Rerum

Show costs of loan

Částka úvěru 10500
Doba úvěru 18 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 11000 kč
Čas: 21 dní
Poplatky: 2145 kč
Celkově k úhradě: 13145 kč
Vyplnit žádost


Rerum je původem lotyšská společnost. V České republice se s nebankovní půjčkou Rerum můžete setkat od roku 2014. Tato společnost se sídlem v Praze klientům nabízí půjčku před výplatou do 20 000 korun. U Rerum můžete získat také první půjčku zdarma a nemusíte se bát nepřehledné smlouvy. Rerum je velmi transparentní společností s licencí od ČNB. Maximální částka, kterou si mohou u Rerum půjčit stálí zákazníci je až 20 000 korun.
Své sídlo má přímo v Praze a jedná se o důvěryhodnou a transparentní společnost s licencí ČNB a možností poskytnout úvěr až do 20 000 Kč.

 • Rerum se novým zákazníkům představuje příjemnou první půjčkou zdarma.
 • Půjčku od Rerum můžete získat, pokud máte v ČR trvalé bydliště. Dále se vám bude hodit trvalý příjem, bankovní účet a funkční telefon.
 • Rerum vám půjčí 500 až 20 000 korun a to až s 30denní splatností.
 • Nebankovní půjčka od společnost Rerum je transparentní a důvěryhodná s licencí od ČNB.
 • První půjčku zdarma od Rerum můžete mít až do 8 000 korun.
 • Rerum, to je online půjčka s minimem administrace.

Rerum recenze

Rerum půjčka je rychlé a pohodlné řešení nečekaných situacích, což na ni vedle toho, že je poprvé zdarma, oceňují klienti nejvíce. Převedení peněz probíhá maximálně do druhého dne od podání žádosti, se správnou bankou můžete mít peníze na účtu už do pár minut. Zákazníci společnosti Rerum dále oceňují také přehledný a transparentní web.

Už jsem měla půjčku u několika společností. Občas prostě se svou výplatou nevyjdu, protože je všechno furt dražší a dražší a jíst se musí. Vždycky jsem si půjčovala opatrně a u ověřených společností. Rerum jsem neznala z televize, tak jsem se trochu bála, ale první půjčka zdarma mě přesvědčila. Půjčila jsem si dva tisíce a za dvacet dní jsem všechno splatila. Nenastal žádný problém, peníze přišly rychle a nevidím nic, na co bych si mohla stěžovat.

-          Jitka

Potřeboval jsem rychle malou částku na svatební dar pro dceru. Svatba byla nečekaná a malá, ale styděl bych se, kdybych jen kvůli tomu nic nepřispěl. U Rerum mi naštěstí půjčili bez zbytečného papírování a dotazování a všechno jsem tak stihl vyřídit včas.

-          Jaroslav

Když jsem hledal řešení nečekaných výdajů v podobě nedoplatku za plyn, našel jsem rovnou několik firem, které podobné krátkodobé úvěry poskytují. Tato společnost, Rerum, si mě získala hlavně svou webovou stránkou. Nemá tam žádné zbytečné reklamy a nesnažila se ze mě udělat blbce. Popsal bych ji, na rozdíl od nějaké konkurence, jako vysoce profesionální. A stejně tak bylo profesionální i veškeré jednání. Mám účet u ČSOB, takže jsem půjčku měl na účtu téměř hned a stejně tak nenastal žádný problém při jejím splácení. Jediné, co bych jim možná vytknul, je pomalejší komunikace, když jsem jim volal a chtěl se zeptat, jestli jim splátka přišla. Nemohl jsem se hned dovolat, ale chápu, že mají asi jen omezený počet operátorů a docela dost klientů. Pokud bych si musel půjčit znovu, bylo by to zase zde, i když tentokrát už s poplatkem.

-          Michal

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Rerum:

Výhody:

 • První půjčka zdarma
 • Přehledný web
 • Transparentní webová prezentace

Nevýhody:

 • Delší vyřízení pokud nemáte účet u vhodné banky
 • Vyšší RPSN

Rerum shrnutí

Rerum je mezinárodní společnost s licencí od ČNB a transparentním přístupem. Tato firma nabízí první půjčku zdarma a dlouhodobějším klientům může nabídnout až 20 000 korun na třicet dní.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Rerum krok za krokem:

 1. Zvolíte si částku a dobu splatnosti
 2. Přejdete na stránku s registračním formulářem
 3. Tento formulář vyplníte
 4. Přečtete si podmínky a smlouvu
 5. Ověříte svou totožnost zasláním poplatku
 6. Nahrajete na web své doklady totožnosti
 7. Počkáte na schválení půjčky a převod prostředků

Klikněte pro vyplněni formuláře

Rerum - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance
Trvalé bydliště v ČR

Registrační formulář má u Rerum pouze jednu stránku a nemusíte toho vyplňovat moc. Společnost si zakládá na minimu papírování a na svižném vyřízení celého procesu. Žádost a registraci na web tak vyřešíte pouze tímto jedním formulářem.

Tento formulář je vizuálně rozdělen na několik kraťoučkých částí. První se ptá na vaše základní osobní údaje. To znamená jméno a příjmení společně s rodným číslem a číslem občanského účtu.

Další část se soustředí na vaše kontaktní údaje. To znamená adresu trvalého i přechodného bydliště, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Poslední část už je o příjmech a výdajích. Nejprve vyberete zdroj příjmu. Možností je tu spousta a podle nich se odvíjí i zbytek žádosti. Můžete si zvolit, zda jste zaměstnanec, OSVČ, důchodce, invalida, nezaměstnaný, student nebo rodič na mateřské dovolené.

Pokud vyplníte, že jste zaměstnancem, zeptá se vás formulář na jméno vašeho zaměstnavatele a vaši pracovní pozici. V případě OSVČ po vás bude chtít vědět vaše IČO.
Poté už vyplníte jen měsíční příjem, výdaje a počet členů vaší domácnosti a na to, kolik z nich má trvalý příjem.

Nakonec už jen vyplníte číslo svého účtu a zvolíte si heslo, které budete používat pro přihlášení k vašemu účtu.

Další část žádosti je trošku náročnější, jedná se totiž o přečtení smluvních podmínek. Rerum má však veškeré dokumenty přehledné a transparentní, takže by vám jejich přečtení a potvrzení nemělo zabrat déle než deset minutek.

Předposlední krok je ověření vaší totožnosti. To uděláte ofocením svého občanského průkazu a jeho nahráním na web společnosti podle návodu, který je u patřičného kroku žádosti uveden. Až to budete mít, můžete přejít k úplně poslednímu kroku z vaší strany a tím je převedení poplatku v částce jedné koruny na účet společnosti. Tento poplatek slouží jako prostředek k ověření vaší totožnosti a vašeho bankovního účtu.

Pokud Rerum vaši žádost schválí, dozvíte se to prostřednictvím e-mailu a SMS. Jak dlouho potrvá, než vám přijdou peníze na účet záleží na vaší bance. Pokud máte Českou spořitelnu, Komerční banku, ČSOB nebo Fio bank nepotrvá zaplacení poplatku ani převedení peněz na vás účet déle než pár minut. V případě že máte účet u jiné společnosti, může se veškeré vyřizování protáhnout až do dalšího pracovního dne.


Typy půjček v Rerum

Rerum klientům nabízí pouze mikropůjčku před výplatou. Tato půjčka se ničím příliš neliší od nabídky konkurence. Jako u spousty jiných společností je u Rerum první půjčka zdarma, avšak je omezena maximální částkou, kterou si jako nový klient můžete půjčit. Stejně jako u většiny konkurenčních společností, ani u Rerum nemůžete čerpat více půjček najednou. Pokud se dostanete krátce před termínem splatnosti do potíží, stačí se společnosti ozvat a nabídne vám možnost datum splatnosti za patřičný poplatek prodloužit.

PRVNÍ PŮJČKA

Společnost Rerum má pro nové klienty poměrně zajímavou nabídku. První půjčku zdarma totiž mohou získat až do 8 000 korun a to na celých třicet dní. Jediné, co musí klient zaplatit je registrační poplatek v částce jedné koruny, který slouží jako ověření bankovního účtu. Klienti tak u této půjčky nemusí řešit RPNS ani administrativní poplatky, pokud půjčku splatí včas, získá ji úplně zdarma.

Pokud se však s platbou opozdí, bude muset zaplatit nejen poplatek v plné výši, ale také úrok z prodlení a to v podobě 0,1 % denně z celkem dlužné částky.

OPAKOVANÁ PŮJČKA DO 20 000 KORUN

Pokud už jste svou první půjčku splatili, nabídne vám společnost Rerum Finance na třicet dní až 20 000 korun. Jedná se o částku na poměry mikropůjček poměrně vysokou, stejně tak má však i o něco vyšší RPSN. Pokud si klient půjčí například 10 000 korun na 7 dní, zaplatí za ni poplatek 1 250 korun a po týdnu tak pošle 11 250 Kč, což se rovná RPSN 46 377,06 %. Pokud si klient protáhne datum splatnosti na maximálních 30 dní, zaplatí za půjčku 2 400 Kč s RPSN 1269,7 %.

Podobně je to i u půjčky 20 000 korun. Za tu po sedmi dnech potenciální klient společnosti zaplatí 2 500 korun, RPSN zůstává stejné jako v předchozím případě (46 377,06 %). Po třiceti dnech se poplatek zvedne na 4 800 korun s RPSN 1269,72 %. Dohromady tak klient společnosti zpět pošle 24 800 korun.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Rerum - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000
IČO
03210235
DIČ
CZ03210235

Kontaktní údaje:

Rerum Finance, s.r.o.

Mezibranská1579/4
110 00 Praha 1

e-mail: rerum@rerum.cz

Telefon: 222 202 000

www: https://www.rerum.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

nonstop
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Rerum

######## ##  ## ##   ## ####### ######## 
##   ## ## ##  ##  ## ##   ##  ##  
##   ##  ####   ## ##  ##   ##  ##  
##   ##  ##    ###  ##   ##  ##  
##   ##  ##   ## ##  ##   ##  ##  
##   ##  ##   ##  ## ##   ##  ##  
########   ##  ##   ## #######   ##  

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Rerum

Viz také:

Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditPortal
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání