Provident

Show costs of loan

Částka úvěru 9000
Doba úvěru 3 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 9000 kč 9000 kč
Čas: 3 měs. 3 měs.
Splátka: 3000 kč
Celkově k úhradě: 9000 kč 9000 kč
Vyplnit žádost


Poslední akce: Velká vánoční soutěž u Provident!


Představovat společnost Provident snad není vůbec nutné. Jedná se totiž o jednu z nejstarších a nejznámějších nebankovních společností na českém trhu. Znáte ji z televize, billboardů a možná také z vlastních zkušeností. Provident bychom dnes už určitě neoznačili za mladou společnost. Rozhodně je však pružná a jakožto lídr na trhu pravidelně přináší zajímavé změny a akce. V okamžiku, kdy se populárními stala půjčka zdarma společně s mikropůjčkou, právě Provident byl jednou z prvních větších společností, které na změnu zareagovaly. Kdo všechno si u této moderní společnosti s výrazně pro-zákaznickým přístupem může půjčit a jaké jsou podmínky její mikropůjčky? Čtěte dál a vše se dozvíte.

 • Už vám bylo 18? Super, věk vás při čerpání půjčky od Providentu neomezuje
 • Českou občanku nepotřebujete, ale bez trvalého bydliště to nepůjde
 • Neobejdete se ani bez funkčního telefonu a v případě, že nechcete půjčku v hotovosti, nepůjde to ani bez bankovního účtu
 • Provident výjimečně nabízí půjčku lidem bez práce, jednu či druhou formu příjmu však budete stejně potřebovat
 • Dále samozřejmě bude společnost chtít zkontrolovat vaši totožnost, budete tak muset ukázat svou občanku a v případě čerpání úvěru v hotovosti také doklad, který potvrdí vaše bydliště
 • Ani bez dokladu o vašem příjmu se neobejdete

Provident recenze

Od začátku svého působení v České republice poskytl Provident půjčku více než 100 000 lidem. Klienti si chválí především transparentní přístup, rychlost a spolehlivost, stejně jako příjemné obchodní zástupce, kteří klientům pomohou vyřešit případné problémy a nejasnosti s půjčkou spojené.

 
Jsem spokojena. Vaše agentka mi vše řádně vysvětlila. Jsem ráda, že je vidět cílová částka, kterou mám splatit. A nenavyšujete úroky. Tímto vám děkuji.

-          Božena

Hlavní předností Providentu je rychlost, spolehlivost, vstřícnost a ochota se vzájemně dohodnout. Rozhodně bych Provident doporučil všem, kteří si chtějí žádat o úvěr. Vše vám při žádosti či samotném podpisu smlouvy jasně vysvětlí a dle mého názoru je to lepší než v bance, kde po vás chtějí spoustu a spoustu papírů.

-          Milan

Půjčku od Providentu mám již po několikáté. Dříve se vyskytly nějaké menší nedostatky, ale to bylo spíše v lidech. Nyní jsem spokojená se službami Providentu i jeho zaměstnanců.

-          Alice

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Provident:

Výhody:

 • Peníze až domů
 • Možnost přerušení plateb
 • Garance celkové ceny (u hotovostní půjčky)
 • Transparentní pravidla, před podáním žádosti znáte celkovou cenu
 • Jednoduchý online dotazník
 • Dostupnost rychlé půjčky od 3000 do 130 000 Kč
 • Start půjčka zdarma

Nevýhody:

 • Vyšší úroky a RPSN

Provident shrnutí

Provident svým klientům nabízí odklad splácení. Odklad splátek je u Providentu zdarma a můžete jej využít opakovaně. Maximum odložených splátek se odvíjí od doby, na kterou půjčku máte. Pokud máte nastavené měsíční splácení po dobu 36 měsíců, můžete si platbu odložit až 3x.Možnost odkladu splácení je součástí všech typů půjček.

Provident je transparentní společnost s dlouholetou historií. Nabízí hotovostní půjčky s garancí celkové ceny u hotovostních půjček. U půjček na účet odklad splácení v případě nečekaných životních situací. Klienti chválí lidský a férový přístup poradců. Žádost o půjčku lze vyplnit online za méně než pět minut.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Provident krok za krokem:

 1. Vyberete si částku, kterou chcete půjčit a vhodnou dobu splácení
 2. Zvolíte si, zda chcete půjčit peníze na ruku či na účet
 3. Vyplníte online žádost o půjčku
 4. Vyčkáte na telefonát od poradce Providentu
 5. Připravíte si občanský průkaz, doklad o příjmu za poslední tři měsíce a doklad, který potvrdí adresu vašeho bydliště (například účet za telefon)
 6. Na osobní schůzce předáte poradci své doklady a podepíšete smlouvu

Klikněte pro vyplněni formuláře

Provident - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo

Zdroj: www.youtube.com/

Jak vidíte, získat půjčku od Providentu je opravdu snadné, ale pojďme si jednotlivé kroky rozebrat ještě trochu podrobněji.

Při žádosti o půjčku si nejprve si vyberete půjčku, o kterou máte zájem, její výši a dobu splácení. Poté vyplníte jednoduchý online formulář.

K tomu budete potřebovat pouze své jméno, příjmení, telefonní číslo, rodné číslo a adresu. Formulář se vás nakonec také zeptá na způsob vašeho bydlení. Poté už jej odesíláte ke zpracování.

Po odeslání této žádosti už pouze čekáte, než se vám ozve zástupce Providentu, se kterým si sjednáte osobní schůzku přímo u vás doma.

Na schůzku si připravte nezbytné papíry, bez kterých není možné uzavřít smlouvu. Těmi jsou:

 • Doklad o příjmu za poslední tři měsíce
 • Občanský průkaz
 • Doklad potvrzující adresu vašeho bydliště (například účet za elektřinu, telefon nebo SIPO).

To všechno vám ještě shrne poradce společnosti při telefonickém rozhovoru.

Na samotnou schůzku se zástupcem Providentu si rezervujte přibližně půl hodinu času.  
Po doložení všech potřebných dokladů Provident prověří vaši platební morálku v registrech dlužníků (BRKI/NRKI, SOLUS) a pokud bude vše v pořádku, můžete do druhého dne očekávat peníze na účtu nebo hotovostní půjčku na ruku, kterou vám zástupce opět přinese až domů.

Splácení půjčky probíhá podle harmonogramu splácení, který naleznete ve své smlouvě. Pokud máte problém se splácením, můžete využít odklad splácení. Při vyčerpání maximálního počtu odkladů se ihned obraťte na svého zástupce nebo zákaznickou linku, kde s vámi další postup splácení Provident vyřeší, při bezhotovostní půjčce je však při zpoždění delším než měsíc potřeba počítat s naúčtováním úroků z prodlení.

Všechny půjčky můžete splatit také předčasně za poplatek 0,5 % z doplacené částky.


Typy půjček v Provident

Provident nabízí tří základní typy úvěrů. Jedná se o MODROU PŮJČKU, ZELENOU PŮJČKU a START PŮJČKU. Jednotlivé úvěry se liší především způsobem, kterým klient peníze získá a následně splácí, čímž dochází také k rozdílům v celkové ceně za čerpanou půjčku.

Všechny úvěry od Providentu je možné rozložit na splácení menších částek jednou týdně, nebo si můžete vybrat možnost klasického měsíčního splácení. Nejčastěji využívaná délka půjček u Providentu je 12, 24 nebo 36 měsíců.

ZELENÁ PŮJČKA

Jedná se o rychlou hotovostní půjčku, kterou zástupce Providentu doručí klientovi až domů. Peníze získáte při podpisu smlouvy – třeba i o víkendu. Stejně tak její splácení probíhá v klidu domova. Zástupce si peníze vyzvedne každý týden nebo měsíc, podle toho, jak se při podpisu smlouvy domluvíte. Tuto rychlou půjčku na ruku poskytuje Provident do výše 90 000 korun. Nejdelší doba splácení je 24 měsíců. Za těchto podmínek splatíte dohromady včetně úroků a administrativních poplatků 175 981 Kč.

Součástí ZELENÉ půjčky je také garance celkové ceny.

Co to znamená?

U většiny ostatních společností a typů půjček zaplatíte při zpoždění se splácením drahé úroky z prodlení, upomínky a smluvní pokuty, čímž může celková cena půjčky vyrůst až o tisíce korun.
S garanci celkové ceny se podobných poplatků v případě nenadálých výdajů nebo neschopnosti splácet bát nemusíte. Nárok na tuto garanci klient ztrácí v případě, že se s platbami opozdí o více než tři měsíce.

Podmínkou pro získání bezhotovostní půjčky je věk minimálně 18 let, trvalé bydliště na území ČR a prokazatelný pravidelný příjem.

MODRÁ PŮJČKA

Půjčka na účet je vhodná především pro ty, kteří potřebují rychle půjčit větší finanční obnos. Na účet si u Providentu můžete půjčit v maximální výši 130 000 Kč na 36 měsíců. Měsíční splátku (v tomto případě ve výši 6 967 Kč) můžete snadno posílat na účet a dohromady se všemi úroky a poplatky zaplatíte 250 788 Kč. Provident peníze posílá v den podpisu smlouvy. Na váš účet tak dorazí nejpozději do tří pracovních dnů, většinou však hned druhý den poté, co se s Providentem domluvíte. Minimální výše půjčky na účet je 10 000 Kč.

Podmínkou pro získání půjčky na účet je věk minimálně 18 let, trvalé bydliště na území ČR, prokazatelný pravidelný příjem a vlastnictví bankovního účtu.

PŮJČKA START

START je krátkodobá půjčka pro nové klienty. Provident ji poskytuje zcela zdarma. Minimální částka, kterou můžete v půjčce START čerpat, jsou 3000 Kč, maximální pak 9000 Kč. Půjčka je splatná ve třech měsících. U krátkodobé půjčky si můžete zvolit, zda ji budete platit převodem na účet, nebo v hotovosti.

Podmínkou pro získání krátkodobé půjčky je věk minimálně 18 let, trvalé bydliště na území ČR a prokazatelný pravidelný příjem.

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Provident - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
82 528 000 Kč
IČO
25621351
DIČ
CZ25621351

Kontaktní údaje:

Provident Financial s.r.o.

Olbrachtova9/2006
140 00 Praha

e-mail: provident.cz@provident.cz

Telefon: 800 660 666

www: https://www.provident.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 20
sobota a neděle: 9 - 18
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Provident

##   ## ##  ## ########   ###  ##  ## 
###  ### ## ## ##   ##  ## ##  ###  ## 
#### ####  ####  ##   ## ##  ## #### ## 
## ### ##  ##  ##   ## ##   ## ## ## ## 
##   ##  ##  ##   ## ######### ## #### 
##   ##  ##  ##   ## ##   ## ##  ### 
##   ##  ##  ######## ##   ## ##  ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Provident

Jana 2018-05-11 14:35:52 #6
Pokud budete mít u Providentu dobrého obchodního zástupce tak se dá vždy domluvit. Sama jsem měla problém se splácením, ale mi vyšli vstříc
Odpověď

Viz také:

Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání