CreditAir

Show costs of loan

Částka úvěru 10000
Doba úvěru 60 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 10000 kč 10000 kč
Čas: 60 dní 60 dní
Poplatky: 0 kč
Celkově k úhradě: 10000 kč 10000 kč
Vyplnit žádost


CreditAir je mladší sestřičkou půjčky CreditOn. Obě značky patří do společnosti CreamFinance Czech s.r.o., což je poměrně známá mezinárodní společnost, která poskytuje nebankovní půjčky. Působí celkem v pěti zemích. CreditAir se soustředí na poskytování mikropůjček. Velkou konkurenční výhodou této společnosti je způsob splácení úvěru, ten si zde můžete rozložit si do dvou splátek. Nehledě na to, zda jste novým či stálým zákazníkem, nabídne vám CreditAir krásných 10 000 korun.

 • O CreditAir půjčku si mohou požádat všichni s trvalým bydlištěm v ČR, kteří oslavili svou plnoletost a mají trvalý zdroj příjmu
 • CreditAir vám půjčí jakoukoliv částku v rozmezí od 1 500 do 10 000 Kč
 • Svou splátku si můžete rozložit až na dva měsíce, a to i v případě čerpání úvěru v hodnotě 1500 Kč
 • První půjčka je zdarma. Noví klienti si tak mohou snadno vyzkoušet spolupráci s touto společností, aniž by přeplatili byť jedinou korunu. U dalších půjček zase mohou věrní klienti na úroky čerpat slevy do celkové výše 20 %
 • Přišla vám výplata a chcete svou půjčku splatit najednou? CreditAir vám vyjde vstříc, předčasné splacení půjčky nechce žádný poplatek
 • Pokud máte banku, se kterou CreditAir spolupracuje, (FIO, Raiffeisen Bank, Komerční banka, GE Money nebo Česká spořitelna) přijdou vám vaše peníze na účet nejpozději do 30 minut od vyplnění a schválení žádosti

CreditAir recenze

Protože CreditAir nabízí svou první půjčku zdarma, jsou se společností její klienti většinou spokojení. Nečeká je žádné překvapení v podobě skrytých poplatků ani neoprávněných upomínek a vše probíhá přesně tak, jak CreditAir na svém webu uvádí.

Doporučuji! Vstřícní, žádní podvodníci, vrátila jsem přesně tolik kolik jsem si půjčila.

-          Ivana

Když jsem se dostal do nepříjemné situace, kdy jsem musel z jedné výplaty zaplatit pokutu revizorovi, protože jsem si zapomněl štípnout koupený lístek a pár dní na to jsem jel s kočkou na veterninu, protože se někde servala, nezbylo mi týden před výplatou na jídlo. Sám bych to ustál na rohlících, ale nechtěl jsem, aby nám hladověly děti, tak jsem si vzal u CreditAir první půjčku 2000 a 2000 jsem splatil a všichni jsme byli spokojení. Nic mě u nich nepřekvapilo, jednání v pohodě.

-          Petr

První půjčka zdarma mě nalákala a využila jsem ji s radostí. Další jsem si vzala ale už jen protože jsem nutně potřebovala doplatit nedoplatek za elektřinu, na který mi z výplaty nezbývalo, tak jsem tuhle půjčku před výplatou musela využít i s úrokem, protože jsem aspoň věděla, do čeho jdu a u prvního jednání byli docela milí. Naštěstí mi dali slevu a neplatila jsem žádné poplatky za zpracování, takže to nakonec bylo fajn.

-          Iveta

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky CreditAir:

Výhody:

 • Možnost rozložit úvěr do dvou splátek
 • Rychlé vyřízení
 • Půjčka je bezúčelová
 • CreditAir je opravdu rychlá půjčka před výplatou, pokud splníte podmínky, pošle vám společnost peníze do půl hodiny

Nevýhody:

 • Nižší transparentnost. Při pokusu o zjištění úroků u dalších půjček jsme byli několikrát odkazování
 • stále někam jinam
 • Vyřízení probíhá telefonicky po vyplnění kontaktního dotazníku

CreditAir shrnutí

CreditAir je o něco méně transparentní společnost než konkurence v oboru mirkopůjček před výplatou, stále se o ní dá však říct, že má ke svým klientům zodpovědný přístup a rozhodně se nejedná o podvodníky. Za touto půjčkou stojí silná společnost, kdysi známá jako CreditOn, dnes přejmenovaná na CreamFinance Czech. První půjčka zdarma není na poli krátkodobých půjček před výplatou ničím výjimečným, takže se nedá říct, že by CreditAir svým zákazníkům oproti své konkurenci nabízela něco navíc. Naopak odradit může skutečností, že o půjčku nelze zažádat kompletně po internetu a je nutné dotazník vyplnit telefonicky.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku CreditAir krok za krokem:

 1. Vyberete si částku, kterou si chcete před výplatou půjčit
 2. Vyplníte krátký dotazník
 3. Počkáte na telefonický kontakt
 4. Vyplníte s operátorem další údaje o vás a vašich příjmech
 5. Zašlete požadované doklady podle domluvy s operátorem
 6. Podepíšete smlouvu a počkáte na schválení
 7. Pak si jen užíváte peněz a včas splácíte

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditAir - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Potvrzení o příjmu

U CreditAir většina procesu získání půjčky probíhá telefonicky a samotnou smlouvu také uzavíráte ústně. Operátor bude chtít znát vaše osobní údaje, včetně rodného čísla a adresy trvalého bydliště. Dále pak také všechny informace o vašem příjmu, ať už jste zaměstnanec, OSVČ nebo maminka na mateřské. S operátorem vyplníte všechny informace o svém zaměstnavateli či firmě a poskytnete mu také informaci, jak dlouho svůj stávající příjem máte. Poté po vás bude operátor žádat, abyste na e-mail společnosti zaslali dva doklady totožnosti a v případě pochybností o tom, zda bude váš příjem na splacení půjčky dostačující, několik výpisů z účtů, nebo doklad o příjmech za poslední tři měsíce například v podobě výplatních pásek či faktur.
Poté, co s vámi všechny doklady operátor projde, půjčku schválí a pošle vám peníze na účet, což by nemělo trvat déle než 30 minut.

Žádost bohužel nejde vyplnit online, CreditAir půjčka je tak vhodná spíše pro lidi, kteří rádi řeší důležité věci alespoň trochu osobněji.


Typy půjček v CreditAir

CreditAir své úvěry dělí na to, kolikrát jste u nich půjčku čerpali a jak poctivě jste ji v minulosti spláceli. Při poskytování půjček společnost přihlíží však také na vaši celkovou bonitu a pokud bude mít pochybnosti o vaší schopnosti splácet, vyžádá si CreditAir kromě dokladů také potvrzení vašeho příjmu, aby vás nedostali zbytečně do finančního maléru.

PRVNÍ PŮJČKA

Pokud jste na CreditAir narazili poprvé, a ještě jste tak u nich žádný úvěr nečerpali, má pro vás skvělou nabídku, za první půjčku totiž na úrocích ani poplatcích nezaplatíte ani korunu. Pokud potřebujete 10 000, zaplatíte v následujících dvou měsících od čerpání po pětitisícovce a je vyřízeno. Tato nabídka platí i pro menší částku. Při čerpání 1500 Kč pošlete společnosti na účet dvakrát 750 korun a nic dalšího už nemusíte řešit.

DRUHÁ PŮJČKA

Druhá půjčka Creditair má, stejně jako všechny následující úvěry, základní podmínky stejné. Můžete si tedy půjčit 1 500 – 10 000 korun se splatností do dvou měsíců a samotné splátky jde rozložit do dvou částek, nehrozí tedy, že byste museli hned po výplatě poslat celou částku i s úroky zpět. Při druhé půjčce nabízí CreditAir slevu na administrativní poplatky a úroky ve výši 5 %. A jaké úroky CreditAir při druhé půjčce nabízí? Stejně jako u všech ostatních se jedná o 25 % měsíčně, neplatíte však žádné další administrativní poplatky za samotné zpracování půjčky.
Úroky jsou tak srovnatelné s ostatními poskytovateli nebankovních mikroúvěrů, co se dá CreditAir vytknout je pouze jakási netransparentnost, která se vyřeší až při samotném uzavírání smlouvy.

TŘETÍ AŽ ŠESTÁ PŮJČKA

I další půjčky před výplatou od CreditAir můžete čerpat ve stejné částce a se stejnými podmínkami. Jediné, co se mění, je v případě včasného splácení úrok. Z celkových 25 % měsíčně můžete u dalších půjček získat následující slevy.

Třetí půjčka: 10 %
Čtvrtá půjčka: 12,5 %
Pátá půjčka: 15 %
Šestá půjčka: 17,5 %
Sedmá půjčka: 20 %

Dohromady se tak jakožto opravdu věrný zákazník společnosti se skvělou platební morálkou můžete dostat na měsíční úrok v 5% výši.

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditAir - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
2 100 000 Kč
IČO
24849707
DIČ
CZ24849707

Kontaktní údaje:

Creamfinance Czech, s.r.o

Argentinská286/38
170 00 Praha 7

e-mail: info@creditair.cz

Telefon: 800 88 22 88

www: https://www.creditair.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 7 - 18
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o CreditAir

######## ##   ## ##   ## ####### ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
######## ##   ##  ###  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
########  ####### ##   ## #######  ####### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about CreditAir

Viz také:

Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání