Amigoz.cz

Vyplnit žádost
Částka úvěru 8000
Doba úvěru 30 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 8000 kč 8000 kč
Čas: 30 dní 30 dní
Poplatky: 0 kč - kč
Celkově k úhradě: 8000 kč - kč


Pokud se poohlížíte po ideálním řešení své mikropůjčky a narazili jste právě na Amigoz.cz, nemusíte se ničeho bát. Amigoz.cz totiž spadá pod původem estonskou společnost BB Finance s.r.o., na českém trhu působící jako BB Finance Czech s.r.o. Tato nebankovní společnost v České republice funguje už od roku 2011 a i pod svou druhou značkou BB Finance se soustředí především na dlouhodobější úvěry s dobou splatnosti kolem jednoho roku. S Amigoz.cz společnost vstupuje jako další hráč na pole mikropůjček a už na začátku se zdá, že se zařadí po bok těch nejúspěšnějších.

 • Žádat o online půjčku od Amigoz.cz může každý občan ČR ve věkovém rozmezí 21 až 63 let
 • K získání půjčky Amigoz potřebujete mít svůj vlastní bankovní účet
 • Amigoz.cz dává půjčku všem lidem v dlouhodobém zaměstnaneckém poměru nebo osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ), není vhodná pro rodiče na mateřské ani pro lidi čerpající jakékoliv sociální dávky
 • Společnost nahlíží do registru dlužníků a půjčku poskytuje jen bezdlužným žadatelům
 • U Amigoz.cz nepochodíte ani s exekucí či v insolvenčním řízení. Na vyplacení exekuce však můžete využít možnosti některé z nabízených amerických hypoték.
 • Pokud splňujete veškeré zmíněné podmínky, budete při vyplňování žádosti potřebovat dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce (příjem můžete doložit výplatními páskami, nebo výpisem z účtu, neztratíte se ani s potvrzeným daňovým přiznáním)
 • Půjčka před výplatou od Amigoz je bezúčelová. Není tak vůbec nutné dokazovat, na co finance získané od této společnosti použijete.

Amigoz.cz recenze

Tato značka u nás sice působí pod společností, která je na našem trhu už od roku 2010, samotná Amigoz je však poměrně novým hráčem na trhu. I tak už se však sbíhá celkem dost reakcí spokojených zákazníků. Sem tam se objeví, stejně jako u všech (nejen) online služeb i negativní zkušenost, těch je však zatím minimum.

Na Amigoz jsem narazila přes doporučení známé. Trochu jsem pochybovala, protože mi ta značka nic neříkala, tak jsem si půjčila jen pět tisíc. Musím říct, že jsem byla spokojená se vším od přehlednosti webu až po vyplacení peněz. Opravdu jsem žádné peníze navíc neplatila.

-          Justys

Protože mi přišla výplata s poměrně velkým zpožděním, musela jsem se uchýlit k nebankovní půjčce. Nechtěla jsem nic od banky kvůli tomu, že tam dávají úvěry pomaleji a na delší dobu. Každopádně jsem si našla Amigoz a vytrhli mi trn z paty. Potřebovala jsem 15 000, což mi jiná společnost nechtěla dát, že prý až při druhé půjčce. Každopádně splatila jsem, co jsem si půjčila s poměrně výhodným úrokem a pokud bych musela o půjčku žádat znovu, neváhám, a jdu znovu k Amigoz.

-          Petra

Náhoda tomu chtěla, že mi onemocněl pejsek zrovna ve finančně obtížném období. Sice si nerad beru půjčky, ale tady jsem o tom ani nepřemýšlel. Amigoz znám přes bývalou přítelkyni, takže jsem se se svou situací obrátil na ně. Dnes je pejsek zdravý, půjčka splacená a přestože doufám, že se do podobné situace znovu nedostanu, vím, že bych volil znovu stejně.

-          Libor


Jak získat půjčku Amigoz.cz krok za krokem:

 1. Zvolte si částku společně s dobou splácení
 2. Vyplňte registrační formulář na webu společnosti
 3. Přečtete si smluvní podmínky o půjčce
 4. Žádost společně s registračním formulářem pošlete ke schválení
 5. Zašlete společnosti kopie požadovaných dokladů
 6. V případě žádosti vám přijde e-mail s číslem bankovního účtu, na který pošlete 1 korunu pro potvrzení vaší registrace a ověření totožnosti
 7. Počkáte na finální schválení a na samotné peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Amigoz.cz - Úvěrové požadavky:

věk od 21 do 63
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Žádost o Amigoz půjčku je velmi přehledná a snadná. I bez zkušeností s online dotazníky ji vyplníte v nejhorším případě během patnácti minutek.

Úplně první věc, co musíte pro získání této půjčky udělat, je registrace na webu Amigoz.cz. Tato registrace slouží zároveň také jako žádost o půjčku. Rovnou v této části tak vyplníte nejen své jméno a příjmení, společně s kontaktními údaji, číslem občanského průkazu a vašeho rodného čísla, ale také ostatní informace, na základě nichž společnost bude posuzovat vaši bonitu. Předtím si však ještě zvolíte heslo, pomocí kterého se budete v budoucnosti ke svému profilu na webu Amigoz.cz přihlašovat.

Registrační dotazník této společnosti má dohromady 28 kolonek a jeho součástí jsou především podrobné dotazy na vás a na vaši finanční i rodinnou situaci.

První dotaz je na adresu vašeho současného bydliště, dále už jde o to nejdůležitější, tedy finance.

Nejprve pro možnost ověření zadaných údajů vyplníte číslo alespoň jednoho dokladu totožnosti, poslouží vám buď občanský průkaz nebo pas, společně s datem jeho platnosti.

Poté vyplníte zdroj vašich příjmů (zaměstnání / OSVČ / brigáda…) a kontakt do zaměstnání a to, na jaké jste tam pozici. Amigaz bude chtít vědět také jak dlouho v uvedené firmě pracujete a samozřejmě váš měsíční příjem v čistém.

Další kolonka se ptá naopak na pravidelné měsíční výdaje. Kolik platíte za bydlení, energie, dopravu nebo třeba kolik utratíte za jídlo. Všechny tyto pravidelné výdaje na život sečtete a vyplníte do určené kolonky. Dále se pak svěříte s tím, kolik platíte na ostatních půjčkách a případně na alimentech.

Nakonec vyplníte ještě údaje o vaší domácnosti (počet členů, dětí a způsob bydlení) a konečně můžete žádost odeslat.

Schvalování půjček Amigoz probíhá pouze v pracovní dny do 16:00. Na odpověď, zda je vaše půjčka schválená či nikoliv, si tak můžete chvíli počkat.

Nakonec v případě schválení žádosti do e-mailu dostanete zprávu s číslem účtu, na který zašlete registrační poplatek v částce jedné koruny. Tento akt zároveň slouží jako podpis smlouvy o půjčce, kterou si můžete přečíst před odesláním žádosti a samozřejmě vám přijde i do e-mailové schránky.

Poté už jen čekáte na peníze, které vám dorazí v den schválení žádosti, pokud máte účet u Fio Bank, Raiffeisenbank, GE Money Bank nebo u České spořitelny či Komerční banky. Jestliže máte účet u některé z jiných bankovních institucí, můžete na peníze čekat až dva dny.


Typy půjček v Amigoz.cz

U Amigoz.cz můžete získat až 45 tisíc korun na 12 měsíců, což je u mikropůjčky poměrně netradiční. Ještě větší vzácností je, že tuto nabídku můžete získat také jako úplně nový klient, který zde v minulosti úvěr nečerpal. Dá se tak říct, že Amigoz.cz své půjčky rozděluje především podle jejich velikosti a data splatnosti.

Půjčka do 10 000 korun s tříměsíční splatností a první půjčka zdarma

Nejpodobnější úplně klasické půjčce před výplatou jsou u Amigoz.cz půjčky se splatností 7 až 30 dnů. Takovou půjčku můžete čerpat od 1 000 do 10 000 korun. A jak to vypadá s jejím splácením? Pokud byste si půjčili pouze tisícikorunu na pokrytí těch nejdůležitějších nákladů a na její splacení byste měli už za týden, nezaplatíte nic. Bonus v podobě první půjčky zdarma získáte u všech prvních úvěrů v částce do 7 000 splacených do dvou měsíců.

Pokud potřebujete pomoci s výdaji, které 7 000 korun přesahují, Amigoz.cz vám na rozdíl od mnoha konkurenčních společností pomohou také, přestože o půjčku žádáte poprvé. Tentokrát už to však zadarmo nebude. Při půjčce 10 000 korun na dobu jednoho měsíce celkem zaplatíte 11 200 korun, což dělá RPSN 296,97 %, což je v rámci mikropůjček stále velmi slušná nabídka.

Půjčka s půlroční splatností do 24 000 korun

V tomto případě už se mikropůjčka Amigoz.cz přibližuje spíše klasickému spotřebitelskému úvěru střední velikosti. S šestiměsíční splatností si můžete půjčit částku od 10 000 korun až do 24 000 Kč. Pokud potřebujete právě 24 000 na šest měsíců, RPSN se vám ještě sníží. V takovém případě budete procentuálně za všechny náklady platit navíc 156,59 %. Co to znamená v konkrétních číslech? Za šest měsíců splácení z původních 24 000 korun zaplatíte 31 200 Kč. To znamená 7 200 korun navíc. Měsíční splátku pak budete společnosti posílat v částce 5 200 Kč.

Půjčka s roční splatností do 45 000 korun.

Poslední možnost, kterou Amigoz.cz nabízí, je půjčka s roční splatností, kterou si můžete vzít až do částky 45 000 korun. S touto půjčkou už se s RPSN hravě dostanete pod 100 %. Při čerpání plné částky na celý rok je RPSN pouze 86,91 %. Pojďme se opět podívat, co to znamená v konkrétních finančních částkách.

Při čerpání 45 000 korun na 12 měsíců bude vaše měsíční splátka 5 156,25 Kč. RPSN 86,91 % znamená, že za úvěr společnosti zaplatíte 16 875 korun – dohromady tak v průběhu jednoho roku pošlete 61 875 korun. Samotný úrok je pak 63,30 %.

Amigoz.cz má poměrně netradiční nabídku půjček. Nejedná se ani o klasickou mikropůjčku před výplatou, ale nelze ji bez mrknutí zařadit ani mezi klasické spotřebitelské úvěry střední velikosti. Za pozornost stojí hlavně pro možnosti, které nabízí i klientům, jejichž platební morálku si v minulosti nevyzkoušela.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Amigoz.cz - reklama

Amigoz.cz - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
24190799
DIČ
CZ24190799

Kontaktní údaje:

BB Finance Czech, s.r.o.

Počernická 272/96 272/96
108 00 Praha 10

e-mail: info@amigoz.cz, zakaznicke.centrum@amigoz.cz

Telefon: 222 764 805

www: https://www.amigoz.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 16
sobota a neděle: zavřeno

Bankovní účty:

ceska-sporitelnafiokomercnimoneta-bankraiffeisen

Ověření v registrech dlužníků:

NRKISOLUS

Vyplnit žádost

Výhody a nevýhody nabídky Amigoz.cz:

Výhody:

 • První půjčka zdarma
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Online vyřízení
 • Transparentnost webové prezentace

Nevýhody:

 • Schvalování půjček probíhá jen v pracovní dny do 16:00
 • Nutné potvrdit vlastnictví účtu zasláním koruny
 • Půjčka je pouze pro lidi od 21 do 63 let, nemohou ji získat důchodci ani rodiče na mateřské / rodičovské dovolené

Amigoz.cz shrnutí

Amigoz je poměrně nová společnost se zajímavou nabídkou poskytovaných půjček. Momentálně se nejedná o příliš silného hráče na trhu a teprve čas ukáže, zda se dostane po bok známějším mikropůjčkám. Se svou nabídkou však má rozhodně poměrně velké naděje.

Vyplnit žádost


Přidejte svůj názor o Amigoz.cz

######## ##   ## ##   ## #### ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ###  ### 
##   ## ##   ## ##   ## ## #### #### 
######## ##   ## ##   ## ## ## ### ## 
##  ##  ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##   ## #######  ####### #### ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Viz také:

Přídej k porovnání
Přídej k porovnání
Přídej k porovnání
Přídej k porovnání