Nuko

Show costs of loan

Částka úvěru 8000
Doba úvěru 30 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 8000 kč 8000 kč
Čas: 30 dní 30 dní
Poplatky: 1840 kč
Celkově k úhradě: 8000 kč 9840 kč
Vyplnit žádost


Nuko půjčka je na českém trhu poměrně nová, vstoupila na něj totiž až v roce 2016 a to pod společností Fincapus s.r.o., přesto se na poli nebankovních půjček zařadila k těm lepším společnostem. Nuko primárně poskytuje krátkodobou půjčku před výplatou s maximálně 30denní dobou splatnosti. Stejně jako většina konkurenčních poskytovatelů mikropůjček nabízí zajímavé bonusy pro své nové klienty. Na stálé klienty se však za všech okolností vztahuje pevný ceník, věrnostní slevy se tak u této společnosti nedočkáme a jedinou výhodu, kterou stálý klient získá je možnost půjčit si vyšší částku.

Přesto však není nabídka této české společnosti vůbec špatná, přestože při volbě kratší splatnosti poněkud drahá. Pojďme se podívat na její detaily.

 • Nuko online půjčka je určena všem občanům ČR starším 18 let s trvalým příjmem.
 • U Nuko si můžete půjčit minimálně 1 000, stálým klientům společnost nabízí až 20 000 Kč. Pokud si u Nuko půjčujete poprvé, maximální výše úvěru je 8 000 Kč.
 • Minimální doba splatnosti této rychlé půjčky je 7 dní, nejdéle si můžete peníze půjčit na 30 dní.
 • Nuko prověřuje registry, k získání této online půjčky však nepotřebujete ručitele.
 • Rychlá půjčka Nuko je vhodná i pro důchodce, živnostníky a rodiče na mateřské.
 • Nuko půjčku před výplatou je možné získat už do deseti minut po schválení žádosti
 • Nuko nabízí první půjčku zdarma.
 • Žádost u Nuko schvaluje algoritmus, výsledek se tak dozvíte během pár minut nehledě na den v týdnu či denní dobu.

Nuko recenze

Nuko je poněkud drahá půjčka, která však odpouští úroky z prodlení, pokud přijde platba do 5 kalendářních dnů od doby splatnosti a pečlivě prověřuje registry i potvrzení o příjmu. Negativní reakce jsou tak většinou od lidí, kteří úvěr od této společnosti pro nedostatečnou bonitu nezískali.

 

Nedávno se mi poprvé stalo, že jsem nevyšla s penězi do výplaty. Hledala jsem, co s tím, protože mi bylo blbé obracet se na známé. Nakonec jsem našla Nuko, nebankovní společnost, která půjčuje 8 000 zdarma, což byla přesně částka, kterou jsem potřebovala. Peníze mi přišly za hodinu po vyplnění žádosti, já je za pár dní splatila a mám od všeho klid, takže můžu doporučit.

-          Sandra

Nemám si na co stěžovat, půjčka byla zadarmo a na účtu jsem ji měl do hodinky. Kdybych potřeboval půjčit příště využil spíše jinou společnost, abych měl půjčku znovu zdarma.

-          Milan

Úplně jsem nevěděla, do čeho jdu, půjčku jsem ještě totiž nikdy využít nemusela. A před nebankovní mě vždycky všichni varovali. Ale přečetla jsem si podmínky a vše proběhlo, jak psali na webu. Peníze jsem měla za chvíli a nemusela jsem zaplatit navíc vůbec nic, takže jsem spokojená.

-          Milada

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Nuko:

Výhody:

 • První půjčka zdarma
 • Přehledné webové rozhraní
 • Půjčka je bez ručení, vhodná i pro důchodce či rodiče na mateřské
 • Rychlé schválení žádosti a vyplacení peněz

Nevýhody:

 • Vysoké RPSN při opakované půjčce
 • Neuvádí poplatek za prodloužení půjčky

Nuko shrnutí

Nuko je na českém trhu poměrně krátce a určitě se neřadí k nejlevnějším krátkodobým spotřebitelským úvěrům na trhu. Na druhou stranu novým klientům nabízí první půjčku zdarma a jedná se o důvěryhodnou společnost s individuálním přístupem. Na webu však neuvádí veškeré důležité informace, rozhodně je tak třeba pečlivě přečíst veškerá smluvní ujednání.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Nuko krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a datum splatnosti (termín musí být pracovní den)
 2. Vyplníte dotazník
 3. Nahrajete dva doklady totožnosti
 4. Potvrdíte svůj bankovní účet
 5. Počkáte na schválení půjčky a převod peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

Nuko - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Potvrzení o příjmu

Pokud čerpáte u Nuko půjčku poprvé, budete si muset nejprve vytvořit zákaznický účet, který však slouží i jako samotná žádost o půjčku.

V první části registračního formuláře vyplníte své jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti. Poté vyplníte své kontaktní údaje – zatím pouze e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, na které vám přijde registrační kód.

Poté, co svůj telefon ověříte, můžete přejít k dalšímu kroku a tím je zadání hesla, které budete v budoucnosti používat pro přístup do systému.

Až budete mít tuto část za sebou, přejdete k vyplnění vaší trvalé a případně i kontaktní adresy.

Dalším krokem je přiznání svých příjmů a výdajů. Nuko se vás v první řadě zeptá na zdroj vašich příjmů (OSVČ, zaměstnanec, důchod, mateřská…) a na částku, kterou měsíčně dostáváte i utrácíte za nezbytné výdaje. Další dotaz je na počet členů domácnosti s příjmem i bez. Poslední, co na první straně dotazníku vyplníte, je číslo vašeho bankovního účtu.
Poté už přejdete k části s názvem „Identifikace“.

V této části budete muset nahrát kopii svého občanského průkazu, a ještě jednoho dalšího dokladu, který potvrdí vaši totožnost. Může to být například řidičský průkaz, nebo pas.

Úplně posledním krokem při vyplňování registračního dotazníku je ověření bankovního účtu, což můžete udělat rovnou několika způsoby. Buď nahráním vašich výpisů z účtu, pomocí formuláře v samotné žádosti, nebo zasláním registračního poplatku ve výši jedné koruny.

Až to všechno vyplníte, už pouze počkáte na zpracování žádosti. Výsledek vám přijde prostřednictvím SMS a e-mailu. A v případě schválení pouze počkáte na převod peněz. Pokud máte účet u větších českých bank, přijdou vám peníze obratem, v opačném případě do druhého (pracovního) dne.


Typy půjček v Nuko

Nuko svou půjčku dělí primárně podle toho, zda jste u společnosti o úvěr v minulosti žádali a případně podle toho, jak jste ji byli schopni splatit. Pojďme se tedy společně podívat, jakou nabídku má pro nové zákazníky a jaké podmínky může nabídnout naopak těm, kteří už svou první půjčku úspěšně splatili.

PRVNÍ PŮJČKA

První půjčka je zdarma. Nuko není jedinou společností, která podobný bonus nabízí, na rozdíl od většiny konkurence si zde však může nový zákazník půjčit až 8 000 korun na dobu v rozmezí 7 až 30 dní.
Půjčka zdarma má však svá pravidla. Abychom na tento benefit dosáhli, je nutné splatit úvěr včas a dodržet i ostatní smluvní podmínky. Pokud se s platbou zpozdíme, bude Nuko vyžadovat klasický úrok a samozřejmě také úrok z prodlení. Pokud si budeme chtít půjčku pouze zaplatit, nevyhne se nám poplatek za její prodloužení ani jako novému klientovi.
Úrok z prodlení je u Nuko půjčky 0,1 % z nesplacené jistiny denně. Částku, za kterou je možné půjčku prodloužit společnost neuvádí.

DALŠÍ PŮJČKA

Jakoukoliv další půjčku je u Nuko možné čerpat až do výše 20 000 Kč se stejnou dobou splatnosti, jako je tomu u první půjčky, tedy od 7 do 30 dnů. U dalších půjček už však zaplatíte úrok i poplatky za zpracování úvěru. V případě, že si půjčíte 10 000 Kč na sedm dnů, bude poplatek i s úrokem činit 1 380 Kč, což se rovná RPSN 84 509,27 %. Pokud si termín rozložíte do 30 dnů, poplatek se zvýší na 2 300, což znamená, že společnosti dohromady v případě včasného splacení zaplatíte 12 300 při RPSN 1 141,21 %.
Pokud se před výplatou rozhodnete od společnosti čerpat 20 000 Kč a budete půjčku splácet během sedmi dnů, zaplatíte za ni poplatek ve výši 2 760 Kč opět při RPSN  84 509,27 %. I u splatnosti na 30 dní zůstává RPSN stejné, tedy 1 141,21 %, poplatek bude však už v částce 4 600 Kč.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Nuko - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
32 700 000 Kč
IČO
05591341

Kontaktní údaje:

Fincapus s.r.o.

Karolinská661/4
186 00 Praha 8

e-mail: info@nuko.cz

Telefon: 800 77 88 55

www: https://www.nuko.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 18:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Nuko

######## ##   ## ######## ######## ##  ## 
   ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##    ## ##  
  ##  ##   ## ######## ######  #####  
 ##   ##   ## ##    ##    ## ##  
 ##   ##   ## ##    ##    ##  ## 
######## ####### ##    ######## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Nuko

Viz také:

Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání