Finpůjčka24

Show costs of loan

Částka úvěru 8000
Doba úvěru 21 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 8000 kč
Čas: 21 dní
Poplatky: 1680 kč
Celkově k úhradě: 9680 kč
Vyplnit žádost


FinPůjčka24 je půjčka před výplatou od JK Financial s.r.o., která na českém trhu funguje pod značkou Finpůjčka24 už od roku 2012. Sídlo Finpůjčka24 je přímo v centru Prahy a svým klientům kromě klasického úvěru nabízí také možnost SMS půjčení peněz bez potvrzení příjmů a bez ručitele. Finpůjčka24 je relativně transparentní značka, která nabízí úvěr na pár dní za patřičný poplatek. Na rozdíl od konkurence FinPůjčka24 nenabízí výhodu v podobě první půjčky zdarma a nenabízí ani slevové akce věrným klientům. Její hlavní výhodou tak zůstává rychlost zpracování a možnost půjčit si bez zdlouhavého dokládání pravidelného platu. FinPůjčka24 je však určena pouze podnikatelům, žádost nejde vyplnit, pokud nemáte své IČO.

 • Finpůjčka24 nabízí finance v rozmezí 1 000 až 15 000 korun
 • Doba splácení se u FinPůjčka24 pohybuje v rozmezí až 35 dnů
 • K získání úvěru od FinPůjčka24 do 8 000 Kč je potřeba pouze IČO a potvrzení o trvalém pobytu na území ČR
 • Pro čerpání vyšší částky je u FinPůjčka24 dále potřeba doložit dva doklady totožnosti, výpis z bankovního účtu a poslední výplatní pásku
 • Splatnost je u FinPůjčka24 možné za předem daný poplatek prodloužit
 • Online půjčku od FinPůjčka24 můžete zdarma splatit před datem její splatnosti

Finpůjčka24 recenze

Přestože se jedná o opravdu drahou půjčku, klienti jsou při jejím čerpání většinou spokojeni a ke společnosti se často vrací.

Půjčku jsem si ještě v minulosti nikdy nebral, takže nemám porovnání s jinými firmami a ani bankami, můžu tuto společnost posuzovat pouze podle svého osobního pocitu a ten byl jednoznačně pozitivní. Na FinPůjčka24 jsem narazil při hledání nebankovních možností půjček na webu a měla pro mě přijatelné podmínky. Protože jsem potřeboval půjčit vlastně jen pár korun, ani jsem už nehledal nic jiného a o půjčku jsem podával. Naštěstí jsem ji dostal a peníze jsem měl na účtu ještě ten stejný den, což mě vážně překvapilo. Za sebe tedy nemám žádné stížnosti, a kdybych snad potřeboval úvěr ještě v budoucnu, bude to znovu má volba.

-          Jaroslav

Nemůžu si půjčovat v bance a ani se mi nechce řešit na finančáku kopie DP a tak podobně. FinPůjčka24 mi právě pro takové případy přijde skvělá. Měla jsem ji již několikrát a nikdy jsem neměla potřebu si stěžovat. Stačí včas zaplatit a máte pokoj.

-          Jana

S FinPůjčkou jsem byla opravdu spokojená. Měla jsem v minulosti negativní zkušenost s lichváři, takže jsem se bála, aby to nebylo něco podobného, ale zaplatila jsem přesně tolik, co mi kalkulačka na webu ukázala a opravdu mi tato půjčka pomohla. Určitě se ji nemusím bát doporučit.

Veronika

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Finpůjčka24:

Výhody:

 • Rychlé vyřízení
 • Možnost čerpání přes SMS
 • Není potřeba dokládat příjem

Nevýhody:

 • Vysoké RPSN
 • Nenabízí první půjčku zdarma
 • Nemá výhodnější podmínky pro stálé klienty

Finpůjčka24 shrnutí

Finpůjčka24.cz je drahá, ale rychlá možnost získání peněz na krátkou dobu bez zbytečného papírování. Nejedná se o nejlepší nebankovní společnost na našem trhu, ale rozhodně stojí za pozornost, zvlášť v případě, že se vám z jakéhokoliv důvodu nechce uvádět zdroj vašich příjmů, nebo pokud podnikáte a nemáte při ruce ověřenou kopii svého daňového přiznání.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Finpůjčka24 krok za krokem:

 1. Zaregistrujete se na webu
 2. Pošlete registrační poplatek
 3. Získáte přihlašovací údaje do klientské sekce
 4. Požádáte o částku, kterou chcete
 5. Počkáte na schválení žádosti a čerpáte peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Finpůjčka24 - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance

Registrace na web Finpůjčka24.cz JK je relativně jednoduchá. Skládá se pouze z jedné stránky, na které vyplníte nejprve své IČ, rodné číslo bez lomítka, dále pak jméno a příjmení. V kontaktní sekci po vás bude společnost chtít váš e-mail a telefonní číslo a adresu sídla podnikání.
Vaši totožnost bude chtít ověřit tak, že vyplníte číslo vašeho občanského průkazu. Poslední, co budete muset vyplnit, je váš čistý měsíční příjem.
Poté už si jen přečtete Rámcovou smlouvu o půjčce a můžete přejít na další krok, kterým je zaslání registračního poplatku.
V okamžiku, kdy společnosti přijde na účet vaše koruna, získáte registrační údaje a můžete si požádat o úvěr buď přímo ve svém profilu (kde poté uvidíte i dlužnou částku), nebo prostřednictvím SMS zprávy. Po schválení úvěru společnost okamžitě odešle peníze, které vám přijdou nejpozději do druhého dne.


Typy půjček v Finpůjčka24

Finapůjčka24 od JK Financial s.r.o. má pouze jediný produkt a tím je právě mikropůjčka před výplatou. Přesto se dá rozdělit do několika kategorií, z nichž každá nabízí lehce odlišné podmínky. Pojďme se na ně nyní podívat.

PŮJČKA DO 8 000 KČ

Hlavní produkt této společnosti je mikropůjčka do 8 000 Kč s maximálně 35denní splatností. Hlavním produktem je především protože se jedná o částku, do které není nutné společnosti dokládat příjem, ani doklad totožnosti, stačí pouze předložit potvrzení o tom, že máte trvalé bydliště v České republice. Vyřízení této půjčky je velmi rychlé a jednoduché.
JK Financial však ani tuto půjčku nenabízí bez poplatku, a to ani novým klientům.
Pokud si u této společnosti půjčíte 8 000 na 35 dní, zaplatíte na úrocích a poplatcích za půjčku 2 800 Kč, což se rovná RPSN ve výši 2186,63 %. Pokud byste mohli půjčku splatit už po sedmi dnech, zaplatíte za ni při RPSN 3305,29 % pouze 560 korun. Pokud byste před výplatou potřebovali pouze menší pomoc, například 3 000 na sedm dní, zaplatíte za půjčku 210 Kč. Po třiceti dnech se pak zvedne poplatek na 1050 Kč.

Do těchto poplatků se však nepočítá jednorázový jednokorunový registrační poplatek, kterým si společnost potvrdí, že finance posílá opravdu na váš bankovní účet.

PŮJČKA DO 15 000 KČ

Pokud potřebujete půjčit větší obnos, můžete u Finpůjčka24.cz čerpat na 35 dní až 15 000 korun. V takovém případě už však budete muset dokládat kromě dvou dokladů totožnosti také výpis z bankovního účtu, dva doklady totožnosti, a dokonce také výplatní pásku z poslední doby. Jedná se tak o možnost, která je pro svou větší administrativní zátěž o něco méně oblíbená, přesto však hojně využívaná.
RPSN u této varianty zůstává stejné. Co to znamená v konkrétních číslech?
Za půjčku v částce 10 000 Kč na 7 dní zaplatíte při RPSN 3305,29 % 700 korun navíc. Pokud ji můžete splatit až za 35 dnů, bude váš poplatek 3 500 Kč při RPSN 2186,63 %.
Za maximální možnou částku 15 000 korun pak po sedmi dnech zaplatíte 1050 Kč a po 35 dnech to bude 5 250 Kč.

RPSN je tak v konkurenci nebankovních poskytovatelů půjček poněkud vysoké, ale alespoň při nižších částkách to tato společnost svým klientům vynahrazuje opravdu snadnou žádostí a průběhem schválení.

SMS PŮJČKA

SMS půjčka je zajímavá možnost, kterou JK Financial nabízí již registrovaným klientům. Podmínky jsou stejné jako při čerpání on-line půjčky, avšak v této variantě není potřeba internetu. Stačí poslat jednoduchou SMS na běžné telefonní číslo s heslem PROSIM, klientským ID, částkou, kterou chcete půjčit a s informací, kdy ji splatíte. Tato možnost se hodí kdykoliv se nechcete nebo nemůžete připojovat na internet.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Finpůjčka24 - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
200 000 Kč
IČO
24229083

Kontaktní údaje:

JK Financial s.r.o

Hálkova1406/2
120 00 Praha 2

e-mail: info@finpujcka24.cz

Telefon: 299 149 22

www: https://www.finpujcka24.cz/faq/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Finpůjčka24

##   ## ####### ##  ## ######## ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
##   ## ##   ## ## ##  ##    ## ##  
##   ## ##   ## #####  ######  #####  
##   ## ##   ## ## ##  ##    ## ##  
##   ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
 #######  ####### ##  ## ######## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Finpůjčka24

Viz také:

Creditstar
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání