BB půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 4500
Doba úvěru 40 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 5000 kč
Čas: 60 dní
Poplatky: 2000 kč
Celkově k úhradě: 7000 kč
Vyplnit žádost


BB půjčku u nás poskytuje Estonská společnost BB Finance Czech, s.r.o., která na český trh vstoupila v roce 2011. Tato společnost poskytuje nebankovní půjčky krátkodobého rázu, a to od klasických mikropůjček před výplatou, až po dlouhodobější spotřebitelské úvěry, které je možné splácet po dobu jednoho roku.  Kromě toho však ničím jiným ve velké konkurenci nevyčnívá ať pozitivně, nebo negativně. Přestože má u nás společnost poměrně dlouhou tradici, není příliš známá. Za výhodu můžeme považovat, že je BB půjčka zdarma pro nové klienty, avšak i tuto službu nabízí převážná část známější konkurence.

·  Žádat o BB půjčku mohou občané České republiky od 21 do 63 let

·  Abyste mohli půjčku čerpat, je nutné vlastnit bankovní účet na své jméno. Disponibilní práva k účtu nejsou u tohoto úvěru dostatečná

·  Pro získání BB půjčky musíte mít trvalý příjem ze zaměstnání nebo svého podnikání. Půjčka není vhodná pro lidi na rodičovské dovolené, ani pro invalidní či starobní důchodce. Společnost totiž neuznává příjem v podobě jakýchkoliv sociálních dávek

·  Půjčku nemohou získat ani lidé čerpající úvěr u jiné společnosti

·  Společnost BB finance neposkytuje půjčku lidem v insolvenčním řízení ani v exekuci

·  Pro případné získání online půjčky budete potřebovat dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce (příjem můžete doložit výplatními páskami, nebo výpisem z účtu)

·  Půjčka je na cokoliv, můžete si ji tak vzít bez dokládání účelu, na nějž získané finance použijete

 

BB půjčka recenze

Přestože je společnost BB Finance na českém trhu přes deset let a chlubí se více než 300 000 tisíci spokojených klientů, nenašli jsme příliš těch, kteří by se byli o své zkušenosti s touto společností ochotní podělit. Můžeme však citovat alespoň paní Marii, která byla s úvěrem u této společnosti nadmíru spokojená:

Půjčku jsem využila celkem nedávno. Už mám nějaké zkušenosti s ostatními nebankovkami, ale tady jsem byla nadšená se vším od rychlosti vyřízení, po výši poplatků nebo zákaznickou podporu. Určitě se nejedná o žádné podvodníky, vše proběhlo přesně jak má.

- Alena

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky BB půjčka:

Výhody:

 • První půjčka zdarma
 • Za poplatek je možné prodloužit splatnost půjčky o 30 dní
 • Žádost o půjčku i její vyřízení probíhá online
 • Podle podmínek půjčuje pouze těm, kteří papírově dovedou úvěr splácet

Nevýhody:

 • Schvalování půjček probíhá jen v pracovní dny do 16:00
 • Vysoké poplatky za uzavření smlouvy
 • Nutné potvrdit vlastnictví účtu zasláním koruny
 • Půjčka je pouze pro lidi od 21 do 63 let, nemohou ji získat důchodci ani rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
 • Nepřehledný web s nedostatkem informací.
 • Oproti konkurenci BB půjčka nenabízí nic navíc

BB půjčka shrnutí

BB Finance je společnost působící v mezinárodní skupině poskytovatelů nebankovních půjček, která vznikla v Estonsku a na českém trhu má více než desetiletou tradici. Přesto se ničím zvláštním v konkurenci nepodepsala a nenabízí pro své klienty žádnou zvláštní přidanou hodnotu. Není členem APNÚ a na webových stránkách společnosti nelze dohledat ani informaci, zda požádala o certifikát ČNB.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku BB půjčka krok za krokem:

 1. Zvolte si částku a dobu splácení
 2. Dále vyplníte své kontaktní údaje
 3. Přečtete si smluvní podmínky a přejdete k samotné žádosti
 4. Vyplníte žádost, kterou pošlete ke schválení
 5. Zašlete společnosti kopie požadovaných dokladů a 1 korunu pro potvrzení registrace
 6. Počkáte na schválení a samotné peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

BB půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 21 do 63
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Žádost o BB půjčku je poměrně dlouhá, ale není to žádná věda.

Úplně prvním krokem je registrace na webu, kterou provedete vyplněním svého celého jména, telefonního čísla a e-mailu, poté stačí přečíst smluvní podmínky a můžete přejít k dalšímu kroku.

Tím je samotná žádost neboli dotazník, pomocí kterého společnost může posoudit vaši schopnost splácet.

Tento dotazník má dohromady 22 kolonek, jeho součástí jsou další informace o vaší osobě. Bude chtít znáte vaše rodné číslo, adresu současného i trvalého bydliště (včetně čísla bytu).

Dále vyplníte číslo alespoň jednoho dokladu totožnosti (BB Finance přijímají občanský průkaz nebo pas) a datum jeho platnosti.

Až to budete mít za sebou, vyplníte zdroj vašich příjmů (zaměstnání / OSVČ / brigáda…) a kontakt do zaměstnání a to, na jaké jste tam pozici, od jakého data a jakou máte smlouvu.

Samozřejmě budou chtít znát výši vašeho příjmu, stejně jako vaše měsíční včetně alimentů a splátek dalších případných půjček.

Nakonec vyplníte ještě údaje o vaší domácnosti (počet členů, dětí a způsob bydlení) a konečně můžete žádost odeslat.

Schvalování půjček probíhá pouze v pracovní dny do 16:00, pokud jste tedy odeslali žádost a nic se neděje, je potřeba trocha trpělivosti.

BB Finance bude chtít po tom, co se k vaší žádosti dostane, ještě důkaz o tom, že jsou vámi zadané informace pravdivé a zda máte svůj vlastní bankovní účet. To si potvrdí tím, že e-mailem nebo v dalším kroku dotazníku zašlete kopii vašeho OP a pasu, doklad o příjmu v podobě výplatních pásek nebo výpisu z účtu a úplně nakonec odešlete ve prospěch BB Finance registrační poplatek 1 Kč, kterou si finálně potvrdí vaši totožnost a to, že je účet, na který finance zašlou, doopravdy váš.

Poté už jen čekáte na peníze, které vám dorazí v den schválení žádosti, pokud máte účet u Fio Bank, Raiffeisenbank, GE Money Bank nebo u České spořitelny či Komerční banky. Jestliže máte účet u některé z jiných bankovních institucí, můžete na peníze čekat až dva dny.


Typy půjček v BB půjčka

BB Finance nemají své nebankovní půjčky viditelně rozdělené na více typů, přesto je možné je rozdělit podle četnosti čerpání jejich úvěru, ale také podle celkové doby splácení. Stálým zákazníkům totiž nabízejí nejen krátkodobou půjčku před výplatou, ale také středně velkou půjčku, která se ve svých specifikacích nejvíce blíží klasickému spotřebitelskému úvěru.

PŮJČKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Ještě jste nikdy BB půjčku nečerpali a momentálně nemáte úvěr u žádného jiného poskytovatele nebankovních půjček? Pro takové klienty má společnost BB Finance připravenou první půjčku zdarma. Tuto nabídku jde využít v rozmezí 1 000 do 8 000 Kč s maximální dobou splatnosti do 30 dnů. Při čerpání tohoto úvěru na dobu dvou měsíců si BB Finance bude účtovat poplatky a úroky s RPSN ve výši 1518,8 %, při splacení do tří měsíců pak 1187,7 %.

První půjčka zdarma se také nevztahuje na klienty, kteří se opozdí se svou splátkou, poté se částka navýší nejen o klasický úrok a poplatek, ale také o úroky z prodlení a poplatky za upomínky. Poplatek z prodlení se na webu BB půjčky nedá dohledat, obvykle se však pohybuje ve výši 0,1 % z jistiny, a to za každý den prodlení.

PŮJČKA PRO DLOUHODOBÉ ZÁKAZNÍKY

Klienti, kteří u BB Finance měli půjčku v minulosti, si mohou požádat o maximální částku do částky 45 000 Kč se splatností jednoho roku.  Za žádost o tuto půjčku a její vyřízení společnosti zaplatíte poplatek 33 750 Kč. Celková částka, kterou po roce splatíte, bude s úrokem i tímto poplatkem 78 750 korun, což se rovná RPSN 214,3 %. Pokud budete z jakéhokoliv důvodu potřebovat splatnost půjčky o měsíc prodloužit, připlatíte si za tuto výjimku ještě dalších 2 910 Kč.

Můžete si však půjčit i na kratší dobu. Jednou z možností, které BB půjčka nabízí je například úvěr v částce 20 000 a s nejdelší dobou splatnosti 6 měsíců. V tomto případě zaplatíte poplatek v částce 12 000 Kč a dohromady splatíte 32 000. Případný poplatek za prodloužení vás bude stát 2400 Kč. RPSN je u tohoto úvěru 467,6 %.

PŮJČKA NA TÝDEN

Nejvyšší RPSN pak mají půjčky s nejkratší dobou splatnosti, která je u BB Finance 7 dnů. Tuto týdenní půjčku můžete čerpat do 10 000 Kč a její RPSN se vyšplhá už na 3291,6 %, což znamená, že za týden čerpání této půjčené částky zaplatíte 700 Kč. Pokud se dostanete během tohoto týdne do nečekané situace, nebo se vám o pár dní opozdí výplata, máte stejně jako u ostatních úvěrů možnost prodloužení splatnosti o 30 dní, za tuto službu však zaplatíte 2 790 Kč.

Klikněte pro vyplněni formuláře

BB půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
24190799
DIČ
CZ24190799

Kontaktní údaje:

BB Finance Czech, s.r.o.

Počernická272/96
108 00 Praha 10

e-mail: info@bbpujcka.cz zakaznicke.centrum@bbpujcka.cz

Telefon: 222 764 805

www: www.bbpujcka.cz

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 16
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o BB půjčka

######## ##   ## ####### ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
########  #######  ##### ## #######  ####### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about BB půjčka

Viz také:

Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditOn
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání