Mobil Půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 6000
Doba úvěru 14 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 6000 kč
Čas: 14 dní
Poplatky: 1116 kč
Celkově k úhradě: 7116 kč
Vyplnit žádost


Mobilní Půjčka je značka krátkodobého úvěru, kterou provozuje česká společnost FinSpace s.r.o. a to už od roku 2008. SMS půjčka Mobil Půjčka slouží především ke svižnému vyřešení neočekávané finanční situace pár dnů před výplatou. Zvláštností tohoto úvěru je způsob jeho vyplacení. Pokud se jedná o vaši první půjčku u této společnosti, dostanete své peníze do tří dnů poštovní poukázkou. Na jednu stranu se jedná o poněkud zdlouhavý proces, ale pro lidi bez bankovního účtu právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu. K tomu, abyste mohli Mobil Půjčku v jakékoliv podobě získat, se však neobejdete bez vlastního klientského účtu na webových stránkách společnosti.

 • Půjčka je určená všem občanům ČR starším 18 let
 • K získání půjčky budete potřebovat mobilní telefon
 • Mobil Půjčka nabízí úvěr v rozmezí 2 000 až 10 000 Kč
 • První půjčku můžete čerpat do maximální výše 3 000 Kč
 • Splatnost úvěru je pokaždé dvacetidenní s možností prodloužení za poplatek v rozmezí 500-750 Kč (podle původní částky úvěru)
 • Vyřízení samotné žádosti probíhá v řádu několika minut

Mobil Půjčka recenze

Mobil Půjčka má mezi klienty spíše průměrné hodnocení. Na tom se podepisuje především pomalé vyřízení první žádosti i menší schvalovatelnost žádostí. Nemá však nouzi ani o kladná hodnocení spokojených zákazníků, pro které je poštovní poukázka vítanou změnou v záplavě půjček vyplácených pouze na bankovní účet, který ani v dnešní době ještě nemá zdaleka každý.

Potřebovala jsem půjčit jenom dva tisíce korun. Musela jsem koupit dárek vnučce k narozeninám. Naštěstí jsem si požádala dost předem, takže mi paní pošťačka peníze doručila a dárek jsem stihla koupit včas a po třech týdnech jsem peníze z důchodu poslala zpět. Naštěstí tady ta možnost je, i když zpátky jsem musela peníze posílat přes syna, tak mi za ten úrok, který po mně tahle půjčka chtěla, trochu vynadal.

-          Jarmila

Všechno jsem vyplnil a půjčku jsem u nich bohužel nedostal, ale naštěstí nechtěli žádné poplatky předem, a dokonce před nimi na svých stránkách varují, takže mě to stálo jen pár minut času. Ale je to škoda, SMS půjčka by mi vyhovovala i do budoucnosti.

-          Pavel

Hledala jsem půjčku docela dlouho a nic mi nevyhovovalo. Nechtěla jsem posílat registrační poplatek a ani jsem nechtěla, aby o ní věděl manžel, se kterým máme společný účet, takže jsem nakonec požádala u MobilPůjčka.cz a všechno proběhlo hladce. Ten úrok se mi zdá přiměřený k tomu, že mi poskytli přesně to, co jsem potřebovala.

-          Martina

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Mobil Půjčka:

Výhody:

 • V případě dalších půjček poměrně rychlé vyplacení peněz na účet

Nevýhody:

 • První půjčka poštovní poukázkou, vyplacení tak trvá o něco déle
 • První půjčka do maximální výše 3000 Kč
 • Výrazně dražší půjčka pro OSVČ
 • V žádosti o podnikatelskou půjčku je dotaz na účel půjčky

Mobil Půjčka shrnutí

Mobil Půjčka to má v široké konkurenci krátkodobých úvěrů docela komplikované. Nenabízí moc zajímavých akcí pro nové ani stávající klienty, nemůže konkurovat rychlostí a neřadí se ani k těm nejlevnějším půjčkám na našem trhu. Nabízí však zajímavou možnost vyplacení půjčky poštovní poukázkou, což může být velkou výhodou pro lidi, kteří si nechtějí zařizovat bankovní účet.

 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Mobil Půjčka krok za krokem:

 1. Zvolíte si částku, kterou si chcete půjčit
 2. Projdete registračním formulářem webu
 3. Vyplníte samotnou žádost o půjčku
 4. Nahrajete dva doklady totožnosti
 5. Počkáte na telefon operátorky, která ověří vaši totožnost
 6. Počkáte na schválení žádosti (probíhá v pracovní dny od 9. do 17. hodin)
 7. Počkáte na poštovní poukázku

Klikněte pro vyplněni formuláře

Mobil Půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo

Hned v prvním kroku po zvolení částky na vás čeká výběr, zda jste stávající klient a chcete se pouze přihlásit nebo jestli se budete teprve registrovat.

V tuto chvíli vyplníte své rodné číslo, telefon a e-mail a přejdete na samostatný formulář s žádostí o půjčku.

Pokud jste udali, že jste OSVČ, čeká vás v této části nejprve dotaz na účel půjčky. Na výběr je druhotná platební neschopnost, úhrada dodavateli, nákup materiálu nebo nákup zboží. Poté už je žádost opět společná.

První část jsou osobní údaje, za které FinSpace s.r.o. považuje jméno, příjmení a číslo občanského průkazu. Další sekce žádosti je dotaz na zdroj příjmů. OSVČ zde vyplní své IČO, zaměstnanec či důchodce svůj stávající zaměstnanecký poměr a všichni poté vyplní svůj měsíční příjem, rodinný stav, počet dětí a kolik měsíčně splácí jiné půjčky.

Poslední dotaz je na adresu jak trvalého, tak kontaktního bydliště.

Nakonec vyplníte číslo účtu (nebo zaškrtnete, že chcete peníze dostat poukázkou), přečtete si smlouvu a žádost odešlete.

Pokud se jedná o první půjčku, nejpozději druhý pracovní den vám zavolá operátorka, která potvrdí vaši totožnost a ten stejný den by vám mělo přijít mezi 9. – 17. hodinou prostřednictvím SMS a e-mailu rozhodnutí, zda byla půjčka schválená. 

V této poslední části žádosti také musíte nahrát kopii občanského a řidičského průkazu (případně pasu či kartičky zdravotní pojišťovny).

Pokud bude půjčka schválená, obdržíte peníze poštovní poukázkou do několika pracovních dní.


Typy půjček v Mobil Půjčka

Protože se jedná o klasickou půjčku před výplatou, nenabízí Mobil Půjčka úvěry rozdělené podle jejich účelu. Přesto se podíváme, jak se liší trochu osekaná první půjčka od všech ostatních a jaké podmínky nabízí FinSpace s.r.o. podnikatelům a živnostníkům.

PRVNÍ PŮJČKA

První půjčka od společnosti FinSpace s.r.o. není zrovna tím nejrychlejším řešením nenadálé situace. Přestože se jedná o krátkodobou půjčku před výplatou a žádost o ni je velmi snadná, počkáme si na peníze v případě úspěšného schválení minimálně dva pracovní dny. Je to dané tím, že pro ověření totožnosti posílá společnost tuto částku poštovní poukázkou. To je velmi vzácná možnost skvělá především pro všechny klienty bez vlastního bankovního účtu, nebo pro ty, kteří peníze na účet z jakéhokoliv důvodu nechtějí.

Co už se však dá považovat za opravdové omezení je maximální částka, kterou si můžete u společnosti jakožto nový klient půjčit. Jedná se totiž o pouhé tři tisíce korun na dobu dvaceti dní. Omezení maximální částky není ničím překvapivé, setkáváme se s ním u převážné většiny poskytovatelů mikropůjček. V souvislosti s pomalejším vyplacením peněz to však může být v tomto případě pro mnohé potenciální klienty omezením, které je od této společnosti odvede.

Mobil Půjčka dokonce ani nenabízí první úvěr zdarma a za půjčku 3 000 na dobu dvaceti dnů tak s RPSN 1 839 % dohromady zaplatíte 3 558 Kč. Konečná částka se skládá z poplatku za zpracování půjčky v částce 459 korun a ze samotného úroku 63 Kč.

DALŠÍ SMS PŮJČKA

Pokud jste se nakonec rozhodli přes menší nepohodlí u Mobil Půjčka první úvěr čerpat, odemkne se vám možnost podat další žádost prostřednictvím SMS, a to až do výše 10 000 Kč. Doba splatnosti zůstává dvacetidenní. Pokud si tuto možnost zvolíte a budete čerpat 10 000 korun, zaplatíte po dvaceti dnech poplatek v částce 1 650 korun a úrok 210 Kč. Dohromady tak budete muset společnosti poslat 11 860 Kč.

Tuto další půjčku už si můžete nechat poslat na účet. Její vyřízení je tak poněkud rychlejší. Mobil Půjčka má bankovní účet u bankovních společností: Moneta Money Bank, Česká spořitelna, ČSOB a Poštovní spořitelna. V rámci těchto institucí jsou po schválení žádosti peníze na vašem účtu v řádu minut. Pokud máte bankovní účet u jiné společnosti, budete si muset počkat pravděpodobně až do dalšího pracovního dne.

PŮJČKA PRO OSVČ

Mobil Půjčka myslí také na lidi, kteří podnikají na volné noze. Její podmínky jsou však v takovém případě diametrálně odlišné. Místo RPSN 1 839 % živnostníkům totiž poskytuje půjčku s RPSN 4 485 % což znamená, že za první půjčku v částce 3000 Kč zaplatíte poplatek 750 Kč. V případě, že vám podmínky budou vyhovovat a obrátíte se na společnost znovu a tentokrát si půjčíte jako živnostník 10 000 Kč, zaplatíte navíc 2 500 Kč.

I ostatní společnosti mají občas oddělenou žádost pro živnostníky a zaměstnance z důvodu odlišného způsobu dokazování příjmů, ale vyšší poplatky pro OSVČ zůstávají v případě nebankovních společností spíše výjimkou.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Mobil Půjčka - Údaje o společnosti:

IČO
28088042
DIČ
CZ 28088042

Kontaktní údaje:

FINSPACE s.r.o.

Revoluční764/17
110 00 Praha 1

e-mail: info@mobilpujcka.cz

Telefon: 773 222 001

www: http://www.mobilpujcka.cz/

Socíální sítě:  

Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Mobil Půjčka

########  ####### ##  ## ##   ## ######## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## ##  ##   ## ##   ## 
######## ##   ## #####  ##   ## ######## 
##  ##  ##   ## ## ##  ##   ## ##  ##  
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ####### ##  ## ####### ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Mobil Půjčka

Jarda 2021-02-12 16:06:42 #174
Dobrý den, tuto půjčku raději nedoporučuji. Neuvěřitelně dlouho trvá schvalování, takže žádost podaná v pátek před desátou byla schválena až v jednu odpoledne, peníze pak poslali až ve dvě, navíc neumí zaškrtnout okamžitou platbu u Monety (je to služba zdarma), což mělo za následek, že půjčka dorazila až v pondělí, kdy již byla k ničemu.
Odpověď

Viz také:

Via SMS
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditOn
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání