro vyplněni formuláře

RychláPůjčka24 - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
200 000 Kč

Kontaktní údaje:

AN EURO Group s.r.o.

Plzeňská1270/97
150 00 Praha 5

e-mail: info@rychlapujcka24.cz

Telefon: 222 764 745

www: https://www.rychlapujcka24.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o RychláPůjčka24

##   ## #### ##   ## #### ####### 
##   ## ## ##   ## ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ## ##   ## 
##   ## ## ######### ## ##   ## 
 ##  ##  ## ##   ## ## ## ## ## 
 ## ##  ## ##   ## ## ##  ## 
  ###  #### ##   ## #### ##### ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about RychláPůjčka24

Viz také:

Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání