Qkonto

Show costs of loan


Nebankovní poskytovatel půjček Qkonto patří brněnské společnosti T&C DOMOV s.r.o. a na českém trhu působí od roku 2004. Půjčka Qkonto je zaměřená především na podnikatele, kterým poskytuje půjčku na podporu podnikání do sta tisíce korun. Tento úvěr je na dobu neurčitou a měsíční splátku si určujete sami podle vaší momentální situace. Společnost svým klientům vychází vstříc ve všech ohledech. Stejně jako například Provident funguje prostřednictvím regionálních obchodních zástupců, s nimiž jednáte po celou dobu od podpisu smlouvy až do kompletního splacení vašeho podnikatelského úvěru. Qkonto je rychlá půjčka pro české podnikatele, kteří potřebují finanční rezervu a nechce se jim vyřizovat složité papírování, které obnáší většina bankovních půjček. Qkonto v minulosti sloužilo také jako klasický spotřebitelský úvěr, svou činnost v tomto odvětví však společnosti ukončila k únoru 2018 a od té doby poskytuje pouze půjčku na podporu začínajících podnikatelů a těch, kteří chtějí své podnikání posunout na další úroveň.

·     Půjčka je určena občanům ČR starším 18 let

·    Půjčku můžete získat pokud máte své IČO a měsíční příjem podle daňového přiznání větší než 12 000 Kč

·    Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od 10 do 100 tisíce korun

·    Doba splácení se odvíjí od čerpané částky, je založená na přímé domluvě s vaším obchodním zástupcem

·    Půjčka slouží také jako rezerva, ze sjednané částky můžete vždy čerpat jen její část, kterou zrovna potřebujete

·     Měsíční splátku si určujete sami podle momentální situace

Qkonto recenze

Qkonto je jednou z mála nebankovních společností, na kterou drtivě převládají pozitivní názory. Lidé si chválí především skvělý přístup k zákazníkům, férovost a možnost splácet podle vlastních potřeb.

Úvěr od Qkonta jsem několik měsíců měl, protože nám doma odešla naráz lednička i pračka a z úspor jsme to oboje neutáhli a jsem opravdu spokojený. Určitě tuto společnost mohu doporučit, jedná se o velmi seriózní firmu, která si váží svých zákazníků.

-          František

Já už si u Qkonta půjčuji velmi dlouho a nenarazil jsem na sebemenší problém. Podle mě je to asi nejlepší půjčka, kterou dnes můžete mít, ostatní jsou strašně drahé a nevýhodné. Opravdu doporučuji, co jsem si počítala, tak není výhodnější půjčka kromě těch prvních zdarma, ale tam se jedná také o úplně jiné částky a 50 000 vám určitě zdarma ani za podobně výhodných podmínek nikdo nepůjčí.

-          Romana

Qkonto funguje vlastně jako kontokorent což mi vyhovuje. S měsíčním příjmem 13 000 se špatně tvoří rezervy a tak jsem právě k tomuto účelu Quick půjčku využil. Vytrhlo mi to trn z paty a dneska už si půjčky brát nemusím, ale tuhle společnost můžu pro fajn přístup a jednání doporučit.

-          Ondřej

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Qkonto:

Výhody:

 • Půjčka vhodná pro podnikatele
 • Možnost čerpání formou kontokorentu

Nevýhody:

 • Nemají na webu uvedené RPSN
 • Pouze pro podnikatele

Qkonto shrnutí

Qkonto je snadná a rychlá půjčka pro podnikatele až do 100 000 korun. Jedná se o nebankovní formu kontokorentu, kde záleží na vás kdy a kolik peněz čerpáte. Úroky a RPSN jsou na nebankovní podnikatelskou půjčku poměrně slušné a zákazníci jsou s touto půjčkou převážně spokojeni.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Qkonto krok za krokem:

 1. Vyberete si částku ke splácení
 2. Na mapě zvolíte region, ve kterém žijete
 3. Zvolíte si svého obchodního zástupce
 4. Kontaktujete zástupce a domluvíte se na podrobnostech
 5. Zvolíte si, jakou půjčku budete čerpat a splácet
 6. Místo kontaktu se zástupcem můžete vyplnit klasickou online žádost a zástupce se ozve vám

Klikněte pro vyplněni formuláře

Qkonto - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu
placecr

Na webu Qkonta si vyberete částku, kterou budete splácet a společně s ní také obchodního zástupce, se kterým budete domlouvat veškeré detaily a v případě, že si tuto možnost zvolíte, vám po schválení žádosti vydá peníze.

Ke schválení půjčky budete potřebovat své ověřené daňové přiznání. Pokud bydlíte jinde než na adrese svého trvalého bydliště, bude po vás zástupce chtít také nějaký doklad, který prokazuje místo vašeho momentálního bydliště, například nájemní smlouvu nebo třeba účet za elektřinu či telefon na vaše jméno a stávající adresu. Dále budete samozřejmě potřebovat občanský průkaz a pro jistotu ještě jeden doklad totožnosti navíc.

Po schůzce s obchodním zástupcem, na které vyřídíte tu trošku papírování dostanete smlouvu a přístup do klientské zóny na webových stránkách, kde už si můžete nastavit parametry splácení a čerpané částky sami.

Qkonto nabízí také mobilní aplikaci pro Android, ve které máte rychlý přístup ke svému účtu. Hned vidíte, kolik máte splácet, jakou částku momentálně čerpáte a pomocí aplikace si ji také můžete snadno na pár kliknutí navýšit.

Na webu Qkonto najdete také klasický formulář, kde kromě svých kontaktních údajů a příjmů budete muset vyplnit také své IČO a dále bude vše probíhat stejně jako u vyřizování žádosti po telefonu přímo se zástupcem.


Typy půjček v Qkonto

Qkonto nabízí úvěr na podporu podnikání, který dále podle účelu ani částky nerozděluje. Podnikatelům půjčuje částku v rozmezí 10 000 až 100 000 korun s dobou splácení podle čerpaného obnosu v určitém období. Tato půjčka funguje tak, že můžete finanční rezervu čerpat kdykoliv ze schválené částky, to znamená, že si můžete říct například o 100 000 korun a přitom použijete a splácíte pouze deset a kdykoliv si můžete na váš účet převést více prostředků a to až do té sumy, o kterou jste původně žádali. Splátku platíte pouze ve chvíli, kdy úvěr čerpáte.

Společnost na svém webu neuvádí RPSN. To je založené opět na domluvě s obchodním zástupcem, kterého si vyberete na základě regionu, ve kterém žijete. Jedná se však přibližně o hodnotu v rozmezí 65 – 75 %.

Co však na webové prezentaci najdete je výše poplatků a úroků.

Qkonto podnikatelům nabízí měsíční úrok 2,47 % z aktuálně čerpané částky a administrativní poplatky ve výši 1 % měsíčně z celkového rámce vašeho úvěru. To znamená z maximální částky, kterou můžete čerpat.

Úvěr není nijak časově omezen, můžete kdykoliv splatit aktuálně dlužnou částku a ukončit smlouvu, nebo podnikatelskou půjčku využívat neomezeně dlouho a čerpat finance pokaždé, když přijde nečekaná událost nebo se svými penězi zkrátka nevyjdete.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Qkonto - Údaje o společnosti:

Kontaktní údaje:

T&C DOMOV s.r.o.

Hněvkovského15
617 00 Brno

e-mail: info@quickpujcky.cz

Telefon: 606 611 129

www: https://www.qkonto.cz/

Socíální sítě:  

Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Qkonto

########   ###   ###### ##   ## ######## 
##   ##  ## ##  ##  ## ##   ##   ## 
##   ## ##  ## ##    ##   ##   ##  
######## ##   ## ###### ##   ##  ##  
##  ##  #########    ## ##   ##  ##   
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   
##   ## ##   ## ######  ####### ######## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Qkonto

Viz také:

Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Profi Credit
4.7

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání