Simplepůjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 5500
Doba úvěru 18 dní

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 6000 kč
Čas: 21 dní
Poplatky: 1200 kč
Celkově k úhradě: 7200 kč
Vyplnit žádost


Simplepůjčka.cz je rychlá SMS půjčka před výplatou. Na našem trhu působí Simple půjčka pod akciovou společností Simfina od roku 2011 a za tu dobu už si stihla najít dostatek věrných zákazníků. Simple Půjčka je česká společnost se sídlem v pražských Malešicích. Věnuje se krátkodobým nebankovní půjčkám do 10 000 korun. Stejně jako u většiny ostatních mikropůjček je nejsilnější stránkou úvěru Simple půjčka rychlost vyřízení bez zbytečné administrativní zátěže pro klienty. Stálí zákazníci, kteří už mají na webu Simple půjčka účet, si o tento úvěr mohou požádat dokonce prostřednictvím SMS.

 • Simple půjčka je určena všem občanům ČR starším 18 let, kteří si mohou dovolit úvěr splatit a nejsou v exekučním řízení ani ve hmotné nouzi.
 • U Simplepůjčka si můžete půjčit v rozmezí 1 000 až 10 000 korun až na dobu 30 dnů
 • Maximální možná částka, kterou vám Simple půjčka.cz poskytne, se rozděluje podle toho, kolik úvěrů už jste u ní čerpali.
 • V případě kompatibilní banky je možné mít od Simple půjčka peníze na účtu do 30 minut od schválení žádost.
 • K získání půjčky od Simplepůjčka.cz potřebujete vlastní bankovní účet, telefon a občanský průkaz.
 • Simplepůjčka.cz umožňuje za 20% poplatek prodloužit dobu splatnosti úvěru.

Simplepůjčka recenze

Na společnost Simple půjčka převažují spíše negativní názory. Většinou se však jedná o stížnosti na velké smluvní pokuty za zpoždění, které má společnost na svém webu uvedené, nebo o stížnosti na nedostatek komunikace ze strany společnosti.

Zaplatila jsem včas, ale bojím se, zda je všechno v pořádku, protože mi nepřišlo žádné potvrzení o zaplacení a když jim chci zavolat, tak mi nikdo nebere telefon. Půjčku jsem dostala, zaplatila jsem v její ceně docela vysoký poplatek za administrativní náklady, tak bych čekala, že se mnou budou alespoň komunikovat.

-          Milena

Nemám co vytknout, je sice hodně drahá, ale peníze jsem potřeboval rychle a nechtělo se mi hodiny řešit, kam se vrtnou, myslím, že jsou v tom všechny nebankovní společnosti dost podobné a nemají si co vyčítat. Škoda, že jsem si nemohl půjčit více než tři tisíce, ale aspoň jsem to bezproblémově splatil a nezamotal se do nekonečného a drahého prodlužování splatnosti.

-          Libor

Neměl jsem se Simple půjčkou žádný problém, přestože mě pár lidí varovalo, že se nechovají úplně férově. Sám jsem na problém nenarazil.

-          Ruda

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Simplepůjčka:

Výhody:

 • Rychlé vyřízení
 • Možnost čerpání prostřednictvím SMS
 • Česká společnost

Nevýhody:

 • Půjčuje pouze nízké částky
 • Na nejvyšší částku dosáhnou pouze pravidelní klienti společnosti
 • Vysoké RPSN
 • Oproti konkurenci nenabízí žádnou výhodu
 • Registrační poplatek
 • Nenabízí první půjčku zdarma
 • Spolupracuje pouze se třemi bankami
 • Spíše negativní recenze

Simplepůjčka shrnutí

Simplepůjčka.cz je klasický krátkodobý SMS úvěr pro ty, kteří se těsně před výplatou dostanou do nečekané situace a potřebují rychle půjčit hotovost. Nejedná se o společnost, která by mezi velkou konkurencí nebankovních mikropůjček ať už pozitivně či negativně vyčnívala. Její RPSN je s konkurencí srovnatelné, avšak na rozdíl od konkurence nenabízí žádné výhody pro nové, ani stávající klienty.
Naopak menší konkurenční nevýhodou této firmy je nízká částka, kterou si u ní můžete půjčit. Na deset tisíc korun, které mnozí ostatní poskytovatelé krátkodobých úvěrů poskytují v rámci první půjčky zdarma, si musíte u Simplepůjčka.cz půjčit minimálně sedmkrát.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Simplepůjčka krok za krokem:

 1. Vyberete si částku, kterou chcete čerpat
 2. Zaregistrujete se na webu společnosti
 3. Přečtete si veškeré smluvní podmínky
 4. Pošlete registrační poplatek
 5. Počkáte na schválení úvěru

Klikněte pro vyplněni formuláře

Simplepůjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

Po výběru parametrů vaší požadované půjčky se dostanete na registrační formulář Simple půjčka. Tento formulář má pouze jednu stránku, ale čeká vás docela dost vyplňování, což je však u podobných registrací běžné. Formulář je alespoň přehledný a neklade žádnou otázku, která by vás mohla zaskočit, přesto si ho společně projdeme.

V jeho první části vyplníte své osobní údaje. To znamená jméno a příjmení, rodné číslo a číslo vašeho bankovního účtu, dále pak číslo občanského průkazu, e-mail a váš telefonní kontakt.

V druhé části společnosti prozradíte svou adresu. A to jak tu, na které momentálně bydlíte, tak tu, kterou máte zapsanou v občanském průkazu.

Další, třetí blok dotazníku, je určen údajům o vašich příjmech. Tady vyplníte, kolik peněz měsíčně dostáváte a jaký je váš zdroj příjmu. Dále budete muset vyplnit jméno vašeho zaměstnavatele, na jaké pozici u něj pracujete a v poslední řadě také kontakt přímo na vašeho nadřízeného.

Předposlední částí dotazníku jsou pak otázky na vaše výdaje a bydlení. Tedy zda bydlíte ve vlastním, či v nájmu nebo u rodičů, vaše náklady na bydlení, osobní náklady (například na jídlo), zda žijete v domě či bytě, a nakonec se vás dotazník zeptá, kolik zaplatíte za energie a případné další půjčky.

V poslední řadě vyplníte kontaktní osobu, na kterou se společnost obrátí, pokud si bude potřebovat ověřit zadané údaje.

Hned potom můžete postoupit do další části dotazníku, tou je přečtení si smluvních podmínek.

Úplně posledním krokem je odeslání registračního poplatku v částce jedné koruny, prostřednictvím kterého si společnost ověří váš bankovní účet. Budete také potřebovat nahrát kopii vašeho občanského průkazu. Poté už jen počkáte na schválení, které proběhne v řádu minut od doručení registračního poplatku a na případný převod peněz na účet, který by v případě, že máte stejnou banku jako Simple půjčka, neměl zabrat více než půl hodiny. Společnost má své bankovní účty u společností Raiffeisenbank, Komerční banka a ČSOB.


Typy půjček v Simplepůjčka

Simplepůjčka.cz má své úvěry rozdělené do osmi kategorií, které si však tentokrát nebudeme procházet jednotlivě krok za krokem, protože se od sebe zas až tolik neliší. Podíváme se pouze na to, jakou maximální částku si můžete půjčit a na pár reprezentativních příkladů jejího splácení.

První úvěr můžete u Simple půjčka získat v rozmezí jednoho až tří tisíců korun. Tato společnost však nenabízí první půjčku zdarma, takže za ni budete muset zaplatit nehledě na celkovou půjčenou částku a dobu splácení. Pokud si tak půjčíte právě 3 000 Kč na 30 dní, zaplatíte administrativní poplatek 744 korun a úrok 96 Kč. To znamená, že dohromady společnosti vrátíte 3 840 korun a RPSN této půjčky bude 1916 %. Pokud byste si půjčovali naopak pouze na 7 dní, sníží se administrativní poplatek na 188 a úrok na 22. RPSN bude 3 306 % a dohromady vrátíte 3 210 Kč.

Při druhém úvěru od Simple půjčka si můžete půjčit maximálně 4 000 Kč. RPSN zůstává stejné jako v předchozím příkladu.

Pokud si u Simple půjčka berete třetí úvěr, půjčí vám o další tisícovku víc, čerpat tak můžete maximálně 5 000 Kč. Takto se maximální částka po jednom tisíci korun zvedá až k osmé půjčce, při které můžete už čerpat maximální výši úvěru, tedy 10 000 Kč.  

Pokud se pro rozhodnete tuto možnost jakožto stálý klient využít, zaplatíte za čerpání úvěru na třicet dní administrativní poplatek 2 479 korun a úrok 321 korun. RPSN tak zůstává stejné jako při první půjčce, to znamená 1916 %. Dohromady za půjčku zaplatíte 12 800 Kč.

V případě, že budete tuto částku čerpat na pouhých sedm dní, bude se celková zaplacená částka skládat z administrativního poplatku 625 Kč a úroku 75 Kč. Dohromady tak při RPSN 3306 % společnosti vrátíte 10 700 Kč.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Simplepůjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
24823546

Kontaktní údaje:

Simfina a.s.

Počernická509/85
108 00 Praha 10

e-mail: info@simplepujcka.cz

Telefon: 702 034 931

www: http://www.simplepujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 17:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Popis produktu Simplepůjčka

Simple půjčka je klasický krátkodobý SMS úvěr pro ty, kteří se těsně před výplatou dostanou do nečekané situace a potřebují rychle půjčit hotovost. Nejedná se o společnost, která by mezi velkou konkurencí nebankovních mikropůjček ať už pozitivně či negativně vyčnívala. Její RPSN je s konkurencí srovnatelné, avšak na rozdíl od konkurence nenabízí žádné výhody pro nové, ani stávající klienty.
Naopak menší konkurenční nevýhodou této firmy je nízká částka, kterou si u ní můžete půjčit. Na deset tisíc korun, které mnozí ostatní poskytovatelé krátkodobých úvěrů poskytují v rámci první půjčky zdarma, si musíte u Simple půjčka půjčit minimálně sedmkrát.

 


Přidejte svůj názor o Simplepůjčka

######## ##   ## ##  ## ######## ######## 
##   ## ##   ## ##  ## ##      ## 
##   ## ##   ## ## ##  ##      ##  
######## ##   ## #####  ######   ##  
##  ##  ##   ## ## ##  ##     ##   
##  ## ##   ## ##  ## ##    ##   
##   ## ####### ##  ## ######## ######## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Simplepůjčka

Viz také:

Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Půjčka7
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
CreditGo
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání