Smart půjčka

Show costs of loan


Smart půjčka je v České republice pod olomouckou společností JET Money s.r.o., která na náš trh vstoupila v roce 2000. Jedná se o čistě českou společnost, která se věnuje finančním produktům a nebankovním půjčkám. Její hlavní produkt, Smart půjčku, je možné získat i splácet v hotovosti, podobně jako u Providentu, známějšího konkurenta této společnosti.
To znamená, že obchodní zástupce společnosti donese po schválení půjčky klientovi peníze až domů, a stejně tak si pro ně bude podle nastavení splátek určitý den v měsíci chodit. Samozřejmě je však možné tento úvěr čerpat a splácet také bankovním převodem. Smart půjčku mohou získat téměř všichni s trvalým příjmem a nevyžaduje příliš papírování.

·         Smart půjčku můžete získat v rozmezí od 5 000 do 70 000 Kč. Splácení této bezúčelové půjčky si můžete nastavit na dobu 13 nebo 16 měsíců.

·         Pro schválení žádosti a podpis smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti. Vedle občanského průkazu je nejlepší volbou pas nebo řidičský průkaz, svou totožnost však můžete dále prokázat například rodným listem.

·         Smart půjčku je možné čerpat v hotovosti ještě v den podpisu smlouvy. Pokud klient preferuje platbu na účet, může na peníze čekat až tři pracovní dny. Stejně tak splácení je možné jak v hotovosti, tak bankovním převodem.

·         Žádost o půjčku probíhá telefonicky, první část žádosti můžete však vyplnit přímo na webu společnosti. Po odeslaní kontaktní údajů pouze počkáte, až vás operátor kontaktuje a rozjednanou žádost s vámi dokončí.

·         Smart půjčku můžete získat bez účelu a ručení. Při nízké bonitě klienta však společnost může vyžadovat ručení majetkem, nebo spolužadatele. Schválení půjčky probíhá bez náhledu do registrů

·         Smart půjčka je dostupná i pro podnikatele, důchodce a rodiče na mateřské či rodičovské dovolené

Smart půjčka recenze

Smart půjčku čas od času využívám už asi deset let a nemůžu proti nim říct křivého slova. Pokud se mi podaří půjčku splatit předčasně, vrátím často jen jistinu a jednu splátku navíc. Sleva se odvíjí od toho za jak dlouho úvěr doplatíte, což dává smysl, čím déle splácím tím více přeplatím, což je normální. Dobré je, že od začátku víte, kolik při běžném splácení zaplatíte navíc. Nemají žádné skryté poplatky atd. Jak už jsem zmínil, využívám jejich služeb deset let a rozhodně bych je doporučil i ostatním.

-          Luboš

Musím říct, že s půjčkou Smart od společnosti Jet Money mám také kladnou zkušenost. Už jsem si od nich vzala čtyři půjčky a občas jsem měla problém s některými nespolehlivými obchodními zástupci, ale společnost jako taková není pro člověka v úzkých vůbec špatná. Když jsem zrovna nemohla splatit řádnou splátku, vyhověli mi a přijali menší částku. Problém bývá hlavně v jednotlivcích, jako všude.

-          Eva

U JET Money mám už třetí půjčku. Zásadně platím včas a nikdy jsem nenarazil na problém. Po splacení první půjčky mi automaticky dali bez jakýchkoli nutností cokoli dokazovat do druhého dne další půjčku ve výši 30 000 Kč. Po zaplacení každé půjčky mi poděkují. Dokonce mi jako bonus odpustili poslední splátku.

-          Rostislav

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Smart půjčka:

Výhody:

 • Možnost předčasného splacení úvěru se snížením úroků na částku odpovídající době čerpání půjčky
 • Rychlé vyřízení bez zbytečného papírování

Nevýhody:

 • Telefonické vyřizování žádosti
 • Méně transparentní a nepřehledné podmínky
 • Nedostatek informací o půjčce přímo na webu
 • V případě nedostatečné bonity je potřeba ručit majetkem

Smart půjčka shrnutí

Smart je nebankovní půjčka na cokoliv až do 70 000 Kč s možností splácet hotově, nebo na účet. Jedná se o rychlou půjčku s vyřízením do druhého pracovního dne, se kterou jsou klienti převážně spokojení a v konkurenci ostatních nebankovních poskytovatelů zvládne obstát na slušné úrovni.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Smart půjčka krok za krokem:

 1. Vyplníte krátký formulář na webu
 2. Počkáte na telefon od obchodního zástupce
 3. Odpovíte na dodatečné otázky
 4. Domluvíte si osobní schůzku u vás doma a způsob čerpání peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

Smart půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz

Požádat o Smart půjčku společnosti JET Money je hračka. V internetovém dotazníku na webu vyplníte své osobní údaje (jméno, příjmení, RČ, telefon, e-mail a adresu vašeho současného bydliště). Dobrovolně můžete také vyplnit zdroj, ze kterého jste se o Smart půjčce dozvěděli. Pak už jen počkáte na telefon, a vše s obchodním zástupcem domluvíte osobně.

Před samotným telefonátem si připravte dva doklady totožnosti a pro jistotu také potvrzení o příjmu, nebo alespoň pracovní smlouvu.


Typy půjček v Smart půjčka

JET Money s.r.o. pod svou značkou Smart půjčka svůj nebankovní úvěr od 5 000 do 70 000 Kč v hotovosti nebo na účet.

Pokud si zvolíte možnost čerpání půjčených financí v hotovosti, prodraží se celá půjčka o poplatek za hotovostní výběr financí, úroky však u obou variant zůstávají stejné.         

Jak vypadá splácení Smart půjčky na konkrétním příkladu?

Pokud si u JET Money půjčíte 20 000 korun v hotovosti a zvolíte si třináctiměsíční dobu splácení, budete měsíčně splácet 2 600 Kč a společnosti během této doby zaplatíte navíc 14 600 Kč. Dohromady tak se vším všudy splatíte 34 600 Kč. A co všechno se v této částce schovává?

V první řadě se jedná o roční úrok, který je u Smart půjčky ve výši 25,85 %. Kromě toho si však společnost Jet Money účtuje administrativní poplatky za samotné zpracování úvěru. Navíc zaplatíte jednorázový poplatek v částce 800 Kč za samotné uzavření smlouvy. Smart půjčka si navíc účtuje ještě poplatek za správu úvěru, v tomto ukázkovém případě ve výši 4 400 Kč. RPSN je v tomto případě 189,4 %.

Pokud byste raději čerpali více peněz na delší dobu, podmínky se stanou o něco lepšími – u 30 000 korun na 18 měsíců se roční úrok snižuje na 21 % a poplatek za uzavření smlouvy v takovém případě klient neplatí. Za hotovostní výběr splátek si však JET Money účtuje 10 200 Kč a celková částka, kterou klient společnosti za půjčku zaplatí se tak vyšplhá na 25 200 Kč. To znamená, že dohromady zaplatíte 55 200 korun. RPSN je v tomto případě 146,7 %, což je v konkurenci půjček na podobnou poměrně dost, ale stále se v sektoru nebankovních půjček jedná o rozumnou mez.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Smart půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
3 000 000 Kč
IČO
25858246
DIČ
CZ 25858246

Kontaktní údaje:

JET Money, s.r.o.

Hněvotínská241/52
779 00 Olomouc

e-mail: info@smartpujcka.cz

Telefon: 585 20 26 99, 840 111 177

www: https://www.smartpujcka.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:30 - 17
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Popis produktu Smart půjčka

Smart půjčka má díky svému přiměřenému RPSN a individuálnímu přístupu ke klientů relativně dobré hodnocení. Pokud si klienti stěžují, jedná se o stížnosti namířené proti konkrétním obchodním poradcům, nikoliv proti společnosti nebo půjčce jako takové.


Přidejte svůj názor o Smart půjčka

##   ## #### ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ##   ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ##   ##   ## ##   ## 
 ####### #### ######## #######  ####### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Smart půjčka

Viz také:

Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Profi Credit
4.7

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání