Moment půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 5500
Doba úvěru 18 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 6000 kč
Čas: 21 dní
Poplatky: 1260 kč
Celkově k úhradě: 7260 kč
Vyplnit žádost


Moment půjčku provozuje česká společnost Net Invest Group už od roku 2010. Moment půjčka se soustředí především na mikropůjčky pro podnikatele s 28denní dobou splatnosti. Stejně jako u většiny mikropůjček, i Moment půjčka má snadnou žádost, kterou jde vyřídit přes internet. Na rozdíl od konkurence však Moment půjčka úvěry poskytuje pouze osobám se živnostenským listem. Moment půjčka není vhodná pro zaměstnance, důchodce ani lidi na mateřské. Podnikatelská mikropůjčka od Moment půjčka je skvělou volbou zvlášť v případě, že se odběratelé zpozdí s proplacením faktury zrovna v horším období. Net Invest Group je jednou z mála společností, který tento typ úvěrů nabízí výhradně podnikatelům.

 • Moment půjčka je určena pro občany ČR starší 21 let
 • Rychlou půjčku od Moment půjčka mohou získat pouze lidé, kteří se živí samostatnou výdělečnou činností
 • Moment půjčka kontroluje registry a přes individuální přístup vyžaduje čistou platební historii
 • Nový zákazník u Moment půjčka může u společnosti získat půjčku do 10 000 Kč, při opakované půjčce lze čerpat až 15 000 korun s maximálně 28denní dobou splatnosti
 • Moment půjčka od Net Invest Group je bez ručení
 • Moment půjčka nabízí možnost delší splatnosti za poplatek

Moment půjčka recenze

Moment půjčka u nás zatím není příliš rozšířená, což je pravděpodobně dané i poměrně malou cílovou skupinou, na kterou se soustředí. Většina zkušeností s ní je však relativně kladná. Pokud už si podnikatel musí před výplatou půjčit, většinou je dostatečně zkušený na to, aby si přečetl veškeré smluvní podmínky, což minimalizuje počet negativních hodnocení, která jsou zaviněna především dlužníkovou nepozorností.

Dlouho jsem vybírala, jakou půjčku si vybrat. Nechtělo se mi to řešit v bance, protože tam vše trvá déle, obzvlášť v případě, že se jedná o první úvěr, jako jsem to měla já. Před půjčkou přes internet mě lidé varovali, ale pro mě se v tu chvíli jednalo o ideální řešení, které mě nezklamalo. Půjčila jsem si pět tisíc, za dva týdny jsem je s poplatkem vrátila a nemám si na co stěžovat.

-          Marcela

Moment půjčka nepatří k těm nejlevnějším na trhu, ale pokud potřebujete peníze rychle a nechcete někomu složitě dokládat daňové přiznání, je to super volba. Něco jsem přeplatil, ale díky tomu jsem pak neměl zbytečný záznam v registru za pozdě zaplacený účet.

-          Miloš

Na krátkodobý úvěr má docela slušné podmínky. Když jsem potřeboval rychlou půjčku v řádu pár tisíc, abych mohl poplatit zdravotní a sociální v termínu, nezklamali. Příště možná raději ale vyberu jinou společnost, která nabízí první půjčku zdarma

-          Petr

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Moment půjčka:

Výhody:

 • Vhodná pro podnikatele
 • U mikropůjčky pro podnikatele relativně nízké RPSN
 • O další půjčku jde požádat přes SMS

Nevýhody:

 • Nedůvěryhodně působící webová prezentace
 • Neuvádí poplatek za prodloužení splatnosti
 • Nepřehledné smluvní podmínky
 • Nenabízí první půjčku zdarma
 • Registrační poplatek

Moment půjčka shrnutí

Moment půjčka může být výhodné řešení pro podnikatele, kterým se nechce řešit zdlouhavé žádosti a dokládání příjmu v podobě daňového přiznání, jak vyžadují jiné společnosti. Net Invest Group nevyžaduje ručení majetkem, ani podpis spolužadatele a vyplnění žádosti a získání půjčky je relativně snadné. Fyzickým osobám úvěr tato společnost nenabízí

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Moment půjčka krok za krokem:

 1. Na hlavní stránce v menu zvolíte možnost „zažádat o půjčku“
 2. Dostanete se na registrační formulář webu
 3. Zaregistrujete se, čímž současně částečně vyplníte žádost o půjčku
 4. Přečtete si smlouvu a podmínky
 5. Pošlete registrační poplatek v částce 1 Kč pro potvrzení, že jste vyplnili správné číslo účtu
 6. Obdržíte přihlašovací údaje prostřednictvím SMS a e-mailu
 7. Zažádáte o půjčku

Klikněte pro vyplněni formuláře

Moment půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz

Registrace na web Moment půjčky se od ostatních částečně liší. První, co vyplníte, je vaše IČO a rodné číslo, až poté se vás formulář zeptá na jméno, příjmení a banku, u které máte svůj osobní účet. Dále pak bude chtít znát váš e-mail a telefonní číslo, kam vám společnost pošle přihlašovací údaje.
Další krok je přečtení smluvních podmínek.

Až toto splníte, dostanete se na další stránku, na které naleznete návod, jak dokončit registraci zasláním jednokorunového poplatku na jeden z účtů společnosti.

Poté, co společnost poplatek přijme, vám pošle přihlašovací údaje a můžete pokračovat v žádosti. V tomto kroku si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouho a samotnou žádost odešlete. Net Invest Group má bankovní účet u společností Raiffeisen Bank, Fio, GE Money, Česká Spořitelna a ČSOB. Rychlost registrace i vyplacení samotné půjčky se pak odvíjí od toho, zda máte účet u jedné z těchto společností (v tom případě se peníze převedou obratem). Pokud to tak není, můžete na půjčku čekat až do dalšího pracovního dne.


Typy půjček v Moment půjčka

Moment půjčka nabízí pouze dva typy úvěrů, které se jako u většiny ostatních mikropůjček liší tím, zda jste u společnosti v minulosti už úvěr čerpali, nebo zda se jedná o vaši první zkušenost.  Na rozdíl od konkurence však tato půjčka pro podnikatele není ani poprvé zdarma a rozdíl je tak primárně v maximální částce, kterou si můžete půjčit. Pojďme se tedy podívat na to, jakou nabídku podnikatelům Net Invest Group pod touto značkou nabízí.

PRVNÍ PŮJČKA

Jak už jsme zmínili výše, první půjčku můžete čerpat do maximální výše 10 000 korun na dobu v rozmezí sedmi až osmadvaceti dnů. Nejmenší částka, kterou si mohou podnikatelé půjčit, je pak tisícikoruna na stejné období. A kolik za tento úvěr zaplatíme?

Pokud si na krátkodobé pokrytí základních výdajů půjčíme tisícikorunu na sedm dní, zaplatíme na poplatcích 70 korun při ročním úroku 365 % a RPSN 3305 %. Pokud si stejnou částku půjčíme na dobu 28 dní, zaplatíme navíc 280 Kč a dohromady tak společnosti pošleme 1280 korun. To se rovná ročnímu úroku 365 % a RPSN 2398 %.

V případě, že sáhneme naopak po nejvyšší částce, kterou nám může Moment půjčka nabídnout, to znamená 10 000 Kč na sedm dní, zaplatíme navíc 700 Kč. Úrok tedy zůstává na 365 % a RPSN na 3305 %. I u půjčky na 28 dní zůstane úrok a RPSN stejné jako v případě tisícikoruny, což znamená, že v době splatnosti pošleme společnosti zpět 12 800 Kč.

OPAKOVANÁ PŮJČKA                    

Při opakované půjčce zůstávají podmínky v podstatě stejné. Podle doby splatnosti zaplatíme stejné RPSN i úrok, jediné, co se tak mění je opravdu pouze čerpaná částka. A jak to v tom případě vypadá, když si půjčíme 15 000 korun na 28 dní? V takovém případě dosáhneme na nejnižší RPSN, které Moment půjčka nabízí, což je 2398 %. To znamená, že dohromady zaplatíme 19 200 Kč. Pokud částku můžeme splatit již po sedmi dnech, sníží se poplatek na 1050 Kč, a dohromady tak zaplatíme 16 050 Kč při RPSN 3305 %.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Moment půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
200 000 Kč
IČO
29104092

Kontaktní údaje:

NET INVEST GROUP, s.r.o.

Hálkova1406/2
120 00 Praha 2

e-mail: info@momentpujcka.cz

Telefon: 608 885 583

www: https://www.momentpujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 08:00 - 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Moment půjčka

##   ## #### ##  ## ####### ##   ## 
 ##  ##  ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ## ##  ## ## ##  ##   ## ##   ## 
  ###   ## #####  ##   ## ######### 
 ## ##  ## ## ##  ##   ## ##   ## 
 ##  ##  ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## #### ##  ## ####### ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Moment půjčka

Viz také:

Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání