Kimbi

Show costs of loan


Kimbi je značka nebankovního úvěru, která spadá pod známou mezinárodní společnost Zaplo. Kimbi se však na rozdíl od krátkodobé mikropůjčky Zaplo řadí ke středním úvěrům, které je možné splácet podstatně delší dobu. Zaplo, pod kterou tato nebankovní půjčka spadá, může svým klientům poskytnout úvěr maximálně na 30 dní, Kimbi naopak nabízí půjčku až na to dobu dvou let. Avšak i Kimbi půjčka je bezúčelová a vhodná pro lidi, kteří nemohou, nebo z jakéhokoliv důvodu nechtějí, čerpat úvěr od bankovní společnosti. Kimbi si zakládá především na transparentním a diskrétním jednáním a na férovém a lidském přístupu ke svým klientům.

·         Kimbi půjčka je určena lidem nad 18 let s trvalým pobytem v ČR

·         U Kimbi si můžete půjčit 10 000 – 60 000 korun na maximální dobu dvou let

·         K získání úvěru potřebujete občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, vlastní bankovní účet v české bance a stabilní příjem

·         Společnost nabízí flexibilní nastavení splátek, při čerpání úvěru si můžete půjčku navýšit, nebo si naopak požádat o nižší měsíční splátky

·         Kimbi posílá peníze ihned po schválení úvěru, podle druhu banky je můžete mít na účtu už do několika minut, maximálně pak do druhého dne

·         Tato půjčka je bezúčelová a bez ručitele, avšak společnost nahlíží do registrů. Negativní záznam však nemusí být díky individuálnímu přístupu rovnou důvodem zamítnutí

Kimbi recenze

Protože je Kimbi známá značka ještě známější společnosti, příliš negativních reakcí se v souvislosti s ní neobjevuje. To může být dané tím, že společnost poskytuje úvěr spíše bonitnějším klientům, kteří v minulosti neměli příliš problémů se splácením a k tomu nabízí velmi flexibilní podmínky splácení.

V minulosti jsem měla už dobré zkušenosti se Zaplem takže když jsem potřebovala půjčit o něco víc, než Zaplo nabízí a potřebovala jsem více splátek, tak jsem moc dlouho neuvažovala a sáhla právě po Kimbi a musím říct, že zkušenost to byla podobně příjemná jako se Zaplem a dooručila bych ji dál, i když teda poplatky jsou docela vysoké, pokud si chcete splátky rozložit do více než pár měsíců.

-          Marie

Úvěr jsem si potřebovala vzít poprvé v životě, ještě jsem se do podobné situace nedostala. Do banky se mi nechtělo, chtěla jsem si vše vyřídit online, protože mám problémy a špatně se mi chodí. U Kimbi vše proběhlo v pořádku. Dokonce mi snížili splátky, když jsem potřebovala, takže ji můžu všem, kdo nemohou nebo nechtějí do banky, jen doporučit.

-          Jarmila

Kimbi půjčka už mě zaujala svými moderními a profesionálními webovkami, co mě však přesvědčilo vzít si úvěr právě zde byly podmínky úvěru, a hlavně nabídka flexibilního splácení. Na trhu s nebankovními půjčkami se určitě řadí ke špičce a za sebe ji mohu jen doporučit.

-          Kamil

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Kimbi:

Výhody:

 • Transparentní společnost se silnou tradicí
 • Možnost odložení splatnosti
 • Možnost půjčku v průběhu čerpání navýšit
 • Kimbi nabízí také změnu měsíčních splátek
 • Profesionální zabezpečení osobních údajů

Nevýhody:

 • Vysoké RPSN při čerpání půjčky na delší dobu

Kimbi shrnutí

Kimbi je prověřenou půjčkou se silnou mezinárodní tradicí, která spadá pod známou a stabilní společnost Zaplo, která už začátkem roku 2018 o licenci ČNB a patří k prvním členům Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ), která sdružuje nebankovní finanční instituce se zodpovědným přístupem ke klientům.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Kimbi krok za krokem:

 1. Vyberete si částku, kterou chcete čerpat
 2. Vyplníte dotazník
 3. Potvrdíte žádost opsáním PIN kódu, který vám přijde do SMS
 4. Počkáte na schválení půjčky a převod peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

Kimbi - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

Prvním krokem, který vás posune blíže vaší půjčce, je volba částky, kterou si chcete půjčit a výběr měsíční splátky, kterou budete chtít společnosti posílat. Poté, co si vyberete, přejdete na druhý krok, kterým je registrace na webu Kimbi.

Abyste se mohli zaregistrovat, budete muset vyplnit své jméno a příjmení, rodné číslo a telefon. Dále ještě vaše budoucí přihlašovací údaje. Jako uživatelské jméno vám poslouží vaše e-mailová adresa. Poté si zvolíte jen heslo, přečtete si přehledně sepsané smluvní podmínky a můžete pokračovat k samotné žádosti.

Prvním údajem, který po vás bude Kimbi v žádosti chtít, je číslo občanského průkazu a datum, do kterého platí. Dále pak vyplníte údaje o dalším dokladu totožnosti (tím může být pas, řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz). Další kolonka je věnována adrese trvalého a případně i současného bydliště. U dotazů na bydlení se vás Kimbi ještě před tím, než se dostanete k dalšímu kroku zeptá, zda bydlíte ve vlastním, u rodičů či v nájmu.

Další část žádosti se zabývá vaším zaměstnáním a financemi. První dotaz je směřován na počet členů vaší domácnosti s příjmem, další pak na počet členů domácnosti včetně dětí a dalších vyživovaných osob.

Další otázka se v této části týká druhu vašeho zaměstnání: Jste zaměstnanec, podnikatel, důchodce, student, rodiče na mateřské dovolené, nebo se momentálně věnujete primárně domácnosti? Na to všechno má Kimbi vlastní škatulku. Pokud jste v zaměstnaneckém poměru, budete muset vyplnit ještě název svého zaměstnavatele a poté se dostaneme k samotným financím.

Kimbi se v části o financích ptá přímočaře na měsíční čistý příjem a výdaje a poté už vás pustí dál do části, ve které si ověříte, že jste v prvním kroku zvolili správnou částku a dobu, kterou ji chcete splácet. Přečtete si předsmluvní informace a Smlouvu o úvěru a pak PIN kódem, který vám přijde na mobilní telefon, svou žádost potvrdíte a počkáte na její schválení.


Typy půjček v Kimbi

Kimbi nabízí střední půjčku v částce od 10 do 60 tisíc korun na dobu od 6 měsíců až do dvou let. Na rozdíl od většiny ostatních společností si v kalkulačce nevolíte dobu splácení, ale naopak částku, kterou budete měsíčně platit. Kalkulačka je naprosto transparentní a jasně zobrazuje veškeré údaje od RPSN přes částku, kterou společnosti za dobu splácení pošlete.

Tato značka nemá půjčku rozdělenou do více typů. Podíváme se tedy alespoň na to, jak vypadá splácení několika konkrétních částek.

Pokud si budete chtít u Kimbi půjčit pouze 10 000, můžete si vybrat z měsíčních splátek v rozmezí 2 800 až 4 600 korun, což dělá buď půl roku, nebo tři měsíce. V prvním případě vám společnost nabídne roční úrok 198,98 % a RPSN 530,30 %. To znamená, že za půl roku Kimbi vrátíte 16 535 korun.

Pokud budete stejnou částku čerpat na pouhé tři měsíce, zaplatíte 13 617 korun, což odpovídá ročnímu úroku 206,15 % a RPSN 570,20 %.

Druhý a zároveň předposlední příklad, na který se podíváme, bude půjčka v částce 30 000 Kč. Pokud sáhnete po tomto obnosu, můžete si vybrat měsíční splátky od výše 2300 korun až do 11 900, což odpovídá buď dvěma letům, nebo třem měsícům splácení.

Pokud si zvolíte čerpat půjčku po dobu dvou let, nabídne vám Kimbi podle své kalkulačky roční úrokovou míru 66,55 % a RPSN 91,10 %. To znamená, že během 24 měsíců splácení dohromady zaplatíte 54 984 Kč.

Pokud naopak budete mít možnost splácet 11 900 měsíčně a půjčku tak budete čerpat pouze po dobu tří měsíců, roční úroková míra se zvedne na 104,70 % a RPSN na 172,90 %, za dobu půjčky však přeplatíte pouze 5 381 Kč.

Naposledy se podíváme na maximální částku, kterou Kimbi svým klientům nabízí, což je 60 000 Kč.

V tomto případě si můžete vybrat měsíční splátky v rozmezí 4 400 korun a 23 600 Kč, přičemž se opět jedná buď o dobu dvou let nebo tří měsíců.

Pokud si zvolíte dvouleté splácení, přeplatíte už celkem dost, konkrétně 44 020 Kč při ročním úroku 59,60 % a RPSN 78,90 %.

Při tříměsíčním splácení se zvedne úrok opět na 104,70 % a RPSN na 172,90 % a dohromady tak zaplatíte 70 762 korun.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Kimbi - Údaje o společnosti:

IČO
29413575

Kontaktní údaje:

Zaplo Finance s.r.o.

Jankovcova1037/49
170 00 Praha 7

e-mail: info@kimbi.cz

Telefon: 800 99 77 11

www: https://www.kimbi.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:00 - 19:00
sobota a neděle: 9:00 - 17:00
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Kimbi

 ######  ####### ######## ######## ######## 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##    ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##    ##   ## ######## ######  ##   ## 
##    ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##   ## 
 ######  ####### ######## ######## ######## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Kimbi

Viz také:

Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání