Provident Start

Show costs of loan

Částka úvěru 12000
Doba úvěru 90 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 12000 kč 12000 kč
Čas: 90 dní 90 dní
Poplatky: 0 kč
Celkově k úhradě: 12000 kč 12000 kč
Vyplnit žádost


Provident je na našem trhu jednou z nejznámějších poskytovatelů nebankovních půjček. V Česku nebankovní úvěry klientům poskytuje od roku 1997 a své služby každým rokem rozšiřuje a zlepšuje. Poskytuje mikropůjčky i spotřebitelské úvěry a je ideální volbou téměř pro každého.

 • Provident nabízí mikropůjčku do 12 000 v hotovosti i na účet
 • Společnost Provident nabízí první půjčku zdarma
 • Hledáte rychlou půjčku před výplatou? U Provident můžete mít peníze na účtu do 15 minut
 • Online půjčka od Provident nabízí spoustu doplňkových služeb, včetně garance ceny
 • Bojíte se, že nestihnete poslat splátku včas? Splátku online půjčky od Provident si můžete posunout

Provident Start recenze

Provident je na českém trhu už přes dvacet let a za tu dobu služeb této nebankovní společnosti využilo více než milion lidí. Jak to tak už bývá, jejich názory jsou leckdy velmi protichůdné. Přesto po prostudování většího množství zpětné vazby můžete usoudit, že negativní zpětná vazba je obvykle spojená s neschopností své závazky splatit a neochotou ke komunikaci na straně klienta, což u každé společnosti, dokonce i u těch bankovních, vede k vleklým problémům a nepříjemnostem.

Půjčku od Provident jsem si brala na start svého podnikání. Nepotřebovala jsem moc, spíš mít jen nějaké peníze „kdyby něco“. Zaplatila jsem z nich první sociální a zdravotní a na konci měsíce mi ještě pomohly nakoupit pár nezbytností. Za tři měsíce jsem měla dluh z krku a podnikání rozjeté tak, že už další úvěr nebyl potřeba. Každopádně bych se na tuto společnost obrátila kdykoliv znovu.

-          Jarmila

Mikropůjčka od Provident mě zachránila, když mi zaměstnavatel neposlal výplatu. Už jsem neměla na účty a tak tak jsem zvládala krmit děti, protože z alimentů člověk opravdu celý měsíc nevyžije. Nejprve jsem si vzala první půjčku zdarma a potom jsem si od Provident brala ještě jednou větší úvěr a během splácení bylo vše v pořádku a obchodní zástupkyně, která se mnou vše řešila, byla velmi příjemná, dokonce mi se splátkou jednou i pár dní počkala, aniž by mě jakkoliv penalizovala.

-          Petra

Před dovolenou se nám rozbilo auto. Jenže ta už byla zaplacená, naopak na opravu peníze nezbyly. Naštěstí nás Provident zachránil a kdykoliv bych se na něj obrátil znovu. Nemám námitky, vše bylo rychlé a hladké, peníze na účtu hned druhý den ráno a my mohli vyrazit podle plánu.

-          Honza

more opinions

Výhody:

 • Stabilní společnost
 • Půjčka v hotovosti nebo na účet
 • Možnost pozastavit splácení
 • Garance celkové ceny
 • Rychlá půjčka do 15 minut
 • První půjčka zdarma

Provident Start shrnutí

Provident je stabilní společnost s dlouholetou historií a pokud plánujete sáhnout po nebankovní půjčce, s Provident se určitě nespálíte.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Provident Start krok za krokem:

 1. V prvním kroku si vyberete, jestli chcete půjčku na účte nebo v hotovosti
 2. V tom dalším pak zvolíte jakou částku budete chtít a na jak dlouho
 3. Vyplníte buď samotnou žádost nebo dotazník, na jehož základě vás kontaktuje obchodní zástupce
 4. V tuto chvíli si připravte všechny doklady, hlavně občanku (nebo potvrzení o trvalém pobytu) a potvrzení o příjmu
 5. Pokud se budete scházet s obchodním zástupcem, v tento okamžik si domluvíte schůzku, na které společně vyplníte zbytek žádosti
 6. Obchodní zástupce zjistí, jestli můžete půjčku dostat a podle toho vám předá hotovost. Buď na místě nebo s ní přijde další den

Klikněte pro vyplněni formuláře

Provident Start - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com/

Ať už si chcete u Providentu\ vzít půjčku v hotovosti nebo na účet, jedná se o velmi snadnou záležitost na pár minut.

Po samotném vyplnění žádosti, ve které budete uvádět své osobní a kontaktní údaje, čísla osobních průkazů, výši příjmu a rodinnou situaci si vás prověří v případě online půjčky algoritmus a v případě půjčky v hotovosti obchodní zástupce.

Zda úvěr získáte nebo ne se tak dozvíte do pár minut a stejně tak v ideálním případě do pár minut získáte i peníze. Doba získání peněz však záleží na částce půjčky i na rychlosti převodu mezi bankami. Můžou vám tak přijít do 15 minut nebo až další pracovní den.


Typy půjček v Provident Start

Kromě klasických spotřebitelských úvěrů Provident nabízí také, pro mnohé mnohem zajímavější možnost, krátkodobé půjčky před výplatou v hotovosti nebo na účet. Kromě toho nabízí také dnes tak populární první půjčku zdarma.

PŮJČKA START

Rozhodně nejzajímavější možnost, kterou Provident nabízí, je jeho půjčka PROVIDENT START. Jde totiž o první půjčku zdarma. To znamená, že si každý klient, který u Providentu\ ještě v minulosti půjčku neměl, může půjčit až 12 000 korun a na poplatcích ani úrocích nezaplatit ani halíř navíc.

Půjčka Start je vhodná jak na rychlé řešení akutního problému před výplatou nebo před proplacením faktury, tak na rozjezd nových začátků. S 12 000 už můžete nakopnout lecjaký projekt nebo si sehnat vlastní bydlení.

Tím, že za ni nezaplatíte nic navíc je to stejně bezpečné, jako si peníze na samostatnost půjčit třeba od maminky.

Půjčku PROVIDENT START si můžete vzít přímo od obchodního zástupce v hotovosti nebo si ji můžete nechat zaslat na bankovní účet. Žádné peníze navíc nezaplatíte ani v jednom případě.

ZELENÁ PŮJČKA V HOTOVOSTI

Pokud už jste možnosti první půjčky zdarma využili a potřebujete ještě pár korun navíc, můžete se k Provident vrátit. Další úvěr sice splatíte podle klasického ceníku, ale můžete si vzít mnohem vyšší částku a Provident navíc nabízí spoustu akcí, soutěží a výhodných nabídek také svým věrným klientům. Půjčku v hotovosti s názvem ZELENÁ PŮJČKA můžete čerpat formou mikroúvěru nebo klasického spotřebitelského úvěru. Provident ji totiž nabízí v částce 3 000 – 90 000 korun s dobou splácení od tří do 36 měsíců.

Pokud si tak u Provident vezmete jako svou druhou půjčku například menší úvěr v částce 15 000 korun s roční dobou splácení, zaplatíte dohromady 20 784 Kč s RPSN 88,24 % a měsíčně budete platit splátku v částce 1 732 Kč.

Půjčka v hotovosti má u Provident o něco vyšší RPSN z důvodu platů obchodních zástupců a jejich cestovních nákladů. Pokud byste chtěli na úrocích a poplatcích ušetřit, nabízí se vám tzv. Modrá půjčka na účet.

MODRÁ PŮJČKA ONLINE

Stejně jako u předchozí možnosti i půjčku na účet můžete čerpat v nižších částkách a použít ji tak formou mikroúvěru, nebo si můžete zvolit čerpání úvěru až do částky 130 000 korun. Pokud si tuto půjčku ukážeme na stejném příkladu jako půjčku v hotovosti, zjistíme, že za 15 000 Kč na dobu jednoho roku dohromady zaplatíte 19 999 s RPSN 78,17 %, při měsíční splátce 1 667 korun.

Jak už jsme psali u popisu půjčky v hotovosti, rozdíl v úrocích a poplatcích je způsoben především rozdílnými náklady. Online půjčka zaměstná méně lidí a celkově je na vyřízení a logistiku mnohem jednodušší.

Další výhoda online půjčky je v rychlosti jejího vyřízení. Online půjčku můžete mít do 15 minut na účtu. V případě půjčky v hotovosti budete muset čekat na obchodního zástupce a celý proces se tak o něco protáhne.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Provident Start - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
82 528 000 Kč
IČO
25621351
DIČ
CZ25621351

Kontaktní údaje:

Provident Financial s.r.o.

Olbrachtova9/2006
140 00 Praha

e-mail: provident.cz@provident.cz

Telefon: 800 660 666

www: https://www.provident.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 20
sobota a neděle: 9 - 18
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Provident Start

##  ## ####### ##  ##  ###  ######## 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ##  ##   ## 
## ##  ##   ## ## ##  ##  ## ##   ## 
#####  ##   ## #####  ##   ## ##   ## 
## ##  ##   ## ## ##  ######### ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##  ## ####### ##  ## ##   ## ######## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Provident Start

Viz také:

Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
SOS Credit
4.3

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání