Clever půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 57000
Doba úvěru 14 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 57000 kč
Čas: 16 měs.
Splátka: 4750 kč
Celkově k úhradě: 76000 kč
Vyplnit žádost


Clever půjčka působí v České republice pod olomouckou společností JET Money s.r.o., která byla založena už v roce 2000. Jedná se o kompletně českou společnost, která se věnuje poskytování finančních produktů a nebankovním půjčkám. Kromě svého hlavního produktu, takzvané Smart půjčky, kterou je možné čerpat i splácet v hotovosti, nabízí půjčení finančních prostředků také pod značkou Clever půjčka, která je sice bezhotovostní, ale nabízí na půjčení o něco vyšší částku. Clever půjčku mohou získat téměř všichni s trvalým příjmem a nevyžaduje příliš papírování.

·    Clever půjčku můžete získat v rozmezí od 15 000 do 99 000 Kč. Splácení této bezúčelové půjčky si můžete nastavit na dobu 12 nebo 16 měsíců

·    Půjčka je určená všem plnoletým občanům ČR s trvalým příjmem

·    Pro schválení žádosti a podpis smlouvy budete potřebovat dva doklady totožnosti. Vedle občanského průkazu je nejlepší volbou pas nebo řidičský průkaz, svou totožnost však můžete dále prokázat například rodným listem.

·    Clever půjčku společnost posílá na účet v den podpisu smlouvy a částka by měla přijít nejpozději do druhého dne, avšak převod mezi některými bankami může trvat i déle. 

·    Žádost o půjčku probíhá telefonicky, první část žádosti můžete však vyplnit přímo na webu společnosti. Po odeslaní kontaktní údajů pouze počkáte, až vás operátor kontaktuje a rozjednanou žádost s vámi dokončí.

·   Clever půjčku můžete získat bez účelu a ručení. Pokud však máte nedostatečnou bonitu, může vyžadovat ručení majetkem, nebo spolužadatele. Schválení půjčky probíhá bez náhledu do registrů

·    Clever půjčka je dostupná i pro podnikatele, důchodce a rodiče na mateřské či rodičovské dovolené

Clever půjčka recenze

Clever půjčka má díky svému přiměřenému RPSN a individuálnímu přístupu ke klientů celkem dobré hodnocení. Pokud si klienti stěžují, jedná se o stížnosti namířené proti konkrétním obchodním poradcům, nikoliv proti společnosti nebo půjčce jako takové.

Nemyslím si, že bych výběrem této půjčky chyboval. Nepochybně existují i levnější společnosti, na druhou stranu tady byly přehledné podmínky a zaměstnanci firmy jednali rychle, ochotně a hlavně příjemně. Nebankovní půjčka Clever je skvělou možnosti pro všechny, kdo chtějí rychlý úvěr vyřízený přes internet a nechtějí riskovat u podivných společností. Za sebe mohu jedině doporučit.

-          Filip

Všechno mi vyhovovalo, peníze mohly na být na účtu rychleji, ale to je asi spíš chyba banky, než půjčky

-          Martin

U JET Money mám už třetí půjčku, jednu jsem brala přes Smart půjčku a dva další úvěry u Clever půjčky. Nikdy jsem neměl žádný problém, platím vždy s předstihem a opravdu si nemám na co stěžovat. Druhou půjčku u společnosti jsem dostal dokonce bez nějakého zdlouhavého vyplňování dotazníku, informace měli a věděli, že platím. Za mě zkrátka spokojenost

-          Vilma

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Clever půjčka:

Výhody:

 • Jednoduchý a rychlý dotazník
 • V oblasti nebankovních půjček relativně nízké RPSN
 • Půjčka až 99 000 bez kontroly registrů

Nevýhody:

 • Vyřízení probíhá telefonicky
 • Nutnost podepsat a odeslat smlouvu
 • Schvalování probíhá pouze v pracovní dny

Clever půjčka shrnutí

Clever je nebankovní půjčka na cokoliv až do 99 000 Kč s možností splácet hotově, nebo na účet. Jedná se o rychlou půjčku s vyřízením do druhého pracovního dne, se kterou jsou klienti převážně spokojení a v konkurenci ostatních nebankovních poskytovatelů zvládne obstát na slušné úrovni.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Clever půjčka krok za krokem:

 1. Vyplníte krátký formulář na webu
 2. Počkáte na telefon od obchodního zástupce
 3. Odpovíte na dodatečné otázky
 4. Zašlete potřebné doklady
 5. Domluvíte si způsob podpisu smlouvy

Klikněte pro vyplněni formuláře

Clever půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Požádat o Clever půjčku společnosti JET Money je velmi snadné. V internetovém dotazníku na webu nenajdete moc otázek, jediné, co po vás bude chtít, jsou vaše osobní údaje (jméno, příjmení, RČ, telefon, e-mail a adresu vašeho současného bydliště). Dobrovolně můžete také vyplnit zdroj, ze kterého jste se o Clever půjčce dozvěděli. Pak už jen počkáte na telefon, a vše s obchodním zástupcem domluvíte osobně. Určitě po vás bude chtít vědět vše, o vašich příjmech a výdajích a pokud jste zaměstnanec, připravte si i veškeré údaje o vašem zaměstnavateli. Dále bude chtít znát čísla vašich dokladů totožnosti.

Obchodní zástupce společnosti by vás měl kontaktovat nejpozději druhý den od vyplnění žádosti. Pokud na půjčku spěcháte, nebo se vám nechce vyplňovat ani kraťoučký internetový dotazník, můžete do společnosti rovnou zavolat.

Před samotným telefonátem si připravte dva doklady totožnosti a pro jistotu také potvrzení o příjmu v podobě výpisu z účtu či výplatnice, nebo alespoň pracovní smlouvu.


Typy půjček v Clever půjčka

JET Money s.r.o. pod svou značkou Clever půjčka svůj nebankovní úvěr od 15 000 do 99 000 Kč, a to pouze formou převodu na účet.

Jak vypadá splácení Clever půjčky na konkrétním příkladu?

Pokud si u JET Money pod touto značkou půjčíte 30 000 korun a zvolíte si šestnáctiměsíční dobu splácení, měsíčně budete společnosti posílat splácet 3 125 Kč a dohromady Jet Money během této doby zaplatíte navíc 7 800 Kč. Dohromady tak se vším všudy splatíte pouze o tuto částku více, to znamená 37 800 Kč. A co všechno v této částce svému potenciálnímu věřiteli zaplatíte?

V první řadě se jedná o roční úrok, který je u Clever půjčky ve výši 25 %. Navíc si však společnost účtuje administrativní poplatek za uzavření smlouvy. V tomto ukázkovém případě se jedná o 300 Kč. RPSN je u této půjčky v částce 30 000 na 12 měsíců 59 %.

A co když si chcete půjčit více a na delší dobu? V případě maximálního čerpání půjčky, to znamená ve výši 99 000 korun na nejdelší možnou dobu, tedy 16 měsíců, zůstává roční úroková sazba na 25 %, ale poplatek za uzavření smlouvy se zvýší na částku 1 287 Kč.  Celková částka, kterou klient společnosti za půjčku zaplatí se tak vyšplhá na 34 287 Kč. To znamená, že dohromady zaplatíte 133 287 korun. RPSN je v tomto případě o něco nižší, konkrétně se jedná o 58,3 %, což jsou v konkurenci půjček s podobnými podmínkami relativně rozumné procento.

Oba příklady jsou čerpané z kalkulačky na webu společnosti. Protože však Clever půjčka přistupuje ke svým klientům individuálně, může vám společnost nabídnout výhodnější, nebo naopak o něco horší podmínky. Ty se totiž určují na základě vaší bonity a celkové schopnosti splácet.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Clever půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
3 000 000 Kč
IČO
25858246
DIČ
CZ25858246

Kontaktní údaje:

JET Money, s.r.o.

Hněvotínská241/52
779 00 Olomouc

e-mail: info@cleverpujcka.cz

Telefon: 585 20 26 99, 840 111 177

www: https://www.cleverpujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:30 - 17
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Clever půjčka

##   ## ####### ########  ###  ######## 
##   ## ##   ## ##     ## ##  ##    
##   ## ##   ## ##    ##  ## ##    
######### ##   ## ######  ##   ## ######  
##   ## ##   ## ##    ######### ##    
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##    
##   ## ####### ##    ##   ## ##    

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Clever půjčka

Viz také:

Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání