Půjčkomat

Show costs of loan

Částka úvěru 10000
Doba úvěru 31 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 10000 kč 10000 kč
Čas: 31 dní 31 dní
Poplatky: 0 kč
Celkově k úhradě: 10000 kč 10000 kč
Vyplnit žádost


Půjčkomat spadá pod estonskou společnost Friendly Finance a na českém trhu působí od roku 2012 jako poskytovatel nebankovních půjček. Kromě České republiky působí Friendly Finance pod značkou Půjčkomat také na Slovenku, v Estonsku a v Polsku. Tato společnost získala jako jedna z prvních v ČR licenci pro poskytování nebankovních půjček od ČNB, což znamená, že se na ni můžete s klidem obrátit jakožto na zodpovědného věřitele, který ke klientům přistupuje individuálně a případné problémy se splácením se snaží vyřešit nejprve dohodou a až v krajním případě sankcemi, případně soudní cestou. Půjčkomat všechny žádosti o půjčku zpracovává svým algoritmem, který funguje bez ohledu na pracovní dobu 24 hodin denně.

·         Půjčkomat nabízí svou mikropůjčku v částce 500 – 22 000 Kč s dobou splácení v rozmezí 5 až 31 dní

·         Získat půjčku mohou všichni plnoletí občané ČR. Podmínkou půjčky bez doložení příjmu je nemít nesplacený dluh u jiné společnosti. V opačném případě je podmínkou také prokazatelný příjem a vlastní bankovní účet, který musí klient potvrdit zasláním registračního poplatku v částce 1 koruny

·         Půjčkomat nabízí první půjčku pouze do výše 10 000 Kč, tuto částku si však můžete půjčit zdarma. To znamená, že v případě splacení částky v řádném termínu, nezaplatíte ani korunu navíc

·         Vyřízení žádosti u Půjčkomatu probíhá automatizovaně, zda vám byla půjčka schválena se tak dozvíte v řádu minut, a to stejně tak o víkendech a svátcích, jako v pracovní dny.

·         Půjčka u této společnosti je splatné v jedné částce a splácení je možné rozdělit do splátkového kalendáře na více měsíců pouze na speciální žádost

·         Po zaplacení poplatku je možné svou půjčku prodloužit o dalších 45 dní. Výše poplatku se odvíjí od půjčené částky i na počtu dní, o které chce klient splatnost prodloužit

Půjčkomat recenze

Půjčkomat má licenci od ČNB, jedná se tak o férového poskytovatele nebankovních úvěrů a nejvíce stížností se dá najít na to, že společnost jedinci půjčku bez udání důvodů neposkytla.

Půjčkomat jsem v tomto roce využil už několikrát a jsem pořád spokojený. Myslím si, že jde o jednu z nejserióznější nebankovních společností na trhu. Prozatím mě proti nim nenapadá jediné křivé slovo. Co se píše ve smlouvě, to platí a nikdy na mě nevytáhli žádné nepříjemné překvapení v podobně nečekaných poplatků. Když jsem byl v nouzi, vždy mi pomohli.

-          Martin

Jednou jsem potřebovala opravdu akutně půjčit peníze o víkendu a v okolí jsem se neměla na koho obrátit. Většina ostatních nebankovních firem má provozní dobu jen ve všední dny a o bankách ani nemluvím. Jenže já jsem peníze potřebovala opravdu hned. Naštěstí jsem narazila na Půjčkomat, kde moji žádost vyřídili během pár minut a já jsem peníze dostala včas, jednalo se samozřejmě trochu i o štěstí, že mám účet u stejné banky. Jsem s Půjčkomatem opravdu spokojená.

-          Jarmila

Půjčkomat je celkem prověřená společnost a když jsem neměl na výběr než si vzít u nebankovky, volil jsem právě je. Půjčku jsem dostal, ale když jsem řešil další finanční problémy, naúčtovali si docela dost tučný poplatek za prodlužení a celková částka výrazně narostla.

-          Jan

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Půjčkomat:

Výhody:

 • Rychlé vyřízení žádosti
 • Minimum papírování
 • Dostupnost téměř pro každého
 • Tato půjčka je bez doložení příjmu (v případě pozitivní historie splácení)

Nevýhody:

 • Registrační poplatek 1 Kč
 • Převod peněz se může kvůli registračnímu poplatku prodloužit

Půjčkomat shrnutí

Půjčkomat je mezinárodní společností s dobrou pověstí. Na českém trhu působí od roku 2012 bez větších problémů, licence od ČNB zaručuje férovost jednání. Stejně jako u ostatních nebankovních společností, i u Půjčkomatu můžeme očekávat poměrně vysoké RPSN, což je však u krátkodobých půjček naprosto běžné a svým způsobem nezbytné. Další zdánlivou nevýhodou jsou vysoké poplatky za prodlení se splácením, ale i s tím je třeba počítat u všech nebankovních úvěrů. 

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Půjčkomat krok za krokem:

 1. Vyberete částku, kterou chcete čerpat a den, kdy ji chcete splatit
 2. Zaregistrujete se na webu společnosti
 3. Pošlete registrační poplatek 1 Kč pro ověření účtu
 4. Počkáte na peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Půjčkomat - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0

Zdroj: www.youtube.com

Dotazník na Půjčkomatu je poměrně jednoduchý. První krok se skládá pouze z vyplnění e-mailu a nastavení hesla, které budeme chtít používat.
Dále vyplníme naše osobní údaje, tedy jméno a příjmení, rodné číslo a telefonní číslo, které v dalším kroku ověříme zapsáním kódu z SMS, kterou nám Půjčkomat na uvedené číslo zašle.

Poté přistoupíme k osobnějším údajům. Půjčkomat bude chtít číslo našeho občanského průkazu, a adresu trvalého bydliště. Poté uvedeme náš zaměstnanecký poměr (vybírat můžeme z možností: nezaměstnaný, plný úvazek, částečný úvazek, OSVČ, důchodce, brigádník nebo bez práce) a číslo účtu. Až po něm přichází na řadu informace o výši našeho měsíčního příjmu a výdajů, i na počet členů domácnosti a kolik z nich je pracujících.

Poté už můžeme přejít k dalšímu kroku, kterým je zaslání registračního poplatku na účet.

Dále už můžeme čekat na schválení půjčky, je však možné, že si společnost vyžádá dodatečné ověření našich údajů. To znamená, že se hodí mít připravenou kopii občanského průkazu a potvrzení o příjmu buď ve formě výpisů z účtu, nebo výplatních pásek. Ani jedna z těchto věcí není u Půjčkomatu nezbytně nutná, ale společnost si může doklady vyžádat v případě nejasností, nebo pokud čerpáte půjčku jinde.


Typy půjček v Půjčkomat

Stejně jako ostatní společnosti, které poskytují půjčky před výplatou, ani Půjčomat své úvěry nerozděluje podle účelu, na který potřebuje finance čerpat, ale pouze podle toho, zda si berete svůj první úvěr u této společnosti, nebo se ke společnosti vracíte a ta už má tak nějaké povědomí o vaší platební morálce.

PRVNÍ KRÁTKODOBÁ PŮJČKA PŘED VÝPLATOU

Svou první půjčku zdarma můžete čerpat od částky 500 Kč až do 10 000 korun. A to s nulovým RPSN a úrokem. Půjčku je s těmito výhodnými možné splatit kdykoliv v rozmezí 5 až 31 dnů. Jediné, co za tuto půjčku musíte zaplatit, je registrační poplatek na web v částce jedné koruny. Tento poplatek slouží Půjčkomatu k potvrzení vaší totožnosti a toho, že bankovní účet, na který společnost půjčku pošle, patří skutečně vám.

DALŠÍ PŮJČKA

Další půjčku před výplatou můžete čerpat už nad počátečních 10 000 Kč. Maximální částka, kterou může Půjčkomat před výplatou půjčit, je 22 000 Kč. Jaké jsou podmínky v tomto případě? Pojďme se podívat na několik příkladů.

Chcete si půjčit 10 500 Kč na pět dnů, abyste mohli krátce před výplatou opravit auto, nebo si pořídit novou ledničku jako náhradu za tu, která se nečekaně rozbila? V takovém případě za půjčenou částku společnosti za úvěr zaplatíte poplatek 821 Kč a po pěti dnech tak pošlete zpět 11 321 Kč, což se rovná RPSN ve výši 24 265,2 %. Pokud potřebujete čerpat tuto částku na delší dobu, třeba tu nejdelší, tedy 31 dní, zaplatíte na poplatku 2 545 Kč a dohromady tak Půjčkomatu po měsíci pošlete 13 045 Kč. V tomto případě se RPSN oproti předchozímu příkladu sníží na 1 187,6 %.

Co když potřebujete půjčit více? Podíváme se ještě na to, jak to vypadá při půjčce 22 000 Kč. Za takovou částku po pěti dnech zaplatíte při RPSN 3 675,7 % poplatek 1 122 Kč. Pokud chcete tuto částku splatit až po měsíci, zaplatíte za ni 3 410 Kč. RPSN bude v tomto případě „pouhých“ 445,6 %.

PŮJČKA NA SPLÁTKY

Půjčkomat svým klientům v krajním případě nabízí také splátkový kalendář. V takovém případě si můžete půjčku například v částce 10 000 Kč rozložit do dvou splátek ve výši 6 851 Kč. Dohromady tak za tuto možnost zaplatíte 13 702 Korun. RPSN je v tomto případě 1600,7 %.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Půjčkomat - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
1 800 000 Kč
IČO
24212229
DIČ
CZ24212229

Kontaktní údaje:

Friendly Finance Asia, s.r.o.

Olivova2069/4
110 00 Praha 1

e-mail: podpora@pujckomat.cz

Telefon: 236 040 404

www: https://www.pujckomat.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 – 20:00
sobota a neděle: 9 – 17:00

Bankovní účty:

ceska-sporitelnafiokomercnimoneta-bankceshoslovenska-obchodni-banka

Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Půjčkomat

######## ##  ## ##   ## #######  ###### 
  ##   ## ## ###  ### ##   ## ##  ## 
  ##   ####  #### #### ##   ## ##    
  ##    ##  ## ### ## ##   ## ##    
  ##    ##  ##   ## ##   ## ##    
  ##    ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
  ##    ##  ##   ## #######  ###### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Půjčkomat

Viz také:

Kamali
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cool credit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Creditstar
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání