VATAonline

Show costs of loan

Částka úvěru 3000
Doba úvěru 20 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 3000 kč
Čas: 20 dní
Poplatky: 600 kč
Celkově k úhradě: 3600 kč
Vyplnit žádost


Česká nebankovní půjčka VATAonline na trhu krátkodobých úvěrů funguje od roku 2011. Jedná se o zodpovědnou společnost s dobrou pověstí, která jako jedna z první podala České národní bance v roce 2017 žádost o certifikaci k poskytování spotřebitelských úvěrů. VATAonline patří mezi ostatní půjčky před výplatou, které mají sice RPSN v řádu tisíců procent, ale vzhledem k tomu, že jejich zákazníci svůj úvěr obvykle splatí v řádu dní, maximálně pak týdnů, pohybují se výsledné poplatky v řádu stokorun. Jednou ze zásadních výhod této půjčky je rychlost vyřízení žádosti, ale také transparentnost – hned poté, co si zvolíte částku, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti, jasně vidíte, kolik za úvěr zaplatíte.

·         Krátkodobá půjčka VATAonline je určená občanům ČR, kteří dosáhli plnoletosti a je jim méně než 70 let

·         VATAonline poskytuje úvěry v rozmezí od 1000 do 10 000 s dobou splatnosti od jednoho do 35 dnů

·         Získat tuto půjčku před výplatou můžete, pokud máte pravidelný prokazatelný příjem v minimální částce 12 000 Kč

·         Dobu splacení mikropůjčky si můžete nastavit na jakýkoliv den v rozmezí 5 až 35 dnů od podpisu smlouvy

·         Pro získání úvěru od VATAonline budete potřebovat bankovní účet vedený na vaše jméno a možnost oboustranně ofotit svůj občanský průkaz

·         Půjčka není určena lidem v exekuci či insolvenčním řízení, ani těm, kteří mají některý ze svých úvěrů po splatnosti

·         Pokud vám přijde výplata dříve, můžete svůj úvěr splatit předčasně a VATAonline vám sníží o přiměřenou část poplatky. Pokud se vám naopak výplata opozdí, umožní vám společnost dobu splatnosti o něco prodloužit

VATAonline recenze

Mé zkušenosti s půjčkou VATAonline jsou skvělé. Bylo to poprvé, co jsem si bral nebankovní úvěr a byl jsem vzhledem k jejich pověsti docela skeptický. Nakonec jsem byl skutečně překvapený nejen rychlostí, s jakou bylo vše vyřízeno, ale i s profesionalitou pracovníků klientské linky. Za sebe mohu tuto půjčku doporučit všem, kteří potřebují rychlou finanční výpomoc před výplatou a ve svém okolí se nemají na koho obrátit.

-          Milan

Potřeboval jsem půjčit jen pár tisíc s tím, že půjčku bych splatil během dvou týdnů. Žádný z mých přátel mi ale půjčit nemohl. Nezbylo mi nic jiného než se obrátit na někoho, kdo se poskytováním půjček živí a peníze mi dá co nejdříve. Rozhodl jsem se pro půjčku VATAonline a nelitoval jsem, schválení půjčky i převod peněz proběhl velmi rychle a když jsem splatil dříve, odpustili mi část poplatku.

-          František

Na internetu jsem na tuto půjčku četla několik negativních recenzí, ale když jsem se snažila najít lepší konkurenci, zjistila jsem, že má nespokojené zákazníky snad každá nebankovní firma, která půjčuje peníze. Nakonec jsem se tedy rozhodla pro VATAonline, kterou jsem našla jako první, a nelituji. Když jsem se podívala na úroky z prodlení, trochu mě polil pot, ale naštěstí se vše splatilo včas a nepotřebovali jsme ani využít možnost prodlužení.

-          Jiřina

Tuto půjčku mohu jen doporučit. Půjčil jsem si na 35 dní, splatil sem ji po 9 dnech a úrok jsem platil jen za těch 9 dní což je úplná paráda. Nemluvě o tom že i vyplacení bylo velice rychlé.
 

-          Radim

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky VATAonline:

Výhody:

 • Tolerance zpoždění splátky v délce dvou dnů, za které nemusíte platit úrok z prodlení
 • Půjčku je možné získat ihned na ruku v podobě šeku
 • Rychlé vyřízení žádosti (v pracovní době do 15 minut)
 • Možnost předčasného splacení

Nevýhody:

 • U nebankovních mikropůjček typicky vysoké RPSN
 • Momentálně nepřijímají nové klienty
 • Nutnost ověřit účet korunovým registračním poplatkem
 • Společnost nenabízí splátkový kalendář

VATAonline shrnutí

VATAonline poskytuje transparentní půjčku před výplatou, a přestože je na trhu teprve pár let, jedná se o stabilní společnost se základním kapitálem 20 milionů Kč. Nespokojených klientů má naprosté minimum a při problémech se splácením je svým zákazníkům ochotná vyjít vstříc. Společnost nepůjčuje každému, minimální měsíční plat pro poskytnutí úvěru je 12 000 Kč a žadatel nesmí být starší než 70 let.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku VATAonline krok za krokem:

 1. Zaregistrujete se na web společnosti
 2. Vyberete částku, kterou chcete čerpat
 3. Ofotíte dva doklady totožnosti, které nahrajete na svůj účet
 4. Pošlete registrační poplatek 1 Kč pro ověření účtu. Pokud máte účet u Komerční banky, Monety nebo ČSOB, zašle VATAonline korunu naopak vám
 5. Počkáte na telefon operátora, se kterým vyplníte zbytek žádosti
 6. Počkáte na peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

VATAonline - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 70
Občanský průkaz
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com

Registrace na web VATAonline probíhá formou klasického dotazníku, v němž vyplníte své osobní údaje (jméno, příjmení, adresa trvalého i současného bydliště, rodné číslo, a bankovní spojení) a samozřejmě kontaktní údaje (telefon, e-mail), na kterých vás může společnost kontaktovat. Poté si už jen zvolíte heslo, zaregistrujete svůj účet a nahrajete do něj oboustranné kopie dvou dokladů totožnosti.

Možná budete potřebovat ještě potvrzení o příjmu, přestože jej společnost nevyžaduje ve všech případech, je lepší mít doklad v podobě výplatních pásek či výpisu z účtu připravený.

V době psaní této recenze na webu VATAonline naleznete informaci o tom, že právě probíhají změny v oblasti ověřování zadaných údajů a společnost tak nové registrace nepříjímá. Je tedy možné, že se podmínky podání žádosti změní. Pokud se tak stane, budeme článek aktualizovat.


Typy půjček v VATAonline

VATAonline stejně jako většina ostatních poskytovatelů nebankovních úvěrů rozděluje svou půjčku na základě toho, zda už vás jako klienta zná, nebo si u této společnosti chcete půjčit poprvé. Na rozdíl od některých svých konkurentů však nenabízí první půjčku zdarma, tento nedostatek však vynahrazuje relativně mírným poplatkem a slevami pro platící stávající zákazníky, kteří se v minulosti prokázali skvělou platební morálkou.

PŮJČKA DO 5 000 KČ

Pokud s touto nebankovní půjčkou zatím nemáte žádné zkušenosti, nabídne vám VATAonline mikropůjčku od 1000 do 5 000 korun s maximální dobou splatnosti 35 dnů s roční úrokovou sazbou ve výši 365 % a RPSN od 2 187 %. Co to znamená na konkrétním případě?
Pokud potřebujete pouze pokrýt nezbytné výdaje jen na pár dnů před výplatou a půjčíte si tak 1 000 Kč na pět dní, vrátíte společnosti 1 050 Kč, což se rovná ročnímu úroku 365 % a RPSN 3 422 %. Pokud byste potřebovali tu samou částku na déle, počítejme s nejdelší dobou splatnosti, tedy 35 dní, zaplatíte za ní s RPSN 2 187 % už 350 Kč.

Při půjčce pět tisíc zůstává úrok stejný. Za pětidenní půjčku tak dohromady zaplatíte 5 250 Kč (s RPSN opět ve výšce 3 422 %), za 35 dní se poplatek navýší na 1750 Kč, a splatíte tak v jednorázově 7 750 korun.

PŮJČKA DO 10 000 KČ

Pokud jste své první tři úvěry u této společnosti splatili včas, můžete u VATAonline další půjčku čerpat až do 10 000 Kč. Nejdelší doba splatnosti zůstává 35denní, ale protože už vás společnost zná a může vám důvěřovat, sníží vám výši roční úrokové sazby z 365 % na 292 %, což se rovná dennímu úroku ve výši 0,8 % z celkem půjčeného finančního obnosu.

PRODLOUŽENÍ SPLATNOSTI

VATAonline, stejně jako většina konkurenčních společností, počítá s možností, že se jejich klient může dostat do nečekaná situace.
Zaměstnavatel nám nemusí včas proplatit výplatu, nebo se řízením nešťastného osudu dostaneme třeba do nemocnice. Však to všichni známe. Proto společnost za poplatek nabízí možnost prodloužit dobu splatnosti. Poplatek za prodloužení musí společnosti dorazit nejpozději do dvou dnů po původním datu splatnosti. A kolik tento poplatek dělá? Na jeho výpočet VATAonline používá jednoduchý vzoreček. Jedná se o 1 % úroku z půjčené částky x počet dní, o které chcete úvěr prodloužit. Přesnou částku vám však samozřejmě sdělí operátor, který s vámi případné prodloužení úvěru bude vyjednávat, případně ji najdete na svém uživatelském účtu, který si založíte pro možnost získání svého prvního úvěru.

Klikněte pro vyplněni formuláře

VATAonline - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
24172057
DIČ
CZ24172057

Kontaktní údaje:

Vataonline, s.r.o.

Na Poříčí1040/10
110 00 Praha 1

e-mail: info@vataonline.cz

Telefon: 800 880 890

www: https://www.vataonline.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 – 17:30
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Popis produktu VATAonline

Na VATAonline si stěžují primárně ti, kterým byla půjčka u společnosti zamítnuta, jinak převažují pozitivní recenze. Klienti chválí především vstřícný přístup operátorů zákaznické linky a rychlé vyřízení úvěru, stejně jako možnost předčasného splacení bez doplácení úroku za dobu původní délky čerpání.


Přidejte svůj názor o VATAonline

######## #### ##   ##  ###  ##   ## 
   ##  ## ###  ###  ## ##  ###  ### 
  ##  ## #### #### ##  ## #### #### 
  ##   ## ## ### ## ##   ## ## ### ## 
 ##   ## ##   ## ######### ##   ## 
 ##    ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## #### ##   ## ##   ## ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about VATAonline

Viz také:

Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditOn
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání