Everyday plus

Show costs of loan

Částka úvěru 6200
Doba úvěru 55 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 10000 kč
Čas: 75 dní
Poplatky: 3200 kč
Celkově k úhradě: 13200 kč
Vyplnit žádost


Everyday+ je finská půjčka od společnosti OPR-Finance s.r.o., která spadá pod mezinárodní společnost OPR-Vakuus Oy se sídlem v Helsinkách. Společnost OPR-Vakuus vznikla v roce 2005 a od té doby poskytla nebankovní úvěr klientele čítající více než 300 000 lidí. Na český trh s nebankovní půjčkou Everyday+ vstoupila v roce 2013 a začátkem března 2018 získala licenci pro poskytování nebankovních úvěrů od České národní banky. Everyday plus nabízí kromě standardních spotřebitelských půjček také revolvingový úvěr, který klientům umožní čerpat peníze do schválené částky opakovaně.

 •  Everyday plus je určena všem plnoletým občanům ČR s vlastním bankovním číslem, e-mailem a mobilním telefonem.
 • Půjčku před výplatou od Everyday plus můžete čerpat již od stokoruny. Nejvíce vám pak OPR-Finance půjčí 35 000.
 • Nebankovní půjčku Everyday plus můžete splatit následující den po jejím čerpání. Nejdéle můžete Everyday plus využívat po dobu 61 dní.
 • Při žádosti o první půjčku se musíte u Everyday plus zaregistrovat na web a vyplnit dotazník, další úvěr pak můžete čerpat jako SMS půjčku.
 • Everyday plus nabízí rozložení splátek do několika měsíců s minimální splátkou 300 korun měsíčně.
 • Pokud u Everyday plus čerpáte částku vyšší než 4 999, budete muset podepsat smlouvu a odeslat ji na adresu společnosti.

Everyday plus recenze

Jako na většinu nebankovních poskytovatelů půjček, i na Everyday plus mají lidé rozporuplné názory. Negativně se o společnosti však vyjadřují především ti, kteří půjčku Everyday plus nezískali, nebo jej splatili až po termínu, čímž došlo k nutnosti zaplatit úrok z prodlení.

Mám s Everyday plus půjčkou dobré zkušenosti. Vyhovuje mi, protože můžu schválené peníze čerpat postupně, jak se mi zrovna hodí, nebo je všechny ani nevyužít. Půjčka je skvěle flexibilní, a to mi na rozdíl od klasických půjček nadmíru vyhovuje. Preferuju revolvingové úvěry.

-          Jana

Vyřízení žádosti proběhlo naprosto hladce a všechno se dalo domluvit z domova. Dnes už mám půjčku splacenou a všechno proběhlo naprosto hladce a bez nejmenších problémů.

-          Přemysl

Půjčka od EverydayPlus je u nás nezvyklý a jedinečný produkt. Umožňuje vyřešit krátkodobé finanční problémy téměř každému. Podmínky jsou tu výhodné, mají nízké poplatky, alespoň ve srovnání se společnostmi, které půjčují podobné nízké částky, a navíc je možné si vše pohodlně vyřídit online. Zatím jsem nebankovní půjčku čerpal jen jednou, ale díky zkušenostem vím, že pokud budu ještě někdy v budoucnu potřebovat další menší půjčku, určitě se na ně obrátím znovu.

-          Pavel

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Everyday plus:

Výhody:

 • Splácení je možné provést kreditní kartou
 • Částku do maximální schválené výše úvěru můžete čerpat postupně
 • Na poměry krátkodobých půjček před výplatou nižší RPSN
 • Možnost čerpat finance i několikrát do měsíce
 • Transparentní podmínky splácení

Nevýhody:

 • Registrační poplatek v částce jedné koruny
 • Jedná se o nezvyklý druh úvěru a je nutné pročíst si pečlivě podmínky

Everyday plus shrnutí

Revolvingový úvěr u nás není příliš běžný. V podstatě se podobá debetní kartě, peníze ze svého účtu můžete do určité částky čerpat kdykoliv je zrovna potřebujete. Avšak na rozdíl od bankovní debetní karty jsou u revolvingových úvěrů výrazně vyšší poplatky. OPR-Finance je jedna z mála společností, které tento úvěr nabízí. Navíc je od března 2018 licencovaná u České národní banky. Pokud vám tak nevadí o něco vyšší poplatek a potřebujete půjčku čerpat třeba několikrát v průběhu měsíce, je pro vás Everyday plus určitě skvělou volbou.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Everyday plus krok za krokem:

 1. Zaregistrujete se na web společnosti
 2. Počkáte na e-mail, který vás zavede na dotazník
 3. Vyplníte žádost o půjčku
 4. Zadáte bezpečnostní kód
 5. Pošlete ověřovací poplatek
 6. Zašlete kopii svého občanského průkazu
 7. Po schválení si vyberete si požadovanou částku přes SMS nebo online

Klikněte pro vyplněni formuláře

Everyday plus - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: www.everydayplus.cz/

Registrace na web Everyday plus je velmi jednoduchá. Stačí zadat e-mailovou adresu a zvolit si heslo, které budete používat pro budoucí přihlašování se do vaší administrace, kde naleznete mimo jiné například smlouvu a částku zbývající k doplacení úvěru.

Hned po registraci by vám měl dorazit e-mail (je nutné zkontrolovat složku spam, kde často končí), ve kterém naleznete odkaz, který vás zavede na samotnou žádost.

První část žádosti se bude ptát na základní údaje, mezi které spadá vaše jméno a příjmení, číslo mobilního telefonu, a adresa korespondenčního a případně i trvalého bydliště.

Další údaje, které společnost v této části dotazníku požaduje, je rodné číslo žadatele, číslo jeho občanského průkazu a účet, na který bude v případě schválení žádosti peníze posílat.

Poté se dostanete do druhé části dotazníku. V té se vás bude OPR-Finance ptát na údaje o druhu vašeho bydlení (nájem, vlastní byt, u rodičů…), jeho velikost a na částku, kterou za bydlení zaplatíte. Dále vyplníte počet osob, které živíte, a informace o vašem zaměstnání, případně jiném zdroji příjmu. Další kolonka je na váš hrubý i čistý příjem a úplně poslední, co budete muset vyplnit, jsou vaše celkové měsíční výdaje.

Poté si přečtete podmínky úvěru a žádost odešlete. Obratem vám přijde SMS s bezpečnostním kódem, který na webu vyplníte a počkáte na e-mail, ve kterém vás společnost požádá o zaslání kopie potřebných dokladů a také o registrační poplatek v částce jedné koruny, kterým potvrdíte vlastnictví bankovního účtu.

Poté už jen čekáte na schválení půjčky a své finance podle potřeby čerpáte přes SMS nebo na vašem účtu.


Typy půjček v Everyday plus

Everyday plus nabízí pouze jeden druh úvěru. Tím je krátkodobá půjčka před výplatou, kterou je možné čerpat formou revolvingového úvěru. Můžete ji čerpat opakovaně, nebo si splácení stávajícího úvěru každý měsíc za poplatek protáhnout a rozložit tak splácení až na tři měsíce. Minimální splátka úvěru je jedna třetina celkové jistiny, ta však nesmí být nižší než 300 Kč.

U Everyday plus si můžete půjčit od 100 do 35 000 Kč. Měsíční úrok vždy zůstává ve výši 20 % z půjčené částky, co se však mění je poplatek za výběr peněz.

Pokud si půjčíte 100 Kč, zaplatíte za výběr 20 korun. Prodloužení úvěru na delší dobu se v takovémto případě rozhodně nevyplácí, protože minimální částka, kterou je nutné třeba každý měsíc splatit je 300 Kč.

Nejvyšší částka, kterou může OPR-Finance poskytnout bez podpisu smlouvy je v částce 4 950 Kč. V takovém případě už se poplatek za vybrání financí zvedne na 990 korun a RPSN tak bude 247,58 %. Pokud si budete chtít úvěr prodloužit o další měsíc, musíte zaplatit minimální splátku 1485 Kč a měsíční úrok ve výši 20 % (což tedy dělá dalších 990 Kč).

Jak vypadají podmínky v případě, že si budete chtít půjčit maximální částku, tedy 35 000 Kč?

RPSN i v takovém případě zůstane na 247,58 %. Poplatek za výběr se však vyšplhá na částku 7 000 Kč a dohromady tak OPR-Financím zaplatíte v případě, že půjčku nebudete prodlužovat, 42 000 korun.

Minimální splátka v případě prodloužení dělá 10 500 Kč.

RPSN je stejně jako ostatní poplatky u této půjčky sice na první pohled vyšší, ale ve srovnání s konkurenčními společnostmi, které poskytují krátkodobou půjčku před výplatou, se jedná o celkem slušné podmínky, které rozhodně neuráží.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Everyday plus - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
30 000 000 Kč
IČO
01381300
DIČ
CZ27525210

Kontaktní údaje:

OPR-Finance s.r.o.

Hvězdova1716/2b
140 00 Praha 4

e-mail: info@everydayplus.cz

Telefon: 228 886 969

www: http://www.everydayplus.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:00 – 18:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Everyday plus

##   ## #######  #######   ###  ##  ## 
###  ### ##   ## ##   ##  ## ##  ###  ## 
#### #### ##   ## ##   ## ##  ## #### ## 
## ### ## ##   ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ######### ## #### 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ### 
##   ## #######  ##### ## ##   ## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Everyday plus

Viz také:

Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditPortal
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání